26171
  • faze
    #24167
    Ancikhoz 20/40/60-as szint kell norm/night/hell-en hogy meg tudd csinalni. Ezt ugy tudod atugrani hogy keresel valakit akinek kell a Baal quest, partyzol vele, amad fent all act5 faluban, es amikor a ficko teljesiti a kuldetest te is megkapod. Az xp meg azert szar mert normalon probalod, fussal par hell CS run-t, az feldob hamar, foleg ha sokan vannak bent.
  • berlinboy6329
    #24166
    Hi all!

    Nekro után,most csináltam egy amazont Kanin,gondoltam lvl1en elhuzom hellre,és ott majd leveiszem a river of flamebe és luppolom amekkoára csak tudom..Addig eljutottam,hmegcsináltam az amazont,és nyitottam vele egy szerót.Aztán a nekrómmal felmentem a szeóra,partyba vágtam magunkat és elkezdtem gyepálni a nekróval,hogy majd az amának menjen az XP,hiszen mikor HBzek,akkor is kapok XP-t..De nem ad neki hogy rohadjon meg..Elvittem act5ig,az ősökhöz az Arreat Summit tetejér elolvastatom az amával az oltárt,felélednek a harcosok,a csontik hidegre teszik őket és kiirja,h a küldetést ne csinálhatom meg az amámmal..Hát hogy a picsába van ez?partyban voltunk,ott voltam az amával,mikor a nekróm kinyirta mind 1 3at,akkor miaz hogy nema dja meg a küldetést?meg miaz ,hogy egy kibsazott XP-t se kap az amazom?ez nem singel,h beirom,h players 8 és fossa az xp-t,de még ha lehetne is azzal is lassabb,mintha hellen bemegyek nekróval,leölöm az egész sereget vissza alt+tabolok amára és már 60on van....Hogyhogy nem kap Xp-t,mikor HB-n akkor is kapok ha szart se csinálok csak partyban vagyok?
  • Hegi90
    #24165
    ja, amúgy bevált, kösz :)
  • Hegi90
    #24164
    Ha valakinek van egy feles zakája, azt elfogadom :D
    Sok mindent még nem tudok érte adni sajnos :(
  • faze
    #24163
    Próbáld átrakni 2D-re
  • Hegi90
    #24162
    hmm... csak akkor szaggat, ha mozgok
  • Hegi90
    #24161
    Nah végülis egy reinstall megoldotta (meg máshogy raktam fel az mpq-kat).

    Azt nem tudjátok, hogy miért szaggat a játék (vagyis inkább laggol, vagy valami ilyesmi), még single playerben is? Nagyon durván csinálja.
    A konfiggal biztos nincsen baj, az oprendszer: Vista HP SP1 32bit.
  • Hegi90
    #24160
    Köszi, így sikerült elindítanom, de most ezt írta ki:

  • faze
    #24159
    Újra kell pakolni full installba, aztán lod cd-ről meg a play cd-ről fel kell másolni az MPQ-kat. Legalábbis nekem ez rémlik.
  • Hegi90
    #24158
    és nem megy cd nélkül :(
  • Hegi90
    #24157
    battle.net ápdét egyszerűbb
  • werkfilm
    #24156
    kettőt kell kattintani a LODPatch_112a.exe-re
  • Hegi90
    #24155
    hello!

    Újra felraktam a diablot :) Eléggé régen játszottam vele, az 1.11-el már alig játszottam :D (Elég meglepő volt, hogy az accomon még van egy sorcom, néhány alap cuccal (CoH, Infinity, stb), viszont lenne néhány kérdésem: úgy hallottam, hogy az 1.12-vel már hivatalosan is meg lehet csinálni, hogy ne kelljen cd-t pakolgatni. Ehhez mit kell pontosan csinálni? :)

    Előre is kösz :)
  • oroszkodik
    #24154
    Tényleg? Akkor jólvan. Én meg már kétségbe voltam esve :D. Köszi
  • xNoodlex
    #24153
    Csak a kanival van valami, majd megjavul..
  • oroszkodik
    #24152
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni? Már vagy fél éve játszok a kanin diabloval, és egyik nap csatlakoznék a szeróhoz, mikor a következőt írja ki: "battle.net is unable to properly identify your application version". Nem tudom hogy mi a rák bajavan mikor fél évig működött, és anélkül hogy bármit is változtattam volna ezt írta ki. Ha valaki tud segíteni, akkor nagyon meköszönném.
  • Beygír Gücü
    #24151
    3-as találat: Kicsit nagyobb rá az esély, mint arra, hogy Mefi bul gyűrűt dobjon.

    nem rossz
  • sirdond
    #24150
    nálam tökéletesen működik mindenféle bűvészkedés nélkül
  • Nagyi06
    #24149
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy windows 7-en hogyan lehet működésre bírni a diablot?
  • sz4bolcs
    #24148
    Igen, skandináv lottón meg mégnagyobb az esély a telitalálatra.
  • mephi666
    #24147
    jah, meg érdemes beleszámítani azt is, hogy lottósorsolás hetente van és a jól felszerelt karik nem heti rendszerességgel ölnek, hanem másodpercek alatt több mobot is simán :) az 5-ös vs zod hasonlatra visszatérve: mintha kb 1.5milla ölésenként esne kb 1zod átlagban... és mivel rúna, nem módosítja mf sem... 5ösre azért jóval kisebb az esély :)
  • phalanx
    #24146
    hatos találatra a hatóslottón nagyobb az esély mint ötösre az ötöslottón... csak mondom
  • sz4bolcs
    #24145
    Na lol, ma mivel szórakoztam.
    A diablo2-es tárgyak találási esélyeit hasonlítgattam at 5öslottó, 6oslottó, és skandinávlottó nyerési esélyeihez.
    Ugye sokunk hosszú játékidő alatt már talált jópárszor griffont, marát, sojt, zakát, meg mindenféle nyalánkságot mf közben, amire elég kicsi az esély, onnan jött az ötlet, hogy számolgassak.

    Ötöslottó:
    Nagyobb az esély az 5-ös találatra, mint arra, hogy zod rúnát dobjon egy boci.
    4-es találatra akkora az esély, mint arra, hogy grandfather kardot találni a legjobb lelőhelyein.
    3-as találat: Kicsit nagyobb rá az esély, mint arra, hogy Mefi bul gyűrűt dobjon.

    Hatoslottó:
    6os találat: nem tudtam mihez viszonyítani
    5ös találat: cow king marát, vagy mefi sojt dob
    4-es: Mefi frostburnt, magefistet, meg különböző ócskaságokat dobál.

    Hetes (skandináv) lottó:
    Teli találat esélye megintcsak viszonyíthatatlan, olyan kicsi.
    6 találat: Andy hellen ekkora eséllyel dob soj-t, vagy Mefi Marát.
    5 találat: Mefi Shakot dob.

    xD
  • MortyBrunson
    #24144
    most mégis a tomb reavert használom, tetszik
    közel akkorát sebez mint az obe, csak a 80%ias miatt 5x gyorsabb
    meg az allres 47 is durva
    bár a reanimate as returned lényecskék inkább viccesek mint segitőkészek
    a crushing blow hiányzik, azt megprobálom guillome-al pótolni
    a doom az kicseszett drága, annál még az infinityt is egyszerűbb kirakni

    vettem egy majdnem perf azurewrath-ot (bele amn)
    erre cseréltem a lawbringert
  • sirdond
    #24143
    jó az a tomb reaver,de inkább az obedience-t használnám
    még a doom szerintem ami szóba jöhet
  • Carmang
    #24142
    Helló.
    Single-ben tolom, 1.12-es patch fent van, még régebben 1.09d idejében játszottam utoljára. Kérdésem: megváltoztatták a "+X mana after each kill" működését? A csonti seregem darálja be a szörnyeket, de nem kapok értük manát, pedig +5 az elég feltűnő kell, hogy legyen.
  • MortyBrunson
    #24141
    elég durva cumót találtam a mercemnek
    tomb reaver cryptic axe, de ami a lényeg hogy ethes
    47 allresist
    sajna csak egy socket, ami esélyes egy shael-re
    a 80ias nem olyan rossz már:)

    sztetek az obedience eth treshert lecseréljem erre?
  • JancsiPapa
    #24140
    azt igen, de módszer van a kikerülésére.

    ha érdekel, írj pmet
  • JancsiPapa
    #24139
    cdkulcsot találsz ~4 euróért, ha pedig van egy működő cdkulcsod, akkor a blizz oldaláról ingyenesen letölthető

    amúgy 3000 körül van a cd
  • HammeRed
    #24138
    Bneten ---> /fps
  • Daell Drow
    #24137
    sziasztok, valahogy meglehet nezni hogy mennyi a pingem?
  • sz4bolcs
    #24136
    Ha lenne respec, akkor az immunity eltörlésének végképp semmi értelme. :)
  • Beygír Gücü
    #24135
    Hát ha nem is immunity eltüntetés, de legalább levenni olyan 95% körülire

    bizonyos karakterek számára: Immunity = lehetetlen, 90-95% a nehéz... (az überes tripla immunokról már nem is beszélve)
    de ez még csak a kissebb problémák közé tartozik

    a respec meg úgy müködhetne mint ahogy a diablo 3-ba tervezik

  • sirdond
    #24134
    most jut eszembe, hogy ez neked nem is jó, mert 1.09el játszol
    pontosan már nem tudom hogy működik az mf 1.10 előtt,de máshogy mint amit linkeltem
    google a barátod
  • MortyBrunson
    #24133
    az egész játék nájtmer vége körül kezdődik
    mikor elkezdenek esni elit tárgyak is

    set és unik tárgyakat pedig a legegyszerűbben ugy tudsz kiprobálni hogy elkezdessz neten játszani és majd vki hozzádvágja
  • sirdond
    #24132
    uniqe,set,magic,rare tárgyakat a magic find befolyásolja többek közt (meg a játékosok száma, szerencse stb...)
    de normál act1-en csak normál uniqe,set stb... itemeket fogsz találni, hellen viszont már minden (normaltól elitig)
    érdemes olvasgatni az arreat summiton,mivel elég jól leírja (persze angolul)
    ha magyarul kell akkor rakanis.hu
    ott is nagyon jó cikkek vannak,többek közt az mf-ről is
    http://hun1.rakanis.hu/d2/articles/mfguide.html

    de jó lenne előbb használni a Hasznos linkeket, ha egyszer vannak is, és utána kérdezni ;)
  • sz4bolcs
    #24131
    És mi ezen olyan furcsa??
  • royaltom
    #24130
    egyébként ugye első fokozaton alig találni uniqe vagy set tárgyakat,de a hell és a nightmare-en már gyakrabban esnek?
  • royaltom
    #24129
    oké,köszi!
  • sirdond
    #24128
    nincs, vagyis én nem tudok róla,hogy lenne