26171
  • JustIce
    #4564
    Ejj ejj..mi ez a nagy duhkitores.. miert kell rogton igy nekiesni vkinek, aki pl csitel? Zavar az titeket? o csinalja nem ti. azt hozzateszem en sem csitelnek! de kiprobaltam mar jo par modot, kivancsisagbol. sot csinaltam is(nehezitesekkel) szal nem kene rogton anyazni szerintem. na meg kivancsi ki az aki regota diozik, s meg soha nem csitelt.. mert en miota kijott dio 1, jo par eve mar:) , azota nyomom egyfolytaban.. s mig a kov reszt varom, unalomuzonek jo neha az a mod, ha epp multiban pangas van..
  • gumininja
    #4563
    Vegre valaki rajott hogy lehet a legjobban modozni, ugy hogy ne szamitson sem csalasnak, sem nem-megengedett-elonynek a tobbiekkel szemben. Ott legalabb minden karakter azonossal moddal jaccik, egyenlo eselyekkel. Modos zart server, csak helyeselni tudom az otletet.
  • gumininja
    #4562
    Zart, a serveren tarolt karakterek. (nincs edit lehetoseg, sem barmi "belenyulok" dolog).
  • gumininja
    #4558
    Gyere a Landorra jaccani ha nincs eredetid.
  • Road Lee
    #4553
    hmmm....
    mégsincs törölve...
    nemértem ezeket az indulatokat....

    ha nem akartok válaszolni ne tegyétek!

    anyázni meg végleg nem kéne! ez csak azt minősíti aki megteszi...ezen el lehet gondolkodni....már ha van mivel!
  • gumininja
    #4552
    Najovan, ez a resz torolve lesz, ugyhogy szerintem itt fejezze be mindenki. Nem eri meg egy idiota miatt beleronditani a topikba. Masik dolog pedig az, hogy ez a bot/csit tema folyamatosan elojon 2-3 havonta (manapsag egyre surubben) es ugyanigy megvivtuk mar ezerszer ezt a csatat. Az ilyen kerdesre ecceruen nem kell valaszolni, vagy direkt felrevezetni, de semmikeppen sem segiteni neki. (ha mar annyira nem kepes hogy a readmet elolvasva bekonfigoljon egy botot)
  • Davidus
    #4550
    Menny az anyádba csíter! Ez már kedvedre való válasz?
  • gumininja
    #4549
    Bacsikerem, mijazajunikbot? Nincse' mellette ridmi tekszt?
  • Shongi
    #4548
    behalt a landor?
  • DarkHorSe
    #4547
    ne botozz!
  • Shongi
    #4546
    Akkor se botozz!
  • Road Lee
    #4545

    kisfiam
    mi a fene közöd van hozzá????
    feltettem 1 kérdést.várom a választ rá.
    ha nem tudsz érdemben hozzászólni ..... fogd be!!!!
  • Road Lee
    #4543
    hali
    fijjug
    hogy is kell a junikbotot beállítani??
    nemtom és yo lenne 1 kis help
    pls
    segéjjetek
  • Davidus
    #4542
    wazze:)
  • Laalee
    #4541
    a shaftstop jo ruci egy melee karinak
  • Árnyvadász
    #4540
    Hi!

    Etheral cuccokba is lehet rakni rúnaszavakat. Csak az elhasználódik egy idő után, mert etheral.:)
  • magyar ember 2
    #4538
    Multi light nem veszelyes, eleg egy thundergod ov, es 75 light res, akkor mar gyogyit. Ha nincs, akkor amaval slow missile, igy rengeteg ido van kikerulni.
  • Laalee
    #4537
    a topp idaig a windforce flawed topazzal :D
  • gumininja
    #4536
    Ethrealba nemtom, lehet azokba is. En sosem raktam meg bele, legalabbis nem emlexem. (keves zodom van/volt eddig, eheh) ;]
  • gumininja
    #4535
    Ismeros. Nagyon is. Ezt minden jatekos egyszer jacca el nalam, masodjara mar nem segitek, keressen mas balekot. Alulra szoktam lerakni a bejarathoz pont ezert a tp-t nekik, amig fenn mefit irtom, aztan ok vissza, en meg a rednel egy ujabb tp, majd onnan mehetnek at akt4be. Ha esetleg nem egybol a redbe menne, hanem mondjuk csavarog kicsit, az mar az o gondja lesz ;]
  • gumininja
    #4534
    Ez sima figyelmetlenseg, vagy nagyfoku hulyeseg ;]]] Le van irva minden marhasagra, hogy hol hasznalva mit kap erte, megerdemli az aki nem olvassa el hogy kinevessek erte. Ha kezdo a gyerek, legkozelebb nem fogja mar beletenni MF miatt, ha pedig nem kezdo, akkor vagy ez volt a celja, vagy....nem fejezem be ;]
  • gumininja
    #4533
    Runeszavak csak es kizarolag normal(feher), es superior(szurke) cuccokban muxenek. Illetve muxik minden masban is, de csak egyenkent a rune tulajdonsagok, az egyuttes combo nem jon ki.
  • gumininja
    #4532
    Jocuccok kontra tudas? Ez jo tema. Lassuk csak mondjunk egy mf baalrunt. Ha "jo cuccokban" megy le, akkor lehet hogy "tudas" nelkul is tuleled, de vszinu keves mf lesz rajtad hogy a minyonok esetleg dobjanak valamit, nem beszelve baalrol. (mazlifaktor persze jelen van, de most az mfre kihegyezve irom ezt) De ha "rossz cuccokban"(aranylag rossz) mondjuk talpig mfben megy le hozzajuk, de viszont ha "tudod mit-hogyan", akkor ugyanugy tuleled, sot meg esely is van hogy dobjanak valami szepet.. Ugyanez mefinel hellen plane ervenyes, egy fullmf sorc "rosszcucc"ban siman leoli mefit egymas utan szazszor ugy hogy 1 hpt nem veszit ha "tud" jaccani a player, de ha lemegy oda "jocuccban" lehet hogy behal pillanatok alatt a dolloktol, esetleg valamelyik tanacstagtol, ha "nem tud" jaccani annyira ;]

    Igy en, hangsulyozom ez sajat velemenyem, jobban dijazom az olyan tarsakat, akik ismerik a jatekot, es tudok ugy jaccani veluk egyutt, hogy ne kelljen azt neznem, mikor menekul felem panikszeruen, egy egesz csordaval a nyomaban ;] (Foleg mefi es baalrunoknal ervenyes ez, bocin eltudom kerulni a kisse szertelen playereket).
  • busmanus
    #4531
    azon is szoktam röhögni, amikor látom, hogy négy perfect topaz van berakva egy shieldbe, hogy nagy legyen az mf :)
  • Laalee
    #4530
    pedig osztana uniqe cuccba+runa szo :D
  • Davidus
    #4529
    Junik meg set cuccban nem működnek a runa szavak. Ugyhogy Griswold plate-be hiába rakod:)
  • Davidus
    #4527
    Ez a Diablo2 ide nem tudás kell hanem jó cuccok. Akikről te irsz azok a vadlámák ők még a marioval se tudnak játszani. Szegény mario mindig őt hozzák elő pedig tök skilles game:)
  • busmanus
    #4526
    kifelejtettem azt a tényezőt, hogy ha adott játékos tud is játszani, de akkor is óvatosnak kell lennie, ha a többi játékos nem tud játszani (egyedül simán kinyirná bartucot minden probléma nélkül, de ott vannak a többiek, hátráltatnak, beleállnak a villámokba, stb)
    sokszor ezért jobban szeretek egyedül nyomulni
    egyszer volt, hogy megkértek öljem meg nekik hell mephistot, barbival mentem szépen végigugráltam, szinte nem nyirtam ki senkit és nyomtam egy tp-t mephistonál, erre minden monstert odacsaltak a barmok
  • gumininja
    #4525
    Hat tudod, amikor multilajtos bartuc, es meg a csovak is extranagyok, akkor keves kari marad meg kozelharcban. Ekkora szoktuk lecsalni alulra, es hagyni hogy ott haljon ehen, de bele nem kotunk ;] Mondjuk ez foleg hellen szokott elojonni, de najton is volt mar picit erosebb a megszokottnal szerencsetlen bartuc. ;]
  • Laalee
    #4524
    nem nagyon durva lett :D azert egy 70 es sorci nighton elege aratna... foleg ugy hogy az illetonek tobb tucat 80 feletti hc karija van. bartuc extrabrutal lightingot szort :D neha van ilyen 100 bol 1-2 jateknal, hogy valami olyan prefixet kapnak az uniqek hogy alig sebzodnek
  • busmanus
    #4523
    aki nem tud jáccani az miért nem óvatosabb?
    gondolom nem azért volt mert lag volt vagy mert mindenki részeg volt :)
  • Smith
    #4522
    Sziasztok! Tud valaki regisztrációs kódot a Diablo II Encyclopedia-hoz, mert a regisztrációs oldal nem működik.
    Köszi!
  • Laalee
    #4521
    tegnap sikerult egy ultrabrutal baalrunt csinalni night on... a legkisebb karakter 55 os volt, egy kor alatt 4RIP jott ossze 3 bartucnal, szep kor HC-n :D
  • Laalee
    #4520
    majdnem mindenki fog uj karaktert inditani szerintem a ladder kari miatt
  • gtom
    #4519
    én megyek.én is druidás vagyok meg necrós
  • shaba23 #4518
    legalább a barátnőd sem unatkozik :)
  • gumininja
    #4517
    Hajjaj.. Egyre csak szaporodnak a karakterek, mint a gomba.
  • Braveheart
    #4516
    ti még szoktatok diablózni?
  • Davidus
    #4514
    Kösz műxik:)
  • Road Lee
    #4513
    affene
    máár 2 napja áll ??????