26171
  • netuddki
    #6714
    kurva nehéz lett ez a szar 1.10 !!!(single)
    aki át tud menni baalirg az sem bizti hogy ki tuggya nyírni a szemetét!!
    qrva erös lett minden :((((
    mi a szarnak yo ez????
    megőrültek ezek??!!
  • shaba23 #6713
    MUHAHAHA szereztem a ladder amámnak kuko shakokut :) esett mefinél nightmare-en
  • rage
    #6712
    Nos, este multiban kipróbáltuk az 1.10-et
    83-as karakterekkel, nem cheatelt, viszont válogatott legális cuccokkal felszerelve, open battle.net-en.

    Azt kell mondani, itt-ott irreálisan nehéz lett, Baalig eljutni kész kínszenvedés volt
    A Crystalline Passage-ba is lementünk , ott a Necro fegyvert használó viperák (!), akik úgy látszik, idetévedtek Act 2-ből, szintén elég durvák voltak

    Sok új tárgyat nem láttunk, pályák ugyanolyanok mint voltak, a szörnyek s támadó/védekező tulajdonságaik lettek összezagyválva, s az egész sokkal nehezebb.
    Kb ennyi.
  • mainruler
    #6711
    Az a frenetikus a Bone Spear-ben, hogy átmegy a tömegen és mindenkit sebez, ráadásul nem is fizikai, hanem magic damage, tehát nincs rá resist. A legjobb hely egy nekrónak az Arcane Sanctuary, mivel ott szűk pallókon özönlenek a szörnyek, tahát a Bone Spear szép kis tömegmészárlást tud előidézni. Azért is kell Bone Spear oda, mert a pallókon elvesztenéd a csontikat, tehát csak kevés emberrel tudsz bemenni. Duriel ellen pedig Bone Wall+Iron Maiden. Egyszerűen szétveri magát a falon ;)
  • shaba23 #6710
    főleg 67% MF-fel :)
  • shaba23 #6709
    nagyon komolyak a normal travincal és mefirunok :)
  • Lacika 79
    #6708
    Köszi a segítséget, éjszaka nekilátok egy jó kis nekró készítéséhez. :-))
  • mainruler
    #6707
    Necrónál először csontik és bone spear, majd iron maiden és amplify damage, aztán skeletal mage és még több csonti,vérgólem, aztán bone spear, revived-ok, bone spear revived-ok és... bone spear. ;) Hagyd a bone spiritet mert túl lassú és szar.
  • Lacika 79
    #6705
    Az nem baj, ha az elején gyenge, addig csak kihúzom valahogy, az a lényeg, hogy hell-en, és nightmare-en jó legyen. :-))
  • Davidus
    #6704
    még nincs
  • konoko
    #6702
    =))

    Emlékszem rá, pont ezért akartam rákérdezni, hogy esetleg egy bnetes aránylag tiszta vagy a már megismert fullcsitesopen karakterre büszke e.
  • shaba23 #6701
    szerinted??? olyan övvel?
  • konoko
    #6700
    bnet?
  • SLICK
    #6699
    Ja bocs ez a haveromé az enyimé 86 körül
  • SLICK
    #6698
    99lvl
  • Scorpy.hu
    #6697
    hanyadik szintu?
  • SLICK
    #6696
    Az assasinom keményen kivan fejlesztve
  • Scorpy.hu
    #6695
    nekem a druida meg a assasin
  • SLICK
    #6694
    De szeretem az amazont is abba is jól alakulok!
  • SLICK
    #6693
    én Barbárral kezdenék de a druida a kedvencem nemtom miért.
  • shaba23 #6691
    amazonnál mire pakoljak szerintetek? eddig a frozen arrow ment, de nemtom maradjone az
  • konoko
    #6690
    Ahogy van pár pont a furyn, onnantol terminátor =)
  • KisKolok
    #6689
    Pont az amazon? :) Miért?
    Guided már nem fordul vissza.. Jó, az elemental nyilak sokat sebeznek. De az elején gyenge ő is.
  • s.0liver
    #6688
    Az Amazon nagyon állat lett!_Bár leszintm eddig is jó volt :D
  • netuddki
    #6687
    ahhh thx
    megvan a bibi.....
    megprobáltam feltenni az 1.10 -et és nem ment....
    aztán leszedtem kanirol az 1.10-ről 1.09re vissza progit és lássak csudát!!!
    én voltam a *****
  • Lacika 79
    #6686
    Aki már nyomult "sokat" 1.10 alatt, az adna egy-két tanácsot, hogy single karik esetén melyik lett a legtáposabb, mivel érdemes elindulni? Mert a Sorci (szerintem) egy kicsit gyenge lett. Vagyishogy a monszták lettek nagyon táposak. Necro-t ajánlották páran, de még nem próbáltam, és nemtom, mire érdemes gyurni nála.
    Válaszokat előre is thnx.
  • Evil
    #6684
    van valahol akcio ahol meg lehet venni a dio2+lod ot ocsoert?
  • konoko
    #6683
    Talán azért, mert a Landoron nincs még fenn a 110. A serverfileok, amelyek szükségesek a különálló zárt serverekhez szerintem még nem lettek elkészitve, márcsak az idő rövidsége miatt is. Irj valamelyik adminnak, vagy ircen a #diablo2.hu-n kerdezd meg, ott szokott csücsülni egyikmásik.
  • netuddki
    #6682
    #6667
    !!!!
  • konoko
    #6681
    Meg is kell élni valamiből, de ahhoz meg aludni is kell pár órát =)
  • shaba23 #6680
    na bazzeg így nem lehet játszani...még 3 óra sincs de már mndenki kihullott
  • Dns5000
    #6678
    koszi
  • rage
    #6677
    Bizonyos skillek más skillektől is függnek
    Eddig némelyikre csak azért adtunk pontot, hogy a következőt is kifejleszthessük.

    Most már az is érdekes, hogy az előzőre hány pontot tettél, mert az adhat +néhány % sebzést a következőre

    Nekem pl a Freezing arrow kap +5 % bonuszt, mert az Ice Arrow is magasabb szinten volt
    Ez a Synergy bonus
  • [HUN]PAStheLoD
    #6676
    na van 1.10 de heppí vagyok
  • Dns5000
    #6675
    meg tudja valaki mondani hogy mi az a skill synergy bonuses
    ?
  • Scorpy.hu
    #6674
    mee nem akar felmenni a b.netre?
  • shaba23 #6673
    de úúútálom...
  • konoko
    #6671
    Csupán pár kommenttel előtted irta Andie, hogy megcsinálja nemsoká 110 alá is ha lesz ideje. Úgyhogy várj türelemmel, ha kész lesz, közrefogja adni a linket, mint eddig is...
  • netuddki
    #6667
    hmmm....
    már megint valami paccsot akar letölteni landorrol :((

    mijazannyjáé????!!
  • SLICK
    #6666
    Az 1.10 betaban lévő runa szavak műxik itt is ?