26171
  • konoko
    #6763
    Itt figyel előttem egy metrokatalógus, abban bennevan. Benn nem voltam még, majd hétközben megyek bevásárolni, kiváncsi vagyok télleg ilyen olcsó e. Sajnos anno MMben vettünk jópárat, közte magamnak is, igy csak mint érdekesség érdekel ez a metros akció.
  • Cobra.
    #6762
    np, de NAGYON remélem, hogy most igaz, mert megvenném a LoD-ot
  • konoko
    #6761
    Ja értem, sorry. Akkor én lemaradtam erről.
  • Cobra.
    #6760
    DE, a LoD 890Ft-ért volt a Metro újságban a nyáron, meg is akartam venni, de csak az alap+LoD összefogva volt kapható, pedig néztem 2 Bp-i Metroban is.
  • konoko
    #6759
    Az a MMben volt, és szinte teljesen felvásárolták akkor a készletet. A metro eddig még ilyen olcsón nem hirdette, szal most rajtuk a sor =)
  • Cobra.
    #6758
    Csak lehessen kapni, egyszer már a nyáron meghírdették, de külön nem lehetett kapni, csak egybe az alap+lod-ot 3000-ért.
  • Evil
    #6757
    komolyan ennyi a metro ban?mert akkor izzotom valamelyik pesti ismerosom.
  • konoko
    #6756
    Télleg annyi, 2x890 az alap+kieg a metroban.
  • Andie
    #6755
    Egyikse.
    Namégeccer:
    D2Hun
  • Andie
    #6754
    No gyerköcök, megvolnék a forditással, lehet töltögetni meg tesztelgetni. Biztos van benne hiba, meg minden, ezért csak béta jelzöt merek ráaggatni. Mindenféle észrevételt, tanácsot, ötletet, kritikát örömmel várok a mailemre.

    Nemtom melyik formátum müxik :

    http://free.x3.hu/d2hun
    <a href="http://free.x3.hu/d2hun">http://free.x3.hu/d2hun
    </a>
    [href=http://free.x3.hu/d2hun
    ]

    Nyomatékosan kérek mindenkit, készítsen elöször biztonsági MÁSOLATOT a patch_d2.mpq-ról, mielött felülirja (elég az eredetit átnevezni pl patch_d2_eredeti.mpq -ra), bár nálam tökéletesen müködött.
    Ja, és az 1.10-es forditás már CSAK LoD-hoz jó! (remélem senki nem jácca már a gammát alapban :)
  • Scorpy.hu
    #6753
    thanks
  • KisKolok
    #6751
    Maguk a szavak benne vannak, 3nak pluszban benne is van, hogy milyen rúnák kellenek bele. De a tulajdonságaik nincsenek kitöltve.
  • s.0liver
    #6750
    Szeretem ezt a játékot, de mostmár kezek megőrülni tőlle :(
    Az amazonom nemakar fejlődni az íjja sucks gyenge (vagy kurvaerős az ellen) mit áááh...
    Valaki adjon 1 helyet ahonnan betudnám ezt a szart..! Editor ami mükszik és lehet a karaktert buherálni meg ilyenek THX !
  • konoko
    #6749
    Anno az alapjátékban is bennevolt szinte a teljes kieg, de majd csak az exp aktiválta őket. Hasonló lehet most a runekkel is. De ez hír, mert ezek szerint nem álltak le a fiuk, és pár javitás és peccs várható még, aktiválva apránként a runeket is. =)
  • Shaman
    #6747
  • ollie
    #6746
    Googolj egyet!
  • Imremagdi
    #6745
    értem ! De tudna vki egy összesitett listát adni róla ?
  • ollie
    #6744
    van olyan, hogy: Lam-Er?
  • lowdog
    #6742
    mi az a rúnaszó?

    kezdő vagyok =]
  • Laalee
    #6740
    europe.battle.net
  • Hmuda
    #6739
    kösz.
  • lowdog
    #6737
    üdv
    remélem tudok segíteni, gond a következő:
    Windows XP SP1
    Diablo 2 (legújabb patch fenn)

    hogyan tudom megcsinálni azt, hogy admin jogok nélküli user is futtathassa a game-t?
    ugyanis most, admin jog nélkül próbálom akkor azt írja ki, tedd be a cd-t... admin joggal máris megtalálja azt a fránya cd-t...
    szóval, mit javasoltok? (no-cd crack nem jó, bár működik vele, de más megoldás kell)
    üdv
    lowdog
  • netuddki
    #6736
    nos ezt én is sejtem de mi a fene a b.net ip-je??
  • shaba23 #6735
    Halls of the death
  • konoko
    #6734
    http://www.blizzard.com/support/?id=mdt0763p
  • Hmuda
    #6733
    Lehet, hogy volt már, de nincs vhol egy full lista a 1.10 változtatásokról?
  • Scorpy.hu
    #6732
    hol is lehet megszerezni a ládát?
  • Hyder
    #6730
    szisztok

    lenne egy kérésem: rohadt rég nyomultam dio 2-vel, és elfelejtettem minden jo kis templatet

    tudnátok írni pár űber Amazon és Chargeos Paladin templatet?

    thanks
  • konoko
    #6729
    Csinálj a kanis regből egy másolatot, nevezd át bnet.regnek, majd ird át a bnet server ipjére a regben található kani ip-t.
  • netuddki
    #6728
    mind1 .... amíg nem lessz a kanin 1.10 addig nem teszem feb netre meg nemtok menni belőttem a kani reget és nemtom hogy a rákban kell lecserélni b netesre....
    pedig +vettem a gémet tehát minden további nélkül felmehetnék...
  • KisKolok
    #6727
    hehe, te single-ről beszélsz :))
    elmesélem, hogy battle.net ladder játékban hellen a szörnyeknek kb 20%-kal több hpjuk van és 2-3x olyan gyorsak :)))
    ezért hellen mindenki CSAK-ÉS-KIZÁRÓLAG csapatban közlekedik. úgy viszont nagyon feelinges a játék, kellően nehéz, és nem egyedül vagy!
  • shaba23 #6726
    na igen :)
  • konoko
    #6725
    Nézd, nem kötelező használni a 110et, ez egyértelmű. Másik dolog, hogy nem én készítettem, így én csak felhasználó vagyok. De az is tény, hogy szeretem azokat a játékokat, amelyekben van kihívás, és tökölni kell vele sokat. A diablo most az, eddig sima klikkelgetés volt, most is az, de ésszel. Egyszómintszáz, nekem tetszik hogy nem olyan egyszerű mint volt.

    Az persze más dolog, hogy ez a peccs úgy lett megcsinálva, hogy igazán csak multiban legyen élvezhető. Hogy miért, azt már ti is leírtátok mit tapasztaltok singleben. Multira pedig ott a bnet, ami "pénzbe kerül", és a blizzardéknek ez a céljuk.
  • shaba23 #6724
    az kihívás, hogy nightmare act3-ban egy fél tegez vessző kell a leggagyibb szörnynek is?
  • netuddki
    #6722
    fene eccer felmegyek rá aztán 5 perc mulva ledob.... visszamenni meg nyema
  • netuddki
    #6720
    nemhááátt még a honlap sem gyön be :((
  • netuddki
    #6719
    hmmmm.....
    én egyszer sem indítottam hc karit ...
    nem igazán érdekel , hogy hamar kihaljak :((
    de az amit ezek itt 1.10 néven csináltak az szörnyü!!öregem elővettem hackelt karimat (20000 life stb)
    és még azzal is megszenvedtem baalnál
    40000-es damage és ga-val eddig (1.09d)4 lövés és késsz.....
    most meg!!!!!!!! 200 lövés
    mondom ez a final úgy néz ki mintha alfa verzsön lenne (tesztképtelenre gondolok)
  • Scorpy.hu
    #6717
    hol is lehet megszerezni a ládát
  • konoko
    #6716
    Kihívás. Nekem speciel tetszik hogy igencsak megizzadnak szegény hc karaktereim =)
  • netuddki
    #6715
    télleg méé nemtok felmenni kanira??