26171
  • shaba23 #5812
    HÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!!!!! Én méé vagyok key betyár?
  • Lynx_TWL
    #5810
    najó van cd kulcsom, csak próbára tettelek:D
  • Shaman
    #5809
    Nem tom.Ki lehet?
  • Shaman
    #5808
    No most mán elég lesz,mert irgumm-burgummm.
    nem vagyok én key-gyártó kisiparos!!!:-))
    Andie:
    Néha beszarik a bnet,lehet,hogy éppen ez történt.Egyébként sztem érdemesebb www.diablo.hu honlap forúmjain érdeklödgetni,mert itt a supergamezes eléggé pang.Ide már csak ilyen key-betyárok járnak,mint Lynx_TWL,vagy Shaba23:-)))))
  • kisficege
    #5807
    Ha-Ha-Ha!!És komolyan mikor lesz??
  • Lynx_TWL
    #5806
    shmaan nem katpam válaszmailt, meg nem is küldtem mailt, mert nem mondtad....
    nem is vagy jófej:D
  • konoko
    #5805
    Valami vuduizé =)
  • shaba23 #5804
    ki az a Shaman???
  • Lynx_TWL
    #5802
    kéne nekem gyorsan 10db lod cd kulcs, majd meg köszönöm szépen, meg cimbi leszel, meg jó fej:)
  • Shaman
    #5801
    No nem kell ez a nagy Shaman imádat!
    Csak segítettem ennyi.Mások is megtennék.
  • ollie
    #5800
    én nem ismerem Shaman-t de biztos jó fej ;)
  • Árnyvadász
    #5799
    Shaman nekem is szimpi... Jó fej srácnak tartom.

    Na, amúgy az újabb patch hozott valami változást az 1.10beta-hoz képest? Thx
  • Shaman
    #5798
    Jó van,azé túlzásba ne vidd.
    Szívesen.
  • shaba23 #5796
    1 hónapja még 2990 volt a cdgalaxisban
  • Shaman
    #5795
    Szió válaszmail elment.
    Huhh nemtom,rá kéne kérdezni telefonon. Anno mikor én rendeltem tölük akkor valahogy úgy volt írva,hogy "Diablo2+LoD 2990 Ft".Szal nemtom a gold mit takar...
  • konoko
    #5792
    Naná =)
  • shaba23 #5791
    Hűűű...tényleg???
  • konoko
    #5790
    holnap
  • kisficege
    #5789
    Mikor lesz diablo 3??
  • Shaman
    #5788
    Írj egy mailt,s megbeszéljük a kulcs dolgot.
    De ne arra ami a nevemnél megvan adva,hanem [email protected] -ra.
  • Shaman
    #5787
    CD galaxisban 3K a dio2+lod
    www.cdgalaxis.hu
  • konoko
    #5786
    MediaMarktban lehetett kapni nyár elején 2999ért alap+exp, nálunk Debrecenben pillanatok alatt el is fogyott az első menet (mi is vettünk azonnal 10-12 dbot, aminek az ismerősök később nagyon örültek). Mostanság nemtom lehet e kapni, meg kell nézni. Van valami online cdbolt, ott 3999 ft volt.
  • konoko
    #5784
    Megoldható hogy egy serverre két olyan ember csatlakozik, akiknek ipje azonos és lanon vannak összelőve (port fw). Bnet esetében már csak az a gond lehet, hogy enged e egyidőben egy v. két accountot egy azonos ipről. Rá kell keresni a bnet hiv oldalán hogy állnak ehhez hozzá. Aztán hajrá =)
  • Lynx_TWL
    #5783
    szivás eh
  • Shaman
    #5782
    érdekes......
    Egyébként még úgyse 100% hogy menni fog a gamma mindkettötöknek,ha megveszed az eredeti diót. Ugyanis a belsö háló miatt sok játéknál eccerüen vagy csak az egyik,vagy csak a másik nyomathassa egy idöben. Mer ugyi a net felé csak 1 IP-tek van,stb. Nem akarlak elkeseríteni,de sztem mielött megveszed a második példányt érdemes lenne OPEN gaméban kipróbálni,hogy tudtok-e együtt nyomni.
    Pl egyik haverod kreál egy gammát,s megpróbáltok mindketten az ö ip-jére csatlakozni azaz bemenni a gaméba.Ha sikerül akkor nyugodtan vegyél mégegy eredeti diót.
    Azért mondom ezt,mert nálunk dettó ugyanez a szitu volt,mint nálatok van most (csak én egy cimbivel),s például Dungeon Siege-t az istennek sem tudtunk egyidöben jáccani. Ellenben CS,Mohaa meg simán ment,szal ez game függö.
  • shaba23 #5780
    és miért éri meg jobban fizetni? egy key-ért, vagy 3000.- egy új D2+exp set?
  • Lynx_TWL
    #5778
    múlt héten jáccottam vele pont emulátorral, abba biztos votlam, hogy wizard, de a többiben nem:)
  • netuddki
    #5777
    affene !! dehogy mék oda...
    inkább azt mondjátok meg mi a szart tölt le a kanirol felcsatlakozáskor??( valami paccs)
    le is jön ...de ezután nem indul a gém!!
    csak azt a qrva ccd-t keresi!! (pls.verify ......)
  • konoko
    #5776
    Menj a #diablo2.hu-ra és kérdezz rá Alyrnál. Majd ő elmeséli..
  • netuddki
    #5775
    és mi ez a önálló teleport sorcinál??
  • netuddki
    #5774
    az van 1 pici nekrom (hc)
    már most sajnálom....szegény!!


    megaztán lementem mefihez....
    apám !!nem volt elég az a qrva fagyasztás meg az evil force .......most frost nova meg blizzard!!!!!
    a csicskái meg annyi hidrát raknak le elém ,hogy ki sem lehet kerülni öket(még teleportal sem megy igazán)
  • Shaman
    #5773
    Hát attól függ.
    Kétségtelen,hogy a single-esekkel jól kibasztak,mert nekik nagyon nehéz lesz.Ez az 1.10 arra megy,hogy egy jól kigondolt összhangban mozgó party ütöképes legyen,de sajna télleg össze kell hangolni a dógokat,mert különben halál lesz.
    Ez méginkább vonatkozik a HC gamerekre.na ott mennyi halál lesz majd...... még számolni is rossz lesz:-)
  • netuddki
    #5772
    na mindegyy
    addig is felraktam az 1.10-est................
    kurva nehéz lett ez a gém!!!!!
    szüzanyám !! még a "turbós" karik is küszködnek!!
    sztem ez máár tulzás nem??!!
  • netuddki
    #5771
    hmmm
  • ollie
    #5770
    így jár aki pénzt ad ki tört játékokért
  • netuddki
    #5769
    fenét, nem eredeti
    de anno még pézé vettem
  • ollie
    #5768
    miért másikat? most eredetid van, vagy nem?
  • netuddki
    #5767
    Eeeeehhhhh!!
  • shaba23 #5766
    ezé
  • netuddki
    #5765
    bazz tegnap még jáccotam vele a kanin, mameg nem megy???????!!!!!!ezéé vegyek másikat??