26171
  • konoko
    #6322
    Pedig annyira felesleges, mert ő magasról szarik rá és folytatja, te meg csak magadban füstölögsz... Megéri?

    Csak reménykedni kell, hogy talál másik játékot és eltűnik a diablo közeléből =)
  • retial
    #6321
    De fölbaszom idegileg magam az ilyen hülyéken!
  • retial
    #6320
    Mert bazdmeg szerinted talán legit kairk te faszkalap????tipikus kis buzi csiter vagy azok is ilyenek ök nem csalnak ök nem,nem a nagy lofaszt nem!!!
  • konoko
    #6319
    Modos karik?
  • SLICK
    #6318
    KUSSSSSSSS!!!!!!! NEM CSÍÍÍÍTER KARIK TE CSAK NE POFÁZZZ RENDICSEK!!!!!! KÜLÖNBEN
  • Laalee
    #6317
    faszé játszol csiter karival
  • SLICK
    #6316
    Ja mailban el tudom küldeni a karaktereimet de csak 1.09 el működik ha már képet nem tudok ide felrakni!!!
  • SLICK
    #6315
    Rájöttem!!!!! Nem az átváltozással van itt a problem hanem ami mellette van skill LEhet sok a gépemnek mert az skill életet és egy kis mannát ad ha átváltozol nekem meg 45 pont van rajta az átváltozásomon pedig csak40:
  • shaba23 #6314
    én lufit és csokit kaptam...bár én nem rendeltem, hanem odamentem
  • Hmuda
    #6313
    Én anno a CDGalaxistól rendeltem meg a Dio2+exp csomagot és ahhoz adtak.
  • konoko
    #6311
    Marhaság...
  • shaba23 #6310
    ha ez nekem szól, nem kaptam vissza, csak csináltam másik sorcit..már lvl82 :) kissé lassan halad, mert egyedül cowozom :)
  • SLICK
    #6308
    Figyu a Druida nektek is lefagy átváltozáskor? szerintem azért van ez mert sok pont van az átváltozáson engem nagyon felhergelt
  • Laalee
    #6307
    most visszakaptad accodat vagy máshol játszol?
  • shaba23 #6306
  • shaba23 #6305
    tal armor+identelt storm, esetleg bul-kathos set(full) vagy megegyezünk...
    de ha leírod mire lenne szükség akkor nagymértékben megkönnyíted a helyzetet
  • shaba23 #6303
    na megvan a sorcim, bár még csak lvl45 :)
    de a cucc már ott van és odabasz...
  • konoko
    #6302
    Biztos?
  • netuddki
    #6301
    thanx de hiába szedtem le üket és másolás to dio dir.... hozzá is adtam akkor sem mene fel :((
  • Shaman
    #6300
    Mié egy idöben MH miatt is töröltek acc-okat.
  • konoko
    #6299
    Inkább az első, a második még hagyján =)
  • Shaman
    #6298
    Nem kellet vóna botozni,meg maphackat használni
  • shaba23 #6297
    The password you have incorrect. Please try again.....
    Az a szomorú, hogy még kb. 50 milla kellett volna a lvl99-hez
  • shaba23 #6296
    Amennyiben az a tény, hogy nem fogadja el a Bnet a Passomat azt jelenti amire gondolok, akkor BANNOLTÁK AZ ACCOMAT :)
  • shaba23 #6295
    Nemigaz, hogy nemtok szerezni egy rohadt shafert...pedig már kínáltam érte tal armort+stormot és kis Bul kardot is :(
    Trade channelen csak 40/15 kell érte a köcsög németeknek
  • shaba23 #6294
    ezmiez??
  • konoko
    #6293
    Minek két reg?
  • Pontius #6292
    http://avoros.freeweb.hu/1.reg
    http://avoros.freeweb.hu/2.reg
    Ezeket leszeded aztán elindítod.
    Utánna egyböl kapcsolódik szerverhez.
  • konoko
    #6291
    Cime? Ott az IPje, elvileg az az. Vagy milyen cimre gondolsz?
  • Davidus
    #6290
    3900 ft
  • netuddki
    #6289
    ez az abyss !!
    ennek mi a címe??
    pls
  • shaba23 #6287
    tudom :)
    írd le normálisan ha van kedved és időd, nekem nem nagyon volt 1ik sem
  • Shaman
    #6286
    Sztem így ebböl nem túl sokat fog érteni.....
  • shaba23 #6285
    fegyver legyen GF, Doom, Fury, Silence, vagy valami jobb Cruel cucc. Páncélban a +2 skilles Arkain a legjobb főleg ha ETH és van benne egy ZOD :D. De jó a Gladiátor is ha minden kötél szakad. Persze nem árt ha DamRed van benne
  • Pontius #6284
    www.diablo.hu
    vagy ha tudsz angolul akkor
    www.diabloii.net
    Itt mindent megtalálsz
  • shaba23 #6282
    a bnet egy olyan nagy lagos izé, ahol másokkal játszhatsz eredeti cdvel...
    a klán az olyan, hogy a nevedben van 3 olyan betű amit normális esetben nem raknál bele, és ennek az az előnye, hogy ha bajban vagy akkor a többi olyan srác, akinek ugyanolyan 3 betű van a nevében mint neked segít...vagy nem...megosszátok a cuccokat...klánháború kláncow stb
    a húzás az az hogy a high lvl kari(vagy több) a low lvl karit végigviszi normál-nájtmer-hell szinten (esetleg questelnek is), ami egy lvl10-15 karit eredményez matriarch vagy patriarch előtaggal a nevében...ekkor mehetsz tehenezni(huncow)
    Diablo-t többféleképpen is ki lehet nyírni...karaktere válogatja...de a lényeg az hogy odamész hozzá és pofánba***szod szoxor...
  • shaba23 #6281
    odamész-ütöd-ütnek-sebződsz-gyógyital-elfogy-tp-város-gyógyít-vásárol-vissza-ütöd-ütnek stb
  • konoko
    #6279
    Akkor sorry, öregszem, kihagy az agyam... =)
  • shaba23 #6277
    Akkor rosszul emlékszel, mert én ott vettem a 4 cd-t 2990.- pénzért kb fél éve
  • Pontius #6276
    Szerintem rosszul emlékszel!