26171
  • G. Joe
    #7136
    aki full immun az ugyis marad! JAvitsatok ki ha tévedek.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7135
    www.kani.hu -> bnetd.kani.hu -> Agree és ott mindent leírnak ..de még nem 1.10 es sajna :(
  • shaba23 #7134
    minden nap játzok vele, és mindig megfogadom, hogy soha többé..
  • PiszkosFred
    #7133
    Igen, ez a 110 mar jopar hete a vegleges, es mint olyan a battleneten is ez a hivatalos peccs. De meg mindig kell egy eredeti verzio hozza. Ha nincs, akkor menj a magyar szerverekre jaccani. Hogy az Abyss, Kani, Landor es egyeb server kozul melyik uzemel, es mi az ipje, nemtom, majd valami szaki elmondja.

    ui: vagy vedd meg 3000ert a jatekot, es nincs ilyen gondod, mehetsz jatszani a tobbtizezer ember koze bnetre.
  • Evil
    #7131
    1.10 es barbinal mire gyurjak?Frenzy vagy WW, a kettot ki tudom majd maxolni egyutt ugy hogy mas skillek ne szenvedjenek csorbat?Bar eddig bejott a frenzy vel begyorsitas majd ww.
  • Shaman
    #7130
    ÖÖÖ nem akarok kekeckedni,de a necronál a Lower Resist leszedi az immunitást......
    Lehet,hogy nem tudod fullosan sebezni,de legalább tudod....
  • shaba23 #7129
    köszi...megjegyezlek...bár nem szoktam kérni :)
  • lowdog
    #7128
    udv
    en is kezdo vagyok ugyhogy nekem is adhattok tanacsokat! =]

    karimrol irtam a #7115-ben, lényeg hogy csórikám nagyon gyenguszka és nem tudom miért =] nemhogy act5-ben nem boldogulnék egyedül, act3-ban is levernek a szörnyek!
  • G. Joe
    #7126
    nekem is szolhatsz. ha van mibol, akkor adok is cuccot.
  • Laalee
    #7125
    hát ez pech hagyd ott, ha meg fontos egy quest hez kezd ujra, az immunitás általában változik.
  • G. Joe
    #7124
    poison ág felejtős :P
    magic és phsyhical immun nekronal nem gyenge.
    Nem marad mas mint az elementalis sebzes.
    cold, light, ice, fire. Egyikből sincs tultengés nekroéknál.
    Poison van, de abbol nem fogsz pár pontbol normalis sebzest elérni. Még sok pontbol sem.
    maradt a skeleton mage, amelyek magikus sebzest okoznak, valamint a corpse explosion, ha vannak hullák körülötte.(50% fikikai 50% fire dam).
    HA nem megy kerüld el. 1.10-ben nem szegyen
  • shaba23 #7122
    ok...thx...bár most még nemnagyon van mit cuccolni :) a legjobb cuccomat tegnap adtam oda neked
  • PiszkosFred
    #7121
    Hát ha nagyon tápolni akarsz, akkor felejtsd el akt5ot eleinte. Oda menj, ahol a monsztok szintje optimális hozzád képest. Rengeteg XP run van, arc.sancturyban, travincial és utána, dio runok, bloody és baalrunok, és mindez általában fullon. Hamarabb és jobban kapod az xpt, mint nagy szintű karik mögött esetleg akt5ben. Persze egy idő után kénytelen vagy ott mászkálni xp miatt, ez kétségtelen(például ha már tul magas a karaktered szintje, de még nem akarsz menni a következő fokozatra.)
  • PiszkosFred
    #7120
    Ha cuccolni akarsz, msgz rám, ha tudok segítek. Általában kora estétől szoktam lenni, ha a család, másnapi munka és egyéb tényezők megengedik.
  • shaba23 #7119
    gondolom, nem csak ilyen klán létezik
  • shaba23 #7117
    nem tudtok egy olyan klánt, ahol nem csak a cuccot várják el az embertől, de néha viszonzásul segítenek is (és rám van szükségük)? :)
    A régi klánból kicsit elegem lett...olyan emberek voltak benne, akikkel már a végén cuccolni sem mertem...most meg ha megkérdezem, hogy esett-e már valami a számomra, akkor azt mondja, hogy nem veszi fel, csak a saját karijának jó cuccokat, vagy ha mégis akkor elajándékozza...valahogy nem erre gondoltam amikor klántag lettem
  • Shaman
    #7116
    Régen 1.09-ben kb 3 óra alatt fennt lehettél 70-es szinten,ha végighuzott valaki(k).
    Most már ez megváltozott.
    Figyi sztem azért haladsz nehezen,mert még kezdö vagy (nem rossz értelemben értem),s nem igazán tudod milyen skillekre érdemes rakni.Ha jól vettem ki te necró vagy.
    Emléxem anno az elsö necróm teljesen életképtelen volt,pl átkokra nem is tettem 1 gólemmel rohangáltam.
    Meg kell találnod az egyensúlyt,ki kell gondolnod milyen típusú necrót akarsz. Ha vannak lényeid sok,akkor érdemes átkokra tenni,ha figyelmesen elolvasod nem egynél ott szerepel,hogy pl 200% os sebzést kap vissza ha üt,stb. Nem részletezem.
    Ha inkább te akarsz írtani mint a lényeid,akkor a bone speart növeld ezerrel,s a hozzá tartozó synergieket (teeth bone wall,bone armor,stb)
    A skilleknél mindig írja,hogy mire jó,csak felé kell vinni az egeret,szintén írja,hogy mennyit sebez,stb.
    Iron Gólemet (ami sztem rosszabb,mint a blood,mert az leech azaz életet szív neked is) földön heverö fém fegyverekböl tudsz csinálni,s a gólem megkapja a fegyver tulajdonságait.
    Stb. és még sorolhatnám.
    A gamma egyébként lineáris,pont ott ahol vagy a dzsungelben ugyan el lehet boklászni kissé,de elöbb-utóbb zsákutcába futsz,s csak 1 helyen lehet tovább menni majd Kurast városába.
    Na hirtelen ennyi! Jóü sok volt:-))
  • lowdog
    #7115
    bocs de kicsit away voltam =]

    Druiddal vagyok jelenleg 30-as szinten, shape shiftinget fejlesztem leginkabb, Werewolf es vele Feral Rage es Rabies-t hasznalom, plusz meg alatalaban egy Health Spiritet csinalok...

    szivesen varom a tanacskat mivel kezdo vagyok =]
  • shaba23 #7114
    a régi (1.09) karimnál van a full bul-kathos set...tudtommal azt nemtom odaadni...persze mostanában nem játszok, így ez akár megváltozhatott...
  • Laalee
    #7113
    szitet ugy könnyü lépni, hogy egy helyen pl lvl 20környékén act2 utso wp nél irtasz ha kiirtottal mindenkit ujra kreálsz.

    bneten jo beállni egy 8 as partyiba akik questeznek, igy hamar végigtudsz szaladni, kis szinten is ás act5 ben meg fenemód jön az xp.
  • Laalee
    #7112
    a q gombra előjön a quest ablak ott le van irva mindig hogy kit keress ill hol. beszélgess a paraszokkal, ha ! van a fejük felett, akkor egy questhez adnak uj infot.
  • Laalee
    #7111
    pl a golemednél a skillpontoknál irja :D

    iron golem fémböl lesz ledobsz egy megfelelő tárgyat, és abbol teremted, bizonyos tulajdonságait átveszi a cuccnak a golem is, igy érdemesebb számodra hasztalan rare vagy magic cuccbol kreálni, mint egy daggerböl :D
  • Jockey
    #7110
    srácok ezeket a damage-t honnan tudjátok?
    pl honnan tudom hogy mi egy golemem sebzése?
    etganp meglett a lvl 24, és kaptam klassz kis iron golemet. olvasam hogy valmai fémből kell kreálni, de nem nagyon iskerült, egyszer nyomogattam agombot és mégis lett 1, szal ez hogy műxik?:)
    le kell dobnom egy fémet a földre és abbol csinálja vagy hogy?
    másik: lehet én cseszem el adolgot, de nekem nehéznek tűnik ajáték normál fokozaton is act3-ba:P
    group nélkül alig haladok, fel van véve az összes quest, de csak az 1ő van kész eddig, nekme totál chaosnak tünik már, fingom nics hova kel menem, merre keressem stb:)
    valakinek nicns egy 24 környéki karija egy kis közös hentre?
    (amúgy én vagyok béna, vagy ilyen kurva sok idő lesz mire elérek valami nomrális szintet??)
  • Laalee
    #7109
    na igen esélyem egy wf ra kb semmi :D

    az a napi fél óra amit játszok heti átlagot nézve. :D
  • G. Joe
    #7108
    10= 10k
  • G. Joe
    #7107
    számomra az íjas ama az max ed-s wf + Ohm runa :P (volt)
    sok poison charmmal, nájtos csicskával, (néha egy követő palával) 10 fölötti sebzéssel . :P

    Hú de rég volt. Talán igaz se volt :)
  • Laalee
    #7106
    210dmg +40ias
  • Laalee
    #7105
    ha lesz majd jobb egye fene lecserélem
  • Laalee
    #7104
    azért a full set most jol jönne :D
  • G. Joe
    #7103
    elismerem nem néztem meg hogy erősitettek e rajta 1.10-ben.
  • G. Joe
    #7102
    a mavina szet 1.09-ben is gagyi volt. Csak ezért csinaltam anno mavina szettes amát mert jól nézett ki. Asszem a szettböl 3 db-ot volt érdemes hordani, diademot, armort, és kesztyüt.
    Sajnos az íj volt a leggagyibb belőle.
  • Laalee
    #7101
    reménykedtem kapok mavina full set et :D
  • G. Joe
    #7100
    nekem is ez a legjobb íjam :/
    TÉnyleg nem sok dmg.
  • Laalee
    #7099
    lvl 70 es és csak 580 dmg +a jég ez kevés lesz hell re.
  • Laalee
    #7098
    skystrike perfect kopival
  • G. Joe
    #7097
    rare tuti van benne junikhoz még nem volt szerencsém.
    Tegnap sikerült gamblezni egy +2 light, és + 2 death sentys karmot az assámnak. Első normális gamle eddig.
  • G. Joe
    #7096
    mid van neki?
  • Laalee
    #7095
    gambleben visszahozták a uniqe cuccokat, igaz?
  • Laalee
    #7094
    van egy csomo +skilles nekro cuccom meg pala :D csak ennek a csöves amanak nem találok jobb bow ot :D
  • G. Joe
    #7093
    csodás dopppként IK csizma, és magefist kesztü. 1.09-ben fel se vettem volna öket. Most talán be is kereteztetem :)