26171
  • Fidelcastor
    #5339
    3 karit leteszteltem eddig és a tapasztalataim itt jönnek. Az összes tesztem hell cow lvl 8 játékos módban végeztem, ugyanis mint mondtátok 1.5 év alatt semmit nem változott az xpzés.
    1. Necro:
    Átkok:
    LR ami tehenészés közben ér valamit. Nagy területre is hat. CE nagyon hatásos, ezzel 2 max3 CE és az összes tehén kifekszik 1 képernyőni területen.
    LT csak a necrora hat vagy a party tagjaira is?
    Ha mindenkire hatással van akkor talán használható, de minthogy a tehenekról beszélünk( itt tömegmészárlásra alkalmas karik élnek meg igazán a tehenek száma és elhelyezkedésük miatt)nem nagyon alkalmazható.
    Vannak még átkok, de igazándiból felesleges a használatok a tehenes pályán.
    Idéző varázslatok:
    Egyedűl a clay golem és arra is csak 1 pont. Tulajdon képpen ez is csak azért, hogy nyugodtabb legyen az ember, hogy nem ő az elsődleges célpont.:)
    Ugye vannak még erősebb golemek+csontik+revievek. Golemen kívűl mind1ikhez hulla kell amit elöbb valahogy meg kell csinálni.:)Inkább CE a hullán mint 1 kis csonti vagy reviev. Aki nem csinálta nem tudja mi a 2 között a különbség. Vagy 1 gyors wp és gyártasz pár hullát, de szerintem a rengeteg tehén ellen a csontik és revievek nem életképesek. Lehet, hogy sokáig bírják, de szerintem jobban örül mindenki annak ha nem a tehenek és csontik harcát kell nézni, hanem a cuccokat a földön.
    Méreg és csont varázslatok:
    Az idéző ágra azért jutott csak 1 pont, hogy ezt az ágat igazán ki tudjuk használni.
    PD,PE,PN: Ebből csak a PN-t tudod igazából kihasználni az 5k-s sebzésével. PE-t meg hiába nyomogattam a hullákon a tehenek nem nagyon feküdtek valószinű a kis radius miatt. PD-vel meg senkit nem találsz el. Ezt a 3 skill-t maxolni kell.
    CE: Ez az a skill.:) Mondhatnám ugy is Cow lvl=CE.
    Talán kicsivel hatásosabb lett LR-tel, mint 1.5 évvel ezelött.
    Ezen az ágon van még Bspear és Bspirit is, de mivel a PN területre ható és ugye nagy a legelő,ezért háttérbe szorulnak és a PN learat itt mindent.
    20 PD,PE,PN 10 CE,LR 1 CG ez kb lvl 80on megvan. kb innetől már szólóban is mennek a tehenek.
    2.Paladin:
    Azthiszem neki a tehenek nem nagyon mennek. Igaz én a régi hammerdint probáltam feléleszteni. Jobb mint az előző, de a 2k dmg-s kalapácsokkal lvl 30as HF aurával se bírtam a tehenekkel. Szerintem a melee pala se életképes a tehenek ellen.
    3.Sorci
    Tűz vonal:Meteor-ra amekkora sebzést kiírt nekem akkor csalódás volt és használhatatlan szerintem.
    W és FW marad még mindig csak ezen az ágon, mint használható spell-ek.
    Villám vonal:
    Lehet bennem van a hiba,de én csak a ST találtam itt használhatónak. 1 pontot még Teleportra és Telekinézisre.
    Jég vonal:
    Max IBolt,IBlast,GS,Blizzard 10 CM 10 SF és volt tehén nincs tehén. A legjobb cuccal is letszteltem a Blizzardot(8k cold dmg).Bal egér gombon GS, jobbon F1 Blizzard F2 SF és tehen nem marad a talpán. Persze ezért az ultra hentelésért cserébe a másik 2 ágról le kell mondanod, de mivel 1.10 után vagy együtt lesz mindenki vagy 7en valahol és 1 sorci teheneknél ezért érdemes feladni szerintem a másik 2 ágat. CIis neves tehénnél meg csak arréb teleportálsz 3 képernyőt és folytatod a mészárlást.
    Összeségében mind1, hogy fejleszted a sorcit ha már raktál 1 pontot a Telekinézisre. Ugyanis 1 idő után nem az xp csíkot nézed hanem azt a kis arany betűs tárgyat amit Telekinézissel a zsebedbe rántasz.:)
    Amazon szerintem mindig is erős volt gondolom a többit is csak hozzá probálták valahogy igazítani, ezért én nem is teszteltem.:)

    u.i.: A necro halála a jégként szétrobbantott tehenek amik után csak az xp és a cucc marad, ha dobott egyáltalán valamit.:)
  • Braveheart
    #5338
    hát ha maxra fel vannak fejlesztve szerintem nightmareben is kibírnák... bár hellen asszem inkább revive lesz
  • Laalee
    #5337
    ugyértem tizmillio :D
  • Laalee
    #5336
    majd hellen elvállik mennyire jo a sok csonti... sajnos a normalon tarol édeskevés.
  • Laalee
    #5335
    sosem volt 1 modom sem :D amugy ha nagy karit akarsz miert nem csinalsz shadowmasterrel? beütsz pártizezer xp pontot, azt az első burnyák leütésekor megkapod az egész szintlépéseket, vagy mindig törlöd a 3 barbár küldetést, és igy azthiszi a gép hogy nincs megcsinálva :D
  • Árnyvadász
    #5334
    A régi Dioban értsd DiabloII (LOD nélkül) elég volt egy Blood Golem is csontik nélkül, azt ugyanúgy gyakta az egész pályát- No persze IM azért folyamatosan befigylet.
  • Árnyvadász
    #5333
    Laalee te nem tudsz esetleg ilyen XP-s modot? :) Te matuzsálemi Dios vagy már, hátha....
  • Árnyvadász
    #5332
    Tipikusan jártam tegnap is az Xp-s mod keresése közben. Már vagy 150 modot átnéztem, kipróbáltam meg ilyesmi, mikor végre találtam egyet ami Xp-s (tapasztalati pontot ad, semmi köze a WinXphez ezt csak azért írom nehogy valaki erre asszociáljon:)), na mondom végre megvan, erre nem lehet kicsomagolni mert hibás....

    ..NYÁD...mondtam magamban:D

    Szóval ha valaki tud ilyet az írja ide... Többet nem nyavalygok ezzel, csak lássátok, hogy fontos nekem:)
  • Laalee
    #5331
    zártosztályon tuti hogy nem megy, épp ez a lényege, ott a játékot a szerver csinálja, tehát csalás és modolás letiltva.
  • Árnyvadász
    #5330
    Azt én sem próbáltam, hogy bneten működik e, de szerintem mindenképpen működnie kell, ugyanis én tegnap a bneten nyomtam és egy olyan játékba joinoltam, amiben a szörnyek dobták ezerrel a cuccokat és az xp meg úgy ment fel, mint az istennyila... Nyilván olyan srác kreálta akinek ez a modja volt... És működött. Open Bneten 100 hogy működik. XP-s modot nem tudtok? Nagyon kéne...
  • Imremagdi
    #5329
    nagyobb kocka ugyan ugy müködik mint a magyarítás ugyan zt a fájlt kell kicserélni ! Hogy ez muxik-e bneten azt nemtudom
  • Braveheart
    #5328
    Hát ez eszméletle... a d2-ben szinte senki sem használta a nekro skeleton warrioirjait, ezt megértem... de most...
    Az act 2 végén vagyok és a 4 csontvázharcosom meg a 3 csontvázmágus és a blood golem kinyírja helyettem az egész pályát, én csak lődözgetem a bone speareket... (6-os skeleton mastery)
  • Shaman
    #5327
    Valaki mondja már meg,hogy ezekkel a nagyobb táska,nagyobb kocka modokkal lehet bneten nyomni,vagy ezt nem engedi?
  • Imremagdi
    #5326
    crack-em már van 1.10 béta patch ! Már csak a magyarítást kéne átraki ! Lehetoleg azt a fajtát amiben sokkal nagyobb a kocka meg a hátitáska ! Ezt ti is ismeritek vagy csak én használom ?
  • Árnyvadász
    #5325
    Ja igen! Tegnap kerestem XP növelő mod-ot is, de az istennek nem találtam olyat, ami normális. Ne kövezzetek meg, de már eljutottam arra a szintre, hogy kicsit kiDiabloztam magamat, és már nincs kedvem új karaktereket indítani, hogy majd 1 hónap múlva legyen belőle mondjuk lvl80. Sajnos időm hiányában nem is tudnék előbb odáig jutni velük. Meg különben is jön a full 1.10 és akkor több mint biztos, hogy újakat fogok indítani, de az 1.09.-es alatt már tuti nem.

    Szóval ha valaki tud ilyen mod-ot az írja már le honnan tudnám letölteni. De valami normálisat! Mert találtam egy olyat, hogy superbossmod, ami ugyanazon a címen van amit az előbbi hozzászólásomban írtam, de az nagyon érdekes:)

    ACTI-ACTIV-ig szinte csak superunique monster van a pályán, ami ebből áll kb.:

    Teszem azt ACTII Canon of Magi WP-ből kijövönk, és ránk támad tíz Duriel egyszerre:) Nos ez még jó is meg szép is, csak az már nem annyira amikor a lvl91-es barbom a 3000-es életével egyetlen egy csapástól kapásból meghal. Tehát azért ilyen mod-ot ne ajánljatok ha lehet, mert ez is experiences mod, de kicsit már erős.

    Az monjuk poén, hogy a nehézségi fokozatok nem úgy jelennek meg benne a választó képernyőn, hogy

    NORMAL
    NIGHTMARE
    HELL

    hanem...

    WHAT?
    WHAT THE...?
    WTF.... (Ide azt hiszem nem kell komment)

    :D
  • Árnyvadász
    #5324
    Üdvi!

    Tegnap találtam egy érdekes mod-ot a neten. Neve poweritem_mod és innen lehet letölteni :

    http://www.mewgood.com/mods.shtml

    Nos igaz, hogy ez egy csalás, de akkor is igen jónak tartom. Ugyanis ez a mod lehetővé teszi, hogy szinte minden set, unique tárgyat begyűjtsünk vele. A megölt szörnyek szinte majd mindig dobnak valamit. De jól van megcsinálva! És ami a legfontosabb, mert nekem pl. emiatt tetszett meg az egész, hogy megnövelték az inventory méretét két alsó sorral hosszában, plussz a horardic cube és a láda mérete valami írtó nagy lett! Igy lazán összelehet szedni több full set-et, nem kell amiatt aggódni, hogy nem fér el. Gyakorlatilag egy múzeumot hozhatunk létre az általunk összegyüjtött tárgyakból.

    A patch csak annyiból áll, hogy felül kell írni a régi patch_d2.mpq file-t erre és készen is vagyunk. Szóval semmi extra:)
  • Laalee
    #5323
    még csak hálokártya sem kell, beállítasz egy modemet és az is kap tcp/ip protokolt, ez már elég a játéknak is.
  • shaba23 #5322
    amit adtam linket, ott tölts le egy DC++-t és ott kell az Adress-nek megadni... de ezt asszem leírják lépésről lépésre...csak töltsd le elsőnek a cuccot
  • Bandeeka
    #5321
    shaba23
    ezt hova kell beirni? bocs h ilyennel zavarlak itt
    elite-hub.no-ip.com:4242
  • shaba23 #5320
    valaki tud nekem segíteni?? #5316
  • Bandeeka
    #5319
    igen
    thx megkaptam
  • shaba23 #5318
    küldtem ímélt neked
  • Bandeeka
    #5317
    Hali!
    Kiskolok átküldenéd nekem a D2GFX.DLL pecset?
    Pls erre a mailre küld át thx.
    [email protected]
  • shaba23 #5316
    Hali

    Feltettem a gamet. Felpeccselte magát 1.09-cel, de utána pass-t kér stb. Most mi a teendő???

    Lehet, hogy ez lámaság és egyeseket dühít (ld. haunting), de asszem vannak itt más emberek is, nekik előre is kösz...
  • Faterx
    #5313
    Kultúráltan kérdezett valamit te bunkó!
  • Árnyvadász
    #5310
    Szia!

    Igazán megtisztelő. köszönöm. Akkor vágjunk is bele a teljesség igénye nélkül, mivel az már rád van bízva!

    1. Karakterkészítő programnak a Shadowmaster nevezetüt ajánlom, bár arról tudni kell, hogy 1.8-as patch kell neki, ha használni szeretnéd.

    Viszont az 1.10-es béta patch is alkalmat ad rá, hogy kipróbáld az új felszereléseket és mindezt úgy, hogy egy 60kb-os file-t kell leszedned a netről (neve: UD2X110_Lib.zip), amit elég ha bemásolsz kitömörítés után a save könyvtáradba, majd onnan Diablo2 indítása után egyszerűen csak kiválasztod a megfelelő felszerelésben lévő karaktert, aki mellesleg lvl99 és szétosztatlan pontjai vannak.

    3. Az is menő, de van Mephi, Diablo, Baal és egyéb run, illetve húzás hegyek, na meg az cheatelt cuccban duelezés. Bár vannak kivételek is és egészen jó kis játékban lehet részt venni, csak rá kell találni. Ez Open Bnet-re értendő persze.

    4. Természetesen nem mindent, de már teszteltem párat, többek között az új IK (Immortal Kings) setben lévő barbárt. Azt kell mondjam, igen jóra sikeredett! Persze /players 8-ban (1.10-től már kell "/" jel is) azért már ő is kevés, de egyedüli karakter lévén ez érthető is. Majd ha már lesz full 1.10, akkor egyszerűbb dolga lesz a társakkal.

    Amúgy a www.diablo.hu oldalon a Tanácsterem nevű Fórumban rengeteg értekezés, tapasztalat csere található az új 1.10beta-ról!

    2. Hogy mekkora pontosan azt nem tudom, de a zárt Bneten igen sok magyar van, sőt a nyílt Bneten is lehet találkozni magyarokkal, de ott csak elvétve. És ez alól a HC sem kivétel. Nagyon sokan szeretik azt is. Laalee erről többet tudna mesélni. Neki már halt meg jópár karija ott:D

    Bnet, Landor, Kani utóbbi kettő tört Diabloval is játszható, szóval ezek is beletartoznak a magyar Diós szekcióba. Ne aggódj! Vannak még bőven játékosok:)

    "Diablot nem lehett abbahagyni, maximum csak bebeszéljük magunknak, hogy igen..." Pedig nem:)
  • Davidus
    #5309
    1:még mindig a tehenezés a menő
    2:sok magyar player van
    3:www.diablo.hu fórum-ban van már pár kari teszt
  • Laalee
    #5308
    hülye aki nem azt indit... :D
  • Fidelcastor
    #5307
    Még 1:
    Valaki indítani fog ladder karit közületek?
  • Fidelcastor
    #5306
    Sziasztok

    Régen játszottam battle.net-en(kb 1.5 éve) a barátommal a D2 és Lod kiegészítővel is. Azóta DaoC-ozunk, de kis kikapcsolódás nem árt néha. Olvastam az 1.10-et és megint kedvet kaptunk hozzá a barátommal.
    Szeretném elötte azért letesztelni az újításokat itthon+lenne pár kérdésem is hozzátok.
    Valaki tud működő kari készítő progit?
    Mekkora a magyar normál és HC LoDos tábor?
    Még mindig a tehenészés a menő?
    Valaki tesztelt-e már szólóban bármelyik karinál bármilyen kimaxolt skill-t segédskillekkel együtt?
    Ha igen, akkor melyiket és probálta-e /player 8 mod-ban is?
    Köszi, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat. Tulajdonképpen ezért is címeztem neked.:)
    Szeretem az ilyen elemző, tapasztalatra épülő írásokat.
  • Shaman
    #5305
    Én egy HÁTAST tuti dobnék:-)))))))))
    Mondjuk itt van a szatyromban egy WF szal tuti nem járnál rossul:-)))
  • Árnyvadász
    #5304
    Ne offoljátok már szét a topicot mert leWW-zek mindenkit! Azt majd megnézem ki mit dobott...
  • Laalee
    #5303
    ha meg nem hát kisnyul :D
  • shaba23 #5302
    jó!
  • Shongi
    #5301
    behalt a landor vagy mi van?
  • Shongi
    #5299
    Hmm, a landor nem enged be mindíg azt írja hogy rossz a jelszó???
  • shaba23 #5298
    jajjjjj

    van pár eredeti játékom...csak vicceltem...
    a komolyant nem arra értettem...
    Viszont a multis részre nem válaszoltatok!!!
  • Braveheart
    #5297
    Shaba23 ezt komolyan mondtad? Azt hittem hogy csak szórakozol!
  • Hegylakolaci
    #5296
    Hát nem sok eredeti játékod volt eddig Shaba23 az biztos:-))
    Az eredeti játékokhoz nincs crack file
  • shaba23 #5295
    :)

    Na de most komolyan...ha már kiadtam érte 3000ft-ot, mit tegyek, hogy multizhassak???