26171
  • ollie
    #5764
    Amigának igaza van, 3 rugót neked is megér ez a játék.
  • ollie
    #5763
    hiába, ha egyszer a crack-et felülírja valami, akkor már nem fog működni.
  • ollie
    #5762
    tedd!
    most én is gondolkozok rajta, mert a legújabb (1.10 beta) patch-el annyi változtatás van, hogy szinte olyan, mintha új kiegészítőt adtak volna ki hozzá.
  • netuddki
    #5761
    pedig 1.09d van fenn
  • Amiga
    #5760
    Olyan gáz lenne azt a 3000 Ft-t kiadni egy eredetire?
  • Amiga
    #5759
    Retro rulez!!!

    Annyit beszéltek a D2-ről, lassan felteszem a másik D2-vel együtt.
  • netuddki
    #5758
    már kéccer ujra installtam, de mikor felakarok menni a kanira mindíg letölti azt a szar paccsot és vége :(((
  • ollie
    #5757
    akkor biztos felülírja valamivel a crack-et.
  • netuddki
    #5756
    nem
  • ollie
    #5755
    eredeti a játék?
  • netuddki
    #5754
    mi a szar az a paccs amit letölt a kanirol felcsatlakozáskor???????????
    az szívat meg!! ez tuti......
  • netuddki
    #5753
    rohadt életbe :(((
    eccerüen állandoan azt a qrva cd-t kéri pedig benn van!!!!
    mi a szart kellene csinálniom??????

    #5742
  • shaba23 #5752
    nekem a páncélomnál a 100% mf számít az, hogy 300% gf is van rajta, csak plussz :) Viszont, mivel ebben a cuccban keresem a szajrét elneveztem ezt az öltözéket mf cuccnak.
  • Shaman
    #5751
    tévecc ez Wizard of WOR volt,majd animálni is fog jövő héttöl,remélem:-))
  • Lynx_TWL
    #5750
    Wizard of War:)
  • Imremagdi
    #5749
    Nekem Patch_D2.mpq-ba (1.10-be) szeretném belerakni azt a fájlt hogy a cube nagyobb legyen ! a magyarositást beleraktam,de jó lenne egy kicsivel több cucott cipelni !

    Kérdés : Melyik az a fájl ami miatt nagyobb cube van ! 1.09-hez megvan magyarostással együtt,ezt kellene vhogy 1.10 rakni !
  • netuddki
    #5748
    ez is zárt
    csak ott nyitott karival lehet nyomulni.....
    mi a rák lehet az a paccs amit letölt???!!!
    attol fogva kéri a cd-t...
    pedig benn van!
  • Shaman
    #5747
    Nem tom,én nem járok open bnetre,csak zártra.Esetleg kérdezed a www.diablo.hu -n meg valamelyik forumban.
  • netuddki
    #5746
    valaki help!!! #5742
  • Shaman
    #5745
    de az nem mf,hanem x%find more golds,vagy mi a szösz,szal nem konkrétan az MF TULAJDONSÁG ad neked több goldot.
  • Davidus
    #5744
    Van pár mf cucc ami igen szép %-ot ad a gold findra.
  • Shaman
    #5743
    "az mf cuccaim révén kb 400% gold) "
    ????? az mf az nem goldra ad,de mind1.
    Amúgy a maphackal vigyázni kell,mert acc-okat törlötek miatta Blizzardék. én csak akkor használom,ha húzok valakit,mert ahhoz,hogy gyorsan halajd elengedhetetlen. Egyébként én a maphackot nem tartom csalásnak.
  • netuddki
    #5742
    szassztok!!!
    fijuk mi a manoért nem tok felmenni a kanira?????
    csatlakozáskor letölt vmi paccsot aztán folyamatosan kéri a cd-t ami bent van
    pls heeellpppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ollie
    #5740
    http://d2mods.xfernet.com/
    http://www.planetdiablo.com/
    http://www.d2sector.net/
  • konoko
    #5738
    Talán mert szétoszlik az adott mappon levő játékosok között, ha partyban vannak. Ha szingle szeded és kevés, akkor vagy elnézted, vagy valami simli van a dologban =)
  • shaba23 #5737
    A maphack mennyire minősül csalásnak? Valamint a használatakor, hiába szedek össze tehenenként kb 2000-2500 aranyat (az mf cuccaim révén kb 400% gold) a pálya végén mégis jó ha az inventoryban 8-10.000 arany van...
  • konoko
    #5736
    ok.
  • Lynx_TWL
    #5735
    ahogy kijött shadowmaster vagy melyik nem csaló progi, felnyomtam adtam paladinomnak legjobb unique tárgyakat, hogy könnyebb legyen gém...
    aztán néztem, hogy a magasabb szintű unique tárgyak azért mégiscsak jobbak, úgyhogy a végére 99es szintű lett a karim, normalban claw viper templenél, és 1-2 napra rá, meg is untam a diablot, mert nem találtam jó cuccot, nem léptem szinteket stb stb...
    ennyit a csalásról:)
  • Lynx_TWL
    #5734
    "a valós életben nem lehet csalásból élni, ott dolgozni kell."
    erről tudnék mondani egy példát:)
  • raziel.
    #5731
    Amikor elösször neten játszottam diot tc/ip-be mindenki adott egy csomó cuccot......és mindegyik karimon az volt mert leklónoztam...:) hamar meg is untam, és már egy két éve inkább szenvedek de legalább azok az én cuccaim:D
  • Shaman
    #5729
    Mondjuk azé elég szépen meglehet az életben csalásból élni,csak nem túl etikus.
  • ollie
    #5728
    ja a csalás elront mindent, de legfőképpen a játék örömét. a valós életben nem lehet csalásból élni, ott dolgozni kell.
  • Shaman
    #5727
    Helyes! Nem is vezetnek semmi jóra a csalások
  • raziel.
    #5726
    Gyűlölöm a csalásokat, dupe stb....
    De ha akartok lehet singlébe könyebben. Csak beteszitek azt a nem tom milyen nevű dll. filét (asszem diablo.hu-n fenn van) és azzal csinlász hosztot tc ip-be aztán dio könyvtárba game.exével inditasz egy másik hosztot azzal joinolsz és magad lépegethetsz alt tabbal a két karid között
    nem tom hogy érthető de aki singlébe játszik annak nagyon hasznos mert cuccokat tud átadni a karijai között:DDD
    zárt szerveren nem tom hogy lehet duplikálni de sztem felesleges.....:DDD
    szerezzetek 300-400 magic findes cuccokat aztán nyirjátok éjjel -nappal mefisztott és majd meglátjátok...:DDD
  • shaba23 #5725
    engem mondjuk max a 7% mf sc miatt érdekelt volna, de nem éri meg a kockázatot...gyűlik a cucc így is
  • konoko
    #5724
    Pontosan nemtom (=)), én csak az infokat szoktam olvasni a hiv. oldalon hogy dupe és egyéb hack miatt x accot töröltek...
  • Shaman
    #5723
    Zárt bneten hogy dupeolnak?
  • konoko
    #5722
    De lehet, és általában ebből van a ban vagy egyéb szankció.
  • Davidus
    #5721
    ja
  • Shaman
    #5720
    Mondjuk a dupeolás single-ben: Fogod a svae könyvtárban a karaktered file-jait,s elmented máshová is. Ezután csinálsz cimbiddel (vagy magadnak,lásd www.diablo.hu) egy játékot ledobod neki a földre a cuccot. Kilépsz,s ahova elmentetted a fileokat azokat visszamásolod a save könyvtárba. Így neked meglesz a cucc,meg a haverodnak is. Röviden ennyi. Így nem csak dupeolni,hanem végtelen IMBUE,socket,stb-t csinálhatsz.
    Értelme nem sok van,s zárt bneten nem tudod alkalmazni