26171
  • Evil
    #6855
    sima classic d2 nem akar valaki nyomni?meg nem szereztem be a LoD ot. :(
  • netuddki
    #6854
    up
  • Hyder
    #6853
    crack 2
    crack 1 (régebbi)
    bnet loader
  • konoko
    #6852
    gamecopyworld.com?
  • TANKboy
    #6851
    Hellóka!
    Mondanátok nekem olyan oldalakat ahonnan le lehet tölteni az 1.10-es patch noCD crack-jét?
  • lowdog
    #6850
    így igaz, ahogy rage mondja... sőt ezen túl én még azt is mondanám, hogy akkor mehetnek érdekes duelek is hiszen jó esetben egy ladder kari jóval erősebb is lehet egy hasonló szintű nem ladder karakternél...

    szerintem a ladder restart nem lesz túl hamar, én mondjuk félévente - évente resetre saccolok... még ugyan nincs 99 szintű karakter a ladderben, de ha már lesz párszáz akkor jöhet a reset!
  • lowdog
    #6849
    lehet hogy nem tudjuk =]
    én nem tudom. azért nem válaszoltam...
    de talán próbáld google.com -ot?!
  • RSmart
    #6848
    Köszi az infókat srácok! Nem csalódtam bennetek!
  • rage
    #6846
    Megmaradnak a tárgyak, s akkor lesz igazán nagy értékük, mert trade-elhetsz sima karakterekkel is velük.
  • konoko
    #6845
    Az okés is, de gondolj bele, általában a legjobb cuccokat beszerezéséhez bizony sok-sok órányi játék kell. Hagyjuk most a trade lehetőségét. És hát bosszantana, ha megszerzem és rá pár napra mondjuk ladder restart lenne, karitörléssel =)) De pont ezért szerintem sem törlik, hanem megy le a hagyományos karik közé. Viszont azt nem értem, hogy azok a cuccok amiket csak ladderkariknak dobnak a monsztok, azokkal mi lesz ha alászáll a karakter ladderrestartkor?
  • lowdog
    #6844
    aha =]
    akkor kozeledik az ido mert amirol en tudok kiirasrol ott négyszáz valamennyi volt =]

    sztem attól nem kell tartanod hogy delete lesz.
    viszont ez végül is nem hátrány, mivel ez biztosítja azt hogy viszonylag normális karakterek legyenek a ladderben...
  • konoko
    #6843
    Ha megfelelő számú soj "el lesz adva" a server serint, akkor megjön klónbácsi és agyon kell pofozni. Ez az egész random, de mégis lehet rá számitani. Az, hogy hol jelenik meg a klón, nem tudni, az tuti hogy csak hell hoston, de hogy melyik játékban, az szerintem random. A ladder karakter pedig az, amit lowdog leirt. Annyival kiegésziteném, hogy annyi az egyetlen hátránya, hogy időnként törlődik a ladder, mindenesetől, a karakter meg száműzetik a sima karakterek közé. Illetve remélem hogy igy lesz, és nem delete =)
  • lowdog
    #6842
    az elsőre a válasz - szerintem - hogy az "új" ladder karik között csak olyanok lehetnek akik a patch megjelenesekor uj karaktert (ladder karaktert) kezdtek, vagyis nincsenek agyontápolva és cuccolva, másrészt vannak olyan cuccok amiket csak ladder karaktereknek dobnak a szörnyek
    a második kérdésre sajnos nem tudom a választ, de engem is érdekelne úgyhogy valaki homályosítson fel minket (nekem ez még nem jelent meg csak hallottam róla). úgy tudom, az Über Diablóval van összefüggésben, de hogy hogyan azt nem tudom (akitől én hallottam hogy kiírta ezt neki, annak más szám volt az elején talán ez is jelent valamit!)
    például - mivel az über diablo több actban és több helyszínen is megjelenhet, tehát nincs rögzítve hogy hol kell legyen - lehet hogy ez azt jelenti hogy eppen a 2-es actban 5 questtel van kapcsolatban ahol van?! de lehet hogy ez baromság =]
  • lowdog
    #6840
    en is.
    csak ertenem hogy lehet megtalalni =]
  • Evil
    #6836
    szet csapom a fejet :)
  • ity
    #6835
    Über Diablo
  • Imremagdi
    #6834
    nemtudja kicsomagolni rendesen az egész fájlt ! :(
  • Imremagdi
    #6833
    kösszi ! Remélem sikerül nagyobb hátizskát csinálnom ! Nagyon szeretném ! :)
  • lowdog
    #6832
    hali
    1.10-ben az uj titkos quest-et hogy lehet elerni?
  • IMYke2.0.0.0
    #6831
    Stormless MPQ File Editor
    Ne tévesszen meg a "béta" jelzés! A legjobb erre használatos progi a világon!

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • konoko
    #6830
    mpq2k vagy valami ilyesmit keress. Nem elékszem már rá pontosan, sajna elég régen kinlódtam modokkal...
  • Imremagdi
    #6829
    találtam egy vmit,de az csak "félig tudta kicsomagolni, vmi tuti kéne ,de aki forditotta tudna segiteni,de hát...
  • lowdog
    #6828
    köszi
  • konoko
    #6827
    google csodakra kepes =)
  • Scorpy.hu
    #6826
    neten
  • Imremagdi
    #6825
    és hol talá
    lok ilyent ? Mármint mpq editort ?
  • shaba23 #6823
    Most voltam a MédiaMárkban 3990 a dio+lod
  • netuddki
    #6822
    két diot tucc futtatni eccerre belépsz a saját játékodba és cuccolsz ennyi
  • konoko
    #6821
    Pontosabban csak a kieg movie és a music mpq-ja kell, és start után télleg nem pörög tovább.

    Evil: sajnos ez igaz, de most igy uj karakterek esetén nincs kegyelem, főleg nem ismeretlenekkel. Kell pár normális ember, és velük együtt, egymást segitve játszani. Mindig is lesznek beképzelt hülyegyerekek, őket el kell kerülni, ha kell a sorcnak aza a kard, hát vigye és szakadjon bele. Emiatt kár lenne ha elmenne bárki kedve. Többet ér ez annál, mint az a pár idióta játékmodora =)
  • Sir IvanHoe
    #6819
    Nekem eredeti van, de kurvaszar,hogy cd-rol toltoget. Van olyan 1.10 nocd crack amivel mehetek a B.Netre?
  • Evil
    #6818
    mekkora sutyerakok vannak a b.net en.komolyan elmegy az ember kedve a jatszastol.kozosen gyakunk es a gecije felszedi a vazsijaval az osszes cuccot.de basszameg, minek a vazsijanak egy ketkezes blade?miert nem tudja onzetelenul odaadni, attol meg nem lesz ket centivel kisebb a farka ha egy kicsit alkalmazkodobb.
    kapja be!
  • konoko
    #6817
    d2gfx.dll
  • lowdog
    #6816
    ebből most tudnom kéne?
  • konoko
    #6815
    Egy mpq editor kell neked. Vedd elő a 109es stash nagyobbító peccsedet, és keresd meg a stash-ra vonatkozó táblát benne. Azt exportáld, majd a magyarított 110ben, az ottani stash helyére import. 2 perces munka. Ugyanigy csináld ha inventoryt akarsz nagyobbítani. Az persze más kérdés, hogy mennyire változott meg esetleg a 109 és 110, értem ezalatt hogy az 110ben elég sok mindent javítottak, átdolgoztak, igy kérdés mennyi kompatibilis egymással a kettő. Egy próbát megér, mert ahogy figyeltem, stashhez és inventoryhoz úgynézki nem nagyon piszkáltak. Az egész nem több mint 2 perces munka. Sok sikert! =)
  • Imremagdi
    #6814
    akkor csináljuk meg közössen !

    Van olyan progi amivel ki lehet csomagolni az mpg fájlokat ? Mert akkor ki tudnám találni hogy mitől nagyobb !
  • Imremagdi
    #6812
    1.09-hez volt egy olyan mod-om,amiben nagyobb volt a kocka,ládik,meg a hátizsák is ! És magyar is volt !

    kellene egy olyan mod amiben olyanezek nagyobbak,de más nem változott meg !!!!!!!!
  • konoko
    #6811
    Igencsak sokra mész vele most igy pár nappal a 110 kijövetele után. "hehe" =)
  • Evil
    #6810
    elobb jelentkezz be te hanyas!
  • Evil
    #6808
    ja tenyleg, valamit gagyogott regisztralasnal hogy 10 napon belul legalabb 2 orat kell jatszani, ahhoz hogy megmaradjon a karim.Aszem ezzel nem lesz gond.
  • shaba23 #6807
    szerintem ezzel akarnak vedekezni az ellen, hogy ne csináljon mindenki orba szájba cuccos karikat...ha nem jáccol kb 2 órát a karival 10 napon belül, akkor kitörlik