26171
  • Braveheart
    #5294
    mikor én 2 éve megvettem a d2-t, én is a crackkeresgéléssel kezdtem :)
  • shaba23 #5293
    Na megvettem az eredeti cdket. De szerintem átba...sztak, mert seholsem találom a crack file-t!!!
  • Braveheart
    #5292
    miért ne lenne?
  • Lynx_TWL
    #5291
    van ilyen mondás?:D
  • Braveheart
    #5290
    ismered a mondást: ha nem tetszik, akkor el lehet menni
  • Braveheart
    #5288
    lehet hogy igazad van, de most hogy directdrawra raktam gond nélkül fut, a Gothic 2 az meg másnál is fagy
  • TopGun
    #5286
    Crack nelkul nem megy 1.10 beta??
  • Shaman
    #5285
    Hömmm.
    Sztem neked valami globális Oprencer problémád van tutira.Valami el van szúrva,vagy egy alkalmazás öli a gamékat.Értem ezalatt,hogy ugye a Gothic 2 is állandóan fagy nálad,most meg a dio is.
  • rage
    #5284
    A Diablo II könyvtárában mindig készül egy aznapi txt file, ami a hibákat loggolja

    Ott kellene megnézzed, mi történt
    Ha ilyesmit látsz, hogy c0000005 unexpected handle, vagy valami hasonló ,akkor javasolt újra lefuttatni a video tesztet, s ott a d3d helyett a direct draw 2d-t választani.

    Sokkal csúnyább nem lesz, viszont biztonságosabban működik a program.
  • Shaman
    #5283
    1.10 végleges mikó?
  • Árnyvadász
    #5282
    Szia!

    Akkor mindjárt jön valaki és megmondja mit kell csinálnod. Az a baj, hogy most se busmanus, gjoe, gumininja nincsen, pedig ők nagyon vágják a témát. Biztos nyaralnak.
  • Braveheart
    #5281
    hiába írom be hogy /fps vagy simán fps, nem írkja ki!
  • Braveheart
    #5280
    Na felraktam a d2-t, és néha lefagy! Mi lehet a baja?
    Más: szerintem a nekro csontvázai túl gyorsan futnak, szinte korcsolyáznak már a földön!
  • Imremagdi
    #5279
    crack Sehol sincs ?
  • Davidus
    #5276
    Honnan szedted hogy 3 napra lelövik a szervereket?
  • Davidus
    #5275
    3 napja jött még csak ki a beta de már jön a final patch mi?:)
  • Sir
    #5273
    Hali na akkor nem vagyok egyedül ,nálam is hasonló a probléma , de az egész battle.net nem felel , pingelni se lehet.
    Lehet jön a patch ?! .....
  • Árnyvadász
    #5271
    fps kiíratás: enter-t ütsz és beírod /fps legalábbis az 1.10-esben. A players 8 parancs ugyanígy: /players 8

    1.09-ben szerintem csak fps -t kell beírni enter után, majd megint enter.
  • Braveheart
    #5270
    ja és hogy kell kiíratni az fps-t? már 1 éve nem játszottam :)
  • Braveheart
    #5269
    amíg nem veszem meg az eredeti lod-ot is addig lécci adjatok az 1.10-hez cracket! köszi
    (vagy csak mondjátok meg, hogy honnét lehet letölteni)
  • Braveheart
    #5268
    Na akkor folytatom a kedvenc karakteremet, egy nekrot. Érdemes csontikra nyomni?
  • Árnyvadász
    #5267
    passz.. ezt majd megmondja más, nekem eredeti Dióm van.
  • Árnyvadász
    #5266
    Várj, pontokba szedem :

    1. Szedd le az 1.10beta patchet
    2. Telepítsd fel
    3. Indítsd el a játékot
    4. Játsz vele :)

    5. Ha ismét az 1.09-el akarsz játszani a Diablo2 könyvtárban találsz majd egy Backup nevü könyvtárat, ahol az 1.09-es file-ok vannak (diablo2.exe is meg dll-ek meg stb... egyértelmű lesz) és a mentéseid is ott vannak külön Save könyvtárban. Na ezeket jelöld ki és visszamásolod a Diablo2 könyvtárba és ismét 1.09-es lesz a program. Ennyi.


    Nem tudom mikor jelenik meg a full 1.10, de ez a beta nem a készültségi foka miatt béta, hanem csak amiatt, hogy nem lehet vele Bnet-re menni, csak Single és TCP/IP-t lehet nyomatni, amúgy fullos az egész. Tehát megéri kipróbálni, bajod nem lesz belőle és legalább rálátásod lesz milyen is lesz a fullos 1.10 mondjuk a Bneten. Nagyon fasza, szóval nyugodtan telepítsd fel!
  • Braveheart
    #5265
    ja és ha a kanin vagy landoron (melyik a jobb) multizni akarok, hol a loader?
  • Braveheart
    #5264
    és mikor jön ki a teljes 1.10-es patch?
  • Braveheart
    #5263
    és melyik fájlokat mentsem el?
  • Árnyvadász
    #5262
    Nyugodtan rakd fel és teszteld egy kicsit!

    Amikor az 1.10-es patch feltelepül, akkor csinál egy backup könyvtárat a Diablo2 könyvtárába. Onnan pedig csak vissza kell másolnod a file-okat ha már nem akarsz az 1.10-essel nyomulni. Van egy ****.bat nevű file is amit szintén a Dio könyvtárába tesz be az 1.10 és az automatikusan is megcsinálja amit fentebb írtam, de állítólag az nem mindig jó, tehát hibás. Ezért írtam a kézi megoldást. De az 100%-os, tehát nyugodtan próbáld ki! MEGÉRI!!! Nagyon zsír lett:)
  • Braveheart
    #5261
    mikor jön ki a teljes 1.10-es patch? érdemes felrakni a betat?
  • Mike
    #5260
    vedd meg szépen a boltban Geryke, mert az egész kiegészítőstül 3e a MediaMarkt-ban
  • Imremagdi
    #5259
    de azért átrakhatná a magyar fájlokat az ujba !!!

    Tud valaki mukodoképes crack-ot 1.10-hez ?

    Igen tudom 1.09 is elindul,de hát én az ujjal akarok nyomulni !

    Vagy mégjobb lenne ha valaki felrakná az eredeti kiegészitö clonecd verzióját !
  • Lynx_TWL
    #5257
    én azért a hc karimmal nem állok majd be eléjük, hogy bizonyítsák már nem ölnek meg egyből :)
  • Árnyvadász
    #5256
    Annyit még hozzátennék az előző irományomhoz, hogy a Blizzard, bár úgy néz ki jelentős nehezítéseket vezetett be, de ugyanakkor nagyon sok apró és igen idegesítő hibát viszont orvosolt.

    Példának okáért itt vannak mindjárt a Styxi babák. Ők azok az élőholt lényecskék, akik rohangálnak ide oda, majd mikor elérik a karakterünket felrobbanak és az életerejük levonódik a mienkből. Namármost ez Hellben egyet jelentett karink halálával. És láss csodát: Az 1.10-ben ezen enyhítettek és már nem okoznak olyan nagy sebzést. És sok ehhez hasonló van, majd próbálja ki mindenki.
  • Árnyvadász
    #5255
    Hétvégén én is kipróbáltam az új javítást. (1.10beta)

    Csak néhány fontos dolgot emelnék ki, mert elég sok van.

    Mephirun:

    A Durance of Hate második szintje 10-szer nagyobb lett az eredetinél, és háromszor annyi szörny van ott. A harmadik szint mérete nem változott, de a tanácstagok négyszer annyi hidrát pakolnak le, ráadásúl fele annyi idő alatt, mint eddig! Maga Mephi, iszonyat nagy életerővel rendelkezik, és most már faggyűrű varázslatot is nyomat, ami igen kellemetlen tud lenni, ha valaki nem "cannot be frozen". Ami viszont szuper, hogy még az eddigieknél is jobban dob és végül is ez a lényeg. Nemde? Az MF nem számít annyira ezt én is észrevettem, de azért nem árt ha van. Nekem 518%-as jelenleg.

    Nagyon jót tett a játéknak, hogy mindenhol (szinte) új szörnyek jelentek meg a pályákon. Főleg az ACTV-ben jelentkezik ez hatványozottan. És az ilyen átlagszörnyek is jókat dobnak, pláne a unique-ok! Belőlük is több van és új elnevezéseket kaptak. Aranyosak ők is persze:)

    A Nightmare sokkal nehezebb lett, mivel a szörnyek már duál immunisak is lehetnek, az immunisak pedig szinte alapszinten vannak jelen. Viszont így élvezetesebb a játék is. Több a kihívás.

    Hell fokozaton tipikusan arra mentek a készítők, hogy csapatban lehessen taktikázva gyakni. Barátom lvl86-os mindenes Barbárja (Bhul-Kathos, DoomBringer, Grandfather, Lightsabre, Arreat Face stb.... szóval így értettem a mindenest) gyakorlatilag félpercenként halt meg az ACTII-ben a Canon of Magi sima kis mackóitól!!!!!! És semmi players 8 vagy ilyesmi... Ez viszont jó is meg rossz is, mert aki single-ben játszik, annak ez maga a rémálom, mivel így xp-t gyűjteni az szinte zéró esély, viszont annak aki multizik (majdan) viszont kifejezetten szuper. Végre nem arról fog szólni Hell-ben a csata, hogy barbár elől megy WW-ik egyfolytában, míg a többiek hátúlról osztják az áldást de már szinte feleslegesen, mert addigra minden ellenfél halott. Szóval ez meg fog szünni. És ez jó!

    Eldricht sokkal jobban dob, de ez elmondható Shenk-re is meg az ilyen típusú szörnyekre. Super Unique Monter-ek ők. Nekem pl. kidobta az Immortal Kings Belt-et. Ami valjuk meg még Mephitől sem lenne kis teljesítmény:)

    Amúgy a battle.net/diablo2exp részletesen le van írva minden újdonság ami a játékba került. Új Horardic Cube receptek, Unique Charm(ok) (szédületesen brutális!!!), felerősített Set-ek és a többi...

    Nekem bejött az 1.10, mert új szint vitt az unalomig kiismert Diabloba. Viszont így nehezen fogok szintet lépni és valszeg maradok lvl74-es barbár. Én eddig players 8-on játszottam a barbárommal és jelenleg Hell elején (ACTI) vagyok, ha az 1.09-essel játszanék, akkor szinte biztosan meglenne a Hell végére a lvl90 vagy több is. Igy viszont ennek lőttek, de valamit valamiért. Majd ha fejlődni szeretnék, max visszarakom a régebbi patch-et.

    Amúgy aki magyarosítással játszik, az ne ijedjen meg! Tegye nyugodtan fel az új javítást, annyi lesz a bibi, hogy néhány szöveg angolul lesz, de a többi marad magyar. Bug emiatt nem lesz.

    Egyenlőre ennyi. Mindenkinek ajánlom. Ne féljen attól, hogy béta...

  • Imremagdi
    #5254
    a magyaritás igaz hogy muxik,de jó lenne ha valaki átrakná az 1.10-be
  • Imremagdi
    #5253
    crack ?
  • Inquisitor
    #5252
    "Jaj,de igazad van! Aki 3ezer penzt nemtud megkeresni ra ,de havi 12ezret tud a netert fizetni az jobb ha kussol."
    Hehehe. Ebben van valami, nem de? ;)
  • Braveheart
    #5250
    én megvenném az eredeti lodot is (a sima már megvan, a megjelenés másnapján vettem meg) de lusta vagyok elmenni érte a boltba
  • gtom
    #5248
    én az 1.10-hez keresek
  • Gery1980
    #5247
    Sajnos nem találok az 1.09-es patch-hez Cracket!
    Valaki esetleg meg tudna dobni egy konkrét linkel?
    Előre is köszönöm!
  • netuddki
    #5246
    ????!!!!