26171
  • traXion
    #4984
    komoly hogy kijött?
  • traXion
    #4981
    kijött az 1.10 már?
  • Shaman
    #4975
    Mert ha így van,akkor futok 2 kört mindig mielött lemászok egy lejáraton:-))
  • Shaman
    #4974
    De ha a maphack cliens oldali dolog,akkor hogy fogják kiszürni?? Csekkolják a játékokat,s aki gyanúsan egyböl lejárat felé indul az törlés,aki megidétlenül bóklászik az marad,vagy hogy?:-)
  • busmanus
    #4973
    arreat summitról leszedték a monsterek adatait, hogy a játékosoknak maguktól kelljen rájönni/felfedezni a dolgokat vagy csak lusták megcsinálni a statokat 1.10-es adatok alapján :)
  • busmanus
    #4972
    megfogalmazás ötös, de hirnek nem valami jó, mert összességében olyan, mintha warcraftra vonatkozna meg kicsit pontatlaunl fogalmaz, merhogy cdkey banról a blizzard nem ir semmit és sehol nem jelölik, hogy diabloról beszélnek :)
  • Laalee
    #4971
    hardwired.hu
  • busmanus
    #4970
    ezt egyébként honnan idézted, tetszik a stilusa :)
  • busmanus
    #4969
    az acctörlés (lezárás) egyfajta figyelmeztetés, hogy ne csinálja az illető, aztán, ha folytatja és a cdkey rajta van a fekete listán, akkor lekapcsolják
    egyébként áprilisban is töröltek vagy 131 ezer accot.
  • Davidus
    #4968
    fordítva:)egér vs Elefánt:)
  • Davidus
    #4967
    Egér vs elefánt:)
  • Laalee
    #4966
    ezt idaig nem olvastam, de sebaj, bar kari torlesrol sem irnak itt sem, csak arrol hogy torolni fogjak a cdkeyt, ha maphackolsz, ha torlik akkor tobet nem diozok kesz. toroljek a kocsog pk kat eloszor utana meglatom kiszedem e MHt
  • Davidus
    #4965
    Numerous additional accounts were tied to the use of a hack or cheat program while playing Diablo II on Battle.net. In keeping with our aggressive stance against cheating, we have permanently closed over 112,000 of these accounts and documented the CD keys with which they were used. Please note that repeat offenders risk having their CD keys disabled, which would result in permanent removal from Battle.net for their copies of Diablo II.

    We have also identified those accounts with which a "map-hack" program is being used. Map-hack programs give players who use them unfair advantages over other players. As with any third-party program, using them to affect play over Battle.net violates our End User License Agreement. Accounts that continue to be used with a map-hack program are subject to closure, and the CD keys with which those accounts are being used could be disabled
  • Laalee
    #4964
    "A Blizzard ork sámánja megelégelték, hogy egyesek belezavarnak a mágia egyensúlyába holmi csít és hekkelő programokkal. Az ork írnokoktól elkért fekete listaként becézett mágikus pergamenek 112 000 huncutkodó játékos CD kulcsát tárták föl. Továbbítva a sötet elfek otthonába eme szégyenteljes listát, a főmágus megkezdte az idézést. Másnap reggelre a bűnösök meglakoltak, a CD kulcsokat ugyanis visszavonták, az érintettek pedig soha többet nem léphetnek fel régi kulcsukkal a Battle.net univerzum berkeibe. "
  • busmanus
    #4963
    cdkey banrol nem is volt szó, csak acctörlésről
  • Laalee
    #4962
    a heten nemvolt idom diozni, de tegnap azert gyorsan raneztem megvan e mega cdkey :D megvan :D ugyhogy maphack menni fog tovabb
  • gumininja
    #4960
    Olvass vissza picit..
  • gumininja
    #4958
    Ja. Jon a Diablo 1 masodik kiegje, aztan majd a 110et is elkezdik csinalni ;]
  • Aspyrin
    #4957
    #4937 :-)
  • Shaman
    #4955
    Tehát azt mondjátok nyugodtan visszakapcsolhatom,ematt nem banolhatnak?
    Miután én nem botozok,s egyéb nyalánkságok,csak és kizárólag maphack,akkor nincs félnivalóm?
  • Laalee
    #4954
    amit mar tobben is irtak a maphack kliens oldali program, a szervernek semmi ralatasa nem lehet, hogy te futtatod vagy sem. mh -t addig nem kapcsolom ki amig vannak kocsog pk szkriptek, asszem parszor behaltvolna nehany karakterem ezek miatt
  • Davidus
    #4953
    MH miatt még nem törölnek. Azért arra fogják mert azt nem gáz bevallani.
  • Shaman
    #4952
    Ez tuti igaz,mégis 2 napja mindenki nyöszög,hogy maphack miatt törölték az acc.-ját,szal mostanság én se használom,mert parázok. Mondjuk így kissé nehezebb másoknak segíteni,húzni öket,föleg act2-n.
  • Laalee
    #4951
    a tobbivel sem hinnem :D

    szerintem a bnet 40% a mh val tolja, es a hc karik 70%a :D
  • gumininja
    #4950
    Az megint mas. A legujabb MHba szinte az osszes hekkit modult belepakoltak mar. De a jo kis regi MHk, standalon verziok, hekknelkul, amik a terkepen es a monsztokon, meg par cucc szinbeallitasan kivul semmi mast nem tudtak, azzal nem hinnem hogy gond lenne.
  • Aspyrin
    #4946
    Nem nyerő, nekem is a legújabb van, mégis vagyok ;-)
  • Davidus
    #4945
    Ja már te is írtad...
  • Davidus
    #4944
    Szerintem se tudják ellenőrizni de én azért lekaptam az MH-t mert nem akarok CD key nélkül állni mint 1 fasz mikor kijön az 1.10:)
    Mondjuk a legujabb MH-ban állitolag már vannak serverbe belenyulkálós dolgok is. Asszem a más karijának invertorijában való nézegelődés is ilyen:)
  • gumininja
    #4942
    A MH kliensoldali dolog, hogy tudjak ezt ellenorizni? Mert ha letudjak, akkor eddig miert nem tudtak es tettek? Van egy script ami figyeli, hogy a nyomorult karakter kovalyog el mint a golyof.s a levegoben, vagy egybol megy toronyirant a wphez, esetleg szukseges monszthoz, lejarathoz, eheh. Erdekes lenne. Botok mas tema, ott kis idokozonkent, folyamatosan nagyszamu jatekok rovid hostok, stb.. Na mindegy, szerintem kamu az egesz, de ha mh miatt torolnek, meg mindig van raktaron par doboznyi cdkey ;]
  • Davidus
    #4941
    Maphack miatt még soha nem bannoltak senkit. Most jött egy figyelmeztetés a blizz részéről hogy a következő bannolásnál már az MH is ok lesz a bannra:)
  • Aspyrin
    #4939
    Nem. De a problémát nem úgy kell megoldani, hogy mi semmit nem mutatunk fel, ellenben megszivatunk pár embert, aki talán MÉG kínozza magát a bneten pl. maphackkel. Ez már csak a hab a tortán. Maphack miatt tudomásom szerint 2 éve nem volt lépés (nekem pl. most is van és persze az accom is él). Az igazi "nehézfiúkat" ezek az acctörlések amúgy sem érintik. Több cd keyről nyomját rengeteg accal, amik tele vannak dupeolt-csítelt stb. cumóval. Ők nem fognak szitkozódni. Az átlag viszont csak nyel. Ez a lol.
  • Aspyrin
    #4937
    Ez a Blizz mekkora lol. Minhta arra menne ki a játék, hogy egyre kevesebben nyomják a diót. Végülis ha már pecs téma nem mozdul legalább töröljünk pár accot srácok. Rotfl. Ez is egy esemény.
  • busmanus
    #4934
    még mindig jobb, mintha a serialt tiltaná le :)

    még állat? nem melyik állat? :p
  • Davidus
    #4932
    Max 1 socket-et tesz bele a kovács. A junik meg nem barna hanem arany :)
  • Shaman
    #4931
    Skacok sárga (rare) meg barna (unique) itembe bármennyiszer is próbálod "csak" 1 socket megy bele? Vagy esetleg 100-ból eccer bejöhet a több is? (persze én zárt Bneten nyomom,szal nincs 100 próbálkozásom,csak úgy kérdeztem)
  • Dantor
    #4928
    Nincs meg a NWN!!!
    Már keresem jó ideje, mert amikor kijött lecsúsztam róla. :(
  • gumininja
    #4927
    Nemcsoda, a sok hitegetes miatt amit a blizzard magyarazott, sok a turelmetlen ember ;] Pedig addig van sok ezernyi mas jatek amivel ugy lekoti magat az ember hogy szinte meglepeteskent erne az a hir, hogy kijott a 110. En pl javaslom a Nordock PW-t addig a marlowe fele NWN serveren, mint jol jacchato, idokiltolto dolgot a varakozas kozepette.
  • gumininja
    #4926
    Az a baj, melyentisztelt es nagyrabecsult TIM, hogy beleneztel a topikba, es nem vetted a faradtsagot, hogy megnezd az elozmenyeket. Tudod ez olyan okos dolog, mint amikor beledumalsz egy tarsasag parbeszedebe ugy, hogy csak az utolso mondatot csipted el es arra reagalsz. No mondjuk nalad a reagalas eleg erdekesen zajlik, dehat ennek megvannak a pszihikai okai, semmi kozom hozza, majd te megoldod a problemaidat. Egyszoval ezt a poen amit a KisKolok irt egyszeruen felreertetted mert nem olvastad az elozmenyet. Hetek ota varja mindenki a peccset, ez a topik masrol nem is szol szinte az elmult idoben. De ez igy szokott lenni. Tavaly is igy volt, jovore is igy lesz. Te is, mint sok nagyrabecsult tarsad, par het mulva mar be sem neztek ide, tegyuk hozza hala-a-jo-istennek, igy aztan marad a regi tarsasag ismetcsak flem nelkul. Ugyhogy kedves TIM, vard a neppel egyutt a peccset, szepen nyugodtan, csendben, gonosz es egyeb negativ megnyilvanulast mellozve. Elobb utobb csak megjelenik.

    ui: semmi jogod nincs, mint ahogyan senki masnak sem ilyen szemelyes dolgokat megkerdojelezni, hogy igaz e amit a szuleirol irt, vagy sem. Ezek olyan dolgok, amiket el kell fogadnod ha valaki ezt allitja. Foleg nem publikban. Igaz hogy maga az informacio sem publikus, de ha eccer ilyen kijelentest tesz, illik tiszteletben tartani, elfogadni, es nem megkerdojelezni. Errol ennyit.
  • Dantor
    #4922
    Meg ha megfigyeled, mindenki értette a viccet, CSAK TE NEM.
    Nem gondolod, hogy ez egy kicsit elgondolkoztató? Hogy talán benned van a hiba, mr. perfect angol?
  • gumininja
    #4920
    Wahahaha. Most jot mulattam. Koszonom neked.