26171
  • Davidus
    #6084
    Csak act5 kovács rak neked socketet normal cuccba asszem. De normalba nem csak egyet hanem a maximumot. De arreat summiton le van írva minden faszán.
  • Laalee
    #6083
    nem
  • ollie
    #6082
    aha, köszi. és normál cuccokra lehet tenni a cube-ban socketeket? sokat?
  • Davidus
    #6081
    Azok normal(fehér)cuccok. Azokon akár 6 socket is lehet. Viszont nem lehet rajtuk olyan módosító mint a magic cuccokon.
  • ollie
    #6080
    és hogy lehet az, hogy vannak sokkal több socketes tárgyak? nagyobb szinteken lehet ilyeneket találni?
  • Davidus
    #6078
    Az egyik 40/15-öt ki lehet váltani eth runával.
  • Davidus
    #6077
    Max hármat rak bele. Hell act5 kovácstól lehet néha venni magic colossus bladet. Azt érdemes használni. Kis mákkal hamar megvan a cruel. Nekem volt hogy második próbálkozásra beadta:) Ráadásul adhat mellé még 1 módosítót a cruelen kívül PL: Cruel colossus blade of quickness ez 200-300% ED+20 attack speed. A 3 socketbe eth rúnát shael ruát vagy ED jewelt érdemes rakni.

    Cruel CB szegénylegény verzió: 2xx%ED (ETH) (SHAEL) (SHAEl) ez igen jó kard és sokkal egyszerübb beszerezni mint pl egy doombringert. Gyakorlatilag ezt bárki meg tudja csinálni.

    Cruel CB gazdag/csíter verzió: 2xx-300%ED+quickness (40/15) (40/15) (40/15) LOL ez a fegyver no comment:) singleben ilyet csak csalással vagy 3 év játékkal lehet összehozni:) Tegye fel a kezét aki talált már egynél több 40/15 jewelt:) B.Net-en megszerezhető de csak rengeteg játékkal és mákkal.
  • ollie
    #6076
    és lehet még több socketet beletenni?
  • JustIce
    #6075
    Igy igaz. Chipped kovek is hasznosak. Legalabbis lehet probalkozni.No meg en legalabbis ha mas nincs,csinalok beloluk full reut:)
  • Laalee
    #6074
    amit idáig láttam legdurvább chiped kard a srác szerint 450 körüli chip felhasználásával készült :D
  • Laalee
    #6072
    ugy 150-300 chipedböl talán kijön egy jó kard :D azért kell gyüjtögetni :D
  • Davidus
    #6070
    3 chipped meg egy magic kard a kockkába=3 socketes magic kard. Ha mákod van cruel lesz a kard ami max 300% ED damage.
  • Laalee
    #6069
    egy másik karival gyüjtsed, ha harcos karaktert is akarsz inditani
  • Laalee
    #6067
    baszott jo chipped kardokat lehet csinálni horadic ban
  • Laalee
    #6066
    huáááá

    a chiped gemnek legalább akkora értéke van mint egy perfectnek ha nem nagyobb, egy inventory chippedért nagyon jó cuccokat osztanak
  • JustIce
    #6063
    azaz lajtsabre. mar csak az a kerdes, hogy melyik serveren nem hasznalod?
    Amugy jo nekem az:) amugy nagypapi kellene, de hat az vegkepp nincs:(
  • shaba23 #6062
    bár szerintem nem egy nagy fegyver...
  • shaba23 #6061
    amennyiben az ls lightsabre akkor van 1 amit nem használok...
  • JustIce
    #6060
    Szerintem skillterv kell mindenkepp.Ki az aki ugy inditja a karijat,h nem tudja mire fog rakni? szentem ilyen nincs:) amugy meg warmthra vagy 3-4et kell rakni, s +skillekkel meglesz boven a 10, ami eleg. Amugy ha uj karit kezdek, akkor nekem is megvannak a cuccai:) bar a barbimnak kellene meg egy ls, mert csak egy van neki, s mefi nem akar dobni meg1et:(
  • gumininja
    #6059
    Ket fajta sorc letezik. Az egyik ami egy pontrol pontra megtervezett neni, ahol akar egy skill rossz helyre tetele is karidellel vegzodik. Ezeknek 99%ban mar raktaron vannak a cuccai. A masik fajta sorci ami menet kozben alakul ki, nagyjabol megvan a terv, de se cucc (vagy max 1-2 darab a vegso felszerelesbol), se konkret skillterv nincs.
  • retial
    #6058
    Azt is teggyük hozzá,hogy nem mindenki van teli nagyon jó cuccokal.Bár annak szerintem alapból nincs értelme nova sorcot inditani.
  • Davidus
    #6057
    Azt tegyük hozzá hogy én csak b.neten nyomom és mindig van raktáron vagy +10 skillpontnyi cucc:) Az más ha valaki singleben nyomja cuccok nélkül. Akkor több pont kell rá értelemszerüen:)
  • retial
    #6056
    Hát szerintem pedig minden féleképpen kell rá több is,de persze ez csak az én véleményem
  • busmanus
    #6055
    kérem kapcsolja ki
  • Davidus
    #6054
    Mivel a sorc a +skillekböl él ezért elég rá 1 hacsak nem novás vagy.
  • retial
    #6052
    Kellene fog oda több pont is a Wramth-ra,ha jól emlékszem igy irják hiddel föleg nova sorcnak tapasztalat...
  • Drilla
    #6051
    Hmmm.. az alapfogalmakkal sem vagy tisztába, de azt már tudod mi a hellcow, na mindegy.
    Nézd meg pl. a LOD Encyclopediában, hogy mennyit sebeznek a mobok és rájössz majd, mi értelme van a damage reduced by 6-nak.
  • Davidus
    #6048
    Bár ha novás vagy mehet több is.
  • Davidus
    #6047
    1 pontot:)
  • Davidus
    #6043
    Szerintem ne erőltesd a d3d módot mert így szaggat a cucc:)
  • Laalee
    #6041
    hogy milyen feltételek szükségesek a cucc hordásához lvl, dex str satöbbi
  • shaba23 #6039
    Délután berakok egy rajzot, hogy merre szoktam én pályázni a dolgokat.Static közben télleg becsúszhat 1 labda, de azért van a manadhield...
    Az orb miatt nem jönnek a cuncilok, mert a c2b-ről ha átteleportáltam mefihet már nem megyek vissza. Ha pedig a c2b-nél volt cucncil aki észrevett akkor a másikoldalra tendálok, hogy ne nyomja a hydrát. A storm a lordokat télleg leveri, tehát velük nincs semmi gond. Ha a staticot befejeztem, kb 90% hogy sem labda sem villám nem talál el. Pusztán csak gyakorlat kérdése.
  • retial
    #6038
    peretke szerintem probáld meg DirectConnectröl,ha nem akarod megvenni...
  • JustIce
    #6037
  • JustIce
    #6036
    Nos Mefirol: Az a rajz jo, bar nem autocaddel keszult:)
    Amugy nem mindig jo az utvonal.Jo ha maphackkel felmered a terepet. Pl ha ott portalsz ahogy a rajzon van, de eppen ott pl mas ellen is tartozkodik(dark lord vagy akarmi mas), maris megszivhatod. Neha erdemes pl kozepen portalni.Vagy pl a 2 fenti council is lehet olyan helyen,h amikor mar a fenti reszre portalsz, egybol radrohannak, s kovetnek mefihez, s akkor megint szivas.szal meg kell nezni, hogy melyik oldal tiszta.
    Mivel nyirjuk ki: static field, meg fire wall. vagy a hydra is jo, csak azzal lassabb picit.hellen hydraval max 1 perc.fire wallal gyorsabb. orbot hasznalni baromsag, mert ahogy mar irtatok, ha belekap egy councilba maris ott a hydra(ami nem a tied:) s annyi. fire wall a nyero, na meg maxos staticcal, a biztonsagos tavolbol is le lehet szedni mefi lifejat, a tobbit meg fire wall elintezi, mikozben a councilok csak lesnek.kb ennyi
  • konoko
    #6035
    MediaMarktban a felső polcokról....
  • konoko
    #6033
    Pindle jobb, kétségtelen, TC miatt pláne. De amig mefi 20 run alatt dobhat valami szépet, addig ez pindleról csak akkora mákkal mondható el, mint a lottó ötös. De az elv kapcsán igazad van, gyakorlatban pedig...
  • konoko
    #6032
    Mire lenyomsz jopár staticot, addig bekapsz legalább egy nagyobb pofont, ami egy mf sorc esetén nem tul szerencsés. De legyen, túléled, elteleportálsz onnan, majd lövöd az orbot, ami miatt valszinű hogy jönnen a councilok. De sebaj, majd a storm leszedi őket.. Oké, szedje le őket. DE addig azzal a sok-sok hydraval micsinálsz amik hipp-hopp megjelennek körülötted? Igy már ugrálhatsz mefi marhaságai elől, ugrálhatsz a hydrák fireballjai elől, és még ottvannak esetleg a dollok, és a lordok, akiket ha berakott a prog. a mapra, akkor már meg is érkeztek a buliba.. Mindezt hellen, egy szine semmi resisttel nem rendelkező MF cuccban viritó sorccal. Hát nekem káosznak tűnik, de hát rajta, ki hogy szereti. Azzal a módszerrel amit mi javasoltunk, 20mp egy mefi leölése a bejárattól számolva úgy, hogy a kutya sem köt beléd közben. De ez a szép ebben a játékban, van választási lehetőség =)
  • shaba23 #6031
    Andie milyen néven vagy a B.neten?
  • shaba23 #6030
    pindle eccerűbb mint mefi és ha kitartó vagy dobhat wf-t vagy schaefert amiből aztán feltápolhatsz egy mefi sorcot. ő majd dobálja a cuccot orba szájba.