26171
  • retial
    #5971
    Amikor én kiprobáltam akkor ugy csinálta,de arra se emlékszem néha amitt tegnap csináltam ugyhogy bármi lehet -:)
  • ollie
    #5970
    a karikra gondolsz?
    ja,lehet, hogy azt is backupolja
  • retial
    #5969
    Diablo csinál külön save könyvtárat 1.09nek meg 1.10nek is nemde?
  • ollie
    #5968
    mentést magától csinál. visszaállításhoz csak el kell indítani a bat-ot. de vigyázni kell a karikra, mert 1.10-es nem kompatibilis 1.09-essel (tehát visszafelé).
  • retial
    #5967
    Amikor föl rakod 1.10-t csinálj egy mentést 1.09röl amitt bármikor vissza rakhatsz,mert csinál egy 1.09backup.bat filet,ha jol emlékszem(a file nevében nem vagyok biztos)és már vissza is rakja 1.09-et.
  • Shaman
    #5966
    Megmondom őszintén nem tudom,de asszem nem.
    Mivel 1.10 béta az még nem multis (ok TCP/IP van),de bnet még nincs,szal sztem nem tucc.
  • Shaman
    #5964
    Ez az 1.10-ben lesz,s ez lesz a jutalom amit a titkos küldetésért kapsz a végén.Állítólag ecerre kell 3 diablot legyözni (olyasmi,mint a barbárok) és különbözö erösségüek lesznek. (ez nem vicc,ez komoly!)
  • retial
    #5963
    A TradeHack és a modok között óriási a különbség.Mondjuk azért,mert míg a modokkal te jól el vagy és nem ártasz senkinek se addig Tradhackre ez nem igaz.
  • retial
    #5961
    Küldj egy mailt Blizznek,hogy Tradelni akarsz és tradehacket kérsz szépen tölük,majd ök küldenek neked.Csiter hülye gyerek!!!
  • Shaman
    #5957
    Az hogy mennyi XP-t kapsz egy szörnynél az függ a te illetve a szörny szintjétöl.Minnél inkább eltérsz ettöl negatív,vagy pozitív irányba,annál kevésbé kapsz érte Xp-t.
    pl: ha van egy 80-as szintü lény,akkor 75-85-ös szintü karid (azaz +-5) 100% XP-t kap érte,de azután egyre inkább csökken. Pl ha 90-es vagy akkor már csak mondjuk 50%-át kapod.
    Nem tom érthetö voltam-e. Erre van egy táblázat is egyébként,csak most hirtelen nemtom hol.
  • Shaman
    #5955
    hehö,el ne tünjön már a Topic a vesztöbe!
  • Shaman
    #5954
    Ez semmit sem jelent. Attól hogyí eredeti a diód,még nyugodtan lehet egy csomó hackelt,crackelt cuccod (föleg mivel nem zárt bneten nyomsz).Bármilyen editorral megcsinálhattad egy görbe este amire már nem is emléxel.
    Na gyerünk kisfiam menj le alfába,s emlékezz.....emlékezz.....emlékezzz mi történt aznap este!Jött a sok szörny,te nem bírtál velük,s erre gondoltál egy furát és.......
  • yal
    #5953
    wc3ba ritkan bannolna cdkeyt accountörles surubben van
    aka sW-YaL- Mo. legjobb wc3 statja
    >.>>.<<.<
  • retial
    #5952
    Hát öreg azér,mert én nem játszotam 1.10el azér még nem vagyok lama szerintem!!!Hcgameren is csak annyit irtak,hogy korigiálták,hogy hackes cuccokat nem lehet használni!
  • konoko
    #5948
    Még szép hogy igaza van, amikor a peccs mellé a blizzardék is leirták hivatalos infonak ezt a jelenséget. Illetve gondolom hogy onnan van az idézet.
  • konoko
    #5946
    Ez igy túl egyszerű a népnek. Játszani és sirni? oké, olvasni? azt nem, soha =))
  • Aspyrin
    #5945
    Mennyi láma van itt atyaég. Na olvassatok : "A new patch is available for the PC and Mac versions of Diablo II Patch 1.10 Beta. This patch contains item-deletion code that should delete many of the items often referred to as "hacked" or "bugged." Due to one of the bugs in the previous 1.10 beta patch, some legitimate 1.10 items will also end up being deleted."
    Szóval NÉHÁNY legit item is eltűnhet, ennyi.
  • konoko
    #5942
    Most vagy igazam lesz és mondhatom majd "látjátok, én megmondtam" vagy kellemesen csalódunk és hurrá. =)
  • ollie
    #5941
    jövő nyáron?? ;D
  • konoko
    #5940
    Ne csodálkozz semmin amig bétával játszol. Majd ha a végleges is ezt csinálja jovő nyáron, akkor tedd fel a kérdést =)
  • Shaman
    #5939
    Nem rád gondoltam,de te említted a dolgot.Úgy általánosan írtam.
  • retial
    #5938
    Mér nekem irod én nem csaltam?? -:)))
  • Shaman
    #5937
    Ejejj ezek a csaló embörkék.....
    Mié kell mindig csalni???
  • retial
    #5936
    Én Dc-n láttam,hogy irta valaki,hogy neki bannolták cd-keyét War3ba,de azt nemtudom,hogy elöször csinálta-e.
  • retial
    #5935
    Valoszinü,hogy minden cuccod mondjuk ugyhogy nem éppen tartozik a legit cuccok közé szerintem.
  • Shaman
    #5933
    aztat nemtom,van egy cimbim aki w3-azik netebn,majd megkérdem.
  • retial
    #5932
    Hát jah,de War3-ba elsöre is bannolják cd-keyt nem?
  • Shaman
    #5931
    Ez így nem teljesen igaz.Elöször acc törlés,és ha mégeccer azon kap akkor már CD-key bukta is van.
  • retial
    #5930
    Igaz,hogy nem kérdés volt,de azér leirom -:)
    Szal Maphacker elvileg Blizz törli accountot,de "csak" War3ba bannolja cd-keyt,ha jol tudom.
  • retial
    #5929
    Szedjátek le a 2.dik kiadásu 1.10 béta patchet abba már korigálva van az,hogy hackes meg cheates cuccot nem enged használni.
  • shaba23 #5928
    lehet olyan tárgylistát találni vhol, aminek van keresője?
  • shaba23 #5927
    Elég sokat vagyok fent, de asszem frostburnom is van vagy 2:) de köszi jó srác vagy:) 1 hónapja nagyon jól jöttél volna:)
  • shaba23 #5926
    az szép:) nekem a lvl93 ama 233ED buriva max 2800-et sebez:)
  • retial
    #5924
    Hát amiota nagyüzembe meggy dupe már lementek árak csak unid cuccok örizték meg árukat valamenyire.Például unid Wf v. unid Storm.Frostburn kell kesztyünek MF sorcnak ami nem olyan drága szerintem kapsz ingyen is.Ha gondolod megbeszélhetjük,hogy mikor leszel fönt battle.neten és akkor énis föl meggyek csak szolj elötte,hogy tutti fönt leszel,mert nincs fönt diablo most nem nagyon használom már sajnos unalmas :(
  • shaba23 #5922
    elcseréltem:) kaptam érte 1 occulust 1 skulldert, 1 shakot, shealeth pajzsot, tal amut, meg 2 25%os ringet:) bár a srác haver volt és nagyon kellett neki a doom ööö talán nagel ring?

    én azt hittem, hogy az occu etől drágáb...te meg free osztod?? azért köszi, ha a bocis maphack használatért törlik az accomat megkereslek:)
  • retial
    #5920
    Jah attól függ,hogy milyen sorc.Ha MF akkor természetesen mf charmokat kérjél bár azoknak megvan az áruk.Nah,hogy mi kell sorcnek?!Shako,Tal amu,Occulus,Tal plate v. Skullder(Skullder olcsobb),Stormshieldre esküsznek sokan shieldnek vagy a ShealEth runa szavas shield amitt te is tudsz csinálni egy 2 socketedes shielded,WarTraveler,Nagel ring v. soj v. raven ring,kesztyünek a neve nem ugrikbe :)

    Ha esetleg kell valami occu ilyesmi szolj szivesen adok ingyen is,mert van jopár.
  • Shaman
    #5919
    Attól függ milyen sorc.
    Nekem van 1 kezes (fire skillekre adó) kard,de van orbom is ami inkább coldos.
  • shaba23 #5918
    Áruba szeretném bocsátani a 238%ED-s Doomomat és ebből kifolyólag olyan kérdésem lenne, hogy mit kérhetek érte, hogy egy minnél jobb MF-es sorcom legyen? Egyáltalán mi kell egy sorcnak? milyen cucc?
  • ollie
    #5916
    http://d2mods.xfernet.com/
    http://www.d2sector.net/

    ezeken nézz körül, ha van ilyen patch, akkor itt megtalálod
  • retial
    #5915
    Dupes sojt kapsz 20 perf gemért simmán.