26171
  • Davidus
    #5676
    Persze attól még készülhet az SC2 is:) Arrol nem tudni semmit hogy a Blizzar a WoW-on kívül min dolgozik. Legalább 1 be nem jelentett project 100% hogy fut.
  • ollie
    #5675
    Pedig nagyon várom már az SC2-őt! Jobban bejött nálam mint a D2, bár az is nagyon kircsi. Ha belegondolok minden Blizzard gáma nagyon állat.
  • Davidus
    #5674
    Én úgy tudom hogy a Blizzard North dolgozik 2 be nem jelentett projecten. Tehát Starcraft2 kizárva.
    Az egyik nagyon valószinű hogy a Diablo3. Ezért is hagyták ott Ropiék a Blizzardot mert már nem akarnak Diablot csinálni.
  • ollie
    #5673
    ja ja, bár a Ghost-ot nem ők csinálják, hanem külső cég. de biztos tesztelik :)
  • Shaman
    #5672
    Ez igaz,de mire ezekböl kész játék lesz....
  • Árnyvadász
    #5671
    Két bejelentetlen project a Blizzard berkein belül. EZ A LÉNYEG!

    Mostanában elég sok dolguk lehet:

    Star Craft: Ghost
    World of Warcraft
    Frozen Throne patch
    A két ismeretelen játék, ami lehet:

    Diablo III
    Starcraft II
    Valami teljesen új világ

    És akkor van még az 1.10.... tehát ez eléggé szerteágazó...
  • ollie
    #5670
    na a blizzard legalább fél évig tesztel egy játékot. gondolom, hogy a patch-re is odafigyelnek, főleg, hogy nagyon sok lényeges változást hoz a játékban. ehhez még hozzá jön az is, hogy nyílván nem koncentrálnak erre a játékra, hiszen már elég régi.
  • gtom
    #5669
    A blizzard most már kidhatná azt a k**va patchet. nem értem mit csinálnak eddig. már vagy egy hónpja megy a béta teszt. egy patch miatt. ennyi külön idő egy játéknak is elég lenne. ha nem adják ki minél előbb, akkor meg fog halni a battle net teljesen.
  • shaba23 #5668
    ne ríjj!!!
  • Shaman
    #5667
    Bruhaha:-(((
  • Shaman
    #5666
    Bruhaha:-((((
    Nem értem,ha haldoklik mi a f**ért nem adják ki a végleges 1.10-et?Azzal egy kicsit megint feléledne a bnet.
  • shaba23 #5665
    Haldoklik, mint a B.net
  • Davidus
    #5663
    nincs
  • ATISoft
    #5662
    Van valami hír arról, hogy mikorra várható a végleges 1.10?
  • ollie
    #5661
    Persze, miért lenne kompatibilis az 1.09-es az 1.10-el? Arra meg szerintem ne várj, hogy legyen 1.10-es magyarosítás amíg csak a beta van, hiszen a véglegesben még sok változtatás lehet, és senki sem akarja 2x ugyanazt megcsinálni.
  • Imremagdi
    #5660
    1.09 magyarositását át raktam 1.10-be de egy jórár szöveg nemjelenik meg ! Felkéne venni a kapcsolatot a készitökkel !
  • TopGun
    #5659
    Hali! nekem a hires mefi meg csak egy kek cuccot sem dobott 1.10 beta alatt, lvl.45 barbarral! :(( pedig tobbszor is lementem hozza :((
  • Shaman
    #5658
    Ajajj nagyon haldoklik szegény D2 Topic:-(
  • Árnyvadász
    #5657
    Jó gondolatot tett követi:) Gyertek már be a Colosseum 1.0 szobába, mert azt sem akarom, hogy eltünjön, mint a huzat!!! Legalább olvassátok el amit írtam, azt majd eldöntitek, hogy kipróbáljátok e vagy sem. Mint írtam ott: Megéri, pont ezért szagattom szét a számat itt is. De tényleg.
  • Shaman
    #5656
    Na nehogy mán kiessen az elsö 50-böl a Topic!
  • ollie
    #5655
    Nem ennél nem találsz olcsóbban, de megéri a 2 rugót a kieg.
  • archangel@work
    #5654
    Ollie,

    Nekem az alap még megvan a 12.000-os időkből (a francba is!), de szimpla LoD-ot hol kapok?
    Az 576-ban 1.990.-, ennél ne is keressek olcsóbban?
  • ollie
    #5653
    bocsi, csak 2990 Ft ;D
  • ollie
    #5652
    MediaMarkt vagy CD Galaxis (cdgalaxis.hu).
    Bármelyik MediaMarktba beballagsz és ott megveszed 3 rugóért együtt a kettőt.
  • archangel@work
    #5651
    Aloha!
    Ollie, hol a fenébe lehet ennyiért megvenni, mert én eddig csak 4000+2000HUF felállásban találtam...
  • Árnyvadász
    #5650
    Már le lett írva egyszer, alaposan kivesézve. Keress vissza és megtalálod! Én mégegyszer nem írom le...
  • ollie
    #5649
    Alig várom már a végleges 1.10-et. Aztán megint végignyomom a gámát olyan karakterrel, mellyel még nem tettem meg. ;D
  • raziel.
    #5647
    1.10-be nekem most van egy 76-os amám.
    kb 300-350 körüli mf-je van és mefihez járok éjjel nappal:D
    amugy bossok dropját csökkentették, elsőre viszont most aránylag jokat dob:)
    de sztem még mindig érdemes mefit gyilkolni:D
  • shaba23 #5646
    Valaki legyen szíves és fejtse ki az MF-elést, gondosan ügyelve a részletekre. Gondolok itt e hogyanokra, a mikéntekre, de főleg a mivel hol kit hármas érdekelne :)

    thx előre is
  • pluhi
    #5645
    Jelenleg megy a kisérletezés, a diabloii.net-en még nem találsz 1.10 betahoz guide-ot. Persze nem mondtad, hogy ehhez kéne. Ha mégis, inkább a forumokat nézd. www.diablo.hu például.
  • Davidus
    #5644
    diabloii.net
  • shaba23 #5642
    :)
  • konoko
    #5641
    Jogos. Alapjáték+kiegészitő+egydobozgyufa - 3000ft. =)
  • shaba23 #5640
    csak 2990:)
  • ollie
    #5639
    ha már űgy is fizetni akarsz, akkor miért nem veszed meg? az alapjáték+kieg együtt CSAK 3000 Ft.
  • Davidus
    #5637
    Ja de ez 20x jobb mint egy szaros lightsabre meg doombringer szal ez nem a futottak még kategória:)
  • shaba23 #5636
    és a többi... ott van
  • Davidus
    #5635
    És hol a 3 socketes cruel colossus blade of quickness 300%ED-el meg 3 ohm rúnával?:)
  • shaba23 #5634
    thx
  • Árnyvadász
    #5633
    A legjobb 1.09-es kardok sorrendje talán a következő:

    -Doombringer
    -Grandfather
    -Hat socketes kard és benne a hat rúna
    -Bhul Kathos
    -Lightsabre

    és a többi... de ezek a legjobbak.