26171
  • SLICK
    #6192
    Kösz szépen haver vagy!!!!
  • SLICK
    #6190
    [JPG]http://www.screenshot001.hu[/JPG]
  • SLICK
    #6189
    [IMG]http://www.screenshot001.hu[/jpg]
  • SLICK
    #6188
    Hát BAMEG ha nem hisztek nekem így jártatok!! DE AZT A KURVA KÉPET HOGY A K...ÉLETBE LEHET IDE FELRAKNI????????? eZT MONDJA MEG VAKI NE AZT HOGY ÍGY HÜLYE MEG ÚGY HÜLYE
  • gumininja
    #6187
    Jovanmár, síkhülye a gyerek, ez nem kétség (vagy valaki nagyon átba..ta amikor azt odaadta neki es azt mondta hogy legális), kár ezen lovagolni. Inkább hivja ki valamelyik legális szaki, és verje le ezt a szerencsétlen karaktert ;]
  • Vaxi
    #6186
    LOL. 7 to all skill? LOLLOLOLOLOL
  • Shaman
    #6185
    NO CHEATER karik (+7 to all skilles charmmal). LOL ezen reggelig röhögtem.
    Elárulok 1 titkot. Diabloban NINCS all skilles charm (majd 1.10-ben lesz). Olyanok vannak amik 1-1 ágra adnak,de ALL SKILLES nincs!
    Olyan meg pláne,hogy +7 rá:-))))))
  • AmasKiller
    #6182
    Szevasztok!!!
  • shaba23 #6181
    hmm
  • [HUN]PAStheLoD
    #6179
    a mélt megkaptam :)
    De a képet
    [ img ]
    Http://www.tarhely.hu/konyvtar/kep.jpg
    [/ img ]
  • Hegylakolaci
    #6178
    No cheat karakter 7 skilles charmmal.
    Na ezt etesd meg egy 3 évvel gyerekkel és ne velünk.
  • retial
    #6177
    Nah küdjé képet nekem is pls megnézzem azokat a szuper no cheater karikat -:)
    [email protected]
  • SLICK
    #6175
    Bamegnem sikerül képet fel rakni
  • [HUN]PAStheLoD
    #6167
    ööö minek? :) crack nem jó
  • Road Lee
    #6166
    höhöh
  • [HUN]PAStheLoD
    #6164
    loool
  • [HUN]PAStheLoD
    #6163
    na nem azért kérdem hogy hol lehet azt tudom csak hogy talizzak veletek...
  • gumininja
    #6162
    ;]]
  • raziel.
    #6160
    Slick the GOD!
    melyik monszta dobta a 7 all skilles charmodat?
  • raziel.
    #6159
    Lehet battle.neten ha eredeti a gammád. De van több szerver is meg ott a tcp/ip na meg a single......:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #6158
    hol toljátok multi-t ??
  • [HUN]PAStheLoD
    #6157
    nah itt a mailem [email protected] de ha nem lessz meg amit igértél kinyírlak!
  • gumininja
    #6156
    Szep. Ez a kommented asszem siman befer a lol.txt-be...
  • shaba23 #6154
    az a +1 skill mért olyan marha nagy dolog? szerintem 9 soj-t nem érmeg...
  • gtom
    #6153
    de ez a charm olyan lesz hogy csak 1 lehet az inventoryban belőle.
  • gumininja
    #6152
    Amennyiben ez a +1skill csarm száma limitálva lesz, és csak egy darab lehet nálad/stashban, akkor nemtom mennyire fogja mindenki a lábát törni egy-egy csarmért. Persze eldobni kevesen fogják, de azért 1skill plusszban nem olyan nagy dolog. Nem rossz, de én speciel nem hiszem hogy nyugtalanul forgolódnék a hiánya miatt esténként. Soj meg télleg marharitka, de valahogy az a helyzet, hogy a többiek tele vannak vele, csak nekem nincs sem ;]]]
  • Aspyrin
    #6151
    "Bevallom, 3 évnyi aktiv diablózással a hátammögött, még NEM LÁTTAM SOJ-T! :-/" De legalább őszinte vagy Szal' azért a soj ennyire nem ritka (bár 3 éve még gamblezni is lehetett..), s amennyire én "tudom" az új pöcsben is lehet gamblírozni majdan, tehát nem lesz egy elveszett dolog (azt hiszem valahol fennt van egy kép amint Charsiank adja el a csákó a sojokat). Viszont ez a +1 skilles charm téma már előre aggaszt : látom amint karikat húznak fel gombamódjára hogy megszerezhessenek egy inventory charmot is. Na mind1. Ők biztos okosabbak lesznek, mint én
  • Shaman
    #6149
    Ez mán egyébként 1-2 hónapja ki lett őpárszor tárgyalva.
    És valóban a titkos quest,hogy 3 felturbózott diablóüt kell kinyírni,s valóban egy unique charmot kapsz aminek az egyik tulajdonsága a +1 to all skill. Szal ezek amiket mondtál már elég régi infók.
    Az valóban kérdöjeles,hogy télleg csak úgy lehet-e elöhozni (ahogy te is írtad),hogy 9 soj-t el kell adni a kovácsnak. Én személy szerint ezt megkérdöjelezném,mer azé ugyi ahhoz kicsit gyakoribbnak kell lennie a sojnak.
    Meg a másik amiröl vita ment,hogy állítólag az egész csapatnak 1 azaz1 db ilyen charmot fog dobni. Akkor ha mondjuk 8-an gyakják,ki fogja kapni.......?
  • gumininja
    #6148
    Régebben is megadta a bonusokat ha egyes setek darabjait hordtad egyutt, persze csak ha jol emlexem, jo ideje nem jaccottam mar. De majd valamelyik szaki kiokosit ha megsem.
  • raziel.
    #6147
    Amugy elég kemény, singlébe szenvedés mint állat--> multiba kevésbé:)
  • ollie
    #6146
    Köszi! Egyébként már pár hete megvan.
  • raziel.
    #6145
    Ollie!
    van már 1.10 beta s (s az ujabb verzió)
    kitörli automatikusan a duplikált itemeket...hál isten:)))
  • via_mala
    #6143
    Én meg arra a unique charm-ra leszek kíváncsi!
    (Még megéljük, hogy set item charm is lesz :)
  • ollie
    #6141
    azzzztaaaaaaa!!! megjelent végre a beta?????
  • Aspyrin
    #6140
    Éppen időben töltötted le
  • Shaman
    #6138
    Azé egy fps klánt ne hasonlíts egy dió klánhoz.
    Teljesen más,sokkal nagyobb klánélet sokkal aktívabb,illetve warozni nem is tudnának egymás nélkül (számok ugye változnak fps-enként,de pl CS-ben 5),míg ugyi dióban egy pvp-hez elég 1 embör.
    Ennek ellenére sztem sem rossz egy klánba tartozni,de ha vannak dióban jó cimboráid sztem az ott elég is.
  • gumininja
    #6136
    HC dueleknél, főleg closed serveren nincs jobb, ezt garantálom. Az az igazi játék, élesben, és nincs visszaút. Pár egér és billentyűzet a szemétdombról tudna mesélni egy-egy nagy "hc duel tournament" kapcsán ;]
  • gumininja
    #6135
    Klánok témában csak annyit, hogy vannak normális diablos klános. Illetve pár éve még voltak. És érdekes volt látni teamdueleket, 4-4ellen. Nomeg a klán nem más, mint egy társaság, akikkel akár jóbaráti viszonyt is kiépithetsz, ha szükséged van rá. Az, hogy egyes klánoknál a klántagság feltétele mi, az változó. Minthogy az is, mit is csinálnak egy klánon belül. Ha a CS, mohaa, bf, jedi, és egyéb fpsre épülő klánokat megnézed, akkor biza' azt kell mondanom nem rossz dolog, elég sűrű beosztása van egy-egy csapatnak. Szóval ha a klánt mint egy jó társaságot nézed, akkor hajrá. De ha csak azért akarsz klánt, mert divatos, meg jó dolog, de semmi mögöttes, akkor kár belekezdeni. Azt azért ne várd, hogy csak úgy belépsz egybe, és jajdejó. Sok idő kell, amig bizonyitasz hogy van értelme komolyan venni. Soksok olyan embert ismerek, aki belépett egy klánba, majd 2heti játék után elkezdett mással játszani, és ugy lesz×rta az egész csapatot, ahogy az a nagykönyvben meg van irva.

    Az ilyen stilusra, mint a német emberke, kár időt és karaktert pocsékolni. Keress magyarokat, akik nagyon szivesen segitenek, ingyen, szivességből, sőt még talán a régebbi cuccaik közül is megdobnak pár használt limlommal, ami neked viszont jól jöhet. De várd meg amig felajánlják, mert én sem nagyon csipem speciel, ha valaki egy hell baal után a "köszönöm" mondatát követően már azzal jön, hogy nem tudnék e adni neki valami cuccot. ;]
  • ollie
    #6134
    Ehh, megpróbálom megszerezni a demoinkat ;D Van rengeteg...
  • Laalee
    #6133
    nem szamolsz a lagg factorral :D

    hc nal nem is a kari felhúzása a nehéz, hanem a cucc összeszedés, meghalsz baszhatod a cuccod :D

    96ban meg volt c64 scene? :D a demók érdekeltek, most is érdekel, csak a légkör nem fogott meg, ugyhogy 4-5 partit kivéve nem járkáltam. amit meg most tartanak demoscene helyett az vicc inkább nevezhető warez és lanpartynak