26171
  • konoko
    #6275
    Ott sosem volt olcsóbb, ha a cdgalaxisra gondolsz. Még amikor a MMben 3k volt az alap+kieg, ők akkor sem "mentek" 3.900 alá.. Persze csak ha jól emléxem.
  • shaba23 #6274
    má télleg 3900 a galaxisban
  • konoko
    #6273
    Volt az 3000 is fél éve =)
  • Pontius #6272
    3900
  • ollie
    #6271
    Na, ez volt az utóbbi idő legjobb beszólása
  • Pontius #6270
    ok. köszi! még aznap megtaláltam
  • konoko
    #6269
    193.6.240.251

    Szerezz egy loadert, és már mehetsz is játszani az <b>abyss</b>re. Landor jópár hónapja megszűnt, átalakult, stb. Van még valami privát server, de hogy oda hogy kell bejutni, nem jut eszembe hirtelen... =)
  • konoko
    #6268
    d2gfx.dll

    Ha felülirod ezzel az eredetit, akkor egy gépen két diablot is tudsz futtatni, egy időben, igaz a game.exe-vel kell inditani. És igy egy karakterrel csinálsz egy gammát, passszal, beállsz, és cuccolhatsz. Nem lop senki, nem függsz senkitől. Persze nem árt ha van egy olyan géped és rendszered, ami elbirja a két játékot, és nem fagy. Ez megoldható zárt serveren is, feltéve ha nincs limit az egy adott ipről belépő játékosok kapcsán. Régi trükk ez, 109ig működött, 110 peccsek alatt nemtom, utána kell nézni.
  • Davidus
    #6267
    3000 forint az eredeti(D2+EXP) csak szólok:)
  • shaba23 #6266
    Ezt fejtsd ki lécci bővebben
  • Pontius #6265
    irc-en próbálkoztam még de senki nem válaszol
  • Shaman
    #6264
    Nem tom én mindig zárt bneten nyomtam.Sztem ezt a www.diablo.hu s ott a páholyban megmonnyák.
  • Pontius #6263
    Hali.
    Csak szeretném megkérdezni van-e még landor, vagy valami magyar szerver ahol sok emberke van fent. Mert amikor a landoron törölték az accokat azóta nem játszottam de most ujra megjött a kedvem és érdemes-e leszednem ujra a 3 cd-t
  • raziel.
    #6262
    Van egy dll. file (most nem jut eszembe pontsoan a neve) ha bemásolod dio könyvtárba és van egy lan kártyád, akkor saját magad is tudsz cuccolni, net kapcsolat nélkül:)

  • Road Lee
    #6261
    up!
  • ollie
    #6260
    eh, mik vannak
    köszi!
  • konoko
    #6259
    Egyik karaktertől a talált(lopott) tárgyakat lepakolni egy másik karakterhez. Valaki bennáll a hostodon folyamatosan addig, amig te ki-be lépkedve a karaktereiddel, szét nem dobod a cuccokat a megfelelő helyekre. Raktárkaraktereknek vagy azoknak akik esetleg használják a talált tárgyat. Ezt meg lehet simán egyedül is csinálni, serverbeállitástól függ, hogy egy host meddig él zárt serveren, de kár kockáztatni. Bneten hamar megszűnik az üres játék, hogy legyen hely a többinek. Privát szervereken már lehet akár 10 perc idle is, akkor viszont simán kibe lépkedhetsz a hostra, nem szűnik meg, és nem is kell másik fél is "tartani" a gamet. De ez a ritka, főleg sűrű servereken.
  • ollie
    #6258
    Amúgy mit jelent a cuccolás? Gondolom valami dio szleng...
  • shaba23 #6257
    nemtőlem lopott:p
    szerencsére vannak ismerősök cuccolásra
  • konoko
    #6256
    Mos'már ő is tudja =)
  • retial
    #6255
    Egy alap szabály van dioba MINDIG ISMERÖSSEL CUCCOLJ -:)
  • ollie
    #6254
    kapja be
  • shaba23 #6253
    up!!!
  • gumininja
    #6252
    Hivatalos nincs. Nemhivatalos meg minden multiban van ;]
  • shaba23 #6251
    Van valami feketelista dioban?
  • shaba23 #6250
    beírom mindenki okulására:

    AFO_Ama (acc=praddi) cuccolás közben lopni szokott
  • shaba23 #6249
    Erre válaszolok, de ettől a többiek leszedik rólam a keresztvizet:)
    Szóval...
    Van egy program, amit telepítesz és megadod a szükséges paramétereket. Acc, pass, kit öljön(mefi, pindle stb).
    Elindítod és a beállított karakteredel a program egymás után nyomja a mefirunokat. elmegy act3-ba lemegy a wp-n elteleportál(sorci)mefihez, leveri, de azt is okosan(használ minden szükséges képességet és teleportal kitér a támadások elől, issza a gyógyitalt, és ha bajvan tp vel elmenekül, majd felgyógyulva vissza) a megölte mefit felszed minden olyan tárgyat amit egy tárgyban beállítasz. Szintén be van állítva, hogy mit identeljen, és amit identel azt egy bizonyos érték alatt eladja pl 180% alatti buri), amit végül megtart, azt elrakja a ládába. Ha kell akkor a kovácsnál javíttatja a felszerelést esetleg ha fogytán van, akkor potiont vásárol. Pindle esetében a csicskára is vigyáz(gyógyítás stb)
    De van sokféle bot...olyan aki az összes lényeges szörnyön végigmegy, Cowbot, bloodyrun bot, trade bot stb.
    Jah és persze az XP az jön mint állat. lvl-75 sorc már nyomhatja mefit, amazonnal meg pindlenél lehet jól boldogulni...persze mf kel mint állat főleg pindléhez
  • Braveheart
    #6248
    Régóta játszok a d2-vel, de nekem ez a bot új dolog. Milyenek? Maguktól mennek ide-oda a pályán? Szinteket lépnek?
  • shaba23 #6247
    up!!!
  • gumininja
    #6246
    Ez csak egy terv volt, varjuk ki a veget, es ha sajat tapasztalatbol latom hogy mefi bedugul, akkor elhiszem. Addig viszont amit a blizzard mond, csak terv ;]
  • [HUN]PAStheLoD
    #6245
    mivan? csak 1-re? és ha megy egy pary elsőre kidob egy dombringert aztán szevasz?
  • Shaman
    #6244
    Igazából amúgy mind1,mert 1.10-ben már csökkenni (hanem teljesen eltünni) fognak a botok. Mert ugyanis a fömukik állítólag,csak elsöre fognak jót dobni,valamint rájuk állítólag nem fog hatni az mf.
    És most senki se az 1.10 bétából indujjon ki,mert az még úgy van megírva,hogy "záporoznak" a jó cuccok,hogy az emberek ki tudják próbálni...
  • Davidus
    #6243
    nem mondod
  • shaba23 #6242
    Addig-addig mondtátok a dolgokat, hogy rakanishu dobott egy 42-es WT-t. Ha ez így maradna, a kutya sem botozna...
  • gumininja
    #6241
    Eheh. Hat minden tiszteletem ellenere meg kell hogy kerdezzem: ha naponta 1-2 orat jaccol, es botolsz kozben, akkor abban mi a jatek?
  • retial
    #6240
    Davidus Windforcet meffi elégg nehezzen hajitani még kibassz nagy mákkal se -:)
  • Laalee
    #6239
    de ha bepusztul sincs nagy baj, 1,10 ig ugysem játszok dioval, ott meg nemtom majd használni a mostani karikat.
  • Laalee
    #6238
    3 hónap után jár le :D

    meg asszem néha ránéz egy ismerősöm. kifosztja a hc tár karikat :D
  • ollie
    #6237
    2 hónap? Nem veszett még el az accountod?
  • Laalee
    #6236
    ottvan mefi oszt jo cuccokat is. néha megyek én is egykét barátommal mefit csapni, ilyenkor jön új cucc. kb 3 hónap alatt raktam össze a nekrómat, úgy hogy a legjobb unik nekró ruhákat hordja, és kéne kb +1-2 hónap hogy egy normális set összejöjjön :D
    de kész csoda lesz ha kibir a hc karim 5 hónap játékidőt, a sok pk és lag miatt.(kb 2hónapja nem loginoltam be bnetre).

    máris van mit osztani