26171
  • konoko
    #5914
    Hozzáteszem mielőtt valaki lehurrogna, hogy ez a mi kedvenc felállásunk ha bátyámmal ketten játszunk. Másnak lehet más.
  • konoko
    #5913
    golyofogo barbár + firewall+orb+static sorci
  • shaba23 #5912
    nah megtaláltam az első normális cuccomat:) 238ED Doombringer:) eddig ez az egyetlen ami esett és jó is:) 165ED burit nem kell számolni asszem:)
  • konoko
    #5910
    Nemhiszem.
  • shaba23 #5909
    köszi
    Azt halottam hogy 1 soj-t kapok kb 20 perfect gemért. Ez igaz lehet?
  • retial
    #5908
    Mostanába a Stormshield a nagyon menö azzal szoktak átlagba tradelni.2 unid stromér kapsz wfet.Sojt meg nem szabad tradelni csak haveroktol,mert kaülföldiektöl tuti,hogy dupesat kapsz.Soj amugy már nem ér szinte semmit se.Dupesat könyen kapsz pl.Shako ér akár 2-t is.Csak az ugyebár tuti,hogy dupes lesz.
  • SecMan
    #5905
    Na, akkor a többiek adnak címet, ha szépen kérem? :)
  • shaba23 #5904
    kösz
  • AirborneRanger
    #5903
    Bocs ezeket a haverom irta be én nem vagyok nagy diablos (jáccoottam vele, de majd megkérdezem tőle!
  • konoko
    #5902
    Dobáskor. Ezért is van az, hogy bizonyos hekk modulokkal egykét emberke már fel sem veszi a földről, mert látja az értékeit, és neki mondjuk az pl kevés.
  • shaba23 #5901
    Mégegy láma kérdés...

    Az, hogy pl a buri vagy a bartuc milyen ED-vel rendelkezik, az mikőr dől el? a dobáskor, vagy az identifikáláskor? Esetleg függ e attól, hogy milyen szibtű kari találja/identifikálja...
  • shaba23 #5900
    Nekem pl kéne 2 db soj ring, de fogalmam sincs, hogy mit érnek...
  • shaba23 #5899
    Nuncs valami árfolyam leírás, ami kezdőknek megkönnyíthetné a trade-t?
    vagy legalább annyi, hogy mit érdemes egyálltalán trade-re ajánlani...
  • konoko
    #5898
    Alapjátékban is?
  • AirborneRanger
    #5897
    Secman Én tudom
    a jatek inditasa elott mikor az autorun megjelenik, optionsban átállítod direct 3d-re, aztán a játékban options/screen/resolution
  • AirborneRanger
    #5896
    A D2 megunhatatlan! Már ötödször vittem végig hellt
  • konoko
    #5895
    Régebben volt. 104 korül, alapjátékhoz (amikor még te is játszottál). De aztán nemsokkal jött ugye a kieg, amiben már van "gyárilag". Az a korábbi mod, vagy peccs (nem emléxem már rá, pedig használtuk is anno) nemtom hogy tovább lett e fejlesztve, esetleges 109/110-hez. Van valami mod portál, ott nézd meg. Cimét majd a többiek leirják, fejből nemtom.
  • SecMan
    #5894
    800*600 mod létezik egyátalán? Tud róla valaki valamit? HELP?!
  • konoko
    #5893
    www.gamecopyworld.com
  • Bandeeka
    #5892
    Hali!
    Diablo2-höz hol találok cracket sürgös lenne. Thx a helpet
  • Shaman
    #5891
    Ebböl következik,hogy az open a csíterek fellegvára,a zárt már kevésbé.
  • Shaman
    #5890
    Ha azt választok,hogy "other multiplayer/bnet" azaz open,saját gépen tárolt karik,stb.
    Ha egyböl bnetre nyomsz az a zárt,szerver tárolja a karikat,látszanak lennt kinek,milyen karija,stb.
  • SecMan
    #5888
    Ott nem találtam meg, pedig kerestem, esetleg valaki tudna adni egy biztos címet?
  • Carlos
    #5887
    A closed bneten a szerver tárolja a karakteredet (tehát nemtod cheatelni), míg az opennél a Te gépeden van és cheatelheted!
    Ebből kifolyólag a zárt bnet biztonságosabb (elvileg...)
  • SecMan
    #5886
    A 800*600MOD-al tudok bnet-re menni? Tehát ez nem gátolja?

    _Andie_: az open szerverre single karakterrel is lehet menni, a closed=bnet-es karakter. Ennyi, amúgy meg egy open és egy closed egyértelműen nem tud együtt játszani...
  • ollie
    #5883
    eh, erről nem is hallottam
  • NeoMaN
    #5882
    Nem hálistennek, csak FUN-ból diozom...
  • NeoMaN
    #5881
    Én mindig 1edül nyxomom, 1* jáccottam eddig lanon. LOL mi?
    Inkább Q3+wolfi...
  • NeoMaN
    #5880
    Nem csak a LOD, van egy 800*600MOD sima DIO-hoz is.
    www.diablo.hu
    talán itt megtalálod még...
  • Carlos
    #5879
    Lehet, szerintem nem.
    Amúgy 44 ;)
    Ésha rágyúrok lightning-ra és jön egy LR-es, akkor elkezdem karmolászni???
  • shaba23 #5878
    Óránként dob jó cuccot??
    "CSAK"

    Más boldog, ha párszáz mefirun után esik valami királyság...
  • ollie
    #5877
    nem, csak a LoD tuggya
  • konoko
    #5876
    Mindaddig nincs is baj a moddal, amig otthon/munkahelyen a 4 fal között játszol. De amikor a moddal szerzett cuccokal mégy duelezni, akkor már sántit a dolog. Aki igazán tiszta játékot akar (mod nélkül) az ugyis zárt serverekre jár. Én speciel jobban szeretem a mod nélküli játékot, nem bánom ha "szenvedni" kell napokat egy-egy cuccért. Dehát izlések és pofonok.
  • SecMan
    #5875
    Sziasztok! Kicsit régen nyomtam már D2-t és azt szeretném megtudni, hogy valamelyik újabb patch tratalmazza-e már a 800*600-as felbontást? (tudom hogy a LoD-ban van, de engem most a szimpla Dio2 érdekelne)
  • ollie
    #5874
    csak beta van
  • NeoMaN
    #5871
    Cold+firewall ja. Amúgy Duriel fagy immunis nightmaren B+, jól beszopódtam 1*, kezdhettem újra sorcit gyártani... :)
  • Carlos
    #5869
    Necro 75-76 vagyok!
    Először még anno régen barb voltam, de az csak hent! Az nem mókás!
    A Sorceress ami még képb jöhet, de attól meg félek, hogy meghalok. Állítólag az a legnehezebb.
    Meg szeretnék 99-es necro lenni!
  • Carlos
    #5867
    Akkor nem kapom meg a jutalmakat!
    Így csak a hent marad!!!
    Ez ellen lehet tenni valamit?
  • Carlos
    #5866
    Köszi!
    Akkor nyomom!
    De a Quest-ek már készvannak!!!
    Bazz, akkor most hogyis???
  • NeoMaN
    #5865
    Újra hell, újra hell, újra hell....