26171
  • Laalee
    #5165
    ha fél orákat akarsz ücsörögni és cdket cserélgetni akkor a sima installt is választhatod
  • Gery1980
    #5164
    Köszönöm, ha hazaértem akkor megpróbálom ezt a variációt is.
    Jó lenne ha tudnék játszani vele, mert megjött hozzá a kedvem megint:)

    És az teljesen mind1, hogy mennyit pakolok fel az installnál, szal akár a 650Mb-os single player-t is felrakhatom, vagy mind az 1500Mb-ot húzzam fel?
  • rage
    #5163
    A www.gamecopyworld.com -ról le kell tölteni a verzióhoz megfelelő cracket
    Ha 1.09d sima Diablo 2, akkor az ahhoz valót
    Ez a game.exe módosított változata

    Van a Loader is, azt arra találták ki, hogyha van érvényes CD key-ed , tudj játszani a Battle.neten CD nélkül is

    Amennyiben nincsen, elég a sima crack, de nem mindegy, hogy melyik verzióhoz való!!
  • Laalee
    #5161
    na látod akkor segiteni sem nagyon tudunk

    probalj meg egy nocd loadert a gamecopyword on talán találsz sima d2 hoz is LOD hoz tuti
  • Gery1980
    #5160
    Na látod ezt pontsan nem tudom:(
  • Laalee
    #5159
    es mi volt a hibauzenet?
  • Davidus
    #5156
    Ennek semmi köze az 1.10-hez.
  • Gery1980
    #5155
    Na, mindent megcsináltam ahogy le volt irva, majd elinditottam a játékot.
    Inditás után az XP egy hibaüzenettel fogadott, sajnos most sem sikerült játszanom:(

    Esetleg még valami ötlet?
  • Shaman
    #5154
    Ezzel gondolom megint csúszik majd az elve soha ki nem jövő 1.10. Nem?
  • netuddki
    #5153
    hmmm
    tess mondani mikor lessz landor??
  • HuAn82
    #5152
    Blizzard"Az eddig nyugodt és balhémentes belügyeiről híres cégtől ugyanis kilépett négy alapítótag, név szerint: Erich Schaefer, Max Schaefer, David Brevik, Bill Roper. Őket nyugodtan nevezhetjük a Diablo és a WarCraft szellemi atyjainak, illetve a cég kiemelkedő személyiségeinek is."-->A Vivendi maga alatt vágja a fát!Kiváncsi leszek az új cégre.
  • Davidus
    #5151
    "Továbbá hozzátette, szeretné, ha a Blizzard North folytatná, ugyanis mindenképp szeretne már Diablózni."

    hmmm:)
  • Davidus
    #5150
    EHH
  • Jacek
    #5149
    HOPPAAAA
  • [DFL]vajdi
    #5148
    fizetni? attolfügg mit... mer pénzt biztos nem. csak cd -keyert, nem kell feltétlen mindenkit lebirkázni akit gondolsz...
  • Stotoo
    #5147
    lol
  • Laalee
    #5146
    van olyan marha aki kepes fizetni cuccert? LOL azthittem csak az amcsik ekkora birkák...
  • [DFL]vajdi
    #5145
    1. Aki akar jonni europon HC klánba az jöhet az uj TPF - Toportyánférgek klánba (keressétek *vajdi[TPF] *csuti[TPF] *marklar[TPF] accokat. [email protected]

    2. Akinek van elado original CD-keye vagy elado HC acca cucckarikkal meg cuccokkal az irjon [email protected]
  • Shaman
    #5144
    Elvileg igen.
  • Gery1980
    #5143
    Köszönöm a segítséget, ha haza értem azonnal be is tesztelem hogy működik-e a dolog!:D

    Akkor leszedem ezt a cuccot, felhúzom a szűz Diablo 2-re, bemásolom a cracket és elvileg készen is vagyok?
  • Davidus
    #5142
    http://ftp.blizzard.com/pub/diablo2/patches/pc/D2Patch_109d.exe
  • Davidus
    #5141
    HA nincs meg a LoD ne a LoD patchet akard felrakni. Blizzard ftp-röl le lehet szedni a classic dio2-höz való patchet is.
  • Gery1980
    #5140
    A játék sajnos nem eredeti!:D
    Az alap gémmel akarok játszani, a sima Diablo 2-ve.
    Akkor ezek szerint:
    -Felrakom a játékot
    -Felhúzom ezt a LoD 1.09d patchet
    -Bemásolom a cracket..(ez ugyanaz a crack ami a cd-n található, és az indításhoz kell, vagy ezt is töltsem le valahonnan?)
  • Davidus
    #5139
    $ <--
  • Shaman
    #5137
    Ha a Lord of Destructionnaql akarsz játszani,akkor sima dio2 cracket/patchet ne tegyél fel,ennyi. Havernak is ez vót.
    Szal a sorrend: dio2,LoD,1.09d patch. Ennyi.
    Természetesen ha nem eredeti a diod (amit persze fel sem tételezek:-)),akkor még kell a crack is,amit a peccs után kell feltenni,asszem. Ekkor mennie kéne.
  • shaba23 #5135
    Nekem is ilyen volt, de én kivágtam a CD-t. Most az eredetivel meg még nem próbáltam.
  • Blasta
    #5134
    Amúgy szerintem Peccs kérdése, mérnem mész fel valami játékos oldalra, esetleg diablo2 fan site-ra, ott tuti megtalálod a legújabb peccset hozzá, amivel mennie kell a gépeden szvsz.
    De én hányok ettől a gémtől, szal kérem kapcsolja ki...
    :-D
  • Blasta
    #5133
    Keress más játékot béjbe...
    :-DDDDDDDDDDDDDD
  • Gery1980
    #5132
    Segitség!:D

    Felraktam megint a Diablo2-őt, gondoltam játszom vele!
    De nem akar elindulni sajnos.
    Felraktam, crack megvolt, elindul, fekete képernyő és kb, 2 mp-el később kidob a windosba!
    Mi lehet a gond?
    XP-m van fent égy Asus Gef4 Ti4200 delux kártya van a gépemben!
    Aki tud segiteni kérem ne habozzon!
    Előre is köszi!:D
  • gumininja
    #5131
    ruined temple
  • Shaman
    #5128
    Mondjuk én azt a csontkupacot ami feljön nem feltétlenül nevezném hídnak:-))))
  • Árnyvadász
    #5126
    Ahogy Lalee is írja: Szóval Mephit amikor megölted, kicsit nézz körül és találsz egy piros teleportot. Menj oda hozzá, ekkor feljön egy híd a teleporthoz és abba belesétállva átmész az ACTIV-be.
  • Laalee
    #5124
    nyird ki mefisztot es menj at a piros teleporton
  • Árnyvadász
    #5122
    Abban a küldetésben egy könyvet kell megtalálni, ami a hat templom egyikében lesz. Ezek a templomok Felső Kurastban és a Travincialhoz vezető uton is vannak. Ott pl. kettő egymással szemben. Egy vérses lépcső jelzi őket és azt kell megérinteni, hogy lenyiljon, majd oda kell lemenned. Pici helyiségekből állnak ezek a templomok, de kemény ellenfelek vannak ezért vigyázz és nyiss mindig tp-t. Valamelyikben egy állványon ott lesz Lan Esen (vagy mi fene) könyve, melyet ha asszem Alkornak megmutatsz, jutalmul 5 pontot eloszthatsz a képességeid között. Tehát nem érdemes kihagyni. De ha kihagyod, ugyanúgy mehetsz tovább az ACTIV-be, jelentősége ilyen szempontból nincsen. Jó játékot!
  • netuddki
    #5120
    az biztos!
    de kevesebben is vannak!
  • Braveheart
    #5119
    hogy lehet a kanin multizni? sokan szoktatok lenni?
  • gumininja
    #5117
    nem vagy egyedul vele...
  • busmanus
    #5116
    remélem jövöre nem lesz ilyen hozzászólás :)
  • busmanus
    #5115
    2002. máj. 01. 00:57 | Válasz erre | #2188

    na kezd ez a topic is lecsuszni sajnos ,talan az 1.10 .....
  • Shaman
    #5114
    Szegény Topic kiscsit haldoklik:((
    Na majd ha kijön (soha) az 1.10 akkor talán fellendül valamennyire.
    Pedig zárt bnetet még elég sokan nyomják....