26171
  • gumininja
    #4916
    Van kulonbseg vicc es komolysag kozott. Te meg ezzel nem vagy tisztaban.. Errol ennyit. Varja mindenki a nyomorult peccset csendben, nem kell egymasnak esni emiatt. Nem rajtunk mulik ugysem.
  • Shaman
    #4914
    Emberök valaki nem adna nekem egy burizát? nincs kedvem pindle vagy mefi runozni. BOTozni alapból nem akarok,mert utálom a csítelést. De mivel gondolom vannak itt egy-páran akik botoznak,igazán adhatna valaki.Nekik majd úgyis szerez másikat a bot. Na lécci,lécci:-)))))
  • Lynx_TWL
    #4913
    Tudjak a szuleid, hogy oldoklos jatekkal jatszol??? :DDDDDD
  • Aspyrin
    #4904
    www.gamecopyworld.com
    Onnan leszedheted az official patchet + a cracket is. Először install full(multi is elég),aztán másold be azt a 2 filet amit írnak a könyvtárba, aztán patchelj, aztán a crack file. Ezekután robognia kell :-)
  • Cheky
    #4902
    Fullon sem megy.
    Cracket hol találok hozzá?
  • Davidus
    #4898
    ok:)
  • Davidus
    #4896
    Pedig nem fog kijönni a frozen throne elött:)
  • Aspyrin
    #4894
    Ha jól értem csak szingliben akarod nyomni.. Javallom installáld full-al, majd ezután használj cracket (az eredeti filet mentsd el vhová, hogy később visszavarázsolhasd), ha nem megy próbálj másik cracket pl.
  • Cheky
    #4893
    Acc rá pénzt? :P

    Más javaslat?
  • Braveheart
    #4892
    jah kiegészítővel együtt 2990. Én meg anno 12-ért vettem a simát... :)
  • Cheky
    #4890
    Hell!

    Gondoltam kipróbálom ezt a gamét.
    Feltettem a Szinli playert, crackeltam ahogy kell. Majd inditás után elsötétül a képernyő s úgy is marad. majd ezt írja:
    "Diablo II Server Exception
    Unhandled Exception:
    Acces_Violation (c0000005)"

    mi lehet a probléma?

    Köcc! :P
  • Davidus
    #4886
    "Különben is ki vagyte nemis ismerlek :)))"

    10 millio ember él az országban:)
  • Aspyrin
    #4885
    Legalább feldobtuk 1 picit a topicot, ha már blizz nem ad okot rá ;-)
  • Davidus
    #4883
    Gyere Aspyrin anyázzuk már a kiskölköt:)
  • Davidus
    #4882
    Ez nagy sértés volt:)
  • Davidus
    #4880
    Látom nem vagy képben.
  • Aspyrin
    #4877
    Mi a sz.r van picikém unatkozol ? Te iq vezér ki kért arra, hogy nyomjad itt az okos szöveged ha ? Nem szólt hozzád senki, ha nem bírsz magaddal menjél homokozni, a piti beszólásaid meg tartsd meg magadnak "barátom".
  • BontottCsirke
    #4875
    Fiúk, itt kötelező veszekedni+káromkodni, vagy lehet simán "fórumozni" is?
  • Lynx_TWL
    #4873
    Dav:148588514
  • Davidus
    #4870
    GF fogalmazásában: free expansion:)
  • busmanus
    #4868
    Bill Roper azt mondja, hogy kijön a patch, amint ki tudják adni :)
  • Lynx_TWL
    #4866
    mér a kép a lénye te:)
    iga,z ogy fotósop is lehet, de ha meg csak értelmes szöveget rizsáznak a fejednek:)))
    akkor jobb lesZ? :)
  • Árnyvadász
    #4865
    Mintha Bill Roper beszélt volna. Abszolult egyetértek veled.
  • busmanus
    #4863
    bnet forum :)

    How the heck is it possible to delay the release date of a patch THIS long and THIS many times.

    The first estimated release date must have been a year ago! Then it was end 2002, then it was february, then it was E3, then it was 3 weeks after E3, now it is delayed again?

    WHAT IS THIS: ARE YOU COMPLETE IDIOTS OR YOU DO THIS ON PURPOSE?
  • busmanus
    #4862
    ja, de ez a parázsvita kezd már unalmassá válni
  • busmanus
    #4861
    :)
  • Árnyvadász
    #4860
    A parázsvita képeségetekre tegyetek +3-at, már legalább annyit fejlődőtt reggel óta:)

    Amúgy a tárgytalálás a cél, legalábbis akkor ha már 30-adjára viszi valaki végig a játékot. Most már én is csak a tárgyak miatt játszom a Dióval.. De ehhez kellett egy év hcDiozás:) Tegnap előtt óta megvan a Morrowind.... Azt hiszem ez mindent elmond.... :)
  • busmanus
    #4859
    várom a patchet, ez tény, ugyanis, ha kijön, akkor megint előveszem a diablot és elleszek vele egy darabig. nekem nem jön be az ész nélküli bocizás meg az ész nélküli mfelés, a rendes játékmenet meg már kezd unalmassá válni számomra, szal addig biztos nem fogom elővenni amig nem jön ki a patch, de nincsenek emiatt álmatlan éjszakáim.
    szal nemtom mit akartál mondani, biztos valami nagy bölcsességet, de sajnos az én alacsony értelmi szinvonalammal nem tudtam befogadni mondandód lényegét.
  • Laalee
    #4858
    mi más :D nincs is jobb egy 8 fos baalrun nal es utana varni hatha dob jot is :D

    agyament leteleportalok mefihez aztan fw, es csak mf van rajtam karakterem sosem volt
  • Aspyrin
    #4857
    Mondok nektek vmit (busmanó,Davidus) : Ti vagytok, akiket Blizzard még mindig meg tud vezetni az egy éve készülő peccsel, ti vagytok azok, akik idén ősszel is kitörő lelkesedéssel fogjátok várni (sőt, talán karácsonykor is, addigra megint lesz 1-2 bug meg screenshot:-D), és ti vagytok azok, akik marha okosnak érzitek magatokat. Nemtok felnőni hozzátok, bocsássatok meg.
  • Davidus
    #4856
    Muszáj lesz mert menne a hülyeség reggelig:)
  • Aspyrin
    #4855
    Hál istennek, 1el kevesebb :-)
  • Aspyrin
    #4854
    Ezt komolyan kérded ? Hülye kérdésre hülye válasz nem ?
  • busmanus
    #4853
    okos enged, hagyjuk rá...
  • Davidus
    #4852
    És ez min változtat?
  • Aspyrin
    #4851
    Csekkold le barátom, azt éppen busmanó válaszára reagáltam ,ahol idióta szmájlikat emlegetett... (#4784 "és te meg kurvára nem hiszed el és csak nyomod az idióta szmájlikat, ")
  • Aspyrin
    #4850
    Így igaz, ezért lesz jó az 1.10, talán kibír 1-2 hónapot hackek nélkül.. A kérdés az : vajon idény karácsonyra befut-e ? És meddig tudják nyomatni a "talán 2-3 hét múlva" szöveget. A játékot rengetegszer végignyomtam, szerencsére amikor bnetre kerültem még nem igazán húztak újoncokat, sőt előtte is tapasztaltam a single örömeit.
  • busmanus
    #4849
    nem csak a link volt az egyetlen, amit bemásoltam, idéztem bnet fórumról is.
  • Davidus
    #4848
    "Az idióta smilek pedig az idióta embereknek szólnak"

    Nekem meg ettöl az elmés beszólásodtól? Ezt már elfelektetted mi? Ezzel mindenkit le idiótáztál aki olvassa a topicot. És itt én még meg se szólaltam.
  • busmanus
    #4847
    ugye ezzel ne azt akartad mondani, hogy a játék értelme az mfelés? :)