26171
  • sirdond
    #24247
    tényleg érdekel?
    akartam már nyitni egy topicot, mert szerintem nagyon jó lett
    és nagyon addiktív is
    akkor írok gyorsan valami bevezetőt és nyitok neki egy témát
  • DarkHorSe
    #24246
    errol a fonline-rol irhatnal egy kicsit :PP
  • MrAndree
    #24245
    Sziasztok! Felraktam a játékot és amikor battlenetre csatlakoznék akkor azt írja ki, hogy "unable to connect to battlenet". De Amerikába meg Ázsiába be tudtam lépni csak Európába nem. Nálam van a gond vagy ez valami globális dolog?
  • Bucsek
    #24244
    ez a reset ez az h törlődnek a karakterek és mindneki ujrakezdi a diablot?
  • sirdond
    #24243
    Az a baj,hogy csak jön, de nem akar megérkezni :DD
    Egyébként még én is beférek a csapatba? Reset előtt egy héttel lesz úgy is bejelentés,én majd akkor aktivizálom magam komolyabban
    Mostanában FOnline függő vagyok :)
  • dexkill
    #24242
    Szeva!

    Jön a reset, muszáj elővenni, fel kell készülni. Főleg, hogy öcsém bevásárolt Soj-okból, ahogy ígérte:D
    SC-re nem pazarlok több időt már. Napi több óra kellene, hogy megint "jegyezzenek" valahol, az meg nem pálya:) Még így problémát jelent sok embernek, hogy leverjen:D
  • sirdond
    #24241
    ilyen ez a diablo,sok a zoli meg a starcraftos :D
  • Bucsek
    #24240
    jaja :D és starcraftolni is szoktam XDDD
  • sirdond
    #24239
    ja, a második fele az nem nekem ment,hanem dexkill-nek :P
    netán te is Zoli vagy? :D
  • Bucsek
    #24238
    :D:D:D:D
    na most te kivagy???? :D Starcraftot pedig néhanéha tolom ^^
  • sirdond
    #24237
    ha tényleg eredetiben vetted csinálj egy képet a cdről a kulccsal együtt, és küld el a blizardnak a megfelelő helyre (talán van is valamilyen űrlap erre a célra)


    amúgy szevasz zoli!
    mi a helyzet, sc-t meguntad? :P
  • Bucsek
    #24236
    azért köszi, rendes vagy h megnézted :)
  • Bucsek
    #24235
    hmmmm és mi a fenét lehet csinálni ezellen a csíra ellen?
  • dexkill
    #24234
    megnéztem ezt a Lagbaal accot. Írtam neki, magyarul küldött el a picsába... most is fent van Bneten.
    Szvsz nem adtad oda a key-t korábban valakinek? Vagy a cd-ket? Valahogy csak megszerezte... Teszem hozzá az, hogy openen sem enged tolni, az nagyon furcsa...:O
  • Bucsek
    #24233
    de havonta rakom újra a játékot, és mindig ezt irja ki :(
  • Blazer55
    #24232
    Szerintem ez csak ideiglenes nekem is volt ilyen de elmult asztán megin lett de akk má nem mult el hanem uj accountot kellet csinálnom
  • Bucsek
    #24231
    Sziasztok, a helyzet az, hogy előkaptam újra a dio2-met (persze eredeti) már nagyon régi, még a N-TEC-es kiadó féleségű van meg nekem. Szóval az a helyzet, hogy felrakom mind a kettőt, és indulnék játszani Bneten, upgrade frissít miegymás. Most az van, hogy azt irja ki: Your cd key is tempor balbal used by: LAGBAAL, szóval ezekszerint valaki használja a cd kulcsom??? De éjjel nappal ezt írja ki, akármikor, nemhiszem hogy nincs olyan pilanat, mikor elmegy aludni, vagy áramszünet van :D




    Mit lehet tenni? Regisztráltam a Bneten, akkountot, regisztráltattam a játékomat is, elfogadta (Egyetlen baj, hogy enUS-t választottam véletlen és nemtom enEU-ra rakni, az gond? de nem ez a lényeg, hanem h nem tok játszani, de még open b neten sem :(. )
    Bnet forumban is jártam, és beirtam a akkountom, jelszavam cd kulcsom a forumban valahol jobb fent, a realm persze Europe, és elfogadta, látta az akkountom, persze karik már nincsenek rajta tuti, vagy lejártak.

    irtam a CD projektnek, ők azt irták forduljak a Bnet-hez, de mit lehetne írni?

    Egy másik kérdésem az lenne hogy, másik realmba betudok lépni, pl US-valamelyikébe, DE akkonton is tudok csinálni, viszont nem tudok játszani, mert ki ír valamit, képeket lásd lentebb.



    Előre is köszi ha van valami ötletetek, és bocsi a helyesírási hibákért, sietnem kell :)
  • Since
    #24230
    Oké!
  • dexkill
    #24229
    Haly!

    Végül is tök mindegy, hogy nálam kerülnek nl-be, vagy Nálad, szóval ma este legyél fent, elmegyek itthonról, de olyan 19-20h között megyek, és cuccolunk valamit, nemtom mim van, de tuti találunk hasznos dolgokat...:) Bnet acc: dexkill
  • nearo
    #24228
    Pont a ladder reset guide-ot olvasgattam rakanison, szerintem ez kell neked:

    Olvasd el, hasznodra válhat! Ugyan most nem volt, hanem csak lesz reset, de ettől függetlenül szerintem simán működhet (max a trade rész nem, ahhoz nem értek, miután csak single-ben tolom :/).
    Persze ha kapsz cuccokat még egyszerűbb lesz.
  • Since
    #24227
    Nagyon megköszönném, igazából ladder reset nemtudni mikor lesz, így lehet elkezdem aztán majd kiderül. Sorcit csináltam, Orbbal illetve Fireballal. Bárminek örülnék ami növelné az MFemet mivel lvl 1es cuccaim vannak. Amikor neked jó akkor tudunk találkozni. Battlenet accountom : SinceAlive. Írj amikor ráérsz ide fórumra, majd nézegetem, vagy rj egy időpontot és rezzenünk. Akár ma este is jó lenne, hétvégén csak 9 után tudok felmenni. Köszi!
  • JesterRacer
    #24226
    Köszönöm, így már érthető!
    Azt hittem az a név a battlenet-re való bejelentkezéshez használt neve... :)
  • dexkill
    #24225
    Adok én is számtalan cuccot szívesen, de sztem ne nagyon állj neki, 2-3 héten belül lesz ladder reset... Ha mégis kell, írj, hogy mikor vagy fent, és összehozunk egy "randit", aztán kapsz pár karakternyi itemet. Mondjuk ez másra is igaz, freebe ladder karikról tudok adni
  • MadJani
    #24224
    Milyen karakterre kellene?
  • Since
    #24223
    Sziasztok! Nemnagyon szeretek koldulni, de azt hiszem rá vagyok kényszerülve :-) Nemrég kezdtem újra a játékot battleneten, és hát sajnos a régi accjaim elvesztek mert elég sokáig voltam inaktív...Szeretném kérni segítőkész diablo 2 társaimat, hogyha esetleg valaki battlenetezik aktívan, és ha lenne kölcsönbe MF cuccai azt szívesen fogadnám, mivel nulláról kell hogy kezdjek mindent. Ígérem visszaadom a kölcsönbe adott cuccokat, csak MF cuccok nélkül nagyon nemtudok MFelni :-) Ha valaki tudna segíteni írjon a fórumba vagy küldjön privi üzenetet ide SG-re. Köszönöm előre is, további szép napot!
  • JancsiPapa
    #24222
    mindkettőtök kulcsát az sss néven regisztrált játékos használja - nem mindegy. az sss-t akkor írta be, amikor telepítette a játékot.
  • JancsiPapa
    #24221
    írjon inkább az itemshopnak :D

    majd ők adnak újat
  • Carmang
    #24220
    Ja, most nézem mi is az az itemshop...
  • dexkill
    #24219
    Blizzard supportnak sztem ne írjon olyan, aki itemshopped key-t használ ;)

    Ilyen hibát én is tapasztaltam már. Bnet néha összekeveri a dolgokat... Egy éve volt egy érdekes szitu: öcsém a cd-ket, key-eket odaadta egy havernak, aki neten tolta. Utána kb. 2 évig a cd-k a fiókunkban rohadtak a srácnak nem volt netje, nem D2-zött. Aztán tavaly decemberben egyszer csak a haver használta a cd-keyünket:D Felhívtuk, amikor éppen jött a hibaüzenet, és éppen a buszon ült:D A laptopja mellette kikapcsolva a táskában:D
    Szóval az, hogy 2 különböző key-t egy user használ, az egy "normális" battle.net bug:D Vegyetek még kettőt, és ha nem megy, cseréljétek le:D
  • Carmang
    #24218
    Jópofa ahogy eldumáltok egymás mellett :D

    Jester: pedig az van, hogy valaki más is használja a CD-kulcsod, ugyanabban az időpontban. Nagy valószínűség szerint illegálisan.
    A teendő nem tudom mi ilyenkor, talán írni kellene a Blizzard supportra.
    De majd a tapasztaltabbak talán megmondják.
  • faze
    #24217
    Olvasgasd még JancsiPapa hozzászólását, ennél tisztábban nem hinném hogy le lehetne írni a Battle.net működését.
  • JesterRacer
    #24216
    Van 2 db CD-kulcs, 1 a haveromnak, 1 nekem. Egyszerre be akarunk jelentkezni, mégis mindketten ugyanazt a hibát kapjuk, mindkettőnk cd-kulcsát egy SSS nevű account használja... :) Egyszerre 2 játékból hogy lehetne valaki 1 accounttal bejelentkezve?
  • JancsiPapa
    #24215
    te nem érted

    egy cdkulccsal egy ember lehet fenn egyidőben

    természetesen annyi accountot csinál, amennyit akar, de többen nem lehetnek egy cdkulccsal egy realmen.

    ergo

    valaki használja a kulcsod.
  • JesterRacer
    #24214
    Végigolvastad amit írtam?
    Ha igen akkor erre válaszolj légy szíves: hogy tud valaki 1 accounttal(SSS) egyszerre 2 játékból bejelentkezve lenni?
  • tigeroo
    #24213
    Your LOD cd-key is currently being used by: SSS

    ez kb. azt jelenti hogy épp SSS által van használva a cd kulcs...
    sztem innentől kezdve egyértelmű a probléma
  • JesterRacer
    #24212
    Sziasztok!

    Nemrég vettem a haverommal együtt 1-1 CD-kulcsot egy item shopból, és legtöbbször tudunk is rendesen játszani, de néha nem enged egyikünket se bejelentkezni a battlenet ezzel a hibaüzenettel:

    Your LOD cd-key is currently being used by: SSS

    Mindkettőnknél ezt írja ki, a háttérben nem fut diablo process, és újraindítást is próbáltuk már, de semmi nem működik. Van olyan is amikor csak az egyikünk tud bejelentkezni. Gondolom az nem lehet hogy valaki megszerezte a CDkulcsot, mert egyszerre 2 accounttal nem tudna bejelentkezni.

    Találkozott már valaki hasonló problémával?
  • JancsiPapa
    #24211
    a fórum nem költözött el, a hivatkozás hibás és nem mi tudjuk kijavítani

    http://joeys.clanwar.hu/forum/

    itt a fórum, ugyanúgy

    -janó
  • dexkill
    #24210
    Azért ilyen kicsi a sebzése, mert csak 1 pont van a synergieken. A synergie-k akkor fejtik ki a hatásukat, ha fizikailag ráteszel skillpontot, ha +skill-t kap nem számít. Amúgy +24 skillpont itemekből? Szép...;)

    Kérdésem: fendazonnál kivették már a D/E/A-bugot vagy még mindig nem lehet D/E/A-t használni fend közben?

    Reset: akkor lesz reset, amikor már senki nem teszi fel többet azt a kérdést, "hogy mikor lesz reset?"...;)

    Hun1-fórum: újraregeltem, mert átköltözött az oldal, ha jól vettem észre, de kezdenek már elvonási tüneteim lenni, mint Randy Marchnak South Parkból, szóval egy admin kérem, hogy hagyja jóvá:)
  • FragStaR
    #24209
    Elég érdekes a PoisonNecrom statja nem tudom hogy sebezhet ilyen keveset direkt van ez így? Minden skillje 25 ös bőven 1000 felett kéne legyen a dmg. Igaz csak 1 et adtam rá a többi +skill itemből de akkor is nem mind1? valaki járt már így? Egyébként Europe Ladder (Hell) en van a kari.

  • sirdond
    #24208
    én mára vártam (09/09/09),de ismét csalódnom kellett :(