26171
  • Evil
    #6806
    feltetlenul szamolj be a fejlemenyekrol, mert surgosen be kell szereznem egy eredeti LoD ot.

    mas.

    uj karit kezdtem, ez az elso onlany karim, de a karinal ki irja hogy expired 10 days, ez mi?Mi jar le 10 nap mulva?
  • konoko
    #6805
    Debrecenben az MMben - most néztem pár perce - 3490ft az alap+kieg, 2db dvdtokban. Más variációt nem láttam náluk. Metroban majd hétvégén megyek bevásárolni, akkor megtom nézni, de a katalógusokat látva 2x890 forintért hirdetik.
  • Shaman
    #6804
    ÁZ
  • lowdog
    #6803
    mi az a cuccos dll?
  • netuddki
    #6802
    azért egy cuccos dll nem ártana 1.10-hez
    qrva yo cuccokat leltem és yo lenne olyan karimnak adni amelyik használni is tudja
    remélem hamar meglessz
  • netuddki
    #6801
    jajjj megent nem megy a kani :((((((
  • ollie
    #6800
    ne! ne üss!
  • Laalee
    #6799
    akkor ehhez tartsd(cs) magad :D
  • ollie
    #6798
    igen én is rájöttem
  • Lacika 79
    #6797
    Csak poénnak szántam, nem kell felvenni. Így hét vége körül már viccesnek hiszem magam. :-))
    Jah, amúgy a Lepényhal meg először, a Reményhal meg utoljára. :-)
  • Hyder
    #6796
    ly
  • ollie
    #6795
    mijen hal a remény hal? olyanról már hallottam, hogy ponty, keszeg...
  • Imremagdi
    #6794
    de a megoldást még nem !

    Remény hal meg utoljára !

    Elvileg ki lehetne szedni az 1.09-ből is csak nem segit sen ki !
  • Lacika 79
    #6793
    Ezt már hallottuk egyszer. :-))
  • Imremagdi
    #6792
    1.09-hez volt egy olyan mod-om,amiben nagyobb volt a kocka,ládik,meg a hátizsák is ! És magyar is volt !

    kellene egy olyan mod amiben olyanezek nagyobbak,de más nem változott meg !!!!!!!!
  • Lacika 79
    #6791
    Milyen jó, hogy én már réges-régen megvettem, és nem kell most azzal küszködni, hogy van/nincs. De csak drukkolni tudok mindenkinek, mert nincs is jobb, mint amikor az ember meg tud venni egy orig. játékot. Legalábbis én nagyon örülök neki, mikor kezembe vehetem a zsír új dobozt, és érzem azt a kicsit fura szagot, ami felbontás után árad a cd tokból. :-))
    Lehet, hogy furi, de ha tehetném, minden gamet megvennék orig-ba.
  • Evil
    #6788
    a Metro ban vagy az MM ben, azert kerdem ennyit mert nem pesti vagyok es tutira kell mennem, nehogy potyara kuldjem asszonyt vasarolni.
  • Harek
    #6787
    Katalógus alapján 1000ft külön-külön.
  • Evil
    #6786
    Metro ban nem nezte senki?Valaki mondta hogy lesz nagy akcio.
    Csak az alap LoD mennyi ott, mert a D2 megvan mar eredetibe.
  • Evil
    #6784
    nem volt valaki az MM ben vagy a Metro ban. hogy mennyi a Diablo2+LoD?
  • lowdog
    #6783
    kösz de nem ez volt a gond, hanem hogy admin jog nélkül valamiért nem ismeri fel a Diablo2 LOD az eredeti cd-t, szerintem ez a SecuROM védelemmel függ össze, no de sikerült megoldani, leírom azért, hátha valakinek hasonló gondja van:
    feltettem a nocd patch-et, de nem indult el a battlenet (kiirta hogy nem tudja a verziot azonositani, nyilván a módosított game.exe miatt), ezért leszedtem a nocdt, visszaraktam az eredeti exe-t, es lass csodat: azota működik és nem kell hozzá admin jogosultsag!
    érdekes =]
    na azért kiváncsi vagyok erre rájönnek-e a blizzardos fiukák, mert nagyon vakarják a fejüket hogy hogy van ez (emailezek velük, de megoldást eddig nem találtak ki) =]
  • lowdog
    #6782
    köszi.
    tényleg komolyan kérdeztem...
    nehéz elhinni, hogy vannak akik csak most kezdik a játékot? =]
  • Imremagdi
    #6781
    1.09-hez volt egy olyan mod-om,amiben nagyobb volt a kocka,ládik,meg a hátizsák is ! És magyar is volt !

    kellene egy olyan mod amiben olyanezek nagyobbak,de más nem változott meg !!!!!!!!
  • Hyder
    #6780
    jó, csak kérdeztem, mert amiket találtam azok nem müxenek..

    a plannerről semmi hír?
  • Laalee
    #6779
    pedig nem lenne rossz :D
  • ollie
    #6778
    most, hogy így rákérdeztél a map hack-re, szerintem senki sem fog neked segíteni...
  • Hyder
    #6777
  • Laalee
    #6776
    sajnos igy is találni lvl5 ös karikat night on hell en
  • ollie
    #6775
    :)))
  • ollie
    #6774
    :)))
  • konoko
    #6773
    Szép mondat, a régi nagy költőket idézte már-már. Igencsak rekordot döntöttél "a szopni kifejezés ismétlése egy mondatban" versenyben....
  • Toughtful
    #6772
    Felraktam, kipróbáltam, szerintem vérkúl, bár tény, hogy a "Tápoljatok széjjel" anyatejet szopó csíter csecsszopó kis gennyevények most jól megszopták :)
  • Evil
    #6771
    olvass vissza
  • ity
    #6770
    1.10 no-cd-re tud vki linket?
  • Evil
    #6769
    na fiuk.mivel itt felenk annyi a Metro meg a MM mint a kekbalna, ezert megkernek mindenkit hogyha lat ilyen olcson akkor jelezze itt (bar az alap megvan eredetiben), no mindegy, erdekel a LoD es a ketto osszecsomagolva is, a lenyeg hogy ocso legyen.Akkor tudom izzitani asszonypajtast pesten es megvenne nekem.
  • Shaman
    #6768
    Csekkold le #6616-os kommentet.
  • netuddki
    #6767
    ez ok ,de hova kell ezt berajzolni??
  • ollie
    #6766
    csak vicceltem
  • yellowcab
    #6765
    Fiúk!

    Hol találok leírást arról,hogy mit tud az 1.10 peccs?milyen újításokkal "kecsegtet"?Kecsegtet???
  • Hyder
    #6764
    valaki tud linket uj karakter tervezőre és map-h***-re?