26171
  • sz4bolcs
    #24084
    ja tényleg, azokat találni lehet. :) Simat eth-eket lehet lyuggatni így, és akkor lehet jó jön ki.
  • Rettenthető
    #24083
    Superior-ra és Low... ra nincs recept, azokat nem lehet cube segítségével lyukasztani.
  • sz4bolcs
    #24082
    hmm, akkor az lehet nem okés. Már nem vagyok képben, de biztos mindjárt jön valaki, aki elmondja.
  • MortyBrunson
    #24081
    rábeszéltél
    de a tal thul p.topaz nem müxik

    ez nem normal body armor hanem superior
    erre van recept?
  • sz4bolcs
    #24080
    Érzem én, hogy újra függővé próbál tenni ez a szar.
  • sz4bolcs
    #24079
    loller. Ha már annyira beleéltem magam, találtam pár karaktert az accomon, amire ki volt írva, hogy megsemmisült (mivel kb. másfél éve nem néztem az accomra), kattintok rá, és simán tudtam vele játszani.
    Ez semmi, gondoltam akkor MF-elek egyet vele (sorci). Raktam rá 1 spiritet, lidlesst, tal övet, que mage platet, magefistet. Ennyi cuccom van össz-vissz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    15. mefi run --> 5-ös bul gyűrű
    xDDDD
  • Klemice
    #24078
    hol lehet mostanság a legolcsóbban kapni eredeti dio 2-t LoD-al? (újonnan, nincs-e valami hiperszuper akció valahol)
  • sz4bolcs
    #24077
    Akkor kuka. De ha 4et rak?
  • MortyBrunson
    #24076
    kérdeznék még egy ilyet ha szabad, hogy két haveromnak se megy kanihoz a maphack
    ugyanazt megcsinálják mint én, bin mappába exe elindit, de nekik nem üres a program ablak mint nekem, hanem tele van irkálva mindenféle fájlnévvel
    nekem ugye install pluginnél beír egy sort, betölti, náluk semmi
    ha vki ért hozzá pls help
  • MortyBrunson
    #24075
    nem single-ben játszok
    és nem lyukasztom még most, mert ha találok is egy Lo-t
    abbol vagy mégegy grief lesz, vagy saját forti:)
    csicsora sajnálnám még egyelőre

    meg amugy is ha pl kettőt rak bele akkor dobhatom ki nem?

  • sz4bolcs
    #24074
    Single-ben jó az. Nem akarod cube-ban lyukasztani, ha már a fortit tervezgeted? :-)
  • MortyBrunson
    #24073
    ilyen találtam
    eth superior laquered plate
    15 enh def
    920

    mit érhet vajon?
    a kovács 4-et kurna bele, csicsonak fortira jo lenne
    de hol van még az
  • MortyBrunson
    #24072
    ja és az ennek ellenére részhez még
    level 86-osan mf cuccba minuszos resistekkel egyedül végig megy hellen
  • MortyBrunson
    #24071
    frenzy babával ugye semmi értelme nincs duelezni?
    pajzsos ellenfél ellen esélytelen mer ugye a pajzsot a darálás ellensulyozza ami duelbe nem jön ki

    az amazont meg nem érem utol, persze az megint más lenne ha meg lehetne ütögetni az erdőlakókat egy kicsit előtte:)

    ennek ellenére imádom ezt a karit és egyszerűen nem birom más kasztra rávenni magam
  • EnxTheOne
    #24070
    soso drága, marad a 2 assa és a necro xD
  • Aspyrin
    #24069
    :DDDD
  • Davidus
    #24068
    Blizzardnál már csak így megy ez.

    5/28/2002
    Blizzard Entertainment has announced that a new patch for Diablo 2 will soon be available

    10/28/2003
    Blizzard has finally released the official Diablo 2 1.10 patch

    egy darabig még nem kezdesz új karit:D
  • sz4bolcs
    #24067
    Április 23-án volt róla hír, hogy készülnek a ladder resetre. Ez 2009-es hír, de lehet csak áprilisi tréfa. :)
  • EnxTheOne
    #24066
    trapper, martial assa, vagy fire vagy lighting soso, bone necro :S nehéz döntés
  • EnxTheOne
    #24065
    és ha nem lesz reset? :D meg a hirek közt se szerepel hogy lesz reset, szóval jó pár honapig biztos nem lesz :)
  • sz4bolcs
    #24064
    Én addig nem kezdek karit, amég nem lesz reset. :-)
  • sz4bolcs
    #24063
    8))) Egy évvel ezelőttit. Annyira beleéltem magam..
  • EnxTheOne
    #24062
    hát most voltam bneten, még nem volt, és a hirek között se szerepel reset, szoval meg odébb van :( de ettol fügetlenül jön valaki d2 most? lvl 1 sg team :D:D
  • sirdond
    #24061
    nem volt,de azért olvasni tudni kellene
    hány éves hírt néztél?
  • sz4bolcs
    #24060
    Már megvolt a ladder reset??? Mikor volt?

    Most nézem az arreat-ot, és ezt írják: "We will be performing a Diablo II ladder reset on June 17 beginning at approximately 9:00 a.m. PDT."

    Tehát már volt?
  • sz4bolcs
    #24059
    Pedig az egyik kedvencem a javazon. (persze nem single-ben)

    Nincs olyan karakter, amivel olyan gyorsan lehetne baalt meg diablot ölni, mint a javazonnal. Reset után az első karik, amik egyedül baalt ölnek, azok a javazonok.
  • EnxTheOne
    #24058
    javelines amazon erős, főleg pvp-ben, mert van az a bug? amivel képernyővi távolságal lő a charge boltal :S de ahoz jó cuccok kellenek ( ezért is hagytam abba egy darabig :D)
  • sz4bolcs
    #24057
    Mi az, nem adja be az üzenetem!!

    Ma lesz ladder reset??
  • EnxTheOne
    #24056
    összehozunk egy sg-s party-t :D csak lvl 1-eseknek :D jelentkező? :D
  • berlinboy6329
    #24055
    Hát nem tom,vagy meg van szokva h nem szeretek egyedül járkálni,mer csapatban az erő,és a csontik elvégzik helyettem a munkát,ha meg meghal az egyik,csináltak elég hullát,van miből gyártani...Javezonommal meg kikapok,mint a szar..Lehet azért mert a necroval meg volt szokva a csapatcucc,és most h szinte egyedül vagyok,tök selejt lettem....olyan hamar halok,h nem igaz...Players8ban akarok menni,h haladjak a fejlődéssel,de olyan lassan döglik mindenki..Necroval olyen nem volt..ráküldtem 6-7 csontit az ellenre, ott se volt.Most eg azon kapom amgam,h 10 percenként legalább 3-4(5)x town ortalozok vissza a "bázisra",h potikat meg javelint vegyek...Néztem lightning javazonos buildet,az alapján csinálgatom a karit,de nem tűnik olyan keménynek mint a necro volt ekkor...Előző postban is irtam,h olyan hamar leszivják a skillek a manát h nemigaz....Jab alig ér vmit(1es szint)poison javelin még elmegy(2),a lightningos(1) meg szörnyű..Annyit sebez kb,mint én critical hittel,talán picit többet,viszont a manám 5-6 dobűs után oda....Unom az állandó mászkálást,meg h 1 perc egy skeleton archer pl...Később is ilyen gagyi lesz?Lehet megint necro kellett volna,d azzal már voltam,nem akartam megint..
  • EnxTheOne
    #24054
    valaki jön ma új karaktert kezdeni? :D
  • mephi666
    #24053
    én csináltam már kb mindenféle karit... (jó nem minden buildet, de assa-t kivéve elég ütősek lettek)
    amazonnál nekem a kedvencem a multira gyúrt bowazon, szépen húzott passzív skillekkel (pierce-szel) ezután már csak life+mana steal kell meg 1kis vegyes dam és senki nem fogja meg... (esetleg crushing blow sem árt) körbelövi a fél képernyőt és takarít, mint a disznó... nekem nagyon bejött... norm+night egy nagy run és hellen is eléldegél...
  • Klemice
    #24052
    én egy éve bowazont indítottam meg frost sorcit, egy ideig elvoltam :)
  • berlinboy6329
    #24051
    Na gondltam emgint leőveszem a Dio2t és végviszem másik karakterrekl..EGy amazonra esett a választás..Előtte Necroval voltam..Hát mit ne mondjak,a necro után ez a kari egy nagybetűs FOS...players8 ban alig boldogul,ming a csontikkal bedaráltam mindenkit...Állandóan nyomorult potikért kell rohangálnom vissza,mikor életért,mikor manáért,de őleg az utóbbiért..A poison javelin ér még a legtöbbet a skillek közül..VAn egy lightning vmim,nem tom m most hrtelen,azzal dobok 6-7et vége a manámnak,cserébe egy célpontot sebez azt is alig..Jab van meleen,az is leszivja picit,de az nem zvar anynira..Nagyon gagyik..Merc nélkül nem is emgek vele..Már meg is haltam 1x...Nem tom,ha már normal 1. act monasteryben meghalok,mi lesz később....15-6os szinten vagyok pedig...
  • Beygír Gücü
    #24050
    Helló,

    Hol lehetne megnézni a skillek 30-40-es szintű statisztákáit?
  • Ragnar360
    #24049
    engem már vhogy nem tudott már addiktá tenni a bnet
  • sz4bolcs
    #24048
    Én is szívesen látnék egy statisztikát dio2-es bnet szerverről, mert nem hiszem, hogy nagyon csökkenne a forgalom. Mindig jön egy új ger.
  • JancsiPapa
    #24047
    erről tudnék mesélni, hogy ki mennyire nem diablózik :)
  • sirdond
    #24046
    ez hc ugye, de frenzy vagy throw babával is simán lehet hc-zni sztem
  • sirdond
    #24045
    azért,hogy melyik a legbiztonságosabb karakter az nagyban cuccfüggő is szerintem. én pl orb sosoval nyomtam le hell baalt (egyedül), úgy hogy nightmare act2-től egyedül mentem, mert spanom meghalt