26171
  • Rettenthető
    #24207
    Amint kijön az 1.13 Patch, de hogy mikor... passz.
    A Blizzard nem rég azt közölte, hogy hamarosan.
  • enlightened
    #24206
    Nem tudja valaki mikor lesz ladder reset lesz még egyáltalán valamikor?
  • faze
    #24205
    Ez csodálatos.
  • Blazer55
    #24204
    Aki tudja az töltse le a Hero Editort mer naon megéri igaz kár hogy ladder karikat nem lehet vele csinálni de a singlimodban is csomó élményt tudnyujtani ez a ki progi tessék itt az oldal innen tölsd:http://d2sector.net/downloads/index.php?dlid=161 Jó magam is már egy csomó 99es kari csintam vele :D
  • kutyu007
    #24203
    Ááá, nem vált be. De azért kösz.
  • pointer4
    #24202
    Van benne alapból. Jobb gomb az indító exe-n, és a komatibilitási menüből kiválasztod a szimpit.
  • kutyu007
    #24201
    Bár ez nem az a fórum, de azért megkérdezem, hogy valaki nem-e tud windows régebbi emulatort win7 alá? Hát azt hiszem ez egy elég és furcsa kérdés tudom.
  • pointer4
    #24200
    Én sokat toltam Win7 alatt, semmi gondom nem volt vele, báár ablakban játszotam.
  • aaasdd
    #24199
    Nálam működik, csak kb 15 percenként elfekedik a kép, de pár másodperc után visszajön, de akkor meg sok textúrát nem jelenít meg és feketeség van a helyén, de ha után ALT+TAB-al átlépek egy másik programba és vissza, akkor ok. Act 4-be kb percenként, Izual-t meg nem tudom így legyőzni :(
  • kutyu007
    #24198
    Sziasztok! Nekem is az a gondom, hogy nem tudom működésre bírni windows7 alatt a játékot.
  • Carmang
    #24197
    Helló,
    szinglébe próbáltatok már tisztán summoner druidát? A summoner nekró után nem annyira meggyőző. Szó se róla a nekróval 5 csontim, 5 magem volt, plusz ampify damege-t, decrepify-t szórhattam.
    Szóval a kérdés az, hogy segítsek a dögöknek harcban magam, vagy valami elementállal? A csontik irtózatos gyorsan bedaráltak egy komplett szobát még alacsony szinten is, a dire wolfokat gyengébbnek érzem. Bár ugye csak lv30-on, a medvére rakott pontokkal lehet majd a sebzésüket igazán látványosan emelni. Most még csak 22 vagyok.
  • Blazer55
    #24196
    Köszi Jancsi Papa
  • sirdond
    #24195
    ha valaki még keres cd kulcsot itt is tehet egy próbát:
    http://hardverapro.hu/apro/elado_pc_jatekok_13/friss.html
  • JancsiPapa
    #24194
    frozen orb, cold mastery jó kombó, mellé fireball, firebolt és 1 pont fire masteryre - egész játszható, még egyedül is
    egyébként pedig teleporton legyen 1 pont, static fielden
  • JancsiPapa
    #24193
    www.kepfeltoltes.hu
    www.tinypic.com
    www.imageshack.us

    válassz
  • Blazer55
    #24192
    Vki meg tudja nekem mondani hogy hogy tudok képeket feltölteni mer ban pár remek screenshotom Előre is kössz
  • Blazer55
    #24191
    Teljes mértékben eggyet értek a Diablo egyremek RPG játék nem iscsodálom hogy enni rajongót szerzett magának kösztük engemet is és valóban még jó néhány évig fogjuk tovább tolni eszt a remek játékot
  • TheSmith
    #24190
    Hello!
    Tud valaki segíteni abban hogy építsem a 47-es sorceressemet?? Például hogy melyik skillre mennyit rakjak, meg egyes tulajdonságokat mennyire növeljek stb. Előre is kösz!!!
  • xNoodlex
    #24189
    A D2 is sokáig fog még futni akár jön a 3, akár nem, ebben biztos vagyok.
  • savior
    #24188
    azert annak idejen a dio 1 is sokaig futott a 2 mellett
  • enlightened
    #24187
    Valószínűleg mindenki át fog térni, hiába maradtok ott, ha nem lesz kivel játszani.
  • JancsiPapa
    #24186
    itemshopok árulnak cdkulcsot
  • MortyBrunson
    #24185
    hali
    csináltam egy elég fasza kis babát de szükségem lenne vki segítségére
    szoval ez elvileg egy ww duel bari
    20WW
    20BO
    20Shout
    20SwordM
    1Natres
    1IncStam
    1IncSpeed
    1Berserk
    maradék Iron Skin

    cuccaim Botd eth col blade, Enigma Archon plate, Verdu, Draculs, Gore, 5BO helm Deli, 2angelic ring+amu, 16/18babatorch
    demon limbet is használok

    lvl 85-ös
    base str 90
    dex 140
    többi vita
    most majdnem 4K lifeom van és 16K def

    az érdekelne kivel szemben, nagyjábol milyen taktikát alkalmazzak, mert egyelőre hiába jo a kari ha nem tok vele duelezni
    főleg az érdekelne hogyan győzhetnék 20K def feletti smiterek ellen is
    ha egyáltalán ez megoldható
    előre is köszi az ötleteket
  • Sirch
    #24184
    Nem azonnal. A kíváncsiságom kielégítésére tökéletesen alkalmas lesz majd a warez verzió. Hagyom, hogy "kiforrjon" a játék, kijöjjenek az első patchek a bent maradt hibák javítására, kialakuljon a játékostársadalom, a piac multiban. És utána eldöntöm, hogy érdemes-e váltani. :)
  • sirdond
    #24183
    én biztos megveszem (vagy előrendelem) a d3-at amint van rá lehetőség
    kíváncsi vagyok az újításokra, meg úgy mindenre
  • savior
    #24182
    ha jon a d3 ti attertek ra vagy maradtok a d2-nel?
  • faze
    #24181
    Nem erdemes a dobozosat megvenni, eleg ha CD-kulcsot veszel aztan blizzard oldalarol letoltod. Varsz egy kicsit es JancsiPapa biztos segit hol talalsz annyiert.
  • cikasz
    #24180
    csak nosztalgiázni támadt nekem is kedvem s gondoltam megveszem eredetiben :P
  • Sirch
    #24179
    A Diablo 3 közeledtére picit megemelkedett az ára (kihasználják a rajongók felfokozott várakozásából adódó nosztalgiafaktort). Ha a D3 befut és jól fog fogyni, akkor valószínű a D2 ára ismét csökken. :)
  • cikasz
    #24178
    mert itt 20dodó(3800ft) csak az alap gém ami mondjuk pofátlanság mert itt 3770huf.
  • cikasz
    #24177
    hol?
  • JancsiPapa
    #24176
    egy cdkulcs 1200 forintba kerül ;)
  • berlinboy6329
    #24175
    Más nincs...De most h laggos volt-e,v bugos,tök mind1,szar szar....Csak nem tom mi az Istennek lenne laggos,hisz máshol meg tökéletesen emgy+nem töltöttem semmit...
  • DarkHorSe
    #24174
    latom jo dolog kanin jatszani D:
  • berlinboy6329
    #24173
    Übertristram ilyen geci szar fos bugos?

    mondom kipróbálom..Kanin ugyis nagyon dobálja a kulcsokat..Bemegyek,felszedem a szerveket,rohadt lassan döglenek,de megvannak...Nekróval vagyok,26an vagyunk +golem+csicska..Megyek Durielhez,megtalálom,és elkezdik ütni..mondom kicsit arrébb megyek,h pótoljam a hulláékból a csontikat,erre a sok faszkalap jö9n utánam..Na mivan mondom nem ütitek?Akkor visszamegyek..Bisszamentem,ezek az idióta balfaszok meg ott kóvályogtak előtte,egyik se ütötte..Mondom van teleport botom közel teleportálok,hát mindegyik megyen amerre lát de Durielt baszták ütni...Elbasztam egy csomó teleportot,mir kb a fele elkezdte ütni..Izualt bezzeg látták,ő simábban ment...Szarvam meg volt..Na akkor itt jön a jó rész..Übertrist...Bemegyek..Hu na mi lesz..Jött egy Baal,nem tom igazi volt-e de sokkal hamarabb megdöglött,mint Act5ben lent,és ilyen fagyhullámmal halt meg..Azért irom,mer WS chamberben a másolat nem ad ki semmit,bár az igazi se...Na aztán nézem a maphavkes térképrt,látom,h egy hatalmas fekete rész van a mapon..Fulltelebaszva enemyvel..mondom huha,benyomok Corpse explosionrt fexik az összes szarok vagytok..MEgyek is,küldöm befele a Decrepet,látom emgdöglik 1 ,CE és bimm bimm bimm bimm...Aztán látom,h hullanak el,na mondom akkor REVIVE...nyomom a reviveot,és látom az effektet,de a mocsos hula nem kell fel..miafaszom..nyomok még 3at,semmi..na jó vissza CEre,akkor..nyomom a CE-t,látom senki nem döglik meg 10 után..mi a retkes faszom van már ittM?Tiszta ideg vagyok most is,gh mi ag eciért nem használ?A hangot hallom,de a manámból nem veszi le,pők emg nem döglenek...nekró CE nélkül szart se ér...Hagytam is a büdös picsába ezt a szar bughalmazt...
  • MixM
    #24172
    na igen..éjjel 1-kor még nem tudtam belépni..ma reggelre már igen:)
  • laliking
    #24171
    szerintem már rég jó :)
  • MixM
    #24170
    Help! B.neten szeretnék játszani, de azt írja hogy bent vagyok. játék közben kidobott a szever kb 2 órája. Most szerettem volna visszacsatlakozni:( mennyi idő múlva léptet ki a szerver ha nem játszom?
  • faze
    #24169
    Esetleg meg csinalhatsz egy classic karit amivel felhuzod az ujakat, aztan atkonvertalod oket.
  • berlinboy6329
    #24168
    Na ez az,de ahhoz kell keresni vkit akinek kell a Anci quest..Aztán nighton is megint keresni vkit.Utána el kell jutni hell CS-be és akkor indulhat a buli.Szóval akkor azért nem engedi..mert hallotam én azt,h 20/40/60as szint kell hozzá,de akkor miért irja ki a Questekben Amánál,hogy öljem meg az ősöket,ha utána nema dja meg?Most felviszem 20as szintüre,az sokáig tart,hogy találok-e vkit,akinek kell a küldi,az meg hááááát,nem hiszem,h sűrűn előfordulna. :(