26171
  • Shaman
    #6660
    Ne nekem köszönd,én nem vagyok moderátor.Sztem Laalee volt,de ez csak egy tipp!
  • netuddki
    #6659
    1.10 paccs itt
  • shaba23 #6658
    köszi
  • Laalee
    #6656
    én kérdeztem, és igazábol nem látom értelmét, hogy miért nem lehet lementeni a karaktert.
  • konoko
    #6655
    Valaki kérdezte hogy lehet karaktert lementeni. 109 alatt volt egy hekkmodul, amivel leszedhetted a karifileokat, de ezzel egyidőben kockáztatva az esetleges feketelistát. Szóval meggondolandó hogy ezt használod, vagy valamelyik editort(ez az egyetlen pozitiv haszna hogy van) és megcsinálod manuálisan a bnetes karakter klónját. Ha kész, töröld is le az editort, mert csúnya dolog =)
  • Shaman
    #6654
    Kissé nagy lett a képecske,nem?
  • shaba23 #6653
    upsz...sry
  • shaba23 #6652
  • rage at work
    #6651
    Nem.
  • shaba23 #6650
    Ez csak ladder karikra vonatkozik?
  • shaba23 #6649
    A sorcom és az amazonom elég gyatra lett cowon, viszont a pala és a nekró (de főleg az utóbbi) jól szerepelnek. A nekró jól néz ki amikor átváltozik és elég komolyakat sebez a meteorral...A sorc gyorsan elvérzik, mert a nova szinte semmit sem sebez, de az orb is elég gyenge lett...a tehenek szerintem immunisak a méregre mert az amazonom 6000 dam-jának kb 40-50% méreg és kell vagy 8-10 lövés tehenenként...eddig kb 3 kellett...ja és WFfel szóval vannak szomorú dolgok :)
    junik cucc még nem esett de a sárgák peregnek orba-szájba
  • shaba23 #6648
    Maphack nincs? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6647
    Diablo 2 LoD 1.10 (Full) All NoCD Crackek:
    Crack 1 (Deviance)
    Crack 2 (Fairlight)

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • shaba23 #6646
    De sz hogy van, hogy én még csak a darkwoodban tartok, de már huszonvalamennyi SOJ-os izét írt ki? ja és nem hell hanem normál...sőt az előbb cowon 67 SOJ volt. csak az a gáz, hogy a következő pályán már újrakezdte a számolást
  • IMYke2.0.0.0
    #6645
    Nem jó! Az 1.09d Hun nem műxik az 1.10 Full-al.
    De hát ezt már az 1.10s-nél is észrevehetted volna...

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Imremagdi
    #6644
    crack ?
  • rage at work
    #6643
    Ha a hivatalos fórumban jól értelmeztem, akkor Act 1 Hellen (ha már megöltük Diablot) el kell kezdeni kinyírni egy csomó Uniq szörnyet, ekkor néha egy felirat jelenik meg, miszerint ennyi és ennyi Stone of Jordan-t eladtak a kereskedőknek. Nekünk nem kell eladni semmit, ez így jön magától.

    Ha a 100-at eléri a szám, akkor a föld megremeg, s kiírja , hogy Diablo walks on land , vagy vmi hasonlót

    Ekkor meg kell keresni (ahányan írtak, annyi féle helyet írtak már be Far Oasis-tól Mephiston át a Sanctuary-ig),
    s ott lesz egy Diablo Clone, akit ki kell nyírni, s ad egy charm-ot (Annihilus), amit sehol máshol nem lehet majd megtalálni.

    Valami ilyesmi:
    +1 to skills
    +20 to all attributes
    +14 res all
    +9% experienced gained

    Bocs,ha valamit nem jól értelmeztem, de elsőre ez jött le, de igazából még nem tudja biztosan senki, az is lehet, elég sokan kamuznak is a fórumban.
  • konoko
    #6642
    Mi a komolyabb probléma? Minden egyes peccsel ujra kellett "csinálni" minden karaktersz szinte, mert változtak a skillek. Hasonlitsd össze egy 103as sorcot mondjuk egy 109essel. Mondhatni ég és föld =) Jó ez igy, egy ideig legalább nem unatkozik senki, lehet játszani. Az meg hogy nem lesznek fullos hell bocik 7db lev10-20 korüli és 1db nagyobb amazonnal, csak örülök én személy szerint. Amúgy azt sem értem, mi ebben a meglepetés, amióta elkezdték kirakni a készülő peccs infoit, lassan fél éve, azóta fel lehetett erre készülni.
  • konoko
    #6641
    Esküszöm ez már mulattságos. Ahogy kijön egy játék, a legelső 5 hozzászólás egyike az, hogy magyaritást keresnek hozzá.....
  • Amiga
    #6640
    Jó a magyarosítás 1.10 alatt?
  • Amiga
    #6639
    Ki.
  • ollie
    #6638
    kijött a végleges 1.10???
  • KisKolok
    #6637
    Majd olyan másfél év múlva csak röhögni fogunk ezen :D
    Biztos megtalálják addigra a cookie-cutter fejlesztéseket, akikkel ugyanolyan könnyű lesz a játék mint 1.10 alatt.
    Boci helyett meg mehetünk act 5-be ott úgyis sokan lesznek, erősek és sok xp jár értük.
  • shaba23 #6636
    ettől kicsit komolyabb a probléma
  • Laalee
    #6635
    mér baj az ha nehez? legalább nem idiota kattingatok... új fejlesztési modell kell, ez csak jó.

    azt meg mindjart sajnalom, hogy nemlehet bocizni, meg nem lesznek lvl1 es hell karakterek :D
  • Laalee
    #6634
    kérj allyt :D
  • konoko
    #6633
    épülő
  • konoko
    #6632
    Pedig el fogja. Egészen máshogy kell 110 alatt fejleszteni a karaktereket, a sok egymásra éólő skillek és bonusai miatt.
  • shaba23 #6631
    tévedtem...csak én nem tudtam lemenni más tpjén :(
  • shaba23 #6630
    Ilyen faszságot...aki kreálja a pályát, az nem tud lemenni a más tp-jén
    nincs több húzás...
  • IMYke2.0.0.0
    #6629
    Ha ilyen nehéz lett, akkor én se teszem fel!
    Van egy évek óta (!) fejlesztgetett - nem online - Amazonom.
    Szívinfarktust kapnék, ha minden ügyesen belőtt tulajdonsága ellenére - arról nem is beszélve, hogy túlélt két patch mizériát is - most egy 1.10-es (nagyon várt) balance javítás elszúrjon nekem mindent nála!
    A 90-es karim szart sem érhet ezek szerint - ha már ennyire meg vannak növelve már tehenek tulajdonságai is!!!!

    A nemrégiben elkészült boszimról (12-es) már nem is beszélek. Pont az 1.10-es miatt tettem fel és kezdtem boszizni...

    Hát, ennek is lőttek!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • rage
    #6627
    Na, most már megy.
    De mindenki szidja,mint a bokrot....

    Jó nehéz, ami eddig fél kézzel ment, most megizzaszt :)
    1.10 a Hell-ből csinált Impossible-t

    Húzni, meg tehenezni nem fog senki sem
  • rage
    #6626
    Egy szép Unhandled Exception- már kaptam
    Realm down

    Kreálni, joinolni sem lehet éppen
    Szerver egyelőre ennyit bírt
  • shaba23 #6623
    az mitől van, hogy amikor a karaktereknek kéne bejönni, akkor csak connecting...van de semmit sem csinál...más acc meg simán bejön...nem tudok új accon új karaktert csinálni .(
  • shaba23 #6622
    hmm..nem értem minden szavadat
  • ity
    #6621
    Egyelőre (feltételezem) azért nem látszik, mert még túlterheltek a szerverek. Remélni lehet csak, hogy elöbb vagy utóbb megoldódik.

    Régi karid is találhat új coccokat, de fontos, hogy nem mindet!

    Ladder karinak pont ez az egyik előnye, hogy bármit megtalálhat, még a sima exp. kari az újak közül csak néhányat.
    Ladder karinak nincs hátránya, hacsak az nem számít annak, hogy nem egy feltápolt karival mész, hanem előről kell kezdeni mindent, és nem adhatsz át neki régi kari cuccaiból semmit. Aztán előny lehet talán még az is, hogy a hackelt, dupe-olt, cheat-elt cuccok előfordulása (remélhetőleg) sokkal ritkább lesz a ladder kariknál, mint a sima exp. kariknál.
    Talán az egyetlen buktatója a ladder karinak (bár sztem ez sem az), hogy idényhez lesz kötve. Tehát egy idő után nullázódik a ladder, és minden addigi ladder kari "lefokozódik" sima exp. karivá. És előről kezdődik minden. (Új, 1-es karik indulnak megint neki a laddernek.)
  • Sir IvanHoe
    #6620
    Valami szakerto valaszoljon pls!
    Miert nem latszik a regi karim es ha ujat krealok az se.
    Azt irja, hogy open kari ha krealok egy expansion karit.
    Regi karim talalhat -e az uj cuccokbol?
    Ha ladder karit krealok vagy sima expansiont mi az elony es a hatrany?
  • shaba23 #6619
    Europai szerveren többen vannak mint amerikain? Vagy ott jobb a hardver? mi a suxx van már??? jáccani akarok...
  • shaba23 #6618
    nem
  • SarkanyfuaRUSH
    #6617
    Europe realm nektek se megy?