26171
  • gumininja
    #5542
    Egy plussz gep az asszonynak megmentheti a kapcsolatot is akar...
  • BontottCsirke
    #5541
    A lányok nevében követelem, minden pasi szerezzen be még 1 gépet (ha eddig még nem tette meg)!!!
  • shaba23 #5540
    NA!!!
    Ma van egy hete, hogy multiban nyomom a diablo-t.:) Megköszönöm a jónéhány segítőkész embernek, hogy tanáccsal látott el, sőt azoknak külön, akik egy-egy trade alkalmával a lábam elé hajítottak egy-egy olyan cuccot, hogy a barbim az ágyékkötőjébe vizelt...tudom, hogy lesz jobb kardom, mint a Hexfire, de akkor is. Szal thx az illetőknek...Bandeeka neked külön kösz a kezdő lökést és az aranyat...:) hüpp-hüpp
    a gáz az, hogy a barátnőm is elkezdte, ezért vagy a játékidőm csökken, vagy kell még1 gép :)
  • shaba23 #5539
    2990.- a Dio2+Exp. Set. Szerintem ennyit már igazán megér, ha multizni akarsz...
  • Aspyrin
    #5538
    Természetesen TUDSZ multizni tcp/ip/lan kapcsolattal, csak bnet-re nem lehet fellépni. Én szinte mindennap hostolok délután/este, lehet hogy ma is leszek. Hali
  • ollie
    #5536
    http://gcw.newcastleone.net/games/pc_diablo2.shtml

    próbáld meg ezt a linket, hátha találsz valamit...
  • ollie
    #5535
    nem azért, hogy szivassalak, de én megvettem a d2+lod-ot még annak idején 14 rugóért. érthető, hogy nem szivesen adom oda a cd kulcsomat. de ha vársz egy picit, rákeresek neked a netet, hátha...
  • kisficege
    #5534
    Na légyszi!!
  • ollie
    #5533
    tudnék, de nem mondok
    ;DDDD
  • kisficege
    #5532
    CSŐ mindenki!Tudna valaki egy cd kulcsot mondani a diablo 2 höz?Köszike
  • ollie
    #5531
    a morrowind super mario brothers klón!
    rég ugráltam már annyit, mint a morroban...
    ;DDDD
  • Davidus
    #5530
    A morrowind doom klón:)
  • Amiga
    #5527
    Nem, Arx Fatalis Morrowind klón. Persze Morrowind Diablo klón.
  • ollie
    #5526
    betaval nem
  • netuddki
    #5525
    sziasztok
    ha felrakom a 1.10 paccsot tudok nyomni multiban??

  • ollie
    #5524
    ja és 20 óra alatt végig lehetett nyomni és milyen drága! MS sux!!!
  • ollie
    #5523
    Arx Fatalis
    ez is Diablo klón 3D-ben
  • Shaman
    #5521
    Opssz elírtam a linket.
    SZal itt!
  • Shaman
    #5520
    ööö Egyébként a microsoft bácsi "Dungeon siege" nevü gaméja is hasonló volt persze az már szebb grafikával. Én végigtoltam,s bár nem volt rossz annyira nem fogott meg,mint a dio.
    Ráadásul ehhez már van 100%-os magyar fordítás is ha az angoltudás kevéske lenne.
    Fordítás honlap itt!!
  • gumininja
    #5519
    ;]
  • shaba23 #5518
    nem volt az rossz, csak jó sem
  • gumininja
    #5517
    Pontosan miben is? Ha a regadatbazist akarod buheralni, akkor a regedit-et ird be a parancssorba. Ha nem erre gondolsz, hanem konkret dologra, akkor azt ird le mire is pontosan.
  • gumininja
    #5516
    Asszem az volt az. Egy sorscsapas, de masnak lehet teccik majd....
  • shaba23 #5515
    ja a noxot írtad :)
  • shaba23 #5514
    Lehet, hogy a Throne of Darknessre gondolsz???
    Az az amikor asszem 4 különböző képességű szamurájod volt...
    De ott van pl még a NOX is, vagy ha nagyon tág határok közt nézzük, akkor a Alien Hunter vagy mi...bár az inkább sci-fi volt...
  • [HUN]PAStheLoD
    #5513
    esetleg valaki tudna nekem segíteni??
  • gumininja
    #5512
    Volt 1-2 eve valami kinai vilagban jacchato marhasag is, egy-az-egyben diablo klon, de valami baromi ronda kivitelben. 5perc utan uninstall volt. Nemtom mi a neve, majd utananezek, de ha valakinek beugrik irja meg, te meg probald ki, hatha neked bejon...

    DD-t mindenhol BG klonnak irjak, sosem ertettem miert, mert sima diablo klon az is. Asszem MMarkt szorolapon is BGvel hasonlatoztak.

    Esetleg probald meg ki a Nox-ot, az is hasonlo hack'n'slash, de az mar picit azert masabb mint a diablo. De viszont jo, sztem megeri ;]
  • Aspyrin
    #5508
    Folyt.köv. holnap
  • shaba23 #5507
    Ilyeneket hol lehet látni?
  • Aspyrin
    #5505
    80.98.12.12
    Act5 start - indul
  • Akuma-D
    #5504
    Bazze az előző komment nem is énvótam... na mindegy skízópówa
  • Akuma-D
    #5502
    sztem tok szupi ! :)
  • ollie
    #5501
    igen ;D
  • Davidus
    #5500
    http://www.battle.net/diablo2exp/beta/
  • Bajnokshades
    #5499
    Sziasztok!az 1.1 bétáját hol lehet letölteni?Ami müködik is.előre is köszi.
  • Shaman
    #5498
    Az kétségtelen:-))
    Átkok nélkül nem sokat ér. Anno ezer éve én is kihagytam az átkokat,nem is ért sokat.
    Amúgy necró Bone-spearral meg bone-spirittel,még talán elvegetál (nehezen) night végéig,de hellen már semmit sem ér. Ott abszolút idézett lények (érsd gólem,skeleton,revive) plussz átkok,csak úgy lehet haladni. Bár most 1.10-ben kicsit változni fog.Sokan nyüszögtek valamit a poisonos dolgok kimaxolásáról.Valami 5000-es sebzésekröl hallottam rebegni.Komoly.
  • Árnyvadász
    #5497
    Tűzgólem az gyógyúl pl. a tűztől. CSak az ugye lvl30-as karakterrel abszolválható. Viszont Diablót lehet vérgólemmel is gyakni, csak eszméletlen gyorsan kell rá rakni az IM-et is, mert amúgy 1 sec alatt leüti. Vasgólemet meg fegyverből lehet csinálni, idézés után felveszi a fegyver tulajdonságát a gólem. Na remélem nem írtam nagy hülyeséget, mert már régen játszottam nekróval. (Ő volt az első karakterem) Aztán kicsit el is csesztem a fejlesztését, mert arra mentem, hogy jó harcos is legyen belőle, plussz azért idézzen is, de az átkok közül csak vajmi keveset tanultam meg. Egy ideig jó is volt, de magasabb fokozaton, szerintem szívtam volna vele.
  • Shaman
    #5494
    :-))) jóvanna Clay Gólemre gondoltam,csak nem ugrott be:-))
    Nyúlgólem az sztem fanyúl akart lenni,nem:-)))))))
  • ollie
    #5493
    csirke gólem?
    az nagyon félelmetes lehet! :D
    mit szólsz a nyúlgólemhez? tudod, mint a gyalog galoppban ;DDD
  • Shaman
    #5492
    :-)))
    Amúgy szvsz nem szabad Diablohoz vérgólemmel menni.Ha leüti,akkor neked alig marad életed,s jön egy tüzgyürü és véged.
    Én inkább vagy a vasgólemet,vagy ha nincs akkor a legcsirkébb gólemet ajánlom. Legfeljebb sürübben kell újravarázsolni ha megdöglik.