26171
  • ollie
    #5719
    ftp://ftp.blizzard.com/pub/diablo2exp/patches/PC/LOD_Beta_110s.exe

    Skacok, ez az 1.10 beta újabb verziója lenne?
  • Imremagdi
    #5717
    nagyonbb cube - én ezt akarom összehozni az 1.10-hez magyarítással együtt ! Magyarositás bent van csak a nagyobb cube kellene ! Tudja vki hogy hogy ?Melyik fájl az ?
  • ollie
    #5716
    a dupe a tárgyak duplázása, mellyel bármely térgyból 2-őt csinálhatsz. de mivel nem foglalkozok vele, többet nem tudok. kérem kapcsojja ki..
  • Carlos
    #5715
    Jajj, eszembe jutott valami.
    Nem értettem, a 7 to all skill-es charmos mondatodat?
    Hogyhogy pár havonta előkerül a téma??? Más is "megtalálta"? Amúgy honnan lehet szedni ilyen cuccokat? Gondolom net. És hogy csinálják? Amúgy mind1. Tényleg írtál egy olyan MOD-ot, ami nem csinál mást, csak a stash és inventory-t növel. Ezt hol lehet beszerezni? (Csak TCP/IP-n játszunk a haverokkal, úgyhogy a Battle net-en nem bántanék senkit!!!)

    Köszönöm a segítségeteket!!!
  • Carlos
    #5714
    Például ezt én sem tudom, hogy mit jelent.
    Azt tudom, hogy csit vagymi. De aztán semmi többet róla!!!
    Köszi mindenkinek a reakciókat!!!!!!!!
  • shaba23 #5713
    Ha már ilyen magyarázós kedvetekben vagytok, akkor valaki árulja már el nekem, hogy mi az a dupeolás, mire jó, hogy kell csinálni, hátrányok stb...
  • PResident Evil
    #5712
    blizzard honlapon nem írnak semmi korait...
  • Gladiator
    #5711
    mikor lesz 1.10 végleges?
  • konoko
    #5710
    A régi jó kis +7all skill csarm =)) Valahogy mindig előkerülnek, egykét hónap csend után...

    Players x-et bárki használhatja szingle vagy multiban, kivéve a zárt servereket. 8ig még az xp is nő, onnantól kezdve már csak a monsztok statjai, az értük kapott xp nem. Droprate nemtom nő e, sztem az is 8ig nő, aztán beáll a 8as szintre. Egyszóval tápos kariknak jó a players 200 is, de aki csak fejlődni akar picit gyorsabban, annak megéri maradni a 8nál.

    Van csak olyan mod, ami a cube és a stash méretét megnöveli, de semmi másét. Ez is csit, de ez a lájtosabb fajta. Mondjuk értelme semmi, mert érdemesebb a multi .dll-el inkább karaktereknél tárolni a szingle cuccokat is. Ha ilyen megnövelt modot használsz, arra figyelni kell, hoyg minden cuccnak annyi ami a megnövelt területen van, ha olyan hostra mégy, ahol csak az eredeti méretek vannak. Vagy akár szinglében ha modot váltasz eredetire vissza.
  • Lynx_TWL
    #5709
    tcp/ipn is ugyanugy müxik players set to akárhány
  • ollie
    #5708
    amúgy közben leesett, hogy nem resistance-ról volt szó, hanem skill-ekről.
    ehh, kicsit figyelmetlen voltam...
  • raziel.
    #5707
    7 all skill:DDDD
    1.10-be van már 1 all skilles charm (junik:D) abból is csak egy lehet egyszeree az inventoryban:)
  • ollie
    #5706
    mea culpa ;)
  • Shaman
    #5705
    Így van Oliie hülyeséget mondott,olyan charm nincs.Az csalással (hackeléssel) lett.
  • retial
    #5704
    Nem csak plyers 8 van csak,ha joltom az a max van kösztes is.Meg 1.10et,ha föl rakod elmenti 1.09-es fileokat is tehát könyen vissza tudod rakni 1.09et.+7 all skilles charmok nincsenek azok mind hackelt cuccok.
  • Carlos
    #5703
    Köszönöm!!!
    Majd kipróbálom jól!!!
    Jó játékot mindenkinek!!!
    Ui.: Köszi mégegyszer a válaszokat!!!!!!!!!!!!! :)
  • ollie
    #5702
    csak players 8 van. multiplayerben nem tudom hogy működik, talán valamelyik okos megmondja. de a battle.net-en biztos nem használhatod.
  • Carlos
    #5701
    Plö, ha ez sok akkor lehet mondjuk player 4 is???
    Ésmég:
    Ez single-ben van, vagy új tcp/ip host téma kell hozzá???
  • ollie
    #5700
    Ez beállítja a 8 játékos üzemmódot a játékban. A játék alapból nehezebbé teszi a játékot, attól függően, hogy hányan játszák. Tehát ha 3-an játszák, akkor 3-szor olyan nehéz a szörnyikéket legyakni, de persze több az xp is (elosztódik a játékosok között). Ezzel a cheattel viszont úgy nehezíti a játékot, mintha 8-an játszanák egyszerre. Persze sokkal nehezebb lesz, de az XP is nagyon sok lesz, ha egyedűl játszol így nagyon gyorsan lehet szintet lépni.
  • Carlos
    #5699
    Oksa...
    Másik lámer kérdés:
    Elkezdtem olvasni hátrébbról a fórumot, és láttam egy ilyet:
    player 8 (/player 8) vagymi.
    No ez meg micsoda???
  • ollie
    #5698
    a beta patch-el nem fogsz tudni játszani a battle-neten, ne tedd fel, ha akarsz ott játszani. vagy csak egyedül tudsz vele, vagy pedig a battle-neten kívűl.
  • ollie
    #5697
    azért (is) olcsó, emrt nincs hozá semmi extra. de még mindig ki lehte nyomtatni a kézikönyvet, rajta kell lennie valahol pdf-ben valameliyk cd-n. ha meg nem akkor le lehet tölteni. a gemeket meg tárolhatod a ládádban is, valamint ha eláég sok van (3 egyforma) akkor egyesítheted is őket.
  • Carlos
    #5696
    Köszönöm a gyors válaszokat!!!
    Nagyon jó fej vagy!!!
    Amúgy parázok felrakni a 1.10-es bétát!!!
    Nemtom miért a béta szótól félek kissé!!! :)
    Meg attól, hogy kinyírnak egy másodperc alatt!!! Gyúrom a karakteremet (NightMare) és jön egy szörny (Mephi) és üt egyet, meghaltam. Kell ez nekem?
    Meg a Hell aszongyák öngyilkosság egyedül. Szééép... Igaz szerda-csütörtök Diablo Party a srácokkal, de akkoris...Egyedül többet játszom vele.
    Az érme másik oldala, meg az Unique Sharm-ok, új tárgyak!!!
    Nemtom mi legyen... :(
  • Carlos
    #5695
    Értem!
    Akkor asszem leszedem ezt az izét!!!
    Csak az a baj, hogy van egy csomó cuccom (gemek) amiket nemtok hova rakni, és eladni meg nincs szívem!!!
    Mind1!!!
    AMúgy énis eredetivel nyomok!
    Jajj, aki meg hirdeti a 1000 vagy 3000 Ft-os Diablo+Expansiont az benyalhat! Hol van abba jó kis kézikönyv??? Há' sehol!!!
    Nesze neked BluePrint!
  • ollie
    #5694
    asszem ilyen van az eredeti játékban is, de nagyon nagy szintűnek kell lenned hogy kapj, valamint nem az easy fokozaton kell játszanod. szerintem meg nem fogsz tudni a battle.net-en játszani, ha bármilyen múdosítást végzel a játékban, mert előnyt szerzel a többi játékoshoz képest. persze kérdés, hogy észreveszik e, de szerintem igen. na meg ha csaláson kapnak, akkor akár végleg kizárhatják a cd kulcsodat a battle.netről
  • Carlos
    #5693
    Tehát ha fennvan, akkor nemtok Battle Net-en játszani?
    Jajj, másik cimboráimmal játszottunk TCP/IP-n és az egyik srácnak (necro 35-ös volt asszem) olyan sharmjai voltak, hogy +7 to all skill meg ilyenek? Ezek hekkelt cuccok, vagy ilyenek igaziból is vannak a játékban?
  • ollie
    #5692
    Hát mit gondolsz? Mindent csalásnak nevezhetünk, ami megkönnyíti a játékot olyan módon, melyet a készítők nem terveztek bele a játékmenetbe. Persze egy inventory nagyobbítás nem egy jelentős dolog, mert amúgy is tudsz orrba szájba teleportálni, de a ritka tárgyak sokkal gyakoribbá tétele már igen csak annak minősül, mert sokkal megkönnyíti a játékot. De ez nézőpont kérdése, és ez az én nézőpontom.
  • Carlos
    #5691
    Visszaolvastam és találtam Bocsi mindenkitől!!!
    A másik (poweritem) kérdés még áll.
  • Carlos
    #5690
    (nekem csak a nagyobb inventory miatt kellett)
  • Carlos
    #5689
    A poweritem mod cheatelésnek minősül?
    Csak a rare set és unique tárgydobási százalékot emeli meg és a Cube inventori és Láda méretet növel! Ez csalás???
  • Carlos
    #5688
    Valaki légyszives mondjon pár Serial Numbert a Lord of Destruction-höz!!!!
    Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
  • shaba23 #5687
    az mitől van, hogy játék közben megszakadt, utána azzal a karival alig tudtam visszamenni, amikor meg sikerült nem volt 1 wp-m sem és üres volt a láda???
  • konoko
    #5686
    www.battle.net/diablo2exp
  • shaba23 #5684
    ha nem jelenik meg az 1.10 hamarosan, akkor a topic megy a felejtőbe:)
  • Davidus
    #5683
    Milyen új üzenetet?
  • Braveheart
    #5682
    mind1 ez is Blizzard game...
  • Braveheart
    #5681
    hopsz az #5677 a war3 forumba akart menni, nemtom hogy került ide :)
  • shaba23 #5679
    te a borsra gondolsz :)
  • Davidus
    #5678
    Lehet hogy kicsik az emberek de ők a legerősebbek:)
  • Braveheart
    #5677
    ja csak nekem kezd nem bejönni ez a mese-szerű graika, hogy pl. az orcok 2x nagyobbak mint az emberek, a troll berserker meg 3-szor, a hősök néha meg 10-szer, főleg blodlusttal...