26171
  • ollie
    #5491
    ezt most komolyan vetted?
  • ollie
    #5489
    ugye, ugye, mert nem D&D-s gólemet indítottál, ami ellenáll minden varázslatnak ;D
    az iron golem még gyógyul is a lighting bolt-tól
  • ollie
    #5486
    nem hiszem. szerintem tuti benne van. ugyanolyan volt, mint az a börtönös rész, csak barlangban. vki nem kérdezné meg blizzard apucit?
  • Shaman
    #5485
    ???? Ez nem lehet bug? Én erröl még csak nem is hallottam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #5484
    mami! segíts! szal aki tud segíthetne egy ilyen kis regsetup szerű file kéne... vagy aki tudna segíteni mert a 1.10 ugye keresi a regben...
  • ollie
    #5483
    de ott se számíts sokra, csak némi kincs volt.
  • ollie
    #5482
    ezt egyébként senkitől nem hallottam. amikor nagy lámaként előszőr játszottam ezzel a gámával több mint 2 éve, akkor abban a den of evilben valahogy feltűnt, hogy egy falszakasz mintha egy kicsit különbözne. katt oda, aztán láss csoda...
  • Árnyvadász
    #5481
    Azt is megnézem. Nem hittem volna, hogy tud még újat mutatni ez a progi, de úgylátszik mégis:)

    Erről még csak hírből sem halottam. Szerintem ez másoknak is új lehet, lesz. No majd mindjárt meglátjuk:)
  • ollie
    #5480
    tud a Blizzard ;D
    de ha bejelentik, attól még nem lesz kész jövőre. valszeg csak 3 év múlva az eddigi teljesítményüket tekintve. a d2 már be volt jelentve az sc megjelenésekor (1999), aztán mikor is jelent meg?
  • Árnyvadász
    #5479
    Shaman, Neo: Nem baj... De ne maradjon ki ez se!:)) Bár azért lehetett volna több is ha már secret a hely, de elnézem a Blizzardnak ezt a kis hibát...
  • ollie
    #5478
    én találtam ilyet, de csak egy szoba volt.
    egyébként a legeslegelső küldiben (den of evil) is van egy titkos terem, de azt sokkal nehezebb megtalálni (nekem eddig csak egyszer sikerült)
  • Árnyvadász
    #5477
    Szerintem hihetetlenül nagy program ez a Dio. Mert ahhoz képest, hogy egy hihetetlenül egyszerű hack & slash, ahhoz képest iszonyat jól megvan csinálva. Értem ezalatt a sztoriját, a lehetőségeit, a fokozatokat, a választható karakterek speckóit, a grafikát, a játékélményt, az újrajátszhatóságot, a hosszú-hosszú játékidőt és a rengeteg apró cseprő kis dolgát, amit fokozatosan fedez fel az ember, miközben játszik. Szerintem a játékipar egy legjobb darabjai között van a Diablo sorozat, melynek harmadik része, szerintem végképp beigazolja, hogy ő a legjobb a kategoriájában. Ez tutifix... Csak de jó lenne már egy bejelentés is, hogy készül vagy ilyesmi. Az sem érdekelne, ha jövő év végén kapnám kézhez, de legalább tudom, hogy nem várok hiába! Ugye ez nem fanatikusság? :DD
  • Shaman
    #5476
    Igen,de azé olyan nagy extra dolgokra ne számíts:-)) Van bennt egy kevés pénz egy-két cucc,oszt csókolom:-))
  • ollie
    #5474
    megnyugodtam... ;DDD
  • Amiga
    #5473
    Ez a Diablo 2! :-) A játék címlapján Diablo sátáni arca, a gamerek pedig arról beszélgetnek, hogyan lehet megismerni a tehenek királyát!!! Zseniális arcok (voltak) ezek a Blizzardnál! :-)
  • Árnyvadász
    #5472
    Feltétlenül megnézem! És akkor csak annyi, hogy odamegyek és teszem azt ráirányítom az egeret a falra, akkor kivilágosodik és megnyomva a gombot kinyílik? Tehát semmi extra?
  • Árnyvadász
    #5471
    Szerintem akkor te nem Hellen gyilkolásztad őket, de legalábbis biztos nem players 8 -ban:)

    Shaman: No ezt nem tudtam pontosan. Még jó, hogy itt vagy...

    DIABLO III-at akarok! MOST! :)
  • Shaman
    #5470
    nyugodj meg Hellen nem fogod olyan gyorsan legyakni:-))
  • Shaman
    #5469
    Jail levelen (asszem level 1-en,de ez nem 100) szokott lenni középen egy szoba ( a térképen látod,ami ugyan szoba,de nincs egyik oldalon se ajtaja. Na az az.
  • Árnyvadász
    #5468
    Óriási kérdés::::

    A fórumban olvastam még anno, hogy van az ACTI-ben egy titkos rész, vagy terem vagy ilyesmi. Valami olyasmire emlékszem, hogy vagy a Katakombák szintjén, vagy a Börtön szinten kell két falat megnyomni és akkor lehet oda eljutni...

    Ha valaki tudja mi ez és hol van írja már le részeletesen mert nagyon érdekelne. Meg azt is milyen fokozatban lehet oda lemenni, meg ilyenek. Már csak ez az ami új a Dioban, azt nem szeretném kihagyni ezt sem kedvenc játékomból. Thx!
  • ollie
    #5467
    én nem emléxem villámokra, bár lehet, hogy mást eregetett, nem villámot ;D
    valszeg olyan gyorsan legyaktam, hogy nem volt ideje holmi villámokra. :D
  • Shaman
    #5466
    Egyébként ez így nem teljesen igaz.
    Elöször is,nyugodtan öld meg normálon,meg nighton a Kinget,mert igazán sok bocizást Hellen szokott mindenki csinálni.Hellen NE öld meg.
    Ha belépsz egy partyba,s együtt cowoztok,akkor ha olyan öli meg a kinget aki ECCER MÁR MEGÖLTE! akkor semmi gond,mert attól még fogsz tudni késöbb portált nyitni.de ha olyan öli meg aki még nem ölte meg akkor a partyban lévö egyetlen ember sem tud már soha többé portált nyitni a bocikhoz.
  • Árnyvadász
    #5465
    Akkor jöhet a rétes estére:D
  • Shaman
    #5464
    Ecerre írtunk:-))
  • Shaman
    #5463
    Például abból,hogy a Cow King az lightning enchantedes,tehát villámot fog eregetni (ööö ez nem 100% hogy mindig az,de nekem eddig 95%-ban az volt)
    Valamint ö mindig a negyzet alapú facölöpökkel határolt építmény környékén kolbászol. (no ez hülyén hangzott,mert az nem építmény csak egy 4 oldalú kis terület amik facölöpökkel van körülhatárolva.
  • Árnyvadász
    #5462
    Talán annyi, hogy van egy karám a pálya közepén mondjuk és a Cow King ott szokott lenni alapból, de aztán kijön ő is ha arra Whirlwindezel:)

    Szokott villámokat is eregetni. Mármint pamacsokat is. Amúgy a Cow King Superunique monszta és arannyal van írva a neve. De vigyázz, mert rajta kivűl van még két supertehén, csak az ő nevük nem Cow King:)

    Ja és arra is vigyázz, hogy ha esetleg single karaktereddel bemész az Open Battlenetre, és ott bemész egy olyan partyba ahol éppen Cowrun megy, akkor a partyból nehogy valaki kinyírja neked a Cow Kinget, mert akkor már te sem tudsz többet lemenni hozzá singleben! Ilyenkor shadowmaster nevezetű progival lehet elérni asszem, hogy újra tudjál tehenészni. Barbár pásztoroddal:)))
  • ollie
    #5461
    ja de a nagy gyakásban nem volt idő a nevekre ;D
    na meg a barbár azon képességével, hogy egyszerre több targetet üt, nem tűnik fel semmi
  • Amiga
    #5460
    :)

    Azért nagy játék ez a D2.
  • Davidus
    #5459
    Onnan tudod hogy az a neve hogy cow king:)
  • ollie
    #5458
    aha, én barbárral voltam. csak annyit láttam, hoyg állandóan körém sereglett egy nagy rakás marha. aztán egyszer csak vége lett az inváziónak.
  • Amiga
    #5457
    A Cow king sokkal erősebb - tovább kell csapkodni. Barbárral nem tűnik fel, de az én varázslólánykámat picit megizzasztotta.
  • ollie
    #5456
    és honnan tudom melyik a cow king?
    mert amikor legelőször végignyomtam kiírtottam az egész pályát, de nem tűnt fel, hogy a cow king is köztük lett volna...
  • Shaman
    #5454
    Ha LoD-od van akkor Baal megölése után,s ugyanazon a szinten. (tehát ha normálon ölöd meg akkor normálon tudsz csak bocizni,és így tovább)
    Ha nem ölöd meg a Cow Kinget akkor akárhányszor tudsz portált nyitni,csak mindig el kell szaladni Wirth lábáért.
  • Shaman
    #5451
    Nem nagyobb.
    1 valamire figyelj,bár ezt már említették elöttem,hogy ha többször akarsz bocizni,akkor NE ÖLD MEG a COW KINGET!!!
    Mert utána nem fogsz tudni tö9bbször portált nyitni bocikhoz.
  • ollie
    #5450
    de nekem elveszi a játék örömét, hogy lépten nyomon varázstárgyakba botlok.
  • ollie
    #5449
    sok ilyen mod van, nekem is van egy felrakva, valami real mod vagy hasonló a neve.
  • Árnyvadász
    #5448
    Abban a modban valóban nem számít az MF. Én is egy ilyen moddal nyomom most, neve poweritem_mod.
  • ollie
    #5447
    amúgy a boci pálya hellen nagyobb mint könnyebb fokozatokon? csak azért, mert a legkönnyebb fokozaton elég gyorsan vége lett (kis terület volt), hiába próbálkoztak a marhák...
  • Árnyvadász
    #5446
    Igen. Köszi, hogy kiegészítettél, akartam modani ezt is, de így akkor ok.
  • Árnyvadász
    #5445
    Ha nincs beírva a players 8, akkor egyáltalán nem kunszt a hell boci sem. Csak mint előbb írtam az xP rettenet gyatrán jön. Magas szintű karakternek. Mert ha valakit "húznak" odáig és teszem azt lvl40-en van ott, akkor kb. 20 másodpercenként lép egy szintet, míg a többiek harcolnak a bocikkal, ő meg csak áll egyhelyben és ossza a pontjait:)