26171
  • gumininja
    #4671
    Az egeszen mas. Az egy mod amirol te beszelsz. Amirol viszont szo van, az egy beepitett ORIGINAL lehetoseg a jatekban, modok es egyeb nemodaillo dolgok nelkul. ;]
  • magyar ember 2
    #4669
    Ja. Egesz accnak kozos cucctarto helye (is) lesz.
  • gumininja
    #4668
    A cube-ba is pakolod a cuccot, vagy ami jobb megoldas, csinalsz cuccos karaktereket es naluk tarolod. ;] Egyebirant sehogy sem lehet boviteni, csak modokkal. (110ben nemtom valtozik e majd, habar mar abban sem vagyok biztos hogy iden kijon a peccs...)
  • Rules
    #4667
    Hogyan lehet bövíteni a stash-t ? össze szeretném gyüjteni a különbözö szetteket , de sajna nagyon kevés a helyem :)
    elöre is köszi
  • gtom
    #4666
    az 1.10-ben lehet venni mannás üvegeket is.
    www.battle.net
  • Árnyvadász
    #4664
    Ettől függetlenül persze lehet, hogy semmi nem lesz, de akkor meg minek írnának ilyet le és állítólag tesztelték is... de csak akkor hiszem ha látom.... még 20 perc és látni fogom...:)
  • Árnyvadász
    #4663
    Pontosan ez a lényeg! Az 1.09-es patch alatt mükődik az oldal szerint csak!! Na hamarosan kiderül, mert én kipróbálom amint itt lesz a CD... Nem véletlen, hogy amikor próbáltátok pont az alacsonyabb verziószám miatt nem éreztetek változást... De azért thx a választ...
  • Árnyvadász
    #4661
    Ezeket az embereket élőben össze kell engedni Bartuc-al :DD
  • Davidus
    #4660
    Ja ha kijön az 1.10 1-2 hétig nyugi lesz:) Meg minden ladder reset után:)
  • Davidus
    #4658
    "Hát ez siralmas... De ezek még fiatal csirkék, szal nem kár értük" Igen de ők a többség:)
  • Laalee
    #4655
    nemhiszek ebben, leven nem tamogatott a blizard oldalrol 8 playersnel tobb. aztan barmi lehet :D
  • Árnyvadász
    #4654
    Ok, küld el!!! Várom őket tárt karokkal:)

    Davidus: Hát ez siralmas... De ezek még fiatal csirkék, szal nem kár értük... Hova is tettem a shotgun-om...... Hmmm..... :D
  • Árnyvadász
    #4653
    Skacok!!!!

    Most olvasom egy oldalon, hogy az 1.09-es patch ha fel van rakva (alap), akkor nemcsak a players 8 működik, hanem akár players 2-70 !!!!! Ez most komoly??? Vagy valaki már próbálta, mert így igen brutkó xp-t lehet összehozni... Sajna most nem tudom letesztelni, mert még egy órát várnom kell a CD-re, de addig ha valaki találkozott már ezzel vagy próbálta mondja már meg, mert rettentően nagyon úgy érzem én Diablozni fogok egész hétvégén ha ez így van, lesz ami lesz:))
  • Mike
    #4651
    elküldöm az open karijaimat, aztán azt csinálsz vele, amit akarsz
  • Laalee
    #4650
    LOL hun-1 :D

    bar igazabol vagy anyazas vagy ez van ott :D

    esetleg lejmolas flawed kavicsert ki ad WF ot? :D
  • busmanus
    #4649
    botozás, húzás: szánalmas
    :(
  • Davidus
    #4648
    Ja bocs van benne egy space http://www.elitedatasystems.com/images/pubupload/nocomment.jpg
  • Árnyvadász
    #4647
    The page cannot be found...... Mi akart lenni amúgy amit mutatni akartál???
  • Árnyvadász
    #4646
    Trade-elni akarunk a barbárral a fő cél: Bhul-Kathos és Arreat Face... Ha esetleg tudsz ilyet, vagy tudtok ilyet, akinek ez megvan és eladná (úgy hogy neki is megmarad, hiszen Open a dolog, saveben megmarad neki a cuccosa) akkor az nem lenne rossz, meg adnánk is érte igen fasza cuccokat. Pl. Necromantának +3 to all skilles kaszát, Lightsabre-t, Set tárgyakat, unique cuccokat de a jobbik fajtából...

    nahh :)) Ja igen és 15:30-tól leszünk kb. bent, mondjuk 20:00-ig, lényeg hogy sokáig....
  • Davidus
    #4645
    http://www.elitedatasystems.com/images/pu bupload/nocomment.jpg Egyebet nem tudok mondani:)
  • Árnyvadász
    #4644
    Okszi mailben megkereslek emiatt, de jövőhéten, mert akkor van fizum... Ma leszünk OPEN Bneten! ha tudsz akkor nézz már be légyszi!

    Eldasorceres accounttal amúgy Drachus nevü barbárt keress lvl86 vagy lvl87-es....

    Remélem most ráérsz, mert nagyon tutkó lenne...
  • Mike
    #4643
    mivel csak biztonsági másolatom van, és az tud osztódással szaporodni :)

    beszéljünk mail-ben
  • Árnyvadász
    #4642
    Szia Mike!

    Pont akartam kérdezni tőled (szóval jó, hogy jöttél), hogy neked kell még a Divine Divinity? Mert ha nem, akkor megveszem tőled... Kezd érdekelni az is:)

    Amúgy még nyomom a Diablo-t, rájöttem ezt nem lehet abbahagyni, minden más csak hiú ábránd!
  • Laalee
    #4641
    en nem biznek benne :D elvegre blizzardrol van szo :D
  • Shaman
    #4640
    Akkó hétfön elvileg mán lehet 1.10?
  • Mike
    #4639
    na Diablózol még Árnyvadász? Látom, igen :))

    GTA3 Vice City-t nézted már? szerintem király
  • Árnyvadász
    #4638
    :)) tetszik...
  • busmanus
    #4637
    ha berakod a ládába, akkor lehet :)
  • Árnyvadász
    #4636
    Kérdés:

    Normal bocin, (players 8) eshet Arreat Face? Vagy ládában esetleg lehet? Mert épp az fog következni hamarosan (ma este) nekem.
  • G@b0r
    #4635
    Amúgy lehet Blood Mooron is nyitni!!
    Ha az északnyugati oldalon van a falu határa, odaállsz a kijárat mellé úgy hogy még a faluban legyél és pont a fal mellett. Ha ott nyitsz akkor blood mooron lesz a tp. A legjobb benne az, hogy amint az egérrel rámész egy ilyen blood mooros cow tpre kifagy a diablo :D
  • Laalee
    #4634
    en nemertem ezeket az alacsony LVL es pk barbarokat :D minek allnak le szorakozni... tegnap is ment egy 60 as barbar a kukaba, nembirjak a 29 es IM-et :D mondjuk makom, volt mert sikerult pont az orra ele lebaszni golemet, igy arra porgott ra, bar en is serultem, maphacknak hala pont kilepett, mire visszamentem halott volt a barbar, nekem meg maradt kb 100 Life om, mondjuk az is joljott hogy pont elotte ordibalt egy masik barbi igy felugrott a life om jo nagyra
  • Laalee
    #4633
    barhol lehet nyitni a faluban, akar meg a hidon is, ha az beleesik a falu hataraba
  • Shaman
    #4632
    Azt hogy tudod megtenni,hogy falu sarkában nyitod?
  • gumininja
    #4631
    Hat ha elkezdel Morrowindezni, es esetleg tetszik is, akkor a diablora lenyegesen kevesebb idod fog maradni. De en a helyedben megvarnam a masodik kiegeszitot, mar aranyon van.
  • gumininja
    #4630
    Igyvan, de o 85%ressel meg 40-50 life/manasteallal maszkal arrafele, azt irta. Ezert nem ertem az egeszet. ;]
  • G@b0r
    #4629
    elég bunkóság, tudom de így megy a leggyorsabban :D
  • G@b0r
    #4628
    persze ezt úgy, hogy elmentem legért, felszedtem az exp shrinét és a falu egyik sarkában nyitottam, így nem veszik észre h már nyitva van. Ja és no party :)
    Mire rájönnek h nyitva a tp már lehenteltem a fél pályát :)
  • G@b0r
    #4627
    uhh, elég tápos lett a sorc amit összeraktam!
    8 player cowrunon 53 perc alatt léptem 91ről 92re és volt h egy cowrunon 32 millát zsebeltem be ;)
  • magyar ember 2
    #4626
    Baalnal amaval a leg1szerubb mfelni, lightosra slow missile, baalt meg guideddel 2 kepernyorol leszeded. Nem kell res, def, semmi.
  • G@b0r
    #4625
    lehet h bugged mf helm-mel nyomja... biztos meg van a trükkje :)