26171
  • JustIce
    #5245
    na ja silver edged axe meg walking stick nem uj cuccok. netuddki:mar van uj server. Black Abyss neven.
    szentem nyomd be fsgsconnect.ini-be:
    Name1=Black Abyss
    IP1=193.6.240.251
  • netuddki
    #5243
    skacok
    a landor mikorra cserélődik és mikorra le3het máár yáccani??

    yahhhh!!
    van valaki a kaniról??
    egy karit szeretnék átvinni oda
    pls help!
  • Sir IvanHoe
    #5242
    Jaj,de igazad van! Aki 3ezer penzt nemtud megkeresni ra ,de havi 12ezret tud a netert fizetni az jobb ha kussol.
  • Braveheart
    #5238
    hát eza jó különben mindenki rare cucokkal futkosna...
  • netuddki
    #5231
    1.9d
  • Braveheart
    #5217
    pfff akkor nem szedem le a patchet majd csak a teljest

  • Braveheart
    #5215
    most akkor összesen hány csontvázad lehet is?
  • Braveheart
    #5214
    Eredeti D2-m és másolt exp.-m van, fel tudnám rakni ezt a patchet?
    És ez csak beta? Mikor jön ki a teljes? A kanin meg a landoron is ilyen verzió van?
  • netuddki
    #5212
    én azzééé meg várom a "nem béta" verzsönt
  • Árnyvadász
    #5209
    Mindenkinek kellemes hétvégét! Azt hiszem most kellemes lesz... VÉGRE!!!! Na most már csak egy Diablo3 bejelntés kell és akkor minden álmom teljesül. :D
  • Árnyvadász
    #5208
    Ebadta kölyke! Hol lenne hozzá crack, amikor most jött ki az 1.10- ?

    Vedd meg eredetiben... 3000 Ft nehogymá sok legyen érte... No comment.
  • Imremagdi
    #5207
    Te hülye vagy ! Ha a régi rakod vissza akor az 1.09 játszol !
  • Árnyvadász
    #5205
    Majd írj már róla egy-két mondatot milyen játék közben.... Csak este tudom kipróbálni. Már leszedtem én is:))
  • Imremagdi
    #5203
    oké, de kell hozzá crack ? Vagy van valakinek muködöképes crack-je az 1.10-hez ?
  • Inquisitor
    #5202
    Csak amerikai verzióhoz van jelenleg az 1.10 béta.
    És aki a battleneten nyomul, az nehogy 1.10-el fel akarjon lépni rá.
    Nem részletezik, de imho el veszítheti a karakterét.

    http://www.battle.net/diablo2exp/beta/
  • Imremagdi
    #5201
    oké , közben én is megtaláltam ! kell hozzá crack ? mert csak este tudom kipróbálni, de attól félek hogy crack nélkül nem fog menni !
  • Laalee
    #5199
    pont ezert mondom hogy ha tud vampir alakban is nekro skileket hasznalni, akkor igencsak ütős set lesz
  • Imremagdi
    #5198
    adj egy linket !
  • Imremagdi
    #5197
    irj nekem egy e-mail és megbeszéljuk
  • Shaman
    #5191
    Ki mondta,hogy tudja hordani?
  • Shaman
    #5189
    lá-lá-lá
    Topic up. Nem fogunk eltünni a süllyesztöben:-)))
  • ollie
    #5188
    már megtaláltam, csak a tűzfal blokkolja
  • Amiga
    #5187
    Beírod, hogy www.origo.hu, itt majd lesz valahol egy rész, ahol beírhatod, hogy "Diablo Páholy". Na rányomsz a Keres-re, és örülsz...
  • Árnyvadász
    #5186
    Mindkettőtökkel egyetértek, tulajdonképpen én egy hamarabbi bejelentést gondolok, ami pl. Half-Life2 (5évig fejlesztették és csak most tudtuk meg pár hónapja) típusú lenne. Milyen jó is lenne, ha így lenne. CSak ne lenne annyi lenne benne...:)
  • Davidus
    #5185
    Szerintem BR és haverjai pont azért ahgyták ott a blizzt mert szokás szerint nem uj ötletből készül game hanem a régi jól bevált neveket fojtatják. Ők már nem akarnak dioablon dolgozni mikor van 1000 más ötletük szal leléptek. Dio3-at szerintem legkésőbb jövöre be fogják jelenteni. Ha fizetős lesz akkor ez lesz az elsö fizetős gém amivel játszani fogok:)
  • Laalee
    #5184
    hamég be sem jelentették akkor 2 evig tuti nem lesz belőle semmi, szoval d2t fogod meg nyuzni pár évig :D
  • Árnyvadász
    #5183
    Ahogy nézegettem az 1.10-es patch újdonságait, csak egy dolog jutott eszembe: Vazz, itt igen fel kell kötni a gatyát matematikailag:) Szinte minden skill ad valamely %-ot a másikra, így aztán ember legyen a talpán aki kiötli, na most mennyit is sebzek akkor... Ja meg még ilyen érdekes dolgok, mint +tizenvalamennyi mondjuk egy skill-re pl. firewall... Bár ez kifejezetten jó, mert így extra-brutál szinteket lehet elérni a skillekben.. Lesz itt lazán 50-es fireball is mondjuk:D Ami valljuk meg nem piskóta...

    Viszont lehet, hogy lesz Diablo3!!! A Blizzard North részlegének két bejelentetlen munkája van folyamatban. Hátha! Majd kiderül.... Meg Bill Roper is megjegyezte nem is olyan rég (kiválás után), hogy szeretne már Diablozni megint. Mondjuk én is, de ha ő mondja akkor ott lesz is valami:) Nagyon remélem nem az 1.10-esre értette. De van egy olyan érzésem, hogy nem...

    AMúgy meg ha mégse, szóval akkor felejtsük el amit írtam... Akkor pedig van egy olyan kis gyönyörűség ami Bloody Magic névre hallgat és 2004-ben jelenik meg. Na erről azt kell tudni, hogy full 3D-s és ugyanaz mint a Dió, csak annyi a különbség, hogy itt csak varázstudókkal nyomulhatunk, de abból jópárféléből, plussz a varázslatokat is lehet kombinálni álá Morrowind. Ja és ami nem semmi, hogy grafikailag alázza az Enclave-t is. AMi pedig igen nyomós érv.

    Ha ez valaki érdekel a Hardwired-en vannak róla képek, videó, szóval győződjön meg saját szemével a csodáról! Viszont ha lesz Dió3, akkor ez el van felejtve:DD

    Lényeg, hogy mindenképpen tolnak valamit az arcunkba, az most, hogy ez Blizzard vagy más teszi már oly mind1. Lényeg, hogy LESZ!

    Nahh... Hol is hagytam a fejszémet?.......:)
  • ollie
    #5182
    aha, mi is a web címe?
  • Amiga
    #5181
    Nézd meg a Diablo Páholyban. Bár nekem ki is van CDre írva valahol.
  • ollie
    #5180
    ja télleg... tud valaki full horadric cube recipes listát? lehetőleg nyomtatható verzió kéne...
  • ollie
    #5179
    hogyan tettél bele socketet és mit tettél a socket-be?
  • Laalee
    #5178
    ha tud közben nyomni low resistet és revivet a csatát támogatni nem lesz olyan rossz
  • Laalee
    #5177
    act1 város horadicba berakod leget és egy town portal könyvet aztán mix és már nyillik is.
  • Shaman
    #5173
    Monjuk elég kamu szagú ez: +13 to firewall, +18 to fireball.
    Bár mivel necró használja és nem sorci....... fene tudja.
  • Shaman
    #5172
    Mondjuk érdekes lesz,hogy ekkor fire skilleket fog tudni használni. Kérdés,hogy hanyas szintüeket???
    Jah itt van mégegy kép a Vámpírrá válásról.
  • Shaman
    #5171
    "Diablo II 1.10. Trang-Oul's Avatar, a Necromancer Set, now allows the Necromancer to transform into a Vampire with special fire based skills when it has been completed. Some of the items in this set now also have new partial set bonuses (listed in green). "
    És a set itt látható.
  • Shaman
    #5170
    Várj linkelek 1 sec
  • Braveheart
    #5169
    micsoda?
  • Inquisitor
    #5168
    Nekem megy XP alatt, bár "csak" 1.07 van fent még.
    Talán ma frissítek, ha végre rászánom magamat a battlenet-re :)
  • Shaman
    #5167
    Opsz azt láttátok,hogy a necro vámpírrá át fog tudni alakulni?