26171
  • Tomi13
    #6911
    Sziasztok

    Vettünk egy új gépet(2000xp,512DDR,9600pro) és kajak akadozik a d2:Lod játék közben :(
    A régi gépen (duron800,512sd,gf2ti) nem csinálta.
    Van vmi ötletetek?
  • shaba23 #6910
    up!!!
  • konoko
    #6909
    Menj le nélküle a towerbe, és irtsd ki a nénik az alján. Akkor is megadja.
  • shaba23 #6908
    stonyban asszem
  • maxius
    #6907
    Ismét elővettem e klasszikus egérölő játékot, és az 1. actban nem találom a könyvet ami a 4.ik küldit adja...hol van?
  • konoko
    #6906
    Most meghaladta.
  • Sir IvanHoe
    #6905
    Olvasni es megrteni a szovegetet az ket dolog ,lehet ez meghaladja 1-2 ember tudasat.
    Sorry
    Nem azt irtam, hogy a magyaritas szar!
  • shaba23 #6904
    Gyűlölöm ezt a szart...az nem Bnet ez egy fos...már 3x jatszotta el ez a "szardarab", hogy Bosskill (dio 2x, mefi 1x)közben lost...ehhBlizzard
  • konoko
    #6903
    Uh... Jóvan belátom én voltam a hülye. BOCSÁNAT! Kicsit kimeritő hetem volt, és igaz, télleg nagyon félreértettem az egészet. Sorry mégegyszer.

    ui: de legalább ember vagyok, mert tévedtem =) (hülye a helyzet, de ez legyen ezentúl a legnagyobb tévedésem az életben...)
  • Davidus
    #6902
    Látom az olvasás már megy... Na most jöhet a szövegértés. Emberünk kurvára nem a magyarítást szidta hanem azzal van baja hogy valami miatt szétbaszódott a kép miután feltette a magyarítást.
  • Factor_007
    #6901
    így olvasván a hozzászólásokat megjött a kedvem egy kis diablózáshoz :))
  • konoko
    #6900
    "szardarab". Hát tudod, mifelénk ez nem a kétségbeesés egyik jelzője. "Szopatni" meg nem "szopatom", valamit félreértettél. Egyszerűen csak nem szeretem ha valaki munkáját, amelybe energiát és időt öl, ilyen jelzőkkel illetnek. Ha van közöm hozzá, ha nincs(mint jelen esetben pl) akkor is. Ennyit erről, részemről téma off, nincs kedvem értelmetlen magyarázkodásba belemenni.
  • KisKolok
    #6899
    mmm szerintem ezt nem így kéne. Nekem abszolút nem a sértegető, fikázó, stb. hangnem jött le IvanHoe üzenetéből.
    Inkább egyfajta panaszkodás/segítségkérés.
    De ha segíteni nem tudsz neki legalább ne szopassad.
  • konoko
    #6898
    Hát te is tudod tisztelni más munkáját. A vicc az egészben, hogy egyedül vagy a véleményeddel, 99%ban tetszik a népnek és bizony használják előszeretettel. Gratulálok!
  • ollie
    #6897
    én mindet használom, mert semelyik sem talál meg minden szemetet
  • Andie
    #6895
    Milyen magyarositást és mi lett homályos???
    Számomra inkább az a homályos, ahogy fogalmazol...
  • Sir IvanHoe
    #6894
    Feltettem a Magyaritast es nagy homalyos szardarab lett az egesz jatek. Lehet az egeszet ujra installni. Elarulna valaki miert ilyen fos?
  • netuddki
    #6893
    inkább ehun-e!!
  • netuddki
    #6892
    ehun-e!
  • Evil
    #6891
    regclean
    jv16powertools
    spybot search&destroy

    mind a harmat!
  • jagger
    #6890
    hali.kollégiumból internezek ezért eddig nem sikerült sehova csatlakoznom.a rendszergazdával beszéltem és azt mondta, hogy engedélyezi a portot amelyiket akarom.
    a kérdésem az, hogy hol van állandó szerver és mi a pontos cím? valami jó oldal kéne.
    mi a javaslatotok?
  • ollie
    #6887
    Vannak ilyenek hogy:

    RegScrubXP
    OLE clean
    microsoft regclean
    jv16powertools

    és az Easy Cleaner
    de a spybot search&destroy-ban is be lehet kapcsolni némi regclean-t
  • Andie
    #6886
    Ez kifejezetten a diablo2-höz készült, bnet regkey cleaner, vagy miaszösz. este megnézem.
  • Andie
    #6884
    Ja, meg létezik egy regcleaner cucc is, amivel törölheted illetve megváltoztathatod a kulcsodat. Ha kell, elötúrom.
  • Andie
    #6880
    Egy kis segitséget kérnék.
    Számolgatom itt az 1.10es paladin esélyeit, és két lehetöség került szóba : Zeal + Fana vagy Conviction + Vengeance. (más ötleteket is örömmel veszek!)

    Egy nagyon fontos kérdés azonban felmerült bennem. Hogyan kalkulálódnak a sebzés bónuszok?
    Vegyünk például egy 200at sebzö buzogányt.
    1. Erre rájön a Zeal(lvl 20) + 96%-a => 192 dmg
    Pluszban jön a Fana(lvl 20) 373%-a => 200+373% = 746 dmg
    Összesen : 200+ 192+ 746= 1138 dmg.

    2. Egymásra hatással vannak a bonuszok (most nem a synergiröl beszélek). Tehát
    Alap : 200 dmg
    Zeal rádob 96%-ot => 200+ 96% = 392 dmg
    Erre nyomul rá a Fana 373%-al : 392 + 392*373% = 1835 dmg

    Kicsit jobban hangzik. Vélemények?
  • Faterx
    #6879
    Bocs az Y-nak gondoltam, félrenyúltam
  • Evil
    #6878
    nekem semmi gondom vele
  • Faterx
    #6877
    Törölj minden Blizzard és B.net vonatkozást a reg.ből
  • Evil
    #6876
    hozzateszem, NEHA nem ment!
  • konoko
    #6875
    Helyi gond lesz, mert modemmel vagyok en is, meghozza 56k dial, és felcsatlakozott egyből.
  • Evil
    #6874
    pasz, anno nekem modemmel nem ment emiatt, a b.net serveret pedig nem lehet megping elni, mert time out al visszadobja a csomagokat.
  • Evil
    #6872
    lehet nagy a ping ed, ez kabelnet nel elofordul ha nagyon le van terhelve az adott ag.
    Nekem is kabelnet em van, semmi extra beallitast nem igenyel a jatek a b.net en valo jatekhoz.
    Legujabb patch?Esetleg tuzfal hasznalata?
  • Jonny87
    #6869
    Hi!

    Valaki meg tudná mondani a Diablo könyvek szerzöjének nevét ? elöre is thx
  • shaba23 #6866
    Hát persze...neked van minden...
  • konoko
    #6865
    =)
  • Shaman
    #6861
    Semmitöl!
  • konoko
    #6859
    Hát nekem még mindig "fostalicska 56k modemem" van és bnetezek vele, igaz idő hiányában egyre kevesebbet... =)
  • Evil
    #6858
    ah ,akkor vettem 12.500 ert es akkor nem b.net ez tem, mivel fostalicska 56k modem volt.
    Beszerzem csak messze van a legkozelebbi MM vagy Metro.
  • konoko
    #6857
    Egyre olcsóbb, szinte már már nevettségesen, (gondolok itt a pár évvel ezelőtti 10-12kra), vegyél egyet.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6856
    SzerezzeD! :))