26171
  • shaba23 #6235
    oké-oké :)
    thx
  • raziel.
    #6234
    Dettó:)
    Nekem is mindig 300-400%között volt MF aztán kill mefi...lettek is cuccaim:)))
  • Davidus
    #6233
    Max akkora lehet mint te. Asszem egy régebbi peccsben lehetett magasabb.
  • Davidus
    #6232
    300% mf már elég ahhoz hogy Mefi adjon jó cuccokat. Nem kell mást csinálni csak játszani és gyűjteni a topazokat. Az alap mf cuccokat(goldwrap stb) meg ingyen is adnak mert nincs értéke. Érdekes hogy soha nem volt 1 darab 7%mf sc-m mégis találtam már csomó jó cuccot. A 300% MF-el napi fél órát rászánsz a mefizésre garantálom hogy nem kell többet kunyerálnod. Persze windforce meg társai nem lesznek(max nagy mákkal) de simán esni fognak olyan cuccok amivel gond nélkül el lehetsz hell bocin.
  • shaba23 #6231
    mercenary lehet magasabb szintű mint a a karakter? az amám lvl96 és a merc-e is, de a lvlhez szükséges 3milla xp-t nem kapja meg pedig tehenek tömege lett lemészárolva miatta. egyszerűen nem adja hozzá neki a kapott xp-t. Bent a chaten azt mondták lehet magasabb lvl...de gondolom ez baromság volt
  • shaba23 #6230
    de vajon az mf-es cuccot honnan szedje szegény kezdő gamer...
    Valakiadjon lécci 20db 7% mfsc-t plííííz...
    ez nekem nem jön be
  • Davidus
    #6229
    2 szó magic find
  • shaba23 #6228
    nem kifogásnak írtam...viszont mint Davidus írta a dio játékélményét a cucckeresés/találás adja meg...idő hiányában erre viszont vajmi kevés esély van, ezért maga a játékélmény veszne el. 4-5 hónap után élhetnék mások könyöradományaiból. Örülök hogy nektek bot nélkül is van sok-sok jó cuccotok. Bár azt nem vágom, hogy Laaleenak hogy esik bot nélkül annyi cucc, hogy még osztogatni is tudja...Ha elárulod a titkot, akkor törlöm a botprogit a gépről.
  • Davidus
    #6227
    1.10 ben pindle-re nem hat az mf
  • Laalee
    #6226
    ez nemizgat mert sosem trédelek, ha valami nemkell odaadom egy kisebb karinak azt örüljön.
  • Laalee
    #6225
    az igazi az lenne, betehetnék 1,10be, ha a portal pindlehez véletlenszerüen nyilna a városban
  • Davidus
    #6224
    Meg elértéktelenednek a cuccok a dömping miatt.
  • Laalee
    #6223
    részemröl ha nincs napi 7-8órád akkor játszál kevesebbet, de ez egy szar indok hogy azért botozol mert nincs idő játszani. nekem sincs mégsem csalok.

    A botok meg az én játékomra is kihatnak, hisz tök feleslegesen terhelik a b.netet, a félperces játékkreálásukkal.
  • Hyder_work
    #6222
    én nem célozgatok senkire
  • Davidus
    #6221
    Elöször is én csak hc-t játszok public gémekben és soha nem húz senki és nem fogadok el cuccot se. Nem lenne értelme mert 1hétnél továb nem él egy karakterem se(PK stb...:)
    Ha botozni akarsz akkor botozz. Én csak elmondtam hogy mi a véleményem róla.
  • shaba23 #6220
    Persze, teljesen jól el lehet játszani szar cuccokkal is, kivéva a cow nehéz (szinte lehetetlen), nem segíthetsz ha arra kérnek hogy húzzál vkit...stb. Persze ezek szerint van olyan ember akinek olyan a WF mint a mobiltelefon meg a jó kocsi...én ehez már öreg vagyok...sok kezdőn segítettem már free cuccokkal és persze ilyen esetekben a magad fajta srácok sem utasítanak el semmit...Jó persze a te szavaidból az derül ki, hogy neked nincs szükséged free cuccra. Ha te találtad őket, akkor gratulálok, ha mások adták akkor vajon ők nem botozással szerezték?
    Persze ez nem vitatéma. Ha lenne napi 7-8 órám arra hogy játszak akkor más lenne a helyzet de így...
    Én is kaptam néhány jó fej sráctól cuccot kezdetben, de azt vagy visszadtam az idő múlásával, vagy kamatostul törlesztettem...nekem a más nyakán élősködés nem fexik, de a botozás igen. Ha ettől cheater vagyok akkor istenem...
    Nyilván elmarasztalhatnál ha az így szerzett előnyöket PVP-ben kamatoztatnám, de mivel egy darab ilyen karim sincs...egyedül a tehenekre jelentek veszélyt
    Nem tdom minek írtam ezt le, hiszen úgyis csak vitát fog szülni...
  • Davidus
    #6219
    Ez a jó a Diabloban... Ha van sok időd lesz jó cuccod meg minden. Viszont ha nincs akkor is teljesen jól el lehet játszogatni max nem lehet villogni a 14 évesek elött a csenelen hogy hű nekem vindforszom van.
  • NeoMaN
    #6218
    Na ok, de nekem se időm se kedvem nincs hónapokig rohangászi cuccokért. Viszont jól esik napi 1-2 óra game úgy, hogy dob is valami cuccot.
    Viszont én csak singliben jáccom.
  • Davidus
    #6217
    LOL Normális ember nem botozik... Nem azért baszol ki magaddal ha botozol mert bannolhatnak. A játék egyik legjobb része veszik el ha botozol. Mégpedig a cucctalálás öröme. De ha neked így jó akkor csináld. Ja és nyugodtan sorold magad a csíterek közé ha használod.
  • shaba23 #6216
    az acc bannolástól és a cd key törléstől eltekintve semmit nem tudnak tenni nem:)
    Persze normális ember külön accról botozik, viszont ha a key-met törölnék akkor lenne egy-két kari amit sajnálnék...
    Viszont az nagy gond, hogy az embernek normális cucca csak akkor van ha sokat jáccik, vagy ha van haver akki tápolja (3. lehetőség ha köcsög és cowon grabbel, vagy cuccoláskor lop). De mivel sok embernek nincs elég ideje, sem diós barátja(és nem köcsög), ilyenkor botozik...prsze ez annyiból jó mindenkinek, hogy legtöbbet botos emberekkel lehet tradelni...
  • Davidus
    #6215
    Legjobban magaddal baszol ki ha botozol.
  • shaba23 #6214
    na de sebaj...

    a botozás mennyire csúny és aljas dolog?
  • gumininja
    #6213
    Marpedig az az ipd amit ott latsz. ;]
  • shaba23 #6212
    Jajj ez nagyon rám illik:)
    Bár az ip-m nem tuti, ADSL-ről lévén szó:)
    Amennyiben a beszólás a képbeszúrási kisérletem sikertelenségével hozható összefüggésbe, akkor való igaz, rég jártam erre és nem olvastam az új szabályokat...:P
  • Hegylakolaci
    #6211
    Ez az sokan játszunk moddal.Nekem is van mod-ban olyan rucim ami 5 all skillt add
    A kép a retro mod-bol van
    http://kep.tar.hu/maroslaci/index.phtml?aid=27580056
    ha nem jön be kattints a feldolgozás alatt-ra
  • gumininja
    #6210
    Nem peccsel, hanem moddal. De akkor ne mondd azt hogy legalis karakter, hanem mondd azt hogy modos. A legalis karakter csak 101-110peccsekkel keszul, semmi mod. Ha az elejen hozzateszed hogy modos, akkor senki sem reagal ra ugy ahogy tette, en sem.
  • SLICK
    #6209
    Kössz mindenkinek a kép feltöltést

    Gumininja: Igaz hogy a karakterem patchel lett olyan erős de Itt a környéken mindenki így játszik. Amúgy gondoltam már arra is hogy letörlöm a játékot és csak simán a kiegészítővel játszok MERT IGAZ A JÁTÉK csak így érdekes NEm Hát de csak már a 3-at várom abban tudom milyen lesz az egyik karakter!!!!
  • gumininja
    #6208
    Szerintem ha 2003ra nezed az "iden"-t akkor nem. 2002 eseteben sem jott be. 2004ben csak azert bizok, mert a 2005 mar tavoli tunik ;] Egyszoval gozom sincs, nagy a kaosz...
  • ollie
    #6207
    függ
  • ollie
    #6206
    Attól füg, mi szerint számítjuk a dátumot
  • Zoleeca
    #6205
    Miről van szó? Minek a 1.10-e?
  • Shaman
    #6204
    Sztetek a végleges 1.10 megjelenik idén még?
  • Laalee
    #6203
    mert letiltották a html tag ot és áttértek ubb re. ezért zárja ki
  • Laalee
    #6201
    a képedet töltsd fel valamilyen weboldalra és onnan linkeld be a (img)http://www.tárhely/képneve(/img) sor szerint. zárójel helyett [] szögletest használj.
  • Laalee
    #6200
    mondjuk a small charm of corruption elég egyértelmü név :D

    a leggagyibb +1skill tree s charm is 3helyet foglal
  • ollie
    #6199
    Pont itt a hozzászólás ablak alatt van egy kép beszúrása link. Na ott lehet...
  • Hyder
    #6197
    vannak még emberek akik nem szoktak olvasni

  • gumininja
    #6196
    Kinn van a forum nyito oldalan az ok ;]

    Slick: nezd, en nem vitazok veled, nincs is kedvem, nem is eri meg, nomeg az olyan embereket mint te szeretem elkerulni. Az, hogy nincs +7es csarm, meg minden lofasz amit irtal az eredeti alapjatekban, az egyertelmu. Innentol kezdve pedig akar addig is magyarazhatsz amig be nem gorcsol a kezed, felesleges, aki picit is ert a jatekhoz (marpedig hidd el, az ide iro emberek 90%a elegge tisztaban van a dolgokkal) azt ugysem fogod meghatni. Az a karaktered egy modos, szerkesztett karakter, es semmi koze a legalis tarsaihoz. Pont. Tovabbi jo napot.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6194
    nem .. HTML má nem megy :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #6193
    bazzmeg! ott írtam 2 sorral lejebb!! A vége nem [/jpg] hahem [/img]