26171
  • Aspyrin
    #6131
    Sry nem akartam senkit rábeszélni, de nem rossz dolog a klánosdi, azt elhihetitek.
    _Andie_ : ebbe nem megyek bele, de hidd el, hogy előtörhet a PvP vágya belőled is. És itt nem a primítiv pk-kra, gyermeteg hostile-ra gondoltam, hanem a szigorú szabályok között zajló csapatok közötti harcra! (ahol még az alsógatyád színe is megvan határozva, nemcsak a fegyvered típusa ).
    Laalee : igen, feltéve ha az a 3-4 ismerősöd fent van amikor Te is, és vannak olyan aranyosak meg még sok-sok minden egyéb dolog is közbejöhet.

  • Laalee
    #6130
    pvp nel nem szokás italozni, pvp ra fejlesztett karinál nem is sok lehetőség marad italozni :D

    amugy elég jo adrenalin növelő egy pvp :D főleg ha hc pvp röl van szó lvl 60 felett :D
  • ollie
    #6129
    Mikor nyomultatok C64-en? Mi kb 10-14 éve és Pride néven futottunk...
  • ollie
    #6127
    itt is megvan mindenkinek a saját dolga: Diablót gyilkolni! ;DD
  • Shaman
    #6126
    No akkor alapítsunk egy klán nélküliek klánját
  • Laalee
    #6125
    ugyanezt megkapod 3-4 ismerősödtöl is... ehhez nincs értelme klánozni :D
  • Aspyrin
    #6124
    A klán téma jó móka, ha van (márpedig miért ne lenne) egy ellenséges klán, akiket lelehet csapkodni. Persze ezenkívül számos más dologgal is találkozik az ember egy klánban, ami az ember előnyére válik (pl. részese voltam egy jópofa húzásban, ahol 3 klántag 4 másikat nem egész 45 perc alatt csontra végighúzott minden fontosabb /skillt adó questtel együtt, majd egy kis "klánboci" után felöltöztették tisztességesen őket), de sorolhatnám tovább. Szóval jó dolog a klán, ha van miért
  • Laalee
    #6123
    hát nem... ott mindenkinek moegvolt a dolga coder animátor 2d 3d grafika zene terjesztés satöbbi...

    itt semmi teteje, egy csapatjátéknál szintén van értelme klánozni, ha valaki nem csak szórakozásnak gondol egy játékot, de itt még ilyenkor sincs :D
  • ollie
    #6122
    Ez kb olyan, mint a régi demoscene-en a democsapatok.
  • Shaman
    #6120
    Csak úgy,hogy menőzzél!
  • shaba23 #6119
    Mi a jó a klánban?
    Miért jó klánba tartozni?
  • gumininja
    #6118
    Open vagy closed?
  • Laalee
    #6116
    általában magyar 101 et használok :D zy angol szerint van :D
  • Shaman
    #6115
    azaz:ED: Enchanted damage
    ias: increase attack speed
  • ollie
    #6113
    látom te is használsz mind magyar, mind angol billentyűzetet... ;D
  • Laalee
    #6112
    ed: megnövelt sebzés az alapsebyést növeli a kiirt %-al

    ias: gyorsított támadási sebesség, gyorsabban üt, pl 1 perc alatt nem 15ször csapja nyakon diablot, hanem 40 szer.
  • Aspyrin
    #6110
    Ja és a 6 socketes fegyverek között a Colossus B és a Hydra Bow a legelterjedtebb a "Silence" rúnaszó miatt.
  • Aspyrin
    #6109
    Cruel bármilyen fegyver lehet, 300ED a maximum, bár igazándiból a csucsszuper cruelek tartogatnak még üres socketet is ( a max socketek száma fegyvertől függ )+ egyéb más extra tulajdonságot is (pl.: Cruel Colosuss Blade of "Quickness" = gyári 40 ias).
  • ollie
    #6108
    2,666667
  • Aspyrin
    #6107
    #6096
  • gumininja
    #6105
    Nos, a 6socketes kozul talan az egyik legjobb a colossus blade, habar sosem volt kifejezett melee karim (assa, sorc, ama parti vagyok), ugyhogy ezt majd valaki elmondja helyettem aki kompetens a temaban. A masodik kerdesre meg javaslom a www.battle.net/diablo2exp alatt talalhato Arreat Summitot, es azon belul is a prefixek és suffixek atnezest, ott leirja pontosan hogy mi is az a Cruel tulajdonsag, es mire "jo".
  • shaba23 #6104
    2 dolog érdekelne.

    1. A 6 socketes weaponok közül melyik ér valamit, valamint egy 4 socketes Balrog Blade használható-e valamire?
    2. Cruel csak kard lehet, vagy bármilyen fegyver? És a cruel fegyvereknek mennyi lehet az ED? Valamint ED-n kívül szokott lenni más + is rajta?
  • gumininja
    #6103
    Biztos át lehet majd vinni valahogy a mostani 109eseket is, nemtudom. De azokba a játékokba amiket 110es kari csinál, nem léphet be 109es, és forditva. Ezzel aztán oda a cuccátadás új és régi kari között. De hogy az 109est át lehet e konvertálni sima mezei 110essé, nemtom, ennek utána kellene olvasni vmelyik hivatalos forumon.
  • retial
    #6102
    nem lehet majd az 1.09-es karikkal játszani 1.10be?ezt nem tudtam mikröl marad le az ember,ha nem figyel -:)
  • gumininja
    #6101
    Gőzöm sincs, de mivel az eredetétől függetlenül nincs mód rá hogy egy gammába kerüljenek a 110es karakterekkel, igy már nem is aktuális annyira a kérdésed... És mivel reális esély van rá hogy a megjelenéstől számitott pár hónapon belül a régi karakterek eltávoznak (del), igy aztán télleg nem marad más csak az "ujra megtalálás".
  • retial
    #6100
    Ha duposak azok a szép 40/15-s jewelek vajon akkor is meglesznek ?
  • Road Lee
    #6099
  • gumininja
    #6098
    Meglesz persze, de mivel uj karaktereket(110es ladder) fogsz inditani amelyek a korabbi (109es mostani) karakterekkel nem tudnak egy gammaban jatszani, igy a kerdes egyelore felesleges. Inkabb ugy tennem fel, hogy lesz e olyan szerencsed 110 alatt is, hogy 4db 40/15os jewelt osszeszedj (zart serveren ofkorsz) ;]
  • shaba23 #6097
    tegnap mutattak egy páncélt dicsekedve...4 sockos 4x40/15 benne...vajon meglesz a páncél akkor is, ha kijön az 1.10?
  • Davidus
    #6096
    40% ED+15% IAS egy jewelen
  • Lynx_TWL
    #6095
    négermester, milyen az a 40/15?:)
  • Road Lee
    #6094
    csatlakozom az elöttem szólóhoz
  • gumininja
    #6093
    Amibe azt belerakod, az eletben kopik el, csak max. ellopjak, elhagyod, elboltolod ;]
  • ollie
    #6092
    mit tud a zod rúna?
  • Road Lee
    #6091
    azt nem ....de ha belerax egy zod runát!!??
  • gumininja
    #6089
    Az arreat summitot ha atfutod, minden vilagos lesz, annal jobban keves helyen van leirva. Maximum ha valaki az egy-az-egyben leforditotta azota magyarra ;]
  • Drilla
    #6088
    Andie: LOD Encyclopedia egy program, tele statisztikával, itt egy link hozzá:
    http://encyclopedia.diabloii.net/
  • ollie
    #6087
    kár hogy nem lehet azokat javítani
  • Laalee
    #6086
    egyszer sikerült etheral cuccot socketessé tenni a kováccsal, bneten lestem nagyot :)
  • ollie
    #6085
    aha, köszi mindenkinek!