26171
  • G. Joe
    #7048
    Én tudom, és remélem a hozzászolásaimbol kiderül hogy ladderen tolom :)
  • Shaman
    #7047
    Ez a necro bot ladderes karidnak van?
    Mert akkor nem tudjátok egymásnak odaadni,ha egyikötök ladderes a másik nem,bár ezt te szvsz nagyon jól tudod!
  • Adam5
    #7046
    ok thx akkor én megyek bye
  • G. Joe
    #7045
    8 után szerintem
  • G. Joe
    #7044
    Azért ne add fel ilyen könnyen :)
  • G. Joe
    #7043
    csakis szerintem. Bár a mostani csitek nem mennek, de ha a régi karik megmaradtak és a cuccok akkor csakis a ladder érdemes.
  • ollie
    #7042
    hát ez a di egy kabaré esküszöm! mi a francért játszak vele bneten? a sok tápoló szédült köcsög miatt játszani sem lehet.
  • G. Joe
    #7041
    /w *gjoe_df szöveg
    van egy új ficsör a bneten, ugy hivják friendlist. Ha felveszel valakit rá, akkor mindig tudni fogod hogy online, vagy offline, valamint hogy hol játszik és milyen partyban.
    Parancsai:
    felvétel a frindlistre:
    /f add accountnév
    friendlist lekérdezée:
    /f list
    üzenés a friendlistre (mindenki megkapja):
    /f m szöveg
    továbbá cseten (játékban nem) müködik még a reply (válasz parancs). Formája:
    /r szöveg
    ekkor annak meg az üzenet akitől utoljára üzenetet kaptál.


  • Adam5
    #7040
    tehát ha cheat mentes karikkal akarok játszani és hogy minden tiszta lengyen akkor a ladder kari érdemes
  • G. Joe
    #7039
    A ladder nem keveredhet a sima karikkal. A sima karikat asszem nem törölték anno, igy megmaradt a sok ezer hackelt dupeolt cucc. A ledder a pacth utan indult, mindneki tiszta lappal kezdte.
    Legnagyobb ladderkari asszem most 96-os pedig valszeg egy egész klán nyomja.
    X honap utan laddertörlés várható. Akkor a sima karik közé közé kerülnek a ladder karik is. Utana minden ujra indul. Az új itemek asszem csak a ladderben esnek.

    (javitsatok ki ha hülyeségeket irtam, mivel sok info csak fél füllel hallásbol eredet, csak valami választ akartam adni a kérdésre).
  • Jockey
    #7038
    woaww, köszi jelentkezni fogk, kb mikor tájt leszel bent?
    ja és még 1 kérdés: hogy tudok üzenni neked?:))
    nemtom mi a parancsa
  • G. Joe
    #7037
    Ezert járok rongyokban én is :) Amikor Dio vagy Baal hal, 1 mp-re megáll a kép. 3,2 barton, ati 9600pro, 512Mb ddr, szal bármilyen géped lehet. :(
  • Adam5
    #7036
    mi az a ladder character?
  • G. Joe
    #7035
    Nagyon túl van terhelve a bnet mióta kijött az 1.10. Eddig ált olyan 60 ezer ember nyomult egyszerre, most megesik hogy 90 ezernél is több.
  • G. Joe
    #7034
    Van fölösben ume's lament nevü unik nekro botom, +2 nekro skilles. Nem számit extrának de hasznos. gjoe_DF accon leszek este fent, ha kell üzenj rám.
  • Adam5
    #7033
    látom már van 1.10 versio nem csak beta
    én amikor gameltem vele még csak 1.09 volt
    mi az a ladder character?
  • Adam5
    #7032
    bye
  • Adam5
    #7031
    megyek most b.net
    jön valaki?
    (eddig nem volt adsl csak openbe nyomtam de most
    b.neten kell kezdenem egy 1.ső szintut)
  • Laalee
    #7030
    gyanitom az a 350 es gép nem egy jófajta 815ös lapba kerül, igy max 128megás modulokat fog értelmesen lekezelni, ebböl 2t vagy 64esböl 3 at. a bx is csak nagy nehézségekel és mázlival kezeli le a 256megás modulokat.
  • Laalee
    #7029
    baalnál tolakodni kell :D

    amikor már csak hangyafaszni élete van odaállok a pofájába és kattingatom a foldet :D azt bizok benne, hogy unik cuccot vesz fel :D mazsolázgatni nincs idő a többi vadul kattingatjuk a földet játékos miatt :D
  • Shaman
    #7028
    256 MB SDram 5900 forint,szal..........
  • Adam5
    #7027
    és 128 nem elég neki?
  • Shaman
    #7026
    Hát ejgen.
    Ugye logikusan (meg ahogy írták is) a melee karik összeszedik a cuccokat,mivel ugyi ök közelebb vannak.
    Én még most vegyesen tolom. Szintlépés meg haladás társakkal,aztán ha akarok egy kicsit cucc gyüjteni indítok egy pass-os gamét. persze ez most még müködik,hát hellen már nem fog az tuti.Ott egyedül valszínüleg kampó lenne.Szal ott majd figyelmes leszek,s rástartolok a cuccokra!:-)))
  • Shaman
    #7025
    Hát az gáz lehetett:-((((
    Na ezért nem szívesen veszíteném el a karim. Csak hát ha egy 84-est elveszítenék,tuti dühönben egy idejig nem dióznék!:-)
  • Jockey
    #7024
    hát, én már megse merek szólalni itt:P
    én kb 1 hete kezdtem a gammát, és ddig mindig volt team társ akivel nyomultam, máskérdés milyenenk voltak
    os, mivel friss vagyok, ezért én még lassan itemezek, így a többiek lényegében felkapkodnak mindent mire én reagálok:P
    ennke köszönhetően jelenleg szinte semmi cuccom nincs, tán pár gyürü, a resistem is csak tán egyböl több mint 0, botként is egy olyat hazsnálok amit még lvl6onadott egy srác nekem:)
    ez nem itemlejmolásként írtam, persze ha valaki mégis megszánna vamai közepes szintü necro cccal biztos elfogadnám:)
  • ollie
    #7023
    na de úgy elég lassú lesz. nem érdemes a min. konfigon futtatni a cuccokat.
  • Adam5
    #7022
    az irja a blizzard hogy 64 MB RAM elég a multihoz
  • Majati
    #7021
    most megvagy nekró :D
  • Adam5
    #7020
    192mb ram?
  • Laalee
    #7019
    megy csak memória kell bele 192 legalább multinál
  • Laalee
    #7018
    hát nem volt kellemes a 84 es nekrót elvesziteni 2 szint kellett volna hogy felkerüljek ladderre :D b.net belaggolt, de ezt nem vette tudomásul az a 3 unik council mefinél :D
  • Adam5
    #7017
    most van egy 1700mhz gép cool,
    de a másik egy 100mhz tegnap vettunk egy 350mhz et
    4mb video kártyával+voodoo gyorsitóval megy a dio2exp ugye?
  • Laalee
    #7016
    hát idáig maphack kilépett, de most nincs amugy szinte csak lag miatt halt meg hc kari ha volt jo cuccod, és tudtad hogy mire kell pakolni 1,09 ben. 1,10 ben más a helyzet, meg amióta kijött kurva lagos lett az egész ujra. tegnap is volt 1-2 perces beragadás,csak egy unik cucc hevert a földön gondoltam megvárom :D
  • G. Joe
    #7015
    véletlen volt :)
  • ollie
    #7014
    nagy baj ha 1.10-ben csak 3 ütés kinyirní diablo-t hellen?
  • Shaman
    #7013
    jah még nem isgratuláltam a 7K elviteléhez!
  • Shaman
    #7012
    Még soha nem toltam HC karival,rosszul esne 1-2 hónap fejlesztgetés után elveszíteni...
    Talán ha soha nem lagolna a bnet kipróbálnám.
    Télleg ha látjátok hogy lagzik akkor mit csinál a HC kari? Save and exit egyböl,vagy hogy küszöbölöd ki hogy be ne haljon?
  • Shaman
    #7011
    Hát igen a sorc kérdés az érdekes....
    Ugye a synergie rendszer miatt egy igazán ütöképes sorcnak 1 ágúnak kéne lennie,s akkor kimaxolhatná az adott ágat,s brutál nagyokat sebezne. De! Egy ilyen sorc abszolút nem él meg egyedül föleg nem hellen. Ha állandóan csapatban játszol,sosem egyedül,akkor talán életképes lenne,de egyébként szegény halott ügy.
    Mindenképpen 2 ágas sorcit érdemesebb fejleszteni,bár ugyi az ebböl adódóan mindkét ágában kissé kevesebbet fog sebezni,mint az egy ágasok.
    Mondjuk én most épp egy necrót fejlesztgetek,kissé félre van fejlesztve,de nem is arra szánom,hogy egyedül megéljen,inkább segítse csapattársait,s ezért elég vegyesen osztom el a skill pontjaimat. Most még normálon nyugotan haladok,de tudom hellen egyedül teljesen életképtelen lenne...... talán ha csak ropis necró,vagy reviveos lenne,de hát mit csináljak én szeretem a Gólemeket a bone speart meg az átkokat is...
  • Laalee
    #7010
    az viszont totális csőd amit 1,10 ben a hc val csináltak. csicskát minden acton ujat kell venni, nem ruházhatod kisebb a láda W vel nem válthatsz fegyvert
  • Laalee
    #7009
    illetve a patch más és hogy az egyik hc a másik normal game.