26171
  • Aspyrin
    #4806
    Olvass el mindent mielőtt kiemelsz vmit. Javaslom #4794, ha a koromra vagy kíváncsi. És mégvalami : én már Bnet-en voltam 2001 őszén, amikor még Gigadiablo sehol sem volt. Ha akarsz megkereshetsz *H2SO4 .. ( a 2001-s accom *Hullahegyek..), bár Te barátom, fogalmam sincs, hogy ki vagy. A tipikus nOOb te vagy a szerveren. Bye
  • Davidus
    #4805
    USA-ban top10 ben van a Diablo2:)
  • busmanus
    #4804
    az, hogy egy éve készül a patch: nem azt jelent, hogy hűbazze, ennyit fejlesztenek rajta akkor olyan totál állat lesz, mintha a diablo 3 lenne, hanem azt, hogy a blizzard nem fordit rá elég időt és energiát, ami érthető is mert az a kevés befektetett energia sem hiszem, hogy megtérül nekik, bnet-en csak blizzardos reklámokat látok, szal nem hiszem, hogy a reklámokból élnek, manapság meg már nem nagyon kaszálnak a szofvereladással, hiába adnak ki új patchet, akkor sem lesz sokkal több eladás. ezért csak néhány ember foglalkozik vele, a többi ember meg olyan projecteken dolgozik, ami ténylegesen pénzt hoz.
  • Davidus
    #4803
    Pontosítok. Te egy tipikus 12 éves láma vagy a HUN-1 röl aki nem akarja hogy legyen 1.10 mert akkor 2 hétig nem tud csitelni meg botozni. Szabin meg max az apukád van:)
  • Laalee
    #4802
    en mindenhova bofogok azt ha nemtetszel te nemfogsz bofogni :D
  • Davidus
    #4801
    "Idelinkelsz egy totál idióta screenshotokkal teli "remény" oldalt, LOL"

    Ezért meg külön halál jár. A gigadiablo volt a legjobb magyar diablos oldal amig frissítették. De mivel te akkor még csak járni tanultál nem várom el hogy ismerd. Te egy tipikus 12 éves láma vagy a HUN-1 röl.
  • Aspyrin
    #4800
    Hozzád nem szóltam kisharcos. A szomorú tény az, hogy ideböfögtél.
  • Aspyrin
    #4799
    Szomorú, hogy mennyire nem látod át a dolgokat, de legyen neked igazad, te vagy a jobb, nehéz fanatistáknak bármit is vázolni, legyél boldog a "több mint egy éve" készülő álompeccsel, csak ne válaszolj kérlek.
  • Laalee
    #4798
    azert nem semmi 25 evesen ekkora idiotanak lenni :D
  • busmanus
    #4797
    egy dologról volt szó, hogy már tavaly elkezdték csinálni a patchet és ez TÉNY!
  • busmanus
    #4796
    és ki mondta,l hogy éjjel nappal dolgoznak rajta?
  • busmanus
    #4795
    jaja a wc a téma, mert az kiegészitő és az pénz!
  • Aspyrin
    #4794
    Igen barátom, én 25 éves vagyok, éppen szabin vagyok és felk.rják az agyam az ilyen kis pöcsök mint te. Mi a sz.rt képzelsz magadról, gondolkozzál már el mielőtt sértegetni próbálsz. De agyatlan barom, ezalatt az 1 év alatt SZÁMTALAN peccset nyomtak ki WC3+SC stb. Azokat szerinted nem tesztelték ezerrel ? Szerinted nem dolgoztak rajta éjjel-nappal ? De igen, és ott van is eredmény. Most is a WC a téma nem veszed észre ? Ennyi aggyal nehéz lehet, bár gondolom éppen isiszünet van azért vagy a monitor előtt ilyenkor. Jegyezd fel magadnak ezt a napot, s amikor meglesz az 1.10 majd gondolkozz el azon, hogy valójában mit is mondtál.
  • busmanus
    #4793
    irtál már programot valaha, dolgoztál már valaha, csináltál már valaha bármit is? (jaj, hogyan mondhatok ilyet, a 14 éveddel már veteránnak számitasz)
    mert ha igen tudnád, hogy ha ennyi változtatást akarnak csinálni a patchban, akkor az nem egy perc alatt van meg, ráadásul az új dolgok miatt sok hibalehetőség is van, ami szintén plusz meló, az meg közismert, hogy nem valami sok ember dolgozik a patchen és az a kevés ember sem hiszem, hogy napi 8 órában nyomja.

    mégvalamit: ha blizzard annyira leszarná, akkor nem is adna ki patchet, mert anyagi haszna nem hinném, hogy van belőle.
  • Davidus
    #4792
    Ok mr.Főokos:)
  • Aspyrin
    #4791
    Sz.pjál le Csak idegesít ez a kis noob + a felfogása az álomvilágával együtt. Ha annyi esze lenne mint egy marék csigának, már rég rájött volna, hogy b.sztak 1.10-el foglalkozni tavaly. Kidobtak egy zsák fake shotot, és az olyan szánalmas embernek mint ő ezzel jól is lakott. De ahogy gondolja, ha szerinte 1.10 tavaly óta készül, ám legyen. Téma lezárva részemről
  • Davidus
    #4790
    Tényleg ekkora láma vagy? Vagy csak játszod magad?
  • Laalee
    #4789
    felesleges vitazni vele :D
  • busmanus
    #4788
    arról volt szó, hogy mióta csinálják a patchet...

    hát ehhez nemtok már mit hozzáfűzni, mert úgysem fogod fel
  • Laalee
    #4787
    ezeket mar joreg enis lattam, de mivel kutyaregiek, igy biztos voltam benne hogy nem ilyen skilleket fognak osztani
  • Aspyrin
    #4786
    Jujj ember, azt hiszem most végeztem veled. Idelinkelsz egy totál idióta screenshotokkal teli "remény" oldalt, LOL. Abból a sok sz.rból !! 3 !! van fent a 2003 májusi oldalon, és természetesen az is teljesen más formában ( a 33-ból rofl). Te totál félrebeszélsz "már egy éve jelentek meg screenshotok azokról az 1.10-es itemekről, amik most fent vannak diabloii.net-en" mert ez így nem igaz. Nem kell elismerni, ez van. Az idióta smilek pedig az idióta embereknek szólnak
  • Davidus
    #4785
    Aki nem hiszi vessen egy pillantást a 32. képre. Hát igen ez bizony az andariel's visage ami kint volt az arreat summiton is mikor "véletlenül" kiarkták az infot. Mondjuk a tulajdonságai már tök mások de 1 év alatt volt már pár verzio belöle az tuti:) Ezen kivül is van még ilyan cucc ami egyezik
  • busmanus
    #4784
    "Nem furcsa neked, hogy senki sem látta ezeket a shotokat RAJTAD kívül ?"
    én az mondtam láttam, te azt mondtad nem láttad, más nem mondott semmit.
    nemtom mi bajod van. mondtam valamit, és te meg kurvára nem hiszed el és csak nyomod az idióta szmájlikat, na ez az anyázás.

    na látom nehéz a felfogásod.
    2002. július van egy csomó screenshot, nem hivatalos, szal nem biztos, hogy benne lesznek a patchban.
    2002. május blizzard elkövet egy hibát és frissiti az arreat summitot az 1.10es itemekkel, de rájönnek, hogy ez még korai és visszapakolják a régi honlapot. de túl sokáig voltak fent az adatok és a diabloii.net leszedte azokat és felrakta magához. ezek a cuccok egyeznek, na ha most belekötsz, hogy nem mind egyezik, nemtom mit csinálok.
  • busmanus
    #4783
    tévedtem 2002. július-i hir volt, akkor még nincs egy éve, lehet anyázni.
  • Aspyrin
    #4782
    Egy : senki nem anyázott, de ha gondolod linkeld be barátom
    Kettő : Nem furcsa neked, hogy senki sem látta ezeket a shotokat RAJTAD kívül ?
    Három : Magyarázd el ezt nekem, mert kissé értelmezhetetlen :
    "DE most UGYANAZOKAT a cuccokat rakták fel, mint 1.10 cuccok"
    Csá
  • busmanus
    #4781
    egy: arról volt szó, hogy anyáztál, mert csak most kezdték el kezdeni a patch készitését
    kettő: én mondtám, hogy nem most kezdték el, hanem már rég, és láttam is egy éve shotokat, amik nem hivatalos shotok voltak, DE most UGYANAZOKAT a cuccokat rakták fel, mint 1.10 cuccok
    de nehéz a felfogása valakinek
  • Aspyrin
    #4780
    Azt, hogy 1 éve egy ki..szott shot sem volt, csak olvasgatni lehetett a tervekről.. Az első 1.10 shot 2003 MÁJUS 7-ÉN jelent meg az 1.10-ből, nehogy tévedésbe ess. De remélem nincs hari
  • busmanus
    #4779
    szintén battle.net fórum:
    I waited for 1.10 since Jan 2002, I think it's time to stop this torture. (member)

    It wasn't even revealed until April, 2002. (GFraizer)
  • busmanus
    #4778
    mondom láttam shotokat egy éve, nemtom mit nem értesz
  • busmanus
    #4777
    nagyszerű, talán majd július... augusztus... idén???

    We're not sure. But it won't be in the next couple of weeks likely.
    GFraizer (battle.net forum)
  • Aspyrin
    #4776
    Wtf ? Meséld már el barátom, hogy hol is láttad egy éve ezeket a shotokat ?? Csak nem te vagy GF vazze
  • busmanus
    #4775
    már egy éve jelentek meg screenshotok azokról az 1.10-es itemekről, amik most fent vannak diabloii.net-en
  • Aspyrin
    #4774
    Egy-két jóslat arra, hogy 1.10 előtt mi fog történni :
    1. Michael Jackson újra fekete lesz
    2. Diablo3-t kiadják
    stb.
    Annyi gerinc sincs bennük, hogy kinyögjék : gyerekek, wc patchen dolgozunk, addig is áll a munka sry, vagy valami hasonló..
  • Aspyrin
    #4773
    Na lol, 1.10 megint csúszik, olvassatok a bnet fórumon, GF szerint nem lesz kint "néhány" héten belül. Ennyit a megfeszített munkáról, tele a cipőm a "2-3 hét múlva meglesz" szöveggel.
  • Aspyrin
    #4772
    Ezt szajkózom én is, kb.1-2 hónapja hirtelen megjelent rengeteg, az új patchről kiszivárgott infó, de előtte egy évig semmi, csak a sok félreduma.. 1értelmű, hogy blizz a war3 ill. sc témára állt rá anno, csak a lelket kellett valahogy megtartani a megszállott d2x playerekben, ezért szivárgott ki mindig olyan infó, amit valójában mindenki sejtett. Pont emiatt érzem úgy, hogy talán 1-2-esetleg picivel régebben kezdtek el dolgozgatni az 1.10-en, de várjuk még ki a végét, hiszen múlt hónapban már nagyon néztem a naptárt, hogy mikor lesz már E3... Szóval kitartás (bezzeg a régi szép sojos idők)
  • gumininja
    #4771
    Ezeket egy turelmes es kreativ ember megcsinalja 2 nap alatt egy kulon mod kapcsan, szoval az hogy megjelenik egy-egy kep valami ujdonsagnak hato dolgot tartalmazva, engem meg nem gyoz meg ;] Viszont amiota ertelmes szoveggel is kommentaljak, es egyre surubben szelloztetik a peccs reszleteit, illetve annak a terveit, igy mar picit jobb a helyzet nalam bizalom-fronton. Node amig nem jelenik nem is strapalom magam, maradok a jolbevalt nordocknal.
  • Sir IvanHoe
    #4770
    Eredetileg ugy volt,hogy tavaly agusztus vegen jelenik meg.
  • Lynx_TWL
    #4769
    hát gondolom, ha iylen képeket adnak ki bnetre:
    http://www.battle.net/diablo2exp/images/other/bonespear.jpg
    http://www.battle.net/diablo2exp/images/other/wolfhowl.jpg
    http://www.battle.net/diablo2exp/images/other/NewWhirlwind.jpg
    akkor vmin biztos dolgoznak a vkik egy ideje:)
  • gumininja
    #4768
    Fogalmazzunk ugy, hogy egy eve - tavaly nyaron - volt szo eloszor nemet forumokon a peccsrol (akkor csak egy kiszivargott hir kapcsan kezdett el mindenki talalgatni, mit hogy kellene valtoztatni stb.), es azota varja mindenki. Az utobbi idoben annyi info jott hivatalos oldalrol, ertem ezalatt a hivatalos diablo szajtokat, hogy vszinu mostmar telleg van egyket alkalmazott aki talan dolgozik mar a peccsen. En bizok benne, hogy legkesobb junius vegen mar meglesz a peccs.
  • Aspyrin
    #4767
    hehe komolyan veszed hogy blizz egy éve kreálja az 1.10-et ? "- Queen Amidala is young and naive" sry