26171
  • Carlos
    #5864
    Bocs, végignyomtam!
  • Carlos
    #5863
    1etértek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ha végignyomom HELL-en, akkor mivan?
    Hogy tudom folytatni?
    (Battle Net kilőve mert a gépemen nincs net (még).
    (Meghát poweritem)
  • Imremagdi
    #5862
    egyetértek,csak legyen benne nagyobb kocka meg nagyobb ládikó + magyarositás + 1.10 !!!!!!!
  • NeoMaN
    #5861
    Razi bazz, én nem csítnek fogom fel, egyszerűen unom a dolgot, ha csak óránként dob valami jó cuccot.Ez nem GOD mode. Szal kurva régóta nem jáccottam Dioval mert meguntam de kurvára...Most a MOD-al újra jáccogatom vele.
  • Imremagdi
    #5860
    bocsi csak most vettem észre !
  • Imremagdi
    #5857
    poweritem itt d2mods.xfernet.com letölthető ! Mpq fájlt mivel csomagolsz ki ?
  • konoko
    #5855
    Látom unatkozol..
  • raziel.
    #5854
    modok
    cheat
  • raziel.
    #5853
    modok, magyarositasok?
    bazz :)))
  • NeoMaN
    #5851
    Jó lenne, ha valahogy együttműködne a poweritem MOD-al...
    Mert most vagy poweritem vagy magyarítás, lévén mindkét file ugyanavval a névvel van.Megoldható valahogy, hogy együttműködjenek?
  • NeoMaN
    #5850
    ma jött ki ....
  • Imremagdi
    #5849
    oké de itt csak 1.09-hez van poweritem_mod
  • konoko
    #5848
    Majdha szilveszter péntek 13ára esik.
  • Davidus
    #5847
    holnap
  • konoko
    #5846
    Nem működnek. Te csak csatlakozol bneten egy játékba, nem te kreálod. (összes .mpq, stb, a bnet oldalon van, nem nálad amit használsz) =)
  • shaba23 #5845
    a poweritem_mod bneten is működik? ha igen gondolom jár a ban:)
  • kisficege
    #5844
    MIKOR LESZ DIABLO 3?????????
  • konoko
    #5843
    Ne is reagáljon senki sem erre az idiótára, kár egy felesleges vita...
  • Shaman
    #5842
    Höhö. A nap poéngyárosa,vagy említsek csítert?
  • ollie
    #5840
    http://d2mods.xfernet.com/
    http://www.d2sector.net/

    ezeken nézz körül
  • Imremagdi
    #5838
    nagyobb láda és inventory is oké ,de a többi már csalás !? amugy honnan lehet letölteni ?
  • ollie
    #5837
    Eh, van egy állat 1 cd-s mod!
  • ollie
    #5836
    sok zöldet találsz a piacon is ;D
  • Árnyvadász
    #5835
    poweritem_mod ! ebben van nagyobb láda és inventory is! és kocka, plussz jobb tárgyakat is dobál a progi, pl. sok zöldet, uniqueot és egyebet... Try!
  • Imremagdi
    #5834
    nekem csak 1 kivánságom lenne hogy legyen olyan verzió is amiben benne van a nagyonn kocka,meg a nagyobb ládikó
  • Amiga
    #5832
    Ok, én sem. Peace.
  • Amiga
    #5831
    "Tényleg nincs szükséged a magyarosításra" - azt ha lehet, ne te döntsd el, jó? Offolod a topikot teljesen fölöslegesen.

    Andie: huncow az bnet invitációt jelent? Mert sajnos otthon nincs net. :-(
  • ollie
    #5830
    És sajnálom, nem akartalak megbántani az egésszel.
  • ollie
    #5829
    Nem írtam a nevedben semmit és szerintem tényleg nincs szükséged a magyarosításra.
  • Amiga
    #5827
    Engem csak az zavar, hogy miért kellett ezt a hozzászólást megírnia. :-( Szerinte nem kell hozzá magyarosítás, akkor szerinte miért kérdezem, hogy fog-e futni az új patchhel a magyarosítás? Meg hogy nincs szükségem a magyarosításra??? Személyesen ismer, de hogy jön ez ide? Most a nevemben írja a butaságot? Őszintén, mi szükség volt erre a hozzászólásra, ollie? Azt hitted, nem tudom, hogy el lehet nyomni a dialógusokat? Mindegy. Andie, hálás vagyok nagyon a magyarosításotokért. (Meg minden más magyarításért is!!!).

  • ollie
    #5825
    Én nem is akartam leszólni a munkád, sőt nagyon becsülöm, hogy időt fordítottál rá, hogy másoknak segíts vele. Elismerem, hogy mindenképpen szüksége van rá sok embernek. Csak éppen ismerem Amigát személyesen, és tudom, hogy neki nincs rá akkor szüksége, sőt ő már végignyomta a játékot nem is egyszer. Szóval a megjegyzésem főleg neki szólt.
  • Amiga
    #5823
    Na, ez tipikus lamer hozzáállás, már ne is haragudj. "Elnyomsz minden dialógust, nem számít ebben a játékban". Ehh, nekem számít, sokkal jobban beleélem magam.

    Ezek szerint még csak a béta 1.10 van kint...
  • ollie
    #5822
    szvsz nem kell hozzá magyarosítás, hiszen az is elég, ha csak elnyomsz minden dialógust, nem számít ebben a játékban. a tárgyakról szóló szövegeket meg te is megérted, nem kell hozzá nagy tudás.
  • Amiga
    #5820
    Nem tudja valaki, a Hunnenkoenig-féle magyarosítás a patch után is működni fog? (Esetleg patchelés után, ha a magyarosítást visszarakom?).
  • ollie
    #5819
    Igen, rengeteg dolgot. Új tárgyak, képességek, szörnyek... Ahogy elnéztem a szintlépés is sokkal gyorsabb, és nehezült is a játék.
  • Amiga
    #5818
    Tegnap este nekivágtam a Nightmare fokozatnak a 38. szintű orgyilkosommal. Kérdés: single gameban a legújabb patch változtat-e valamit?
  • Lynx_TWL
    #5817
    http://www.virushirado.hu/virh-hirek.php?hmode=display&id=1610612926
  • konoko
    #5815
    Csak félő hogy mire eljut a forumra az illető, már elkezdett visszaszámolni a rendszer =)
  • konoko
    #5814
    http://support.microsoft.com/?kbid=823980
  • Shaman
    #5813
    csak úgy!
    Egyébként:Akinek tegnap este esetleg elkezdett restartolgatni a gépe magától,ne ijedjen meg,ne húzzon új rencert,inkább dobjon egy mailt. Mo. lakosainak a felénél elöfordult a problem (akik nem ülnek tüzfal mögött)