26171
  • Davidus
    #4717
    Te mit keresel itt?:) Ha meg megvan a game gyere b.netre:)
  • Lynx_TWL
    #4716
    jaja, van kis recept, hogy normal unique vepönből, hogy kel csinálni exceptionalt, majd pedig elitet !! :P
  • busmanus
    #4714
    amint lehet kiadjuk. tipikus szöveg :)
  • Laalee
    #4712
    jamellaval biztos megoldhato, dehat ez mar csiiit aztmeg nem szeretjuk :D
  • Árnyvadász
    #4711
    Van egy nagy kérdésem... Huhh...

    Szóval a helyzet a következő: Barátom single-ben nyomja és már lvl86-os, de néha beszokott jönni a munkahelyemre és ilyenkor trade-elünk, meg nagy ritkán bocizunk. Namármost az történt, hogy a multi játékban volt bent bocin, ahol az egyik csapattag megölte a Cow King-et. Hazavitte a mentését és otthon már nem tud single-ben bocizni. Itt nálam multiban még tudna, de az ritkán adatik meg, meg inkább tradelünk... Viszont fejlődni meg alig fejlődik, tehát nagyon kéne a hell boci... Nem lehet megoldani valahogy, hogy mégis tudjon hell bocizni otthon??? Nincs erre vmi program, ami visszaállítja a boci-t, mintha ott sosem járt volna? Ha nincs hát nincs, megértem, de a remény hal meg utoljára, ezért megkérdezem tőletek, hátha akad valami amivel tudna otthon single-ben hel bocizni és legalább lvl90-ig elvinni hőn szeretett barbárját... (Bár biztos nincs:( ) Thx előre is a válaszokat...
  • busmanus
    #4709
    blizzard mondta, hogy diabloii.net-en fent van az összes új unique, azt nem mondták, hogy változnak-e még a patch megjelenéséig vagy sem, mindenesetre a hivatalos oldalról leszedték őket.
  • G@b0r
    #4708
    exile
  • G@b0r
    #4707
    Most nézem az új cuccokat 1.10ben, hát lesz egy két elég durva :)
    unique jewel
  • Árnyvadász
    #4705
    Igen. Utánanéztem közben én is.... NM/H Mephi, Diablo, Pidle, HellBovie, Baal dobhatja ki... Esély: 0.002323% mondjuk... Én akkor is kidobatom velük:) Csak érjek oda...
  • Davidus
    #4704
    De elég ritka szoval ne éld bele magad:)
  • Davidus
    #4703
    NM Mefit öld ő dobhat arreat's face-t.
  • Árnyvadász
    #4702
    Hi!

    Müködik a players 2-70, de nyolcasával érdemes kipróbálni, tehát: players 8, 16, 24, 32 stb... 1.09 alatt!

    Mondjuk én továbbra is players 8-on játszom és így elértem normalon a lvl60-at... Baal nagyon szép xp-t ad... MF-em is végre kielégítő éesz lassan, már 330-as a csicskával együtt, amúgy neki 100, nekem 230, így van meg a 330. De lesz ez még több is. Arreat Face még mindig nincs meg, de nem adom fel:)

    Arreat face-re mondjatok már némi infót: Ki dobhatja, milyen fokozaton és ilyenek, vagy hol nagyobb eséllyel megtalálható (tehát melyik aktban), mert nagyon kéne már... Egyáltalán ti kinél találtátok meg... Trade nem érdekel, magam akarom megszerezni... Thx
  • Laalee
    #4701
    diablo.hu szamtalan fejlesztesi tanacs van
  • gtom
    #4699
    A rendes Battle. neten gondoltam. Az hogy milyen klán? Azt közösen kellene eldönteni. 6-7 fős. én druidával leszek, azt tudom.
  • netuddki
    #4698
    hmmm
    pardon nyomtam 1et
  • gumininja
    #4697
    Kitolasbol.. Esetleg ilyennel akart cserelni valamiert.. Nemtom, de ezert lenne jo tudni ki volt az, mert akkor utana lehetne jarni a dolgoknak.
  • netuddki
    #4696
    hmmm

    akkor minek adta nekem??
    :/
    eehhh
    ha van valaki aki tudna segíteni úgy hogy lecsekkeli a karim írjon pls
  • gumininja
    #4695
    Az oke hogy lehet talalni is, de az is lehet hogy hekkelt cucc..
  • netuddki
    #4694
    de nem hiszem ,hogy ez sumák bot lett volna

    mert én is leltem már ilyet
  • netuddki
    #4693
    nem emlékszem
    beléptem egy cuccolós gémbe ott volt valami ......-mf -es nevű sorci és attol kaptam ezt a botot
  • netuddki
    #4692
    pfffff.....
    öregem nemtom igazán
  • gumininja
    #4691
    Nincs fenn a game, es nem is szandekszom felrakni 110ig, szal sorry de felesleges elkuldeni. Viszont ha a landoron tortent a dolog, akkor azt mondd meg nekem lecci, hogy kitol kaptad a gyanus cuccokat, karatker neve es accountra kellene.
  • netuddki
    #4690
    valami + 1 to sorci-s junik bot
  • netuddki
    #4689
    figyi
    elküldöm a landoros logint és pass neked mélbe probáld ki
    hátha csak az én gémem a szar
    ha neked megy akkor megyek és veszek egy eredetit
    ha megy vedd ki a kezéből azt a szar botot pls
    ok????
  • netuddki
    #4688
    nem is gondoltam erre
  • gumininja
    #4687
    Egy szoval sem mondtam hogy a landoron is vannak ilyesmik..
  • netuddki
    #4686
    amíg yáccom vele addig ok a sorci
    aztán save
    és nemtok belépni semmilyen yátékba
    se create se join
  • netuddki
    #4685
    yahhzh landor
  • netuddki
    #4684
    hmmm...
    a landoron is vannak ilyenek???
    elszomorító ::(((
    de hát amit amával lelek az mind műxik amánál + a többinél .. csak a sorcik halnak be :((

    mááár 3 70-es szinten felüli behalt
    alibabától attól a 100 -mf-es késtől meg még mittomén mitől
    és ezeket én találtam amával
  • gumininja
    #4683
    Open hoston, bneten, landoron, vagy hol jacco, es milyen klanra gondolsz?
  • gumininja
    #4682
    Lehet hogy amit tredeltel cucc nem eredeti, valaki belenyult az ertekeibe, vagy esetleg jamellaval "hozta letre" es adta utana neked. Ilyenkor altalaban lefagy a jatek ha be akarsz lepni egy hostra. De lehet ez sima bug is, es minden szabalyos es eredeti. Nemtom, szerezd be ujra a cuccot, hatha akkor jo lesz ;]
  • netuddki
    #4681
    sziasztok
    fijjug! valaki tudja miért hal meg minden sorcim ha trédelt vagy másik karimtol kapott mf-es vagy junik cuccokat nyomok a kezébe??
    yahhh ez mind csak multiplayerben megy így :(((
    1ccerűen nemtok sehova belépni velük:(((
    a chat részig símán bemegyek .........aztán megnyitás vagy csatlakozás és nemtok belépni sehova :((
    ez csak sorcival van így !
    bármelyik másik kari símán műxik tovább
    (amazon,barbár,nekro,druida,stb)
    a sorci +hal :(((((
    pls ha valaki tud help!!!
    yaahhhh! már 2-3 uninstal és re install is volt ...az sem segített
  • gtom
    #4680
    ok. ha kijön a patch akkor játszhatunk. a többit emailben megbeszélhetjük. [email protected]
  • Aspyrin
    #4679
    Felesleges volt beraktároznod, ugyanis a nagy többség ladderkarival fog nyomulni ami ugye legkorábban 3 hónap elteltével lesz "normál" kari a ladder törlése után. Nem beszélve arról az egyszerű tényről, hogy a "régi" 1.09-es szettel nem kaphatod majd meg a részleges bónuszokat sajna. További jókat
  • Shongi
    #4678
    Nekem van kedvem
  • gumininja
    #4677
    Hat nemtom, de olvass utana majd a korabbi karakterek hogyan tudnak egy gammaban jaccani az uj karakterekkel. (bnetre gondolok persze) ;]
  • G@b0r
    #4675
    hm, gf-ből hány unid tal armort kapok? :D
    Nem vagyok normális :D
  • G@b0r
    #4674
    Van még 2 stormom azokat is el kéne cserélni gyorsan tal rasha plate-re :))
  • G@b0r
    #4673
    nah, beszereztem 4 tal rasha plate-et, remélhetőleg jól felmegy az értékük 1.10ben :)
  • gtom
    #4672
    Szerintem ha kijön az 1.10 akkor jó lenne a néhányan összeverődnénk és alapíthatnánk egy klánt. kinek van hozzá kedve?