26171
  • shaba23 #6029
    Szerintem úgy a legegyszerűbb, ha odateleportálsz mefihez, azzal aspellel aminek most nem jut eszembe a neve 2 másodperc alatt leszeded az élete felét, (a storm persze csapkod közben) majd FO-val kellő távolságból, 5-6 lövéssel kinyírod. A távolság azért kell, mert így elteleportálhatsz a spelljei elől. vagy elfuthatsz. a köcsög tüzes genyókat meg leveri a storm. ha sok manád van 1200+ nem is fogy life-od!!! Novát nem érdemes szerintem mefi ellen, vagy F.O vagy F.W.
  • konoko
    #6027
    Nemjó az orb, mert ha egy tüske is elkapja őket, jönnek családostúl, és abból csak észnélküli menekülés lesz.. Ha belédkötne c2 és c2b, akkor ne azon a szárnyon gyere vissza, hanem mefit a másik szárny "elé" csald, és ott öld le..

    Davidus: Meteor is jó, de fw-t tudod gyorsan rakni egymásra, és hamarabb végzel... A lényeg hogy akármivel is lövöd, az csak és kizárólag mefit kapja el, a dollokat és councilokat ne érintse, egy apró kis szikra se =)
  • Davidus
    #6026
    C2-t szvsz felejtsd el mert ott közelebb van a boss.
  • Davidus
    #6025
    Nem csak a FW jó. Elég ha a jobb klikkre rakod a spellt(meteor akármi) mefi nevére kattintasz és nem szállsz le a gombrol:)
  • Davidus
    #6024
    LOL:)
  • Zotya123
    #6023
    ez a magyarítás akkor megy, ha fenn van az 1.09? én ezt alapból felteszem, nekem eredeti van, annál nem kell keresgélnem cracket, meg így a jobb, de ma odaadtam másnak a magyarítást, és lefagyasztja a d2-jét! :DD ez jó, ha így van, a patchet nem adtam neki oda...

    köszönöm!
  • retial
    #6022
    Orb nem jó ha jól emlékszem Andi,mert ha azzal árthatsz ahogy ti mondjátok a "kutyafejüeknek" sé akkor támadnak -:)
  • konoko
    #6020
    Bátyám rajzolta annakidején, hátha segit mefihez. HPvesztés nélkül, egyetlenegy bekapott pofon nélkül lehet megcsinálni, de feltétele a firewall. Csak azzal jó, minél nagyobb, annál gyorsabb..



    (2003. márc. 27. 14:41ei hozzászólás, és kábé akkor volt pár komment a témában.)
  • retial
    #6018
    Csak sok mf nah meg ugy,hogy 0-ra végzödjön mf,ha jól tudom leglaábbis nekem ezt mondták...
  • Davidus
    #6017
    Még life se kell:)
  • retial
    #6016
    Nah énis erre gondoltam Davidus ez a legjobb mondszer.Többiek(haverok) amikor mondtam,hogy meffihez nem kell resist hülyének nézztek -:)))
  • Davidus
    #6015
    Így akár egy lvl 30 sorci is megöli hell mefit ha elég türelmes:)
  • Davidus
    #6014
    Na szal:)
    1: beteleportálsz mefihez

    2: kicsalod oda ahol az oszlopok vannak és át teleportálsz a láva másik partjára.(ezt mind a 2 oldalon meg lehet csinálni de nekem a bal oldal szimpibb)

    3: Most mefi ott szenved a láva másik oldalán és varázsolgat:)

    4: De mi nagyon rafkósak vagyunk és olyan távol megyünk ahol még látszik mefi de ő már nem varázsolgat:)

    5: Rázúdítjuk a spelleket:) Spell ajánlás: FW, Hydra, Meteor vagy FO

    6: Vigyázz hogy ne tudjanak megtámadni a blood lordok meg a kutyafejü tatárok. Van egy pont ami tökéletes és ott soha nem fognak meglátni. Ki kell tapasztalni.
  • Zotya123
    #6013
    halihó
    elszállt a vinyóm, vki nem dobna hozzám egy dio2lod magyarítást? de ha linket kapok, annak is nagyon örülök, köszönöm szépen!
    [email protected]
  • Davidus
    #6011
    De mégis:) Bazz részeg vagyok?:)
  • Davidus
    #6010
    Ja mégsem :)) LOL
  • Davidus
    #6009
    Ez _Andie_ nak ment:)
  • Davidus
    #6008
    Mefit hp veszteség nélkül öli meg egy sorc. Nincs időm leírni a teknikát mert tv-t nézek szal majd a többiek beírják:)
  • retial
    #6006
    Andie szerintem nem Fo+Novás sorcot kellett volna csinálnod,mert nova gyenge,ha nincs kimaxolva meg aggatva magadra pár +1 Lisghtning Skill.Szerintem az Fo+FireWall az jobb sokkal és azzal én nagyon könnyen öltem meffit hisználva egy bugját.Mégpedig azt a buggját,hogy nem tud ellöni olyan messzire mint ahova állok és könyedén megöltem mindig...Ami a gond,hogy hogy csináltam azt megmutatni érdemes,mert másképp nem érted,hogy mit gagyogok itt neked.
  • dikki*yysw
    #6003
    Kuang11 a HardWired.hu szervere. Így hívják.
  • Laalee
    #6001
    mefit kell ütni, esetleg pindle, mert hamar lecsapod és dobhat bármit. mfböl sosem elég :D nagyobb mf% nagyobb esély jó cuccra.
  • shaba23 #5998
    Nekem Doomot dobott 1x és semmi mást...kicsit megutáltam:)
  • retial
    #5997
    Megjelent a legfrissebb patch BETA verziója. Ezt csak single playerben és TCP/IP-n lehet játszani

    Régi karaktereidet a játék nem fogja rendessen átkonvertálni!!! Ehhez kell egy speciális program. A program neve ATMA és ATS megtalálod az Árnyoldalon

    Diablo II Beta Patch 1.10 : 4.942K (2003-07-04) 1.09 utáni patch, de Bneten nem tudsz vele játszani

    www.diablo.hu
  • Lynx_TWL
    #5996
    up
  • radical@work
    #5988
    Bloodrun esetleg Baal.
  • Legion
    #5987
    Ha-ha:) Meg tudná mondani valaki, hogy 75-ös szinten kb. hol kell lennem ahhoz, hogy a legjobban adja az xp-t? Most arcane sanctuary de nemigen jön..
  • retial
    #5986
    Ajánlom a plyers 8-t is rakdbe izgalmasabb lesz a játék -:)
  • Legion
    #5985
    Jó majd kb 2 hét múlva elmondom, addigra talán eljutok odáig:((
    Most act2 claw viper temple, legalább 15 perc egy átlagos "szoba" kipucolása... Pedig újítottam cuccost(Corpsemourne, Doombringer, War Traveler stb.)
  • retial
    #5984
    Majd hell Baalnál kiváncsi leszek véleményedre minionjairól -:)))
  • Legion
    #5983
    A kihívás az egy jó dolog ez viszont KÖCSÖGSÉG!!!!
  • konoko
    #5982
    =)

    Jó ez a peccs, hiába na!
  • radical
    #5981
    Hát így legalább barbival is kihívás lesz a game.
  • Legion
    #5980
    Baszná meg a kurva anyját azt!!!!!!!!!
    Lenyalja azt a kibebaszott kurva manát az a röhdt buzi köcsög 1.10-el nemtok lemenni a jail lev1-re hellen már mióta. Csak junik cuccaim vannak, 71-es barbival de kinyírnak mint a szart. 20-as ww-vel 3x kell átmennem egy fos monsteren mire megdöglik. Arról nem beszélve hogy lépésenként junik monster van, ezek 90%-a mananyaló köcsög.
    Kapnák be a faszomat!
  • retial
    #5979
    Énis lehet,hogy ha kijön 1.10 megkukantom kicsit,de amugy nem játszok énse -:)
  • Laalee
    #5978
    lassan meghalnak a karaktereim annyit kesik az 1,10 :D

    amig nem jon ki nem loginolok be
  • konoko
    #5976
    107es krekk jó hozzá ami a cdn van.
  • Hegylakolaci
    #5975
    http://www.gamecopyworld.com/ itt probálkoz
  • Bandeeka
    #5974
    Hali!
    Tudna nekem adni vki az 1.09d patchez cracket?
    Köszi a segicséget
  • ollie
    #5973
    vagy szept 10. a 3. beta ideje lesz ;D
  • gtom
    #5972
    szerintem szeptember 4-én jön ki az 1.10. mert az első patch juli 4, a második aug. 4. így értelemszerű a szept 4. (=reméljük)