26171
  • Andie
    #7092
    A barbim már 1.10-es, neki kéne.
    De mi a különbség? Ha most van neked, akkor azt már áthoztad 1.10be, nem?
  • shaba23 #7089
    ok
  • PiszkosFred
    #7088
    Okes. Ahogy hazaertem, nomeg a veszhelyzet utan felnezek, 10 utan vmikor, PiszkosFred az account, szolj ram plz es egyeztetunk. Koszi elore is. ;]
  • shaba23 #7087
    van egy nem tul szar 1.10 karmom, ha gondolod lepasszolom.... Assám még sosem volt és nem is tervezem az indítását...hasznát ezért nem veszem :)
  • G. Joe
    #7086
    ha nem találsz fent este akkor meghalt a netem! :(
  • PiszkosFred
    #7085
    74 volt tegnap mielott kidoltem. Ma szeretnem a 80at elerni, aztan irany hell.
  • G. Joe
    #7084
    Mekkora sorc?
  • PiszkosFred
    #7083
    Picike a draga, 40 korul. Most gyujtom neki a cuccokat a sorccal, addig nem akarok belekezdeni najtba. Azt meg nem akarom hogy valaki szoknyaja mogott vegighuzzanak, jatszani akarok ;]
  • G. Joe
    #7082
    jo hogy benéztél :) Ha találok vmi neked valót majd szolok. Amugy hanyas lvl az assád?
  • G. Joe
    #7081
    Tény, igy néz ki egy ütős fire sorc.
    Viszont fire immun esetén halott.
    Valamint ezek a cuccok sem esnek még minden bokorban , főleg ladderben.
  • G. Joe
    #7080
    Hát igen! Ritkább cucc annál, minthogy ingyen dobálják az ember után :)
  • shaba23 #7079
    ez most 1.10 amiről te beszélsz?
    Mert ha igen, akkor nemtom mennyire vannak már free bul cuccok.
    Ha pedig 1.09 akkor lehet szó bul-kathosról :)
  • PiszkosFred
    #7076
    78 uj uzenet volt, igy engedelmetekk egyben reagalok arra amit irtatok, nem egyesevel (annal lustabb vagyok;])

    A mostani, 110es peccsben levo runaszok, itemek, kraftok es miegymas kozul csak toredek mennyiseg el/aktiv jelenleg. Ugyanugy, mint ahogy az alap d2ben is bennevolt midnen a kiegeszitobol, csak kellett egy prg hogy kihozza belole (+1 cd). Ez persze csak nagyvonalakban, de a lenyeg ertheto. Igy a kerdesedre, hogy meddig lesznek peccsek, a valasz: egy jo ideig meg mindenkeppen. Nem kell 1-2 evet varni a kovetkezore, az tuti.

    Volt egy hozzaszolas, hogy nincs ertelme bneten jaccani a sok tapolos kocsog miatt. Hat 109 idejen bologottam volna hevesen, hogy igyvan-igyvan. De most azert a tapolas mint olyan mar nem az "alljunk be a cow egyik sarkaba amig egy furys ama 2 perc alatt letarol egy 8pl helles bocit". Najton is gaz, de hellen aztan foleg eljutni baalig vagy diabloig. Egy-egy baalrun nem 2 perc, ha tapolni akarsz, hanem bizony lehet akar fel ora is. Tegnap tortent, hogy egy csapat 8-10 db "blacksoul" junik monszt (vendegmunkas akt3bol tobbek kozott) ugy letarolt 7 jatekost 2 mp alatt, hogy mindenki csak nezett kinjaban. Az utolso karakter eppen lottyoket vasarolt, de ahoyg meglatta, le is lepett a hostrol. Utana persze a tobbi is. Szal nem egyszeru a dolog, meg kell kuzdeni az xpert.

    Baalnal nincs mese, hazardirozni kell. Nincs mas megoldas, mint telleg odaallni es kattingatni. Ku..ajol laccik hogy mas is ezt csinalja ;]]] Vmelyik nap egyszerre allt le mindenki a gyilkolassal Baal elott figyelve kozvetlenul, ugy, hogy meg volt par hpnyi elete. Hat fujt egyet, aminek 2-3 sorc nem igazan orult es osszecsuklott. Igy szereztem az amazonomnak egy mavina ovet. Szal nincs mas megoldas szerintem sem, a vegen odaallni es kattingatni, hatha...

    Mephekk hianya sajnos erzodik, foleg amikor az egesz szintet bejarja mindenki es alig van meg a lejarat. Mefinel meg hagyjan, de baal elott ket szintet kell menni es keresni, es hat neha belefut az ember olyan dolgokba, amiket nem szivesen zavargatott volna mephekkel.

    Na, picit korrigalom a tegnapi velemenyemet. Voltam benn egy baalrunon, melyben 6 sorc volt egyidoben. Egeszen addig nyogvenyelos volt a dolog, amig meg nem jott egy nekro, es hozta a csordajat golyofogonak. Onnantol mint kes a vajon...

    Joe: ok, akkor majd raltol kunyeralok valamit, ugyis beszelni akarok vele. ;]
  • ollie
    #7075
    kár...
    pedig milyet szívna a sok genyó
  • Laalee
    #7074
    perszehogy
  • ollie
    #7073
    nadez csak saját karira érvényes, nem?
  • G. Joe
    #7072
    singleben nem jatszom szinte semmit, a diablo pedig közösség és partyk nélkül nem az igazi.
  • G. Joe
    #7071
    ez jo :)
  • Laalee
    #7070
    uj bnet parancs /nopickup játékba kell beirni

    igy nem vesz fel semmit a földröl csk ha ALT+a tárgy nevére kattintotok. okozott már kinos perceket, hogy menekülés helyett valami baromságot akart felvenni :D meg maradtam már le jó cuccrol mert nem fért be inventoryba az elözőleg véletlenül felvett 8kockás baromság miatt :D
  • Laalee
    #7069
    na igen :D bár hogy nincs az zavar a legkevésbé
  • Road Lee
    #7068
    hmmm...
    méé ne?!
    battlenetre csak akkormék ha lessz maphack :)))
    lusta vok birkozni a többiekkel
  • G. Joe
    #7067
    A naivitást felejtsd el ha netes játékot tolsz!
    A névtelenség mindig genyává teszi az embert...
  • Andie
    #7066
    A kattingatáshoz : énis tegnap nyomtam egy dió meg egy baal partyt, 8an kezdtük, a végén 4-5 emberke maradt, én a sorcimmal ugye távolról ügyködök, monszta pusztul, egy pillanatra megvillant 4 szines felirat, de elolvasni sem tudtam mik voltak, olyan pillanat alatt eltün minden! Ezexerint a földet kell kattingatni... értem a technikát. Bár a sorcimmal nemsok esélyem van rá.
    Azért baal-nál korrektebb volt a dolog, miután kértem, a srác visszadobálta a földre a cuccokat, hogy megnézhessem. Igaz egyik sem volt ütös. Nyilván ha valami kemény cucc lett volna, nem dobja újra le. Pedig aki ismer, tudja, hogy én visszaadtam volna.
    Mindig az jön ki, hogy én vagyok a naiv. Afranc
  • G. Joe
    #7065
    Azért nem kapkodják el. 2 évig készült ez a patch. Azt se felejtsd el, hogy most is folyamatosan veszik még a játékot világszerte.
    Nem is birják már szerverrel. Nem lepődnék meg ha fél év mulva hirtelen havidíjas lenne a bnet.
  • G. Joe
    #7064
    ..felkapcsolni a villanyt a sötétben :)
    Csalás volt, de már mindneki használta szinte kötelezően.
  • Laalee
    #7063
    maphack igazábol a sok apró segítségével volt jó, átszinezni a jobb cuccokat, kikapcsolni az esőt, satöbbi
  • ollie
    #7062
    azért kiváncsi vagyok, hogy mikor fogja abbahagynai a patchgyártást a blizzard, hiszen nem mai gámáról van szó.
  • G. Joe
    #7061
    Sinlgeben 1.10 ? Elég gáz lesz hellen. A kérdésedre nem tudom a választ.
  • G. Joe
    #7060
    Egyelöre nincs!
    Nincs müködő hack! (legalábbis amlelyek eddig mentek azok most mind halottak)
    Még maphack sincs!
    Valami bétárol hallottam ami a mapot nem, csak a szörnyeket jelzi.
    A d2loader ami eddig széthekkelte a diot most be sem töltődik. Megváltozott a memoria cimzése a játéknak (többek között)
    Ismerem az eddigi progikat, mert anno használtam minenféle autoskillt, pickitet (nem más cuccinak elkapkodására), stb.
    Hobbibol scripteltünk, állandoan nyomtunk a botokkal, küzdötünk a scriptekkel, jo móka volt miután már midnent elértünk a játékban és újat nem tudott hozni.
    Aztán ettől besokalva jött a tiszta időszak ami most is tart, és csak a maphack használata maradt. Egyelöre nem müxik maphack legalábbis nem publikus ha igen.
    Úgy tünik most figyel a blizzard!
    Jól is teszi. Bár a maphack hianyzik, nem zavar a hiánya, mert másnak sincs, és igy fair!


  • Road Lee
    #7059
    sziasztok
    uj cuccokat 1.10-ben csak az uj kariknak dobnak a gorék??(single game)
  • Laalee
    #7058
    gyanitom létezik 1,10 alá is pick up progi, idáig is volt ezután is lesz. kérdés most van e, vagy a régi működik e 1,10 alatt.
  • Shaman
    #7057
    Hát ez az!
    Na akkor marad 1 megoldás nekünk kell köcsögnek lenni.....
    Egyébként okes mindeki lenyúlja ami neki kell,DE ha mondjuk esik egy necro bot vagy fej akkor azt mi a pénecért nem ajánlják fel ha csak te vagy egyedül necró a csapatban?
    Én habozás nélkül szoktam a talált rare/unique barbár satyikat,vagy paladin pajzsot,stb. odadni másoknak.
    Persze ez természetesen most nem a kiemelten ritka unique-okra gondolok,de egy átlagra,amit viszonylag sürün találni.
    Tehát azért az nem igaz,hogy ha találok egy WF-et azt szó nélkül átadom egy amának!:-))))
  • G. Joe
    #7056
    jelenleg semmilyen hack nem müködik. nem mondom hogy sajnos.
    Igy tisztább a játék. Bár amilyen pillanatok alatt tünik el minden cucc a földről lassan kételkedem a dologban.
    Esküszöm, Baal meghal esnek az itemek, de a földre le se érnek. Szoval nem koppan a földön semmi, már a levegőben elkapják a ktsgök :)
  • Shaman
    #7055
    Mégis hogyan?
    Írsz valami kis progit ami megy bnet alatt,s becuccolja hozzád a junik itemeket?:-)
  • G. Joe
    #7054
    Ennek a problémának a megoldásán jelenleg is dolgozom :)
  • Shaman
    #7053
    Nah jah hónapokon át sima karin gyüjtögetett cuccocskáim.Kb semmit sem tudok velük kezdeni.
    Csak hát ugyi a baj az,hogy most csapatjáték kell,s barna színü cuccost pillanatokig látok csak a földön,mire csak megpillantom eltünteti valaki...:-))
  • Shaman
    #7052
    Hmm ez igaz... de rég is volt.....
    Nos akkor megnéztem a 128-as az meg 3300 forintba kerül.
  • G. Joe
    #7051
    Minden ismerősöm ladderen nyomul. A simaban nincs kihivas
  • Shaman
    #7050
    hól=jól
  • Shaman
    #7049
    Egyébként ugyi én is most ladderes necróval nyomulok,s van nem ladderesem,gondoltam milyen hól fog járni az uj,hogy majd ladder törlésnél elkunyerál egy-két cuccot az öreg karitól,aztán rájöttem.......
    Ha törlik a laddert,s indul uj akkor ugyis megint jön az uj kari,szal a régivel nem is fogok játszani... ebböl következik,hogy eddig nem hajtottam rá a cuccokra (gondolván,hogy majd a másik necróm odaadja),de most mán én is rákattanok a cuccokra.
    Ez a Laalee által mondott "kattingatok a földön mikor haldoklik" nagyon tetszik,majd kipróbálom:-)))