26171
  • plu604
    #24044
    hehe jah a menekülős ismerős bár én még sosem mertem hc-t kezdeni.
  • sz4bolcs
    #24043
    Naná, hogy jut rá pont! Az egy fontos skill. :D
    Trap assa az egyetlen karakter, amivel kezdeni mertem hardcore-on. Talán még a sumák necro. Ez a két karakter igazi biztonsági játékos. Könnyen elbízza magát vele az ember. :-)
    Emlékszem, egy ilyen átgondolatlan, arcolós, túl magabiztos manőverbe haltam be assával. Kicsit iszogattam is közben, igaz.
    Ott voltam act2 palota alatti alagútjaiban, futottam, mint az állat, látom lő rám 2 csontváz, semmi gond, futottam tovább. Aztán már négyen lőttek. Nem baj, még elférek köztük, aztán a végén, mikor még mindig sprinteltem, mint egy félbolond, már 10en vettek körül, akkor volt ám kétségbeesés. Olyan gyorsan tudnak történni ezek a dolgok. Megnéztem volna, milyen képet vágtam. :D

    Nomeg a trap assának azért megvan a negatívuma is cow levelen. Volt párszor olyan, hogy menekülnöm kellett a játékomból, meg a többieknek a partyból a cow king miatt.
  • plu604
    #24042
    trapper assa legjobb. egyrészt mert remek csak lepakolni a csapdákat és nézni ahogy döglik a légy, a másik meg hogy ha jut pár pont a burst of speed-re, hát remek dolog a cow runoknál ha valami magas szintű hostolja, és a sok kicsi között gyorsnak kell lenni hogy cucchoz juss... ;)
  • sz4bolcs
    #24041
    Én trapper assát csináltam mindig bneten, jól tudtam támogatni vele a többieket, de nem értek hozzá.
  • MortyBrunson
    #24040
    mellesleg kaninak a legnagyobb hibája pont az ami most van
    tehát hogy nincs:) és fingod nincs rola lesz-e, meg hogy mikor

    2haverral kinunkba kiprobáltuk ezt az ip cím alapjáni hostos témát, azért ez is király hogy hiába single, lehet együtt csapatni
    elindultam egy assa-val és nagyon megtetszett

    ha csinálnék egy assát milyet ajánlanátok ami életképes?
  • sz4bolcs
    #24039
    Oks, akkor nincs probléma. :-)
    A bnetnek szerintem is elég nagy hibája a tárgyak gyors elértéktelenedése, a dupe-olás, de mégis jobban tetszik, és nem feltétlenül azért, mert a könnyebb utat akarom választani. Ha lenne a kani, a bnet dupe nélkül, és a single player, akkor a kani mellett más nem szólna, mint hogy kisebb, családias közösség játszik rajta. De nálam a sorrend akkor is ez lenne: bnet, kani, single player. Egyszerűen nem szeretek egyedül diablozni, ha többen is lehet.
  • MortyBrunson
    #24038
    a reakciom nem személyeskedés volt
    tehát mindenkire értettem köztük magamra is
    ha majd bneten esetleg végig viszek 3-4 karit utána nekem se jelent majd kihívást a kani játék szempontból, max nosztalgia vagy haverok miatt

    sztem a helyes sorrend: single player, kani, bnet
    kár hogy ezeket a mély, bölcs gondolatokat 2009-ben szülöm meg mikor már senki nem diablozik:)
  • sz4bolcs
    #24037
    Jaja, minden bizonnyal anyámasszonykatonája vagyok, és nem bírom a gyűrődést.
  • Klemice
    #24036
    a kani a hangulat miatt éri meg tényleg :)
  • MortyBrunson
    #24035
    azért nem tudtad nyilván elképzelni mert ott level 10-esen eléd dobnak enigmákat meg low torchokat és megszokod
    a kanin meg meg kell dolgozni nem egy enigmáért hanem egy duressért is
    nekem ez amugy bejön, jobban tudod értékelni a cuccaidat
    meg az első torchodat is amit saját magad szerzel
  • sz4bolcs
    #24034
    Régen nyomtam, más a hangulata, mint a bnetnek, mert a törekvőbb játékosok mind ismerik egymást, ezért bensőségesebb.
    Miután viszont játszani kezdtem a bnet nagy nagy világában, utána már nem tudtam elképzelni, hogy megint kanizzak.
  • xNoodlex
    #24033
    próbáld ki és megtudod
  • DarkHorSe
    #24032
    kanin diablozni :D

    annak meg mi ertelme van
  • Klemice
    #24031
    tavaly nyáron nyomattam kanin, közben volt pár napos festés beléptem egyből kérdezgette mindenki merre voltam :D
  • MortyBrunson
    #24030
    ilyenkor jön rá az ember hogy milyen szintű függőséget tud okozni ez a játék
    mint mikor áramszünet van és elkezded kínodba nézegetni a könyveidet a polcon:)
  • xNoodlex
    #24029
    Ha nem megy várj, majd megjavul, sajnos most már így megy ez.
    Ha lesz valami komolyabb dolog itt majd megírják.
  • MortyBrunson
    #24028
    kaniról van vkinek infoja?
  • xNoodlex
    #24027
    Ja és amikor használod a cubeot az nálad legyen ne pedig a ládádban.
  • xNoodlex
    #24026
    Vegyél minden fajtából egyet egyet és hellen, lehetőleg act 5-ben, megtudod nyitni velük a három portált, de nagyon vigyázz, hogy miután az egyiket megnyitottad állj arréb, különben rányitja az előzőre és az eltűnik. Az is fontos, hogy egy játékon belül nyisd meg mindhármat. Ezekben találkozol Lillithel, Duriellel és Izuallal, akik eldobják a Baal's Eye, Thorn és Brain-t. Amiket szintén cubeba téve megnyílik egy negyedik portál über tristbe.
  • Raven21
    #24025
    Hogy tudok bejutni über trist-be?
    (Megvannak a kulcsok)
  • DarkHorSe
    #24024
    mikor lesz ladder reset ?
  • MortyBrunson
    #24023
    ja de ugytudom te bneten tolod
    én meg kanin
    de köszi amugy

    egyszer bneten is ki fogom probálni, de az összes haverom kanin van már
  • JancsiPapa
    #24022
    egy archon platet tudok adni.
  • DarthSidius
    #24021
    Más játékoknál nem tapasztaltam túlmelegedést, nem áll le a gépem és nem is indul újra.
    Köszi a választ, megnézem a driver frissitést,hátha ez a megoldás...
  • sz4bolcs
    #24020
    Minden ladder resetnél átkerülnek a karakterek non-ladder-be, ahol ugyanúgy lehet velük tovább játszani, de nem lesznek jelölve a ladder rangsorban, és nem látják a ladderben levő játékokat (a ladder játékosok ugyanúgy nem látják a nonladder játékokat).
    Viszont ilyenkor a legtöbb ember új karaktert kezd ladderben, tehát mindenki (új, és régi játékos) tiszta lappal indulhat, ha szeretne.
  • Pethy23
    #24019
    Értem, köszi!
  • xNoodlex
    #24018
    Megmarad minden karakter, csak azok már nem fognak onnantól szerepelni a ladderen vagyis a toplistán és nem is tudsz majd a ladder reset utáni új karakterekkel együtt játszani.
  • Pethy23
    #24017
    A ladder reset mint jelent egész pontosan? A régi karakterem teljesen elveszik, bocs a kérdésért csak nem régóta játszok bneten!
  • xNoodlex
    #24016
    Ha valami túlmelegszik, az okozhat automata újraindulást, de lehet, hogy videódriver probléma. Frissítettél mostanában drivert?
  • DarthSidius
    #24015
    Hello, lenne egy olyan problémám, hogy felraktam a Diablo 2-t és a LOD-ot, és amikor játszok a LOD-al, akkor autómatikusan újraindul a gépem, de más játékoknál nem történik ez csak a Diablonál. Miért lehetséges ez? Tud vki segíteni ebben, hogy miért van ez? Köszi szépen előre is.
  • MortyBrunson
    #24014
    4soxos elitmellénybe balrogtól felfelé
    miért?
  • sz4bolcs
    #24013
    Miben sántikálsz? xD
  • sz4bolcs
    #24012
    Ne szivass. :D:D:D
  • JancsiPapa
    #24011
    mibe szeretnéd a fortit?
  • xNoodlex
    #24010
    De de, ladder reset, csak én azt hívom all delnek bocs.. :D
  • sz4bolcs
    #24009
    Alldel is lesz, nem csak ladder reset???
  • sirdond
    #24008
    ha hétfőn bejelentik,hogy rá egy hétre jön akkor jó, addig ne :)
  • xNoodlex
    #24007
    Pontosan egy évvel az előző után és tavaly is a frissítés után 1 héttel jött az all del + 1.12 patch, lehet, hogy most is így lesz. :)
  • sirdond
    #24006
    Végre valami
    Frissült az AS főoldal :P
  • faze
    #24005
    Az átkok leszedik az oltárokat rólad, a tűzcsóva amire te gondolsz az pedig az Amplify Damage nevű átok és 100%-al megnöveli a téged érő fizikai támadások sebzését.
    Az Iron Maiden máshogy néz ki, vékony piros csíkok "pattognak" ki a fejed fölül.