26171
  • Árnyvadász
    #5632
    Sokat, mert nagyon nagy mák kell, hogy megtalálja az ember. Péládnak okáért: Feltettem a poweritem mod-ot és eléggé sokat játszottam vele. Barátom is így tett. Már szinte minden tárgyunk megvolt ami a Dioban benne van. Bhul Kathos-nak meg se híre se hamva... Amúgy van nála jobb kard is, hiába ad fergeteges képességeket a kettő együtt, viszont egy barbár fegyvertárában a Bhul-Kathos és a gyűrű örök etalon amire méltán lehet büszke aki összehozta.
  • shaba23 #5631
    Mennyit ér egy Bul Kath?
  • Laza
    #5630
    fogdossa azt ami a nadragjaban van, es tegye ki azt az ablakba... mar ha van mit.. :)
  • Shaman
    #5628
    bill gyerek,csak ne tapogasson,s tegye rá a kezét semmire,mert rávágok!
  • shaba23 #5627
    Diablo kinéz az ablakon...
  • gumininja
    #5626
    Bizony-bizony. Es meg mi lesz itt ha a Bill gyerek rateszi a kezet a projektre? ;]
  • Laza
    #5625
    no comment.. :)
  • Davidus
    #5624
    A blizzardnál a grafikusok a programozók is:)
  • Laza
    #5623
    az agyam eldobom, hogy milyen regi game, es meg mennyi 'bugot' tudnak javitani rajta.. :)
  • Davidus
    #5622
    http://www.battle.net/diablo2exp/beta/patchchanges.shtml
  • Laza
    #5621
    az a baj, hogy en neten nyomulok, a betaval meg nem lehet... :(
  • kisficege
    #5620
    Köszi:))
  • Shaman
    #5619
    Hááát sztem a felbontás nem fog változni,egyébként majd itt linkelnek neked,hogy miben változik.
    Amúgy töltsd le az 1.10 bétát,s nagy részét te is megtapasztalod.
  • Laza
    #5618
    van itt valahol egy lista, hogy konkretan miben jobb a 1.10-es update?!
    lesz benne nagyobb felbontas?!
  • Shaman
    #5617
    Topic up!
    Nehogy mán eltünjön.
  • Shaman
    #5616
    talán.....
    De ha igen,akkor valami köszönöm félét beböföghetett volna..
  • ollie
    #5615
    vajon kisficege olvasta a regkódokat?
  • shaba23 #5614
    up!
  • ollie
    #5613
    én is ;D
  • ollie
    #5612
    szerintem adj még meg vagy 100-at, hátgha egyik sem müxik neki
  • Shaman
    #5609
    Huhh bazze:-)))
    Gondolom egyikkel sem tucc bneten nyomni,nem?:-))
  • ollie
    #5607
    légyszi add meg neki azt a kódot. szerintem csak single-ben kell neki.
  • Shaman
    #5606
    Monjuk én tudok neked adni kódot,de azzal nem fogsz tudni bneten nyomulni. Csak single,vagy TCP/IP.
    Ha az jó akkor holnap leírom,mert otthon meg kell majd néznem a kódot.
  • Shaman
    #5605
    Most komolyan te mit gondolsz,ki fogja neked odaadni azt a kódját,amiért pénzt fizetett ki?????
    Fel nem foghatom..... Ollie,és mindenki más ezt a kódot használja,hogy játszhasson a bneten. ha ezt kiadja,akkor onantól cumi lehet neki nagyon. Mivel 1 kóddal "elvileg" csak 1 ember játszhat a neten.
    Szóval sztemn ilyet nektek senki sem fog kiadni.
  • ollie
    #5604
    De egyszerűbb, de nem akaronm kiadni a kódomat. Hívjátok már fel a forgalmazót.
  • shaba23 #5603
    olyan kő a barbimnak :)
  • gumininja
    #5602
    Nagy, ketkezes, najtos/helles kardokba szoktak tenni.
  • shaba23 #5601
    megvan a +7 szint:)
    nem vicc volt, mert még nem láttam 6 lyukú cuccot
  • gumininja
    #5600
    Ja es persze lev20-40-60 az a minimum szint normal-najt-hellen, amit ha a barbik aktivalasig nem erte el a karakter, nem kapja meg a kvesztet es nem tudsz tovabbmenni. Ergo picit tapolni kell elotte meg.
  • gumininja
    #5599
    1:
    Lev40 najtra a minimum szint a harom barbihoz. Fix Xpket kapsz minden szinten a barbik utan, igy aztan valtozo kinek mennyi lup hirtelen. Normalon 20, najton 40, hellen 60 az a szint, amikor talan a legtobbet er... Az hogy melyik szinten mennyi az xp amit kapsz, sorry de fejbol nemtom, majd valaki az okosok kozul elarulja.

    2:
    Gondolom a kerdest csak viccnek szantad ;] Ha adott egy 6 rune-bol allo szo, amit persze 6 darab runebol kell kirakni, akkor bizony 6 socketes cuccba tudod csak rakni. Es mint olyan, ezekbol a 6 lukuakbol sincs sok fajta. Es ha mar itt tartunk, gondolom az vilagos, hogy a sorrend az mindig az maradjon, ami a runeszoban van, jelen esetben eloszor DOL, aztan ELD....VEX-el bezarolag.
  • shaba23 #5598

    Lenne néhány kérdésem :)
    1,.
    Az tényleg igaz, hogy ha lvl 40 barbival megölöm a 3 ancient barbi szobrot, akkor az +8 lvl-t jelent???
    2,.
    A rúnaszavaknál, ha pl a Silence-t vesszük, ami a DolEldHelIstTirVex rúnákból áll, akkor, mivel ez 6 rúna, ilyen fegyvert csak egy 6 socketes cuccból tudok csinálni?

    thx a válaszokat
  • kisficege
    #5597
    Ollie!Nem egyszeröbb ha leírod a kódot??Légyszives
  • Aspyrin
    #5596
    80.98.12.12
    Nightmare Act1
  • gumininja
    #5594
    Sokkal osszetettebb mint a diablo. A wizardy7el vagy a morrowinddel igaz nem veszi fel a versenyt, de legenyesen tobb ido kell majd a vegigtolasahoz mint a diablo. Persze ha nem leiras alapjan szaladsz vegig, hanem magadtol - minimalis hozzaolvasassal - fedezed fel a jatekot.

    ui: csak az a szornyu karaktermozgas ne lenne.... ;]
  • shaba23 #5593
    Kérem fordíccsák le!!! :)
    kicsit hosszú...
  • Aspyrin
    #5592
    80.98.12.12
    Nightmare Act1 - start
  • Davidus
    #5591
    1.10 beta változtatásairol itt a lista:http://www.battle.net/diablo2exp/beta/patchchanges.shtml
    Pár dolog még nincs rajta. Főleg a realm only cuccok.
  • Amiga
    #5590
    Divine Divinity végigjátszása... hát van úgy 150 küldetés, és természetesen ennek része a sztori-vonal...

    Szóval Diablo 1 összes fokozatban + Hellfire + Diablo 2 + LOD összes fokozatban = egy tekintélyes rész a DD-ből...
  • ollie
    #5589
    akkor a DD sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal sokkal hosszabb!
    ;D
  • Shaman
    #5588
    Na ez az ami relatív.
    Mert ha pl húzok egy embert,akkor:
    normál: max. 10 perc
    nightmare: max. 12 perc
    hell: max. hmmmm attól függ olyan 30 perc körül. (van amikor egyáltalán nem,pl. egy lény phys immu+lightning enchan)
    Szal ha így nézem akkor a teljes játékidö mondjuk felfelé kerekítve 1 óra. Igaz ez HUZÁSNÁL ennyi.
    Szóval ha mondjuk a DD másfél óra akkor az azért nem olyan sok:-)))