26171
  • xNoodlex
    #24127
    Hmm, csak most olvastam, hogy kezdetben nagyon nem voltak oda a Dio 2-ért, egyáltalán nem váltotta be az ígéreteket.

    Találtam a régi cikkek között egy érdekes hozzászólást is.
    Ennél a 2000-es cikknél nézzétek meg az utolsó hsz-t. :)
  • royaltom
    #24126
    Köszi!
    és egyébként vannak a játék single részében olyan kódok amiket csak be kell írni?
  • sirdond
    #24125
    http://d2sector.net/downloads/index.php?dlid=161
    http://d2sector.net/downloads/index.php?dlid=155

    azon az oldalon tárgyakat is tudsz letölteni hozzá
  • royaltom
    #24124
    1.09-es van fent.
  • sirdond
    #24123
    melyik patch van fent?
  • xNoodlex
    #24122
    Tessék, itt van egy. Nem a szó szoros értelmében vett editor, de nagyon könnyű használni. 1.10-es, de szerintem más verzióval is működik. Anno ezzel teszteltem, hogy milyen cuccra gyúrjak inkább, melyik a hatékonyabb.
  • royaltom
    #24121
    oké akkor tud valaki valamiféle kódot a uniqe és set itemek megszerzéséhez?
  • sz4bolcs
    #24120
    Csalással, vagyis editorokkal, de azokhoz nem értek.
  • royaltom
    #24119
    Sziasztok!
    Régebben már végigtoltam a játékot de csak nagyon ritkán találtam uniqe,vagy set itemeket most újra elkezdtem single-ben,és az lenne a kérdésem hogy van rá valami "megoldás" hogy kipróbálhassak egy csomó jó kis szett meg uniqe tárgyat?
  • sz4bolcs
    #24118
    Na igen, ezek pl. méretes baromságok, ezek fölött át is siklottam.
  • berlinboy6329
    #24117
    Hell immunity eltüntetés?:(

    Azért hell,h legyen kurvanehéz,erre igy eltossznák?Nemáá...Meg a respec stats/skils azt jelenti,amit eddig max hero editorban lehetett,h ujraosztani a dolgokat?Azt is minek?:S
  • sz4bolcs
    #24116
    huhh, jó ötletek!
  • Beygír Gücü
    #24115
    Szerintem néhány technikai dolog lesz megoldva, apróságok, meg talán néhány új runeword (gondolom nem igazán lesznek hasznosak), a lényeges problémák meg maradnak úgy ahogy vannak
    de ne legyen igazam

    Ebbe a topikba gyüjtik az ötleteket: link

    de szerintem semmi lényeges nem lesz megoldva belölük

    - Shared stash
    - 1024x768 or bigger resolution
    - Show ilvl of items
    - Add new pages to Stats to show elemental absorbs, total amount of resistance to an element, mana/hp leach, Gold/ magic find % and every other stat not showed ingame
    - Give important synergies on highest level skills to increase the damage of lowest level skills
    - Ability to respec stats/skills.
    - Modify the d2gfx.dll in so far that a person with several cd keysets (classic+lod) is able to launch the game
    - Remove alot of the hell immunities giving alot of resistance instead
    - Enable everything "Multiplayer only" on singleplayer.
    - Fix TPPK and PK-Hacks
    - Fix the +x Damage bug (found on the Grief Weapon for example)
    - Fix Hellforgerushs and provide a new way of finding higher runes which is a little more reasonable than having them randomly dropped
    - Provide a safe way of muling alone
    - Fix Charge
    - Make Act 1, 3 and 5 mercenaries more attractive in comparison to Act 2 mercenaries

    (és ez csak néhány a fontosabbak közül)
  • plu604
    #24114
    köszi
  • faze
    #24113
    Blizzard oldalán regisztrálni kell és elvileg ott lesz az opció.
  • plu604
    #24112
    Honnan lehet leszedni a Diablo 2-t és a Lord of Destruction-t ha van mindkettőhöz CD kulcsom? Legálisan persze. Haverom szerzett eredeti CS kulcsot és kellene neki a játék maga.
  • berlinboy6329
    #24111
    Ám van már vmi,h milesz az uj patchban?Azt tom h lehet irni,mi legyen benne,de fixált cuccok vannak már?
  • berlinboy6329
    #24110
    Jah tényleg..Réág toltam már nem emléexek pontosan mindnre..Azt oké,h leszedi,de még igy is irdatlan lassan haltak nekem a specterek hellen :C
  • Rettenthető
    #24109
    Valaki azért kerüli a bnetet, mert megy a cuccokkal a buherálás / ügyeskedés?
    De akkor miért nem magatalálós stílusban játszik, ahogy az egyik barátom és én. Vagy amikor még rég a bnet-n játszott pár sg-s, akkor ott.
    Pláne, hogy van egy rakat olyan cucc / hely, amit az alap diablo 2 lod-dal el sem lehet érni single player-ben.

    Van immune physical hellen, amit nem szed le az ampify dmg, és azok ellen jó a skeleton mage.
    Viszont Hell Baal-t ugyan meg lehet ölni summon necro-val (nem széttápolt cuccokkal), csak *urva lassú.

    Ha az 1.13 így halad, akkor jó, ha az idén kijön (mondjuk Blizzcon idején), ha nem, akkor a Diablo 3 elutasító Diablo 2 fanatikusoknak... amolyan vigaszdíjként jön majd a D3-mal.

    Pedig már azt várom március vége óta, s kezdenék végre új karaktert... arrrggg, rohadt függőség.
  • sz4bolcs
    #24108
    Létezik most 1.12-höz olyan loader, amit nem bannolnak? (Több cd-kulcsot akarok használni egyszerre.) Valaki tud segíteni?
  • Rundstedt17
    #24107
    Én meg azért kerülöm el mert Bneten megy a tárgyakkal való ügyeskedés.....
  • Sheltem
    #24106
    Summon necronál 2. kézbe "life tap" os wand kell, jobb mint bármilyen átok.
  • Rundstedt17
    #24105
    "Summon necrot pont azért iditottam,mert lazán ledarálnak mindenkit a csontik..Én csak a közelharcosra gyúrtam,meg annak masteryjére.Mageket egyáltalán nem csináltam....Fő fegyóm,egy picit feltuningolt Decripify volt..Lassit,gyengit,többet sebezhetsz...5-6ra feltoltam gearekkel,amiket tudtam szerezni,azzal Diablo is simán ment asszem 1 csonti halt meg hellen..Nagyon szivósak."

    Így van.Magéra nem is kell semmi haszontalanok.Én jobban kedvelem az amplify damage curset,mondjuk helyzetfüggő.Jah jah hellen is semmiség

    "Egyedül a fizikai immunos cuccok szopósak hellen."
    Az amplify azt leszedi.......



  • sz4bolcs
    #24104
    Loader-t banolják?
  • Sheltem
    #24103
    "elég gyengus a többi".

    Azért megnézném a summon necroddal szemben pl egy fullos javazont(6/40 el, jmod, 4*15/15 armorban charged / furyval csicsónál infinity), de még akár egy hammerdint is.
    Butaságot állítasz mert nem ismered a karekterekben rejlő lehetőségeket.
    Hidd el minden karakterből lehet brutális.
  • Sheltem
    #24102
    "mer jön nem sokára a 3"

    Igazad van, végülis minimum 1 év még, az "nemsoká".
  • Rundstedt17
    #24101
    Igen.
  • faze
    #24100
    Hammerdin.
  • berlinboy6329
    #24099
    Ám a mostani Javazon,manaáradattal kecijó...És még csak 6oson van a Charged Strike:O De azért egy mana leeches fegyó jól jönne:C

    És players8...

    Summon necroval meg végig tudtam vinni simán,semmi nehéz nincs benne..Egyedül a fizikai immunos cuccok szopósak hellen...Meg a Players8..Hellen players8 az halál...Játszik vki egyáltalán ugy hellen?:O

    Summon necrot pont azért iditottam,mert lazán ledarálnak mindenkit a csontik..Én csak a közelharcosra gyúrtam,meg annak masteryjére.Mageket egyáltalán nem csináltam....Fő fegyóm,egy picit feltuningolt Decripify volt..Lassit,gyengit,többet sebezhetsz...5-6ra feltoltam gearekkel,amiket tudtam szerezni,azzal Diablo is simán ment asszem 1 csonti halt meg hellen..Nagyon szivósak.
  • berlinboy6329
    #24098
    Én is abban játszok..Ha 7-10 évvel ezelőtt találtam volna rá a játékra,és igy emgtetszett volna megvettem volna eredetiben..De most vhogy nem naon,akarom,mer jön nem sokára a 3,meg minden..Amugy is csak kipróbálásra szedtem le,h bepótoljam,mert mindenki mondta,h hu mekkora játék,mondom belenézek...Hát tényleg az.A 3 ha lesz ilyenmint a 2,megveszem és megyek netre.
  • sz4bolcs
    #24097
    Te is single playerben játszol?
  • Rundstedt17
    #24096
    Nem,nem tudok hanem elég gyengus a többi,meg bejön az egész csontis nekro játékstílus.
  • Rundstedt17
    #24095
    LOL egyszer sem nullázták le a csontis nekrom:DDDD.....

    "Például Diablo-nál: a sokadik elhalálozás után (mert azt ne mondd hogy a csontikkal végigmész mind a 3 szárny mobjain, és utána még Diablo-t is leverik) meglehetős szopás nagy szenvedve megölni egy mobot még jóval a temploma előtt, hogy aztán szépen lassan felhúzz egy csordát (feltéve hogy szegény magányos csontidra nem ugrik rá két-három másik mob hogy bezúzzák, aztán téged is), amivel visszamehetsz hozzá és majd azok lecsapják."
    Öh talán ész kellene,visszamész act 1-be felhúzol egy csordát és elárulom azt a csordát nem igen tudják elpusztítani,egyszer sem verték le a csontis nekrom.LOL szerintem te még nem is játszottál csontis nekroval,mert akkor nem irnál ilyen hülyeségeket.A legerősebb build,nem kell mana italt zabálni,és még csak szükség sincs ritka tárgyakra amire hiába vársz Single ben.....
    Mondj már egy erősebb kari buildet,ami ultra biztonságos,nyugodt,sosem halálozik el és Singlében is beszerezhető cuccokat igényel,plussz nem kell bőszen csapkodni a mana italra.....

  • sirdond
    #24094
    ilyet nem lehet kijelenteni
    mindegyik karakter élvezhető,megvan a maga hangulata
    az már más tészta,hogy te nem tudsz játszani velük
  • plu604
    #24093
    Szerintem kifejezetten szopás néhány helyen.
    Például Diablo-nál: a sokadik elhalálozás után (mert azt ne mondd hogy a csontikkal végigmész mind a 3 szárny mobjain, és utána még Diablo-t is leverik) meglehetős szopás nagy szenvedve megölni egy mobot még jóval a temploma előtt, hogy aztán szépen lassan felhúzz egy csordát (feltéve hogy szegény magányos csontidra nem ugrik rá két-három másik mob hogy bezúzzák, aztán téged is), amivel visszamehetsz hozzá és majd azok lecsapják.
    De ha ez nem is győzött meg, hát próbáld ki azt az élesztgetős csontit nightmare-en, sőt, hellen...
    (És ezt nem úgy mondom hogy én nem tettem...)
  • Rundstedt17
    #24092
    summon necro az egyedüli élvezhető karakter build az egész játékban.
  • sirdond
    #24088
    mármint magát a játékot ingyen lehet letölteni
  • sirdond
    #24087
    a legolcsóbb az,ha veszel valahonnan cd kulcsot, utána az új bnetről már ingyen lehet letölteni
  • berlinboy6329
    #24086
    Egész elviselhető ez a Javazon..CSAK KURVA SOK POTI KELL NEKI!

    Andarielt nyomtam le 2jára..Hát sokat kell menekülni,mert megöl,ha nem mozgok sokáig,de türhető...Kb 4-5X kellett az act2es Mercem ujjáélesztenide meglett...Players8 on játszok,meglepő,milyen hamar halnak a monszták a 4es szintű Charged striketól,még a merc is 2ütésből öli a macsakféléket a sivatagban..Csak annyira idegesit,h 10mpként kell mana potit tölteni,mer elfogy.....Ezzel töltöm az időm nagy részét,h visszajárkálok csutkára felnyomni az inventoryt mana potikkal.
  • Klemice
    #24085
    valaki?