26171
  • Shaman
    #5444
    No ez az ami kari függö. Egy nova sorci,vagy egy bowama simán leírt player 8-os bocit egyedül.
    Egy barbár már jóval nehezebben.
  • Árnyvadász
    #5442
    Hell Boci players 8-on iszonyat durva single-ben. Ha nem írod be a players 8-at akkor egy dekát sem fog fejlődni a karaktered, viszont találhtasz jó cuccokat. Szerintem az inkább multiban jó, ahol azért vannak segítő társak. Egyedül rettenet nehéz és bármelyik pillanatban kifeküdhetsz, ha elnyomsz egy klikket vagy ilyesmi, és akkor kezdheted előlről az egészet, mert az XP-d vészesen lefogy. De lehet próbálkozni, csak nagyon rizikós.

  • ollie
    #5440
    aha, köszi a zinfót.
  • Árnyvadász
    #5439
    A lényeg: AZ UTOLSÓ CSAPÁS! Mert lehetsz te akár nulla MF-el is, addig amíg gyakod a szörnyet, ha kiteleprotálsz közben és átöltözöl MF-be és úgy viszed be az ucsó ütést akkor nézi a progi mi van rajtad. És ezt sokszor el kell játszani, mert full MF-ben azért nem túl erős a karakter:)
  • ollie
    #5438
    nagyon gáz a hell boci?
  • Árnyvadász
    #5437
    100%-osan biztos. Én is azt hittem, akkor az ővé számít csak, de kipróbáltam a játékot csicskás módszerrel és valóban így működik. AZ ővé is hozzáadódik. Ezt még annak idején: Gjoe, Gumininja, Davidus stb... mondta. Addig én sem tudtam róla.
  • Árnyvadász
    #5436
    Köszönöm Shaman:) Hiábo no, egy sámán mindig kell a csapatba.
  • ollie
    #5435
    biztos, hogy a csicska mf-je hozzáadódik az enyémhez ha ő gyakja le a szörnyikét? én azt hittem, hogy olyankor csak az övé számít.
  • Árnyvadász
    #5434
    Tegyük fel, hogy találsz egy tárgyat. Onnan tudod meg, hogy a tárgy MF-es, hogy a tulajdonságai között szerepelni fog egy ilyen sor: 25% chance better magic item, vagy ha magyar Dioval nyomulsz: 25%-al nagyobb esély varázslatos tárgy találására.

    Namármost onnan tudod meg azt, hogy mennyi MF-ed van, hogy felírod magadnak ezt a számot, meg ha több ilyen tárgyad van akkor összeadod az MF-es számokat és a végeredmény lesz az MF-ed értéke.

    És mégvalami: Ha van kisérőd, zsoldosod, csicskád, tehát felbérelhető társad, akkor neki is adhatsz cuccokat amiken van MF. Amikor játszol megteheted azt, hogy az utolsó ütést a csicskának hagyod, meg, magyarul ö öli le a szörnyet. Ilyenkor az ő MF értéke hozzáadódik a tiedhez! És ezt gyakran kihasználhatod, ha nagyobb MF-el szeretnél gyakni. Mert ha te ölöd meg a szörnyet, itt a lényeg mindig az utolsó csapásan van, szóval ez számít, na szóval akkor csak a te MF-ed számít. Ezért néha érdemes úgy harcolni, hogy ütöd az ellenfelet és amikor már majdnem megpusztult, akkor abbahagyod a támadást, vagy egyszerűen arrébmész, vagy bármi, és a csicska majd bevégzi a dolgot.
  • Shaman
    #5431
    Mondjuk csak a lényeget hagytad ki:-))
    Szal te nem így fogsz találkozni ezzel,hogy Magic Find.
    A tárgyakon ez lesz: "x% better chance to find magic item"
    Ezt rövidítik mf-nek.
  • Árnyvadász
    #5430
    MF: Magic Find

    Varázslatos tárgy találásának esélye százalékban mérve.

    Varázslatos tárgy: Magic(kék), Rare (sárga), Set (zöld), Unique (aranybarna)

    Ezek mind beletartoznak a dobási esélybe. Az, hogy a program ezek közül melyiket fogja neked dobni, na az függ az MF-től. Bár az MF növekedése egyre jobban növeli ezen tárgyak kidobási esélyét, azért elmondható, hogy 150-es MF-el már lehet találni jó cuccokat. Igazából nem az MF nagysága számít, hanem a vakszerencse. Ugyanis nekem volt már 520-as MF-em is, de nem vettem észre sok különbséget, mondjuk ez és a között amikor "csak" 300-as volt mondjuk. Maximum annyi, hogy a főellenfelek vagy más erősebb szörnyek több varázslatosat dobnak, de ez nem azt jelenti, hogy a legjobbat dobják, ki ami a programban van.

    Az MF a ládákra is érvényes.

    Amúgy 400-as MF-ig átlagos varázslatos tárgy találó vagy. Efelett egészen 600-ig már komolyabb esélyel indulsz. 600 felett pedig nagyon jó eséllyel kapsz tárgyakat. Tulajdonképpen az igazán jó tárgyakat csak rengeteg run-al tudod megtalálni, ha egyáltalán megtalálod, de leginkább akkor van erre esélyed, ha magas szintű vagy. Sajnos a Diablo úgy van megcsinálva, hogy igazán jó cuccokhoz csak nagyon magas szinten enged hozzá a program. Mondjuk lvl80-as vagy annál feljebb.

    Az magas MF-el egyet érsz el: SOk jó cuccod lesz, de a legjobb cuccaidat nem ezzel fogod megtalálni, mert azt előbb utóbb megadja a progi csak érj el egy magas szintet és azért legyen némi MF-ed is. Erre a célra akár 150-es is megfelel.

    Lényeg, hogy mindenért meg kell dolgozni, tehát egy klassz specifikus tárgyat, lehet csak 6 hónapi játék után találsz meg. Ez van. És tökmind1 milyen MF-ed van, ugyanis ez csak is a szerencse kérdése. Az MF tipikusan arra jó, hogy nagyjából megtaláld vele a cuccokat ami a Dioban esnek, de azért persze abból sem mindet. Én jó dolognak tartom, meg mentem is rá egy ideig, de aztán felhagytam vele, mert úgy éreztem inkább szintet kell, hogy lépjek mint tárgyak után járjam le a lábamat. És a magasabb szint meghálálta magát. Egyből jobb cuccaim lettek. És sajnos az is igaz, hogy bár a program jókat dob nightmare-en is, de azért a hell az igazi és ott is az ACTV vagy Mephirun az ACTIII végén. Ne adj isten Hell Boci, de az már a végkifejlet.

    Hát ennyi. CSő!
  • Shaman
    #5426
    Landortnak vége. Megszünt a sok csítr,dupeolás,stb. miatt. Asszem az karik nagyrésze is törölve lett.
  • Akuma-D
    #5425
    A chatablakba mostmár /players x -et kell beírni. (igen, kell elé perjel) hevfán
  • Braveheart
    #5424
    ezek nekem sem működnek, gondolom letiltották őket
  • Aspyrin
    #5423
    Ennyi volt
  • shaba23 #5422
    Megöltem Baal-t és kaptam egy gagyi pilumot amit 2365 aranyért el tudtam adni :)
  • netuddki
    #5421
    sziasztok
    fiuk mi van a landorral??
    megy ?? nem megy??
    ha nem miért?

    lessz helyette másik??
    pls help!!
  • Bandeeka
    #5420
    de megy csak most kicsit pihizek:)
  • shaba23 #5419
    na mivan nem megy a bg2??
  • Aspyrin
    #5418
    80.98.12.12
    Act4 start
  • Bandeeka
    #5417
    ja meg vmi. Hogyan tudok singleben 8 palyeres moddal jaccani? Vki segicsen thx
  • Bandeeka
    #5416
    Hali!
    Ha lesz 1.10-es party enis mennek de meg csak egy lvl 1-es palám van. Ha ez nemgond akkor csatlakoznék.
  • Aspyrin
    #5414
    Móka vége
  • Aspyrin
    #5412
    80.98.12.12
    Act3 vége felé
  • l-toro
    #5411
    sziasztok! regen hallottam hogy single modban is ha a chat ablakba beirom hogy players x szam akkor olyan mintha tobben jatszanek egyedul, legalabbis a szornyek erosseget es az ertuk jar xp t tekintve. ez igy volt de most elfelejtettem hogy kell beirni vagy mi a trukk mert nem mukodik. ilyen volt pl az fps parancs is amire a sarokban kirta az aktualis frame et. szoval ha vki tudja hogy van ez vagy hogy kell beirni kerem irja meg!
  • mainruler
    #5410
    Kíváncsi vagyok, mit hallottál?
    Mondjuk necrónak mindig is revived-ok meg bone spear kellett, iron maiden-el. Valamit változtattak ezek közül, nem tudod véletlenül?
  • ÁjjLe BoBBi
    #5409
    mind1 megsúgták nekem hogy mire adjak hogy igazán jó necrom legyen! :)
    és ezek között nincs se golem se csonti!!
    egyébként a régi 1.09-es karik szinte semmit nem érnek! és ebbe ne is kötekedjetek mert ez tény...
  • Fidelcastor
    #5408
    A bossoknak mindig is nagyobb a %os esélye, hogy bedobjon jó cuccot. Ez olyan mintha 1000-es MF-dal mennél Mefit ölni, de mégis a 0 MFos kariddal találod meg Cow szinten amit kerestél. Hiába nagyobb az esélye ha valami szar unique cuccokat dob be.
  • Hegylakolaci
    #5407
    ja végre néhányan látni is fogják diablot nem csak hallomásbol ismerni
  • shaba23 #5406
    a Bnet chaten azt mondták, hogy nem lehet majd húzni másokat+hogy a bossokat hiába öli az ember, csak az első killnél "ad" tápos cuccot...
  • Braveheart
    #5404
    Szerintem meg sokkal erősebbek lettek... eért lehet csak max 10 vagy mennyi
  • ÁjjLe BoBBi
    #5403
    én jövök
  • ÁjjLe BoBBi
    #5402
    nekem mintha azt mondták volna hogy jelentősen lebutították a csontikat... mindenesetre most 19es a necrom és nem nyomtam még a csontikra egyet sem mégis meghal mindenki körülöttem
  • shaba23 #5401
    Aha megnéztem, másik könyvtárban tárolja a multi kari mentését
    köszi
  • Aspyrin
    #5400
    A mókának vége, folyt. köv. valamikor este
  • shaba23 #5398
    hmm... ez így három nap diablozás után nem világos :)
    Mitől függ hogy open e a kari? Hol látom hogy milyen?
  • shaba23 #5396
    single player karit nem lehet multiba vinni?
  • Aspyrin
    #5395
    Na emberek : 80.98.12.12, lehet jönni, Act3-at most kezdem.
  • Braveheart
    #5394
    Szerintem cvsak erősítették, főleg a csontvázakat, én a 3. actban is 6 csontvázzal és a gólemmel írtok.
  • ÁjjLe BoBBi
    #5392
    kezdtem egy necrot! plz segtsetek mire érdemes adni, mert a peccs után azt mondták hogy van amit igen lebutítottak benne...