26171
  • Goblinraider
    #5587
    Egy nüansznyi.
  • ollie
    #5586
    nem tudom, de hosszabb jóval az tuti. talán még a Diablo Normal-Nightmare-Hell együttvéve-nél is. De nem csk azért mert nagyobb a játéktér, hanem mert ez nem csak egy hack'n slash. itt már van egy kis hangsúly a szerepjátszáson is, sokkal többet kell dumálni.
  • Árnyvadász
    #5585
    Na most akkor álljunk meg ITT egy szóra! Csak nem azt akarod mondani, hogy...... Akkor most ismét előlről kezdem mert ez jó hír is, meg NAGYON JÓ HÍR IS:)

    A játékidő annyi, mint mondjuk a Diablo Normal-Nightmare-Hell együttvéve? Vagy körülbelül mire számítsak... Jaj nekem, mert azért hamarosan itt lesz már a Lionheart és nagyon úgy számolgattam, abba nem lógok bele a DD-vel... Tehát?
  • ollie
    #5584
    azt megnézném hogy rögvest végigviszed...
    több idő kell hozzá mint a d2-höz, higgyé nekem
  • Árnyvadász
    #5583
    Ááááá amúgy ne hidd... Egyébként tegnap megvételeztem a Divine Divinity-t és: nagyon hűdejó! Komolyan mondom, nekem ez a stuff ezsméletlenül tetszik. Rögvest végig is viszem, ahogy időm engedi... No persze a WW NEEEM MARAD EL:))))
  • Árnyvadász
    #5582
    Ez tetszett:)
  • Shaman
    #5581
    Árnyvadász barátunk barbár buzi,s mindent WW-ben mér.
  • Shaman
    #5580
    Sokáig kerestem az elrejtett "ez" szócskát,de megtaláltam:-)))
    Mindig is szerettem kis koromban,a "találd meg a különbségeket a 2 kép között" típusú játékokat:-))
    Szal az "ez" szócska ide kerültbe:
    "De EZ egyáltalán nem nevetséges."
  • ollie
    #5579
    mi ez a sok WWW?
  • Árnyvadász
    #5578
    Bocs, hogy kétszer, de egy "ez" kimaradt, aztán gondoltam gyorsan beütöm azt is:)
  • Árnyvadász
    #5577
    Én amikor megvettem a Diablo2 és a LOD-ot, ráadásúl még a dárgábbik áron, no de ez most nem lényeg csak majd mindjárt kiderül miért lesz az, szóval ez történt:

    Diablo2 Dobozos 3CD és CD-kulcs egy matricán. Ez idáig jól is van. No problémá.

    LOD dobozos 1 CD, CD-kulcs a borító belső fehér oldalán zöld filctollal odabigyesztve. Na ez már kissé gyanus, de mivel én jó ember vagyok meg amúgy is magamból indulok ki, így gyanakvást félretéve nem foglalkoztam vele.

    Na de aztán, ahogy a mesében is meg vagyon írva, jött ugye a játék neten való kiprószálása. És ekkor jött a döbbenetnek fokozata. Mi is történt? Csak annyi, hogy a CD-kulcsot nem fogadta el a Bnet, mivel az a bezúzott hamis kulcsokhoz tartozott. Ez igen!

    Megoldás és happy end: barátom 3000FT-ért vásárolt Diablo LOD kulcsának elkérése és láss csodát a játék végre a Bneten is játszható lett. De azért ez akkor is durva. Full tuti, hogy visszavittem volna, de mivel a barátomnak nincs és a közeljövőben sem várható NETje ezért nem volt annyira gázos.

    Tehát meglehet, hogy kisbarátunk is így járt, csak azzal a különbséggel, hogy aki kiszedte a matricás kulcsot az már lusta volt beírni egy hamisat... Szép az élet nemde? Az ilyet csak szimplán leWW-ném, végül is az nem fáj annyira, meg hamar meg is van és még életet is loptam, szóval RULEZ a javából :D

    De ez egyáltalán nem nevetséges. Szóval senki ne röhögjön rajta. Te miért is nevetsz? WWWWWWW :)
  • Árnyvadász
    #5576
    Én amikor megvettem a Diablo2 és a LOD-ot, ráadásúl még a dárgábbik áron, no de ez most nem lényeg csak majd mindjárt kiderül miért lesz az, szóval ez történt:

    Diablo2 Dobozos 3CD és CD-kulcs egy matricán. Ez idáig jól is van. No problémá.

    LOD dobozos 1 CD, CD-kulcs a borító belső fehér oldalán zöld filctollal odabigyesztve. Na ez már kissé gyanus, de mivel én jó ember vagyok meg amúgy is magamból indulok ki, így gyanakvást félretéve nem foglalkoztam vele.

    Na de aztán, ahogy a mesében is meg vagyon írva, jött ugye a játék neten való kiprószálása. És ekkor jött a döbbenetnek fokozata. Mi is történt? Csak annyi, hogy a CD-kulcsot nem fogadta el a Bnet, mivel az a bezúzott hamis kulcsokhoz tartozott. Ez igen!

    Megoldás és happy end: barátom 3000FT-ért vásárolt Diablo LOD kulcsának elkérése és láss csodát a játék végre a Bneten is játszható lett. De azért ez akkor is durva. Full tuti, hogy visszavittem volna, de mivel a barátomnak nincs és a közeljövőben sem várható NETje ezért nem volt annyira gázos.

    Tehát meglehet, hogy kisbarátunk is így járt, csak azzal a különbséggel, hogy aki kiszedte a matricás kulcsot az már lusta volt beírni egy hamisat... Szép az élet nemde? Az ilyet csak szimplán leWW-ném, végül is az nem fáj annyira, meg hamar meg is van és még életet is loptam, szóval RULEZ a javából :D

    De egyáltalán nem nevetséges. Szóval senki ne röhögjön rajta. Te miért is nevetsz? WWWWWWW :)
  • LutheR
    #5575
    A CD-kulcs tényleg a doboz valamelyik felületén kell legyen. Sajnos az N-Tec azonban nem jeleskedik az igényesség területén! A NOLF2-ből is kihagyták a kulcsot, másik három játékból meg a kézikönyvet (amiről tudok). Mentségükre szóljon, hogy a múltkor segítettek, de ehhez személyesen kellett intézkednem. Az én D2-mben például van kulcs, de kézikönyv nincs. (Egyébként letölthető a www.replacementdocs.com oldalról).
    A kiegészítő lemezhez külön kulcs jár!

    Gyk. Az N-Tec a Vivendi magyarországi beszállítója. Ő pedig a kiadója többek között a Blizzardnak és a Sierrának. A Vivendi sem tartozik a kedvenceim közé, sikerült lezüllesztenie a Sierrát, most a Blizzardot is szét akarja verni...
  • ollie
    #5574
    télleg, láttam már olyat, hogy a kézikönyv hátulján vagy esetleg a belső borítón volt a CD kulcs. nézze már át jobban a cuccot. ha meg télleg nincs benne, akkor vigye vissza, ki kell cseréljék. de felhívhatja a magyar forgalmazót is (benne van a telcsiszámuk a dobozban, ha nincs akkor tudakozó) és ők mgmondják hol kell lennie a cd kulcsnak. ha télleg nincs, marad a csere.
  • Shaman
    #5573
    ????
    Mi az hogy nem találja a CD kulcsot,ha megvette???
    Elvileg vagy a borító belsö oldalán,vagy a CD-re ráírva,vagy mittomén,de ott kell legyen valahol a CD kulcs,ha eredeti a game.
  • ollie
    #5572
    keresek neked egy cd kulcsot. az enyémet nem adom meg, meg nem is tudnám ma, mert a munkahelyemen vagyok és csak hétfőn fogok megint netezni legközelebb. de ha ma találok akkor megírom.
  • Aspyrin
    #5571
    80.98.12.12
    ActV Nihlatak start
  • kisficege
    #5570
    Ollie!Nem találok.De unokatesómnak kell mert most vette nem rég 4 rugóért és nem találja cd-kulcsot.Légyszi add meg.Neked nem lesz rosszab.
  • Shaman
    #5569
    Olyan 15% körül.
  • shaba23 #5568
    miért??
  • shaba23 #5567
    shaba23 :) MEGLEPETÉS
  • retial
    #5566
    Amugy hány %-a a life stolened?
  • retial
    #5565
    Amugy hány %-a a life stolened?
  • retial
    #5564
    Bocsi nem láttam.
  • Shaman
    #5563
    Nem értelek ott volt zárójelben világosan megírva,hogy HellDióról beszélek.(ez max 4 playerig igaz,mert utána már engem is kinyír)
    Az 1 lövést azt normál Dióra értettem.
  • retial
    #5562
    És milyen accon vagy megtlálhato?
  • retial
    #5560
    Akkor egy olyan kérdésem van,hogy hell diot ölöd te olyan könnyen?
  • Shaman
    #5559
    Egy "The Discipline" set. Ehhez egy buriza,meg egy nemrossz satyi.
    Annyira nem extra cucc,söt! Mások wf-el rohangásznak,stb.
  • shaba23 #5558
    Battle.net
  • retial
    #5557
    És mégis milyen cuccaid vannak? :)
  • ollie
    #5556
    francba, véletlen bejelentezve maradtam
  • ollie
    #5555
    Diablo örökké él
  • Shaman
    #5554
    Mégis hányszor,de hányszor kinyírtak már téged......:-))))
  • Shaman
    #5553
    Egyébként nemtom,lehet hogy paráznak töle,de engem nem nagyon izgat.
    Megállok (Hell Dio),s GA-val elkezdem löni. Ö lövi rám a piros pirítós szarát,de nem ér vele semmit,mert nekem life leech-em van,s igaz hogy lejjebb megy az életem,de egyböl fel is ugrik emiatt.
    Még NEM halltam meg így sosem!!!(mármint Diónál,emiatt.Másmiatt már halltam) Ezért valószínüleg elég sok nyilamnak kell betalálnia,mert különben nem szívná vissza az életerömet.
  • Shaman
    #5552
    lev 88:-)))
  • ollie
    #5551
    Tudni akarjátok hogy melyik a legeslegjobb hideg alapú varázslat és miért?
  • Shaman
    #5547
    Nekem 1 db nyílvesszö volt:-))))
    Igaz az többször átment rajta meg becsapódott,de akkor is 1 nyílvesszö volt Normál Dio:-)))
  • Árnyvadász
    #5545
    Minek megmenteni? Kapcsolat sem kell :D
  • retial
    #5544
    Hellosztok.Hunter Battle.neten v. tcp/ipn jáccol?
  • shaba23 #5543
    az lesz..és akkor nem kell azt hallgatnom, hogy "Már megint azt a kurva gépet..."