26171
  • Laalee
    #7008
    ez ok de mint látod ugyanaz a hely kb ugynakkora karikkal mégis tök máshogy jön az xp
  • Shaman
    #7007
    Hát jah én is elszoktam osztogatni a cuccokat,ha nincs rá szükségem,illetve nem az én karimé,mivel tudom,hogy barbbal,paladinnal soha nem fogok nyomni (nem csípem öket) ezért pl az ilyen cuccokat ha találok kapásból odaadom ingyért. Mondjuk nekem már volt pozitív tapasztalatom is,s nekem is adtak cuccost ingyért,de ez nem általános....
  • Shaman
    #7006
  • Shaman
    #7005
    Nos ugye felvetödtek itt necró fejlesztési kérdések. A páholyban mostanság a ropis necrókat díjazzák nagyon szemben a revive-osokkal. Akit érdekel megnézheti (www.diablo.hu ,s itt a necromanta rejtek)
  • ollie
    #7004
    király!
  • G. Joe
    #7003
    KNBV G,, íííííííííííííííííííííííííííí bb <<<------- 9 honapos kislányom irta nektek :)
  • G. Joe
    #7002
    Majd megnezem ma este, de szo ami szo, en is elég rongyokban jarok. Mondjuk en trappos vagyok, igy igyekszem távol maradni a sűrű csatáktól.legobb cuccaim egy egy dupla pdiamondos moser pajzs, egy tal maszk, és egy stealskull(mind3at Ralistiltől kaptam). Szal nagyon kiraly.
    Olyan partyt még nem láttam ahol a sorcokbol volt a legtöbb és haladt is a party. A többiek bonuszaira nagy szükség van partyban.
  • G. Joe
    #7001
    Az a szintedtől függ hogy hol kapod a legtöbb xp-t. Amugy Listeréknél van oriási adag belőle.
  • G. Joe
    #7000
    hanyas az a soci, és mennyit sebez a fireball? Hányas szinten? Komolyan érdekel, hogy milyen most egy ütőképes sorc.
  • G. Joe
    #6999
    Kis naiv. :)
    Nekem sajna nincs, igy nem tudok segiteni.
  • Laalee
    #6998
    most jutottam el nm baal ig, csak nekem tünik úgy hogy sokkal több xp-t szór vagy hc ban kevesebbet osztot. 60-65 ös hc karival idáig kellett vagy 2-3 run mire lépett egy szintet, tegnap 1 run alatt 3 at léptem 61röl 64re. ez viszont nem hc karakter
  • Andie
    #6997
    Enyhén csalódott vagyok
    Most elöször kértem volna cuccot, kreáltam is egy gammát, "N BulkathChilds" néven.
    Gondoltam hátha bejön, és bejön :) valaki, akinek van.
    Nem is kellett sokat várnom, 10 mp múlva jön egy srác, nemtom milyen nemzetiségü. Aszongya neki van. Mit adok érte?
    Kérdem mi kell? - Nemtudja. Mutassak valamit.
    Mutogatom a cuccokat sorban - belátom, nem überbrutál cuccok, hisz ha olyanok vannak is, rajtam vannak - vagy más karaktereken.
    Azért kitettem egy Minotauruszt, egy Chromatic Ire-t, néhány hasonló unique baltát, sapkát, stb... Semmi nem tetszett neki. Aztán le is lépett.
    Biztosan én vagyok a hüje, de tegnap pl csak úgy, ingyen odaadtam egy 60as sorcinak egy Chromatic ire-t, mert már 2 volt. Korábban egy brutál kardot "ajándékoztam" el.
    Namost nem várom el, hogy hasonló módon, ingyen ideadja valaki a bulkathos kardokat, de azért kicsit több megértést, segitökészséget feltételeztem... Ezexerint hatalmasat csalódtam, szépen pofára estem.
    Nos, tudom nem szeretitek a kunyerálókat, de azért beirom, max megköveztek : a frenzys barbimnak nagyon jól jönne a bulkathos cucc, szóval ha valaki hajlandó a "szar" cuccaimért meg egy nagy köszönömért ideadni...
  • PiszkosFred
    #6996
    Mi az a "kezdő láma cucc"? (...)
  • shaba23 #6995
    nem adnál néhány sorc cuccot? :)
  • Sadun Tryst
    #6994
    akit érdekel 1 hasonló játék mint a D2, akkor nézzen be a Riftrunner nevü topicba! igaz sok infó még nincs, de 1 kép már van... :)
  • PiszkosFred
    #6992
    Oreg, ha ez igaz, le a kalappal oszinten! Trainer nelkul sosem sikerult, pedig meg versenyt is rendeztunk hogy ki jutt messzebbre. A vegen maradt a zenehallgatas ;]

    Ha mar ilyen vegigjatszos vagy, a Predatort hogy kellett vegigjaccani? A legvegen amikor jon a pred jobbrol, a faronk a kep kozepen, swarzi meg balrol. Lattam a filmet, de ez itt nem muxott... Tipp? ;]
  • PiszkosFred
    #6991
    Najt baalig nincs gond vele, hellen alapban halott ugy. Najton is csak az akt2es lajtos bogarak, vagy az akt5os fast lordok amelyekkel gond szokott lenni. Nem is merek atmenni hellre egyelore. Lehet szegeny sorcom najtrol megy nyugdijba.

    Az viszont ketsegtelen, hogy en sem szivesen megyek be sorcos runokra, foleg nem dia/baal felekre, csak akkor ha van egy nekro is a kornyeken, esetleg egy dru.

    Itemekrol meg jobb nem is beszelni. Az egyetlen normalis pajzsom egy +1 sorc pajzs, meg shep adta. Szegeny assam(igazi kokemeny kungfus neni) es barbom(keses) addig pihen a barrakban, amig nem szerzek nekik normalis cuccot a sorccal, mert anelkul nincs ertelme. Viszont ha az assadnak van valami kinott cucca kolcsonbe, szolj ram este plz ;]
  • shaba23 #6990
    van egy lvl79-es mf sorcom (kb 190MF,ami vicc) hellen kb 27-es átlag resistekkel. HA sikerül keresztülverekednem magam mefisztóig (elmegy néhány potion) és odalent a csirkék és a tüzes genyók jól helyezkednek el, akkor sebesülés nélkül lehet megölni mefit meteorral...NM-en a szokásos static+orb a nyerő, de hellen ez nevettséges próbálkozás. 1.09-ben lvl 70-től már mefiztem...igaz a MH sokat segített, de akkor is sokkal könnyebb volt...sokat segít,, ha van egy haver barbi aki indulás előtt nyom egy BO-t. Viszont komoly gondot okoz, hogy 10 runból 7x jutok le, és kb 5x ölöm meg mefit. Ez nem túl lelkesítő...
  • ollie
    #6989
    naaaaaa, én még a turricaneket is végignyomtam minden cheat nélkül C64-en...
  • G. Joe
    #6988
    Kb jol látod a kérdést. Csak itt örökélet helyett a legtáposabb cuccok kellenek.
  • Andie
    #6987
    Na oké, csak akkor mutasson már valaki egy 1.10es 85-90es sorcit, ami hasonló könnyedséggel veszi az akadályt, mint az enyém anno. Kiváncsi vagyok.
    Mert ellenben éppen ha nincs ilyen, azaz tökmindegy micsinálsz, hell act 4-5-ben nincs életképes karakter, akkor kezd a d2 is a régi C64-es játékokra hasonlitani, hogy vért izzadhattál, örökélet nélkül ugyan el nem jutottál a gamma végére!
  • G. Joe
    #6986
    :)))
    Tipikus 1.09-es kari. Ilyen volt az első lvl 99-es karim anno.
    Nagyot ütött!
    Most nem sokat érne. Mint ahogy a tied sem :))))
    Vagy :(( ?
  • Andie
    #6985
    FO + nova.
    Amúgy MF-es, föleg ez a baja. Gyak minden resistje 0 alatt van, van ami -25. De nem volna baj, ha úgy hatna a nova meg a FO, mint 1.09-ben. Beálltam hell bocik közé, megvártam amig közel totyogtak, nováztam 3-at, és begyüjtöttem a cuccot. Most? Le sem merek menni. Novától gyógyulnak baze.
  • Laalee
    #6984
    a cipőm ad +26% mf et és kész :D az őv +68life. a többi rare. mivel nm baalhoz nem jutok le amig ki nem nyirom az anchienteket, nehéz cuccolni már. marad blood végéröl a behemót azt könnyü gyilkolni, és elég jól dob sárgákat.
  • Laalee
    #6983
    wf et sosem használtam :D

    anno jawazon volt titannal, akkor volt egy wf om, de azt odaadtam havernak.

    csak a bociknál néztem a sok hanyatteső bocit, onnan tudtam mivel lőnek :D
  • G. Joe
    #6982
    egy skystrike nekem is esett tegnap, azt feljanlottam volna szivesen :P amugy rongyokban jarok :P
  • G. Joe
    #6981
    kár a guidedért, anno a wf-es ama nagyon ütött vele :P
  • Laalee
    #6980
    én most egy bowazont viszek lvl60 act5 nm.
    passzivokra pakoltam 4-5 pontot, hogy 50% körüli érték meglegyen mindenböl. ezenkívül ugytünik strafingra kell pakolni, és freezingre valamint a synergy skill miatt érdemes a cold arrowot is pakolni ice nem lényeg, csak a fagyasztás idejét növeli. guided arrow szar lett, nem fordul vissza igy felejtős.

    ezenkívül elég szar cuccai vannak egyedül egy skystrike bow ja van ami uniqe.
  • G. Joe
    #6979
    A napokban jatszottam egy partyt a ladder vezető 2 lvl 96-os karival, egy csontis nekroval, egy blizzardos sorccal. Nem voltak gyengék, de olyan cuccokban vazze..... A sorcnak vagy 34 fölötti blizzardja volt. 8-as partyban 3 perc alatt zuztak le baalt és elöszobáját.
  • G. Joe
    #6978
    milyen a sorci?
  • Andie
    #6977
    Már osztjuk 1 ideje a tapasztalatokat, de énis úgy érzem, hogy még mindig nem elég.
    Én most inditottam egy frenzys barbárt, 2 karddal nyomul majd, és egy paladin lesz állandó társa (barátnöm vezetésében).
    Jelenleg 30asok vagyunk, úgyhogy még tápolás folyik, de amint élesre vált a helyzet, beszámolok.
    Mindezt teszem azután, hogy a 85-ös tankönyvszerint fejlesztett sorcim úgy elvérzik hell act4-ben, hogy öröm (?) nézni... :-/
  • G. Joe
    #6976
    Ugy érzem ideje megosztani a tapasztalatokat egymassal. mivel az 1.10 teljesen megváltoztatta a skillek, és monszták erőviszonyait is.
  • G. Joe
    #6975
    mivel vagy, és hogy fejlesztetted a karit?
  • lowdog
    #6974
    nekem mondod, én normálba se bírom az act5-öt egyedül mer olyan gyenge a karim :) már act3-ban is voltak gondok de egyedül megyek itt két perc alatt lehalok :)
  • G. Joe
    #6973
    Vazze rohadtul nehéz lett a jatek. A nehany damage bug?-ról ne is beszéljünk.
    Öröm nézni ahogy kreálás utan 5 mp alatt telik meg egy hell baalrun. További mosolytfakasztó tény, hogy amikor lemegy az első kari a wp-n, 2 mp xy ..slain by black souls...további 2 mp, és üres a party. :))))
    Ez még a jobbik eset, mert láttam olyan partyt ahol a karik nagyrésze 90 körüli volt, és ugy hullottak mint a legyek.
    Pozitivum, hogy most iagzi partyra van szükség. Végre helyük van, és szükség van barbárra, palála, nekróra!!, és druidára is. Nem élnek meg a csupa sorci partyk hellen. Olyan partyban el sem indulok, ahol 5-6 sorc van. Reménytelen.
    Egy kari skilljei szinte semmit nem érnek magában.
    Iszonyatos hentek alakulnak ki egy normális partyban, totális mészárlás, szinte nem is lehet tudni, hogy ki-kivel van , és ki öli a monsztát.
    Ez rendjén is van. Igy álmodták meg a játékot anno.
    Viszont az itemszerzés katasztrofális.
    Csak a melee karik jutnak a monszták közelébe. Én a trappos assámmal esélytelen vagyok bármilyen cucc felvételére.
    Egyedül viszont hellen az immunitások miatt lehetetlen elboldogulni.
    Amíg nem jön egy csapat light immun, addig letrappolok mindenkit. Utána viszont vége, Sőt a Bossok brutálisan sz.rnak a sokezres sebzésre, hetekbe kerül amíg lehalnak.
    Szal nem egyszerű.
    Masik fajdalmam, hogy a poison dam az igeretek ellenere gyengebb lett mint volt. Poisonos nekrorol mindnekit lebeszélnék. 15 ezres poison dam....há mit is mondjak, hellen annyit ér mintha záptojással dobálnám a monsztákat. Kár hogy egy 77-es kariba került ennek a tapasztalatnak a megszerzése.


    Maphack nuku. Igy korrekt, viszont nehéz mint állat.
    Mefit 20 perc futkosás után találja meg az ember, és hálából dobál sok kéket. Halleluja!

    Tudnám, honnan van egyeseknek így gf, wf stb ?
    Mondjuk wf-el fél tegez vessző kell egy csontihoz is. 

    Érdekes az összhatás, és brutálisan nehéz.
  • Andie
    #6972
    Na újrakezdte. Tegnap este 16-ig tudtuk felhúzni.
    Próbáltam a 30as barbárommal segiteni neki, de alig kapott xp-t. Nyilván nagy volt közöttünk a különbség.
    Úgyhogy csak portálokat nyitogattam a questekhez, BO-ztam neki, ö meg csapkodta akit ért.
    lvl 12-13 fele már act2-ben együtt is küzdhettünk, elég jól kapta az xp-t mellettem is.
    A cuccait addig egy cuccos kari eltette.

    Észrevettem egy érdekességet. Eddig ugye úgy volt, hogy ha a faluban ledobáltál cuccokat a földre, és vissza kimentél gyakni, akkor egy idö után (úgy láttam a kint hullott cuccok arányában) eltünnek. Mire visszaértél a faluba, már csak a fele volt meg a cuccoknak, vagy semmi sem.
    Namost tegnap hatalmas meglepetés ért. Behoztam 3 remek claw-t a lány assassinjának, ledobtam a földre. Ö még eltökörészett Charsinál, mert voltak nála el-nem-adott cuccok, kb 2 perc eltelt, mire odajött a ládához, és nézte volna, hogy miket hoztam neki. 1 (egy!!!) karom volt a földön a 3 helyett. Hangsúlyozom, senki nem ment ki a faluból, csak ácsorogtunk (ill. ö boltolt). Amikor ledobáltam, még megvolt a 3 cucc.
    (késöbb, mikor a régi paladinjáról cuccoltunk át a cuccos karira, akkor is eltünt az ijász bérencének a socketes mellvértje)
    ÚGyhogy óvatosan a földredobálással a jövöben srácok!
  • PiszkosFred
    #6971
    Hát pont ez a bnet egyik legnagyobb varázsa, hogy nincs editor, és egyéb móka. Az a paladin immár azzal a félretett 5 skillponttal fog rohangálni a továbbiakban. (kreálja újra, 30 még nem egy nagy probléma. Cuccaid addig tedd el, és pár nap alatt ott is vagytok ahol most.)
  • Evil
    #6970
    az mar ugy marad
  • Andie
    #6969
    Sziasztok!

    Egy nagyon sürgös segitségre lenne szükségem!
    Barátnömmel közösen fejlesztgetünk 2 karaktert bneten, ö egy paladint, én egy barbárt. Már épp megléptük 30as szintet tegnap, mikor nagy örömében rápakolt vagy 5 skillpontot egy olyan skillre, amit nem is akart használni. Most nagyon kétségbe van esve, mert gyak a 3 hete tápolgatott karakter úgy ahogy van, el van baxva.
    Tudtok valami toolról, ami a realmes karakter skilljeit át tudja variálni? (tudom, ez cheat erösen, de csak együtt játszunk, és ilyen módon másokat nem érint a dolog)
    Köszönöm elöre is!
  • Factor_007
    #6967
    neked is köszi :)