26171
  • Árnyvadász
    #4623
    Off: Jövőhéten megveszem a Morrowind+Tribunal, azaz a Gold Edition-t... Lehet nem leszek egy jó darabig itt:))

    Valaki Morrowindozik az itt lévők közül?
  • Árnyvadász
    #4621
    Sajnos az Arreat Face-t nem sikerült megtalálnom, iletve senki nem dobta ki. Normált nemrég vittem végig a barbárommal (players 8) és lvl53-as lett. Ez nem rossz. Jelenleg Nightba kolbászolok. Viszont amit lehetett, azt megszereztem normálon, már ami ott esik. Szóval nem panaszkodom.
  • Árnyvadász
    #4620
    Igen, ez ilyen. Nekem is volt már, hogy két Pidlerunból két unique-ot dobott. Azaz 100%-os dobása volt, de volt olyan, hogy 40-ből semmi, azaz 0%-os dobási eredményem lett:)
  • G@b0r
    #4617
    volt olyan, h 650 mfes sorcival 700 pindlerun volt meg és nem esett semmi, utána 200 mfes barbárral 6. pindlerunra esett egy gf :D
  • G@b0r
    #4616
    gondolom baalrunozik és azért megy át mindig bartucon...
  • Laalee
    #4614
    jovan latom beled is sok ertelem szorult...
  • RangeR
    #4613
    az,hogy valakinek nagy a lifesteal,az nem azt jelenti,hogy nincs nála 24db full rejuv.potion szerintem.Szóval,ha ilyen kreatív taktikáid vannak,akkor hagyatkozz bártan kizárólag egy életforrásra,én meg játszok összetett módon!Vagy gondoltad,hogy nem találkoztam még minden lehetséges szörnnyel a játékban,és majd te megmutatod a kis süldőnek,hogy mennyire beszopja a nagy lifesteal ellenére,igaz?! :)) na én meg erre vigyorgok barátom...
  • Laalee
    #4608
    probalj meg lifestealt phisic immunnal :D

    amugy a pamacsok kozel sebeznek nagyot, messzirol mar szetszorodnak, egyesevel meg loszar
  • RangeR
    #4607
    vagy lehet,hogy a köelharcosoknak szívás csak.
  • RangeR
    #4606
    Lehet,hogy nekem szerencsém volt eddig mindig,de én mindig kinyírom Bartucot és a többit is hellen,86-os amazonnal, 85% lightning resistem van,és a Bartuc pamacsába simán beleállok,ott ácsorgok,de nem kell sokat,mert kb.20 nyíllövés után kimúlik.Itt csodálkozok,hogy az ilyen kemény ellenfél.Megöltem már vagy 60x.Igaz,van kb.50 vagy több lifesteal és mana is,lehet,azért nem veszem észre,mert beleküldöm a level 24 multiple arrow-t,aztán annyi életet szív be tőle fél pillanat alatt,hogy nem tudja felülsebezni!?
  • Laalee
    #4605
    mert pindle pont olyan szarul dob mint az osszes tobbi unik, ayok sem dobnak szinte soha semmit, a pindlet csak botozni hasznaljak, mert mindig ugyanott van, lvl99 es es konnyu legyakni, igy idealis alanya a botnak.
  • magyar ember 2
    #4602
    De ez csak elmeleti maximum, gyakorlatilag ennek a toredeket sebzi, mivel a ligtos bosstol tavolodva 1re jobban szetoszlanak a boltok. 90%+ ressel es 1 thundergoddal siman beleallhacc 1 multi lightba akar kozelrol is, semmi bajod nem lesz, meg gyogyit is.
  • G@b0r
    #4600
    85 %os light ressel nem lehet behalni még ha double lightninges is a szörny!Nem lehet, hogy ez valami bug vagy csak simán laggolt a gyerek? :)
    Én 75% light resistes sorcival csomószor mentem már bele double lightningba és soha nem haltam meg.
    Másik h 30-40szer egymás után nem lehet double lightninges vagy immune to physicalos tehát lazán le kellett volna tudnia ölni :)
    Az a belt gondolom Thundergod's vigor nem? az 20 lightning absorb-os, nem 20%!! van egy kis különbség.
  • Aspyrin
    #4599
    Milyen igazad van ! Bár az már az 1.11 hiszen tavaly már peccseltek 1.10-re nem emléxel ?
  • Árnyvadász
    #4597
    Végül is úgy oldotta meg a problémát (mivel legyőzni nem tudta Bartuc-ot!), hogy elcsalta lentebb, majd visszament abba a terembe ahol Baal ül és így a program, illetve Baal kidobta a következő eresztést a minionokból. Hiába próbálta állítólag 30-40-szer!!! kinyírni Bartuc-ot, egyszer sem sikerült neki. Szép az élet:)
  • Árnyvadász
    #4596
    "Bartuc pamacsa...:" /-kapcsolódik a lentebbi témához/

    Egyik barátom mesélte a minap:

    lvl85-ös Barbárjával csinált egy Baal runt-
    Ez idáig ok. És ugye előtte van Bartuc is. Gondolta legyakja, majd jöhet a többi minion. Nos a meglepetés hideg zuhanyként érte őt, ráadásúl így:

    -50%-os villám elnyelés! (LightSabre, Belt)
    -85%-os villám ellenállás!
    -1300-as életerő!

    Egyetlen pamacs azonnali halálhoz vezetett neki... is ... :) Mint ahogy lejebb írtátok a többi karakternek is. Ja igen ez players 8-on történt singleben, de ez csak mellékes infó és ami fontosabb: Hellen!

    Szóval az a pamacs néha igen durva tud lenni:D
  • Shaman
    #4594
    De nem tudják,mert szegény bocikat mindenki lemészárolja
  • busmanus
    #4593
    fejjék meg a teheneket
  • Hegylakolaci
    #4591
    ez mondjuk sokat segitett:-))
    © magyar ember 2 2003. máj. 07. 13:50 | Válasz erre | #4271

    Akkor csao, en meg Tahuti vagyok. :)

  • konoko
    #4590
    Mi a nikked ircen?
  • magyar ember 2
    #4588
    Lehet, en nem emlexem, de mostmar biztos ami biztos. :)
  • Hegylakolaci
    #4586
    4375
    4300
    4271:-))
  • Hegylakolaci
    #4585
    régebben egyszer azthiszem elszoltad magad:-)
  • magyar ember 2
    #4584
    Na jo, de tudtad hogy en vagyok ezen a neven? :)
  • Hegylakolaci
    #4583
    pedig járok a diablo2.hu-ra is:-)
  • magyar ember 2
    #4582
    Koszones. :) Mer eddig meg csak a b.neten lattalak.
  • Shaman
    #4581
    eeeee-ööööö Láttam egy szkrínshotot az 1.10-böl. Létezik sztetek,hogy szerencsétlen necrómnak,aki eddig alig 200 felett sebzett a bone-spearral,most olyan 600-700 körül lesz a sebzése,vagy ez egy kamu kép vót?
  • Road Lee
    #4580
    nem. nem nehéz megérteni.....
    de aki ilyen erős a névtelensége mögött az nekem ne anyázzon. a véleményét bárki elmondhatja ... tiszteletben tartom.
    de nem kell így ide írni..
  • Hegylakolaci
    #4578
    Ez most mi akart lenni Tahuti?:-))
  • konoko
    #4577
    Nem egészen. Ezzel a MM-es ó'csó diabloval csak azt érték el, hogy felhigul az amúgy is néha elég szánalmas bnet. Igaz hogy több játékos lesz kis hazánkból, de látva az ujakat, és az első kérdéseiket a játék kapcsán (hogy kell botozni? adjatok linket hekkekhez, stb.) nem biztos hogy ez pozitivum =(
  • konoko
    #4576
    Mindig is lesznek csiterek. Mi openen már csak kevés emberrel játszunk, azokkal akikben megbizunk. Bneten és egyéb zárt serveren pedig vigasztal az a tudat, hogy az aktuálisan csaló jajdenagyonokosemberek hálaajóégnek pár hét mulva megunják a játékot(köszönhetően az immár nem létező kihivásnak) és mennek máshova, és ott kezdenek el csalni. Az ilyen embereket kár minősiteni vagy kommentálni, ők királynak tartják magukat, mi meg .........nak(szabadon kitölthető) =)

    Úgyhogy próbáljátok ki, ugysem tudunk ellene tenni semmit, aztán húzzatok a ...ba és ne rontsátok itt a légkört.

    ui: nagyon remélem hogy 110ben lesz valami csoda folytán megoldás erre, akármennyire radikális is, de legyen.
  • magyar ember 2
    #4575
    u hi okok~~ me Tahuti okok~~
  • magyar ember 2
    #4574
    Most? Mar 3 eve ez megy, megjelenes ota, kezdve a carrion songgal.
  • Hegylakolaci
    #4573
    Van akinél a kiakadás anyázásban nyilvánul meg van aki(mint én)egyszerüen nem játszik a b-neten.Különböznek az emberek.
  • JustIce
    #4572
    Nos: ha vki bneten csal, azt lehet is utalni, elismerem... de ennyire kiakadni?:)
  • Davidus
    #4571
    Faszér lett ilyen olcsó a dio2! A sok 12 éves akiket kiutáltak CS-böl megvetette anyucival a dio2-t aztán most itt csalják szét az agyukat.
  • Davidus
    #4570
    Ha meg nincs időd cuccokat keresgélni még mindig ott a CS meg a Q3.
  • Road Lee
    #4568
    botozás és anyázás között óriási a különbség!!
    ezen is el el lehet gondolkodni.... már ha van mivel
  • konoko
    #4566
    Igyvan.
  • Hegylakolaci
    #4565
    Justice:gy dolgot azért vegyél figylembe,mégpedig azt hogy a B-netet épp azért találták ki hogy elméltileg cheat nélkül tudjanak játszani egymással az emberek,namost mindenfajta bot inkább a b-netre van kitalálva ezáltal azok játékát rontja ell akik azért vették meg a játékot hogy legiten játszanak.Jó hogy felszalad az emberek vérnyomása ha valaki az ö játéka elrontásához kér segitséget.