26171
  • Factor_007
    #6966
    köszi
  • lowdog
    #6965
    én is ezt olvastam blizzard honlapján... úgyhogy reméljük így van!
  • shaba23 #6964
    Lod europe-hun-1
  • shaba23 #6963
    ne rakj többet csontira..pakolj a skeleton masteryre, mert az nyomja majd a revieveket is...bone és psn sezrintem ne,golemre csak 1-1 mert az kell a revievhez...a többit néhány kommentel lejjebb olvashatod
  • G. Joe
    #6960
    Természetesen mehetsz! Viszont a sok száz vagy ezer egyszerru futo jatekot nem listazhatja ki abban a pár sorban a szerve, hogy mindent láss.
    Tudni kell a játék nevét akkor beléphetsz.
  • Andie
    #6958
    Na errol meg en nem tudtam. Ez bizti?
  • G. Joe
    #6956
    Mocskos Izual! Ugy elbújt, hogy elkéstem reggel melobol miatta :P
  • PiszkosFred
    #6955
    Igaz, de akkor folytassuk tovább ;] Nem a LEGutolsó hulla fog megmaradni, hanem az, amelynek tartalma (felszerelés meg minden amit hordtál) a legtöbbet ér anyagilag. Legalábbis valahol ezt írták az 110 kapcsán, summiton talán, nemtom már...
  • Andie
    #6954
    Diablo 2 Magyarositas
    (1.10-ben mar CSAK LoDhoz van!!)
  • Andie
    #6953
    Ezt annyival meg kiegeszitenem, hogy 1.10ben nagyon vigyazni kell, vissza mesz-e "puceran" a cuccodert, mert ha tobbszor halsz meg, akkor exit/ujbelepes utan a LEGUTOLSO hullad lesz a faluban a lada mellett. Namost ha a legutolso hullad egy "pucer" hulla (mert mondjuk a szornyek korbekaptak az elso hulladat), akkor baxhatod a cuccaidat, azok ott maradtak a legelso hullad mellett, az elozo jatekban...
  • PiszkosFred
    #6952
    Ha meghalsz, akkor a hulladbol a cuccaidat nem fogja kiszedni senki. Kiveve ha HC a kari. De gondolom ujkent nem hcval kezdel. Ilyenkor kilepsz majd vissza, es ott a hulla a varosban. Vagy elsetalsz ahol meghaltal es felveszed a cuccaid. Ennyi.
  • shaba23 #6950
    ezt én is észrevettem, hogy ladderben (főleg hell), a srácok csak arra várnak, hogy egy ütőképes party végigtolja őket. De ha valami nehézség van, akkor bye...én Anya-hoz lassú kínkeserves (kb 25 halál)munkával, egy 3tagú csapat tagjaként jutottam el...ott aztán volt csapatmunka...a végén 3 különböző nyelven hangzott el a gratuláció. Az egy kurvajó menet volt.
  • PiszkosFred
    #6949
    Kilepsz majd vissza, es elmondod a tarsakhogy, hogy "****** meg!"
  • Factor_007
    #6945
    lenne egy pár kérdésem:
    1. honnan tölthetném le a magyrosítást?
    2. nemrég indítottam egy Paladint. Itt olvastam és máshonnan is hallottam hogy a Blessed Hammer elég erős. Nem akartam fejleszteni, mert nem tűnt valami erősenk(ránézésre :))))) Most akkor ezt érdemes fejleszteni? Eredetileg a fanaticsmra akartam rámenni, de inkább elöbb kérdezek. Szal a fanaticsmot érdemes felnyomni?
    nagyjából ennyi majd ha eszembe jut még valami akkor kérdezek :)
    válaszokat előre Köszönöm
  • Brutal
    #6944
    Teljesen egyetértek veled!
    Én hálóban kezdtem el először nyomni multiban a D2-t és mindenki azon volt hogy véletlenül se csaljon a LAN-on kivül se mert ez gusztustalan dolognak számított és számít a mai napig...
    Az volt a jó hogy mindenki megértette hogy az az igazi game ahol mindenki megszenved a túlélésért és nem rögtön 3-4k-s sebzésekkel rohangál normal szinten....
    Nekem ez segített abban hogy mindvégig tiszta karakterrel nyomuljak...
    Bocs hogy így beleszóltam a fórumotokba.
  • G. Joe
    #6943
    ja és a ladderen nincsenek csiterek. Néhány bugger pk-t leszámitva, de ők csak hc-ben veszélyesek.
  • G. Joe
    #6942
    Nem ilyen "tisztalelkü" mindenki mint te vagy. :)
    Én a bneten, ladderen nyomom, és ott még elég kevés a jo cucc. Mivel csak pár napja tolom az 1.10-et gyakorlatilag semmim nincs.
  • G. Joe
    #6941
    2-2,5 év :P
  • G. Joe
    #6940
    de van, ott vagyunk a bneten :P
  • Evil
    #6939
    emborok.
    estenkent nincs valakinek kedve dio2 z ni?
    icq zorgessen meg ha valaki szeretne jonni.
  • ollie
    #6938
    mikor lesz már 1.11?
  • G. Joe
    #6935
    Csupan az alábbi 2, nem tul gyakori rune kellene hozzá :p

    Ohm + Sur

    Tengenyi esélyem van rájuk.
  • G. Joe
    #6933
    jol beszélsz :)
  • G. Joe
    #6932
    Nehéz, de nem unalmas :)
    Van hogy egy Hell baalrunnál, ugy hullanak a lvl 90-es karik, hogy öröm nézni. :)
  • ollie
    #6931
    nem, sőt még a 800x600 is extra, hiszen az alap dio2-ben csak 640x480 volt.
  • shaba23 #6929
    nekromantánál mindenképpen a reviev a nyerő...a golemekre 1-1 elég, azis csak azért mert kell a revievhoz :) én normal act3on csak 2-őt tettem csontira és 2őt a mage-ra+a blood golem...golem masteríre semmit, mert nem befolyásolja a reviev-kat csont mastery max, summon resist 5, amplify-lower res-ájronmajdnem 5-5-5...jah és corpse expl lehet maximum (most lvl22 a nekrom, és van +2 allskillje +1 summon skillje, de semmi extra cucc..ha nem megy ő is verekedni, akkor a háttérből átkozva egész jól boldogulok vele)
  • shaba23 #6928
    érdekes...a barátnőm is most csinált nekrót, és mivel néha én is segítek neki, megállapítottam, hogy az egyik legkönnyebb kari...Durieltől csak 1x kellett kiteleportálni, akkor is csak azért, mert elfogytak a csontik és már a csicskát csapkodta...3 sima 3 mage és egy blood golem van...a csonti mastery asszem 14
  • SLICK
    #6925
    NA milyen az 1.10?
  • G. Joe
    #6924
    A jelenlegi karim poisonos, és azért javaslom a hanyagolasat.
    Csak partiban, és nagy tömegben hasznalható, hiaba a 10 ezer közeli poison damage
    A Revikhez a csontikat nyomasd föleg, mivel a magusok jol hasznalhatok, sőt a csontik is (meglepő modon)
    A golemeket azert kell vinni, mivel az is feltétel amint látod a skillfán.
    Hozzátenném, hogy az Expasionrol beszélek, és az 1.10-es patchrol, ami most fut a Bneten.
    Pályázzál be és vedd meg valamelyik MediaMarktba vagy Metroba, és vedd meg 2990Ft-ért.
  • Jockey
    #6923
    ha jól értem a poison vonalat te hanyagolnád
    ez a revive az summon vonalon van ha jol látom
    akor elég skekelton mage skeletonoakt aztán revie-t nyomni, vagy golem soron menjek végig és ugy legyen meg a revive?
    sorry hogy ennyit kérdek, de nem akarom elkúrni
  • G. Joe
    #6922
    Javaslat nekronak:
    gyurjal revikre, vagyis revived, jobb oldalt a legalso.
    Ehhez maxold hozzá azokat a skilleket amelyek bonusz pontokat adnak még hozzá, illetve erősítik a lényeid, summon resist, skeleton mastery. Skeleton Mage is mehet, azok is segitenek.

    Sokan ajánlották a poisonos mekrot, de én nem látom igazán ütősnek. Most lvl 71-es a nekrom, és a poison explosion 9000 körüli, de harmatgyenge, egy több playeres játékban.

    A lényeid mellé hatásos a Lower Resist, ami csökkenti a monszterek ellenállását, esetleg az Iron Maiden, de a több HP miatt az 1.10-ben nem annyira szerintem.
  • Jockey
    #6921
    k, szal akor nics tanács egyenlőre hogy mit fejlesszek necronal?
    látom van 3 ág, egyiket kéne maxolni vagy vegyesen fejleszteni?
    még teljesen üres a skilltree-m, és act2-be vagyok, valamerre elkéne indulnom gondolom:P
    a 2 külföldi srácnak köszönhetőne nem traineltem, de mostmár kéne:P
  • Evil
    #6920
    en most vettem 2990 ert az alapot+az exp et, meg anno 12.5k ert a rendes dio2 t.
    allitsd at magyar ra a teruleti beallitast a winfos ban es akkor automatice oda megy.
  • Jockey
    #6919
    mi a magyar chatinak a neve?
    en nem oda csatlakoztam be automatice, vagy nemtom hogy működik ez
    expansionom sincs, menyi lehet vajon az ma? ha valami 5k alatti akkor megveszem sztem
  • G. Joe
    #6918
    régi szép idők, amikor néhány mp alatt halt hell baal :P
  • G. Joe
    #6917
    lépj be a bneten a chat-be ott automatikusan a magyar csatira rak be a game, ott találsz elég partnert.
    A kari fejlesztés nem könnyű. Mivel nemrég jöt ki az 1.10-es patch, még nayon kiforratlan a legjobb "recept". Jóval nehezebb lett az egész, és sokkal erősebb az összes monsta.
    Jelenleg (1 hetes játék 1.10-ben) ugy látszi, hogy a tappos assa, a blessed hammeres pala, és a revis nekró amelyek közkedveltek. Temrészetesen sorcibol van a legtöbb most is, de már közel sem olyan erősek mint voltak.
    Nézd meg figyelmesen a skill lapod, és ot látni fogod, hogy mely skillekhez, milyen bonuszok adódnak a masik, rokon skillektől. Probálj meg magyarokkal jatszani, és menet közben kérdezni. Az első 1-2 kari ugysem lesz az igazi, mivel csak a sajat hibáiból tanul az ember igazán. No meg ahány ember annyi stilus. Mindenestre ne add fel, ha elsőre kicsit neheznek tunik. :P

  • Jockey
    #6915
    sziasztok
    annó még diab2 megjelenésénél megvettem kemény 12k pengőért a játékot, kcsit henteltem vele, de valahogy elfelejtődöttn (cs mánia volt akor még javába sztem vagy már daoc?:))
    tegnap ujra kezembe került, hát fel is raktam gyorsan, indítottam a uerope rralmbe egy necrot, csináltam egy gammát, be is jött 2 külföldi, fel is mentme vagy 13as szintre, és átjutottam a sivatagba
    nos játékpartnereket keresnék egyrészt, másrészt fejlődés tekintetében kérnék helpet, mert arra még emlkéxem ősidőkböl, ha valamit elbaszok az késpbb kritikus lehet
    szal karik amik érdekelnek: necro, sorcerer, ezeknél mit érdemes fejleszteni , és milyne sorrednben?
    valszeg ma egy socrit ujrakezdek 0rol, ha van kedvetek gyertek
  • G. Joe
    #6914
    Nagyon kemeny lett ez az 1.10. :) Nem is baj! Végre csinált vmit a Bllizad North. :P
    Ideje volt. Nice Work! Végre normalis jatek is kialakulhat az eddigi huzásra és tehenezére butitott szutyok helyett. :)
    Sőt hogy maphack sincs :)
    Szerencsére a botok se menenk egyelöre, ha jol tudom. Néhány hét (hónap) tiszta játék várható. Bár most hellen, megnézem azt a karit aki egyedül csinal egy mefi vagy baalrunt, scriptelt futással. :P

    GG Blizzard !
  • konoko
    #6913
    Directdraw-ba próbáld, ne d3dben. A játék abból a szempontból "fantasztikus" hogy a legkülönfélébb tüneteket képes produkálni bármilyen érthető ok nélkül, legyen az bármilyen konfig. Pár vkártya beállitási lehetőséget próbálj végig, esetleg pár régebbi drivert, stb.
  • Quasar
    #6912
    Ha ők szerelték össze, akkor szereld szét. :)
    Poén volt. De jó lenne ha a vinyók és a cd-k nem egy IDE kábelen legyenek. Egyiken a vinyók, a másikon a cd, de ezt csak akkor ha nem akarsz cd-t copyzni. A diblo cd-krol tegyél fel mindent, hogy ne swappoljon. Olyanokat is amit az install nem tett fel. Nézd át a BIOS-t is. Ha nem változik akkor nem tudom. Nézd meg hogy tényleg azok vannak e benne amit megvettél. Aztán full ujra install.