26171
  • Aspyrin
    #4846
    Én is követtem az eseményeket az 1.10-ről relax. Tisztában vagyok vele, hogy ÁLLÍTÓLAG tavaly óta készül. Nem vagyok imbecilis. CSAK megpróbáltam kis fényt vinni a homályos szemekbe, hogy valójában hol is tart most a nagy peccs, és vajon mit lehet elvárni a blizztől ez ügyben. Egyébként éppen TE lámáztál pajtás (#4790), ekkor borult el az agyam. A bizonyítékkal kapcsolatban már kifejtettem az álláspontom.
  • Laalee
    #4845
    nos a jatek egyetlen ertelme a targytalalas, ha ezt idiota plz adjon valaki shakot vagy wf et szovegekkel teleirkalod a hun-1 et lobb utobb valaki adni fog :D es ettol csudajo cuccaid lesznek, csak a jatek ertelmet, a sajat kezüleg találást veszted el.
  • Davidus
    #4844
    Én meg azt nem tudom hova tenni hogy te mit élvezel a nonstop bocizásban.
  • Davidus
    #4843
    "A véleményem a sajátom, nem kell elfogadnod, mint ahogy én sem mindig teszem ezt :-D"

    Nos az egész azzal kezdődött hogy te állítottad hogy 2 hónapja készül a patch. Erre mondta busmanus hogy 1 éve és kaptál tőle bizonyítékot is amit te nem fogadtál le mert mindenki lama noob rotfl. Ja van véleményed de ha az sem zavar hogy az nem fedi a valóságot akkor nyomd csak.
  • Aspyrin
    #4842
    Ez igaz, de nem mind1, hogy milyenek az igényeid. Minél többet játszik X, annál jobb/ügyesebb/tapasztaltabb lesz, de a lehetőségek növekedésével nő az elvárása is. Tehát jobb karik, erősebb cuccok stb. Én sztem ez a természetes, főleg 2 év tömény bnet után. Éppen ezért a "csak úgy játszom"-ot nem igazán tudom hova tenni. Az pedig, hogy behal a kari, hát istenem, ezért van sok pk
  • Laalee
    #4841
    micsoda jo kis parazsvita lett itt :D
  • busmanus
    #4840
    ugyanazon a szinten vagyok, mint eddig voltam. ezzel nincs is semmi baj, az a probléma, hogy sajnos te is ugyanazon a szinten vagy, mint eddig voltál.
  • busmanus
    #4839
    "Ha pedig csak úgy játszogatsz minden cél nélkül, akkor semmi értelme a hc-nak."
    mi egy játék célja? szórakozás, kikapcsolódás.

    "Mivel hc ha a kari meghal a cucc is megy a kukába."
    hc-ban is simán lehet cuccolni, de ott akár el is veszitheted a cuccaidat, de ez tökmind1, ha magatalálósan játszol. karakteredet is elveszitheted, ami sokkal élvezetesebbé teszi a játékot.
  • Aspyrin
    #4838
    Ez a seggnyalós stílus látom bejön neked, sok sikert, szépen fejlődsz
  • busmanus
    #4837
    szerintem Laalee nagyon jól átlátja a dolgot, mint ahogyan most is, nemúgy mint te
  • Aspyrin
    #4836
    Sztem téged nem kérdezett senki, de persze ezt Laalee barátunk észre sem vette ;-)
  • Aspyrin
    #4835
    Nézd, szerintem ez a dolog nem így van "Mivel hc ha a kari meghal a cucc is megy a kukába. ". Véletlenül van hc accom is, igaz sokat nem nyomtam, talán 1-2 hónapot. De azt tapasztaltam (általában magyarokkal nyomtam 95%), hogy a "Loot" funkció hasznos tud lenni, úgyhogy nincs kukába hajigálás.. Sőt, szépen fellehet cuccolódni, mint sc-ben. Ha pedig csak úgy játszogatsz minden cél nélkül, akkor semmi értelme a hc-nak.
  • busmanus
    #4834
    talán azért nem kommentálja, mert nem tudja kommentálni, lehet még nem játszott úgy soha
  • Davidus
    #4833
    "A "magatalálós" hc pedig, hát hogyismondjamcsak... inkább nem kommentálom"

    Mi a bajod vele?
  • Aspyrin
    #4832
    1. A véleményem a sajátom, nem kell elfogadnod, mint ahogy én sem mindig teszem ezt :-D
    2. Ha vmi nem tetszik legalább annyit tegyél meg, hogy indokolsz, nem csak a gyerekes röfögéseidet osztogasd !
    3. A "magatalálós" hc pedig, hát hogyismondjamcsak... inkább nem kommentálom.
  • Davidus
    #4831
    Aki faszságokat beszél az ne csodálozzon ha kikezdik. Hála istennek csak egy senki vagyok számodra:)
  • Aspyrin
    #4830
    Az igaz kissé felkaptam a vizet busmanóra, amiért nem nyitja ki a szemét. De ezt már rendeztük sztem. Viszont Davidus csak hipp-hopp bejött és beszólt #4790-től folyamatosan.
  • Davidus
    #4829
    Már nem vagyok away mondhatod a mondókád:)
  • Laalee
    #4828
    nekem igy jott le az egesz a beszolasdit szerintem te kezdted, de ez senkit sem zavart, amikor visszaszoltak neked egybol arogans lettel

    © Aspyrin Törlés | Szerkesztés | tegnap 23:43 | Válasz erre | #4767

    hehe komolyan veszed hogy blizz egy éve kreálja az 1.10-et ? "- Queen Amidala is young and naive" sry
    Válasz 'busmanusotthon' üzenetére (#4762)


    busmanusotthon Törlés | Szerkesztés | tegnap 20:33 | Válasz erre | #4762

    csak néhány évet tévedtel :)
    Válasz 'Aspyrin' üzenetére (#4761)

    © Aspyrin Törlés | Szerkesztés | tegnap 20:13 | Válasz erre | #4761

    Hmm, számomra teljesen az jött le, hogy kb. 1 hónapja dolgoznak az egész peccsen...
  • Aspyrin
    #4827
    Persze emberem fent áll hun-1 csatin, de away... ezért vagyok kénytelen itt rendezni a dolgaim.
  • Aspyrin
    #4826
    Davidus nem utalt semmire, csak beszólt folyamatosan minden ok nélkül, olvassgass vissza, de ha mást látsz szólj.
    Laalee : tök felesleges bizonygatni ez igaz, csak b.ssza a csőröm, hogy egy számomra senki beleszól, belémköt, majd kikezd velem. Amikor kérdezem kikerüli a válaszaim. Mivel nem hisz nekem el semmit és csak a magáét fújja, ezért voltam kénytelen ehhez az eszközhöz folyamodni.
  • Davidus
    #4825
    Látom nem érted:) Magatlálós hc= amit találsz azzal mész. Mivel hc ha a kari meghal a cucc is megy a kukába. Régen sc-t nyomtam de azok az accok rég törlödtek. A war3 meg a hozzád hasonlók miatt hagytam ott a d2-t. Most is csak a patch miatt jöttem vissza. Ha duelt akarsz gyere war3-ba meglátjuk hogy állsz skill ügyileg:)
  • busmanus
    #4824
    davidus is erre akart utalni néhány hozzászólásával :)
  • Laalee
    #4823
    nem tok felesleges ez na mid van? dolog? :D HC duel azt meglatjuk ki a jobb :DDD

    amugymeg kb 4-5 tarkarakter cuccait szortam ki amikor elkezdtem a hc karikat. volt kozte 2 wf is... a lenyeg hogy 2 ev alatt szerintem mindenki megtalalt mar mindent minek ez a nekem jobb cuccom van bebebe, ez ovi szint... apukamnak merdzsoja van bebe kb ilyen
  • Aspyrin
    #4822
    Rendben. Én "magatalálós" sc-t játszom, hát lássuk mid van.. g2g
  • Aspyrin
    #4821
    Öregem, te nem hozzászoltál hanem be. Az 1 dolog, hogy nem osztod a véleményem az álompeccsről, de akkor sem kellene értelem nélkül böfögni.
  • Davidus
    #4820
    Dav_ az accom ha annyira érdekell. És mivel magatalálós HC-t játszok mindig az a cuccom van amit épp találok.
  • Aspyrin
    #4819
    Öcsisajt az én accjaim még megvannak, egyet sem banneltek, nincs csíter cumóm, amit megszereztem abban 2 év munkája van. Nem csípem az ilyen kis gnómokat, akik csak beszólni tudnak. Mutass fel vmit barátom. Súgd meg accod, összelessük kinek mi van, és akkor járjon a szád. Tipikus nOOB vagy vazze
  • Davidus
    #4818
    gecibe:)
  • Laalee
    #4817
    azert mondtam, mert torolni fogom
  • Davidus
    #4816
    Persze hogy nem ltáátl tőlem értelmes hozzászólást. Neked az lenne az értelmes aki rábólint a hülyeségedre:)
  • Davidus
    #4815
    Felejtsd én szeretem az ilyet:) Max törlik.
  • Davidus
    #4814
    Mit mutassak? Nálam nem állnak tonnaszámra az buriza sojok:)
  • Laalee
    #4813
    na most fogjatok abbahagyni :D
  • Aspyrin
    #4812
    Azt hogy mit hiszel el, a te nyomorod. Egy értelmes hozzászólásodat sem olvastam reggel óta, mit is akarsz konkrétan ? Van hozzászólásod a témához, esetleg csak böfögni akarsz ? Ki is vagy te a bnetet ? Vmit mutathatnál igazán. Én sajnálom az olyan 79-es évjáratúakat, mint te.
  • Davidus
    #4811
    Jó most nem de májusban benne volt:)
  • Davidus
    #4810
    2001 őszén én már harmadszor hagytam ott a b.netet a hozzád hasonlók miatt:)
  • Laalee
    #4809
    1 / The Sims: Superstar / EA / $30
    2 / Grand Theft Auto: Vice City / Rockstar / $41
    3 / Rise of Nations / Microsoft / $49
    4 / Enter the Matrix / Atari / $44
    5 / PlanetSide / Sony Online / $48
    6 / The Sims Deluxe / EA / $44
    7 / Sim City 4 / EA / $39
    8 / RollerCoaster Tycoon 2: Wacky Worlds / Atari / $23
    9 / The Sims: Unleashed / EA / $29
    10 / Warcraft III: Reign of Chaos / Vivendi Universal / $36
  • busmanus
    #4808
    ezt nem tudtam, ezek szerint még mindig nagy a diablo vásárlási láz, de akkor sem kerül olyan sokba a szoftver, mint egy új :p
  • Davidus
    #4807
    Látom mit írtál és simán nem hiszem el. De ha 25 vagy akkor sajnállak.