26171
  • Shaman
    #7187
    Normál még nem olyan nehéz egyedül 1.10-ben sem.

    Egyébként a páholyon azt taglalgatták múlt héten,hogy mostanság érdemes PIT-runokat csinálni,mert az ott található lények is dobhatnak bármit (1-2 cucc kivételével)
    Lehet,hogy átveszi a mefi,meg baalrunok helyét???
  • Jockey
    #7186
    no visszatértem:)
    besokaltam a necrotol múltkor, és pihiztem picit, és csinálok egy nagy dárdás bébit, aki majd jól agyondobál mindekit:)
    szal kérdésem kövi: mik a lvl szintek, amíg érdemes egy act-ba maradni? írja már le valaki, xp meg item gyűjtés végett kérdezem, mert kriminálisan semmi cuccom nincs, és vlaszeg amazonbébim is pucér seggel fog szaladgálni így mindig
    azon filozom lehet csinálok egy zárt gammát, és egyedül vágok neki az act1-k, csak az gondolom úgy elég nehéz
  • shaba23 #7185
    battleneten O eagle N shako....így kínálják
  • shaba23 #7183
    az eagle télleg csak egy shakot ér?
  • PiszkosFred
    #7182
    iszogass
  • shaba23 #7180
    na ma megint diabloztam...lett is valami eredmenye, mert a sorcomnak a MF-je emelkedett 67%-kal:)
    ja és ha valakinek kell egy rare druida sapi akkor szóljon..31 druida skill +2fury +2hurricane +1 vulcano +10 energy, 30% Edef, 9%Pres, 109def, lvl30-tól adom ingyé, de channelen nem akarom, mert ott sok a köcsög és meg sem köszönik
  • shaba23 #7179
    persze..kuko-shakoku :)
  • Laalee
    #7178
    nos vanmár valakinek használható bow vagy crossbow ja?:D aldder karinak
  • TANKboy
    #7177
    Szerintem ne térj át a Bow skillekre. Túl kevés pontot tudsz rá adni, hogy megérje! A követő nyilat meg legyengítették sajna. Eddig, ha volt valami ami miat áthatolt a nyilad akkor a követő nyilvessző akár többször is becsapódott oda vissza egy ellenségbe. Visszont az 1.10-ben becsapódik és nem megy át rajta!
    Amelyik lény meg Poison + Lightning Immune azt hagyd a csudába! A kitérésekre/elmozgásokra adj, hellen jól jön mert a varázslatok elöl is elmozogsz (pl. tűzfal). Az én tippem Amazonnál, hogy 1-1 pontot adj a Passzív és Mágikus skillekre (ami tetszik) és próbálj meg gamblézni +3 Passziv and Magic skilles amulettet és fejpántot! Mivel az első pár pont elég sok %-ot ad szintenként, kb 7-es szint elég mindegyikből. Mivel dobálózós Ami vagy így tudsz pajzsot hordani ezért ajánlom, hogy amit Qual-Kehk ad rúnákat azt RalOrtTal sorrendben rakd be egy nem mágikus 3 socketes pajzsba, elég sok resistet + védelmet ad!!!
  • Shaman
    #7176
    Na letisztult a kép.Íme a megoldás:
    A necróknál a lower resist leszedi az immunitást,kivéve ha magic immune,mert arra nem hat!!!
    És ez a 100%-os igazság!!!!!!!!
  • TANKboy
    #7173
    Itt nem lesz flém! Egy Diablos nem vitatkozik! Tudja az igazát, és minden Fallen helyére a vitapartnerét képzeli!
  • Laalee
    #7172
    magyarul savazás :D
  • ollie
    #7171
    flém = flame ami szó szerint lángot jelent, de egy kiadósabb vitatkozást is.
  • TANKboy
    #7170
    Lehet csak én vagyok béna, de úgy érzem, hogy szinte lehetetlenné tették egy harcos karakter helyzetét az 1.10-es patch-el. Legalábbis Single-ben.
    Miért van az, hogy ha Hellen már 3-an támadnak akkor egyszerűen képtelen eltalálni a karakterem őket???? Mintha ilyenkor hirtelen nullára esne az Attack Rating-em! És most itt nem a Block vagy a hátrahőkölés esetére gondolok.
  • TANKboy
    #7169
    Amúgy mi ez a "Flém"?
  • TANKboy
    #7168
    "egy Fire Immune-os szörny gyönyörűen sebződött a Meteor tüzétől." Nem a becsapódásra gondoltam, hanem az utánna keletkező tűzre, ami szerintem csak tűzsebzés!!!
  • PiszkosFred
    #7167
    Flém? Sima vita, még nem is anyáztak.... ;]
  • ollie
    #7166
    háááááá fléééémszag
  • Shaman
    #7165
    Na megjöttek a hiénák a fléémm szagra:-))))
  • ollie
    #7164
    háááááá flééééém
  • Shaman
    #7163
    Akkó most mondj valamit,arra amit TANKboy írt! Egyébként télleg ez szerepel a txt-ben,megnéztem.
  • G. Joe
    #7162
    ugy 2 mp-re kb, ami csak bug.
  • Shaman
    #7161
    Egyébként akármit mondtok,ha rányomsz lower resistet egy immune to xy monstára,akkor eltünik az immune to xy felirat,szal......
  • Shaman
    #7160
    Mert a meteor,ha jól tudom 50% tüz és 50% fizikai sebzést okoz.Tehát a fizikai sebzés sebezte......
  • TANKboy
    #7159
    Nem tudom, hogy az 1.10-ben a Nekro Lower Resist-je leszedi-e az Immunt, de a Paladin Conviction aurája biztos! Kipróbáltuk egy haverommal, rajtam volt a Conviction aura és egy Fire Immune-os szörny gyönyörűen sebződött a Meteor tüzétől. A patch.txt-ben is a következő áll: "Lower Resist and Conviction skills now work properly against immune monsters."
  • ollie
    #7158
    vigyázz, mert szavadon fognak! ;)
  • via_mala
    #7157
    Még 5 ilyen hozzászólást!!! :D
  • FireStorm
    #7156
    up!
  • shaba23 #7155
    up!
  • PiszkosFred
    #7154
    Altalaban annyit szokott a nem-normal (rare, set, junik, stb.) cuccokba. Normalba is random, van hogy a max socketet, van hogy kevesebbet.
  • PiszkosFred
    #7151
    De az beta, es mint tudjuk a betak azert betak, mert.... ;]
  • Davidus
    #7150
    1.10 betaban leszedte
  • G. Joe
    #7149
    Nem kéne leszedni! Sosem szedte le a full immunosokról! Csak az átlag monsztákról, mert ugye najton meg hellen mar mindneki immunis nem is kis %-ban!
  • Davidus
    #7148
    Én azt tapasztaltam hogy a monszta neve alól eltünik az xy immune felirat alower resistol de azon kívül semmi nem történik:) Lehet hogy le kéne szednie a resistet de bugos és nem szedi.
  • Davidus
    #7147
    ja:)
  • G. Joe
    #7146
    Vagyis nem szedi le ! :)
  • Davidus
    #7145
    http://www.battle.net/diablo2exp/skills/necromancer-curses.shtml#lowerresist

    Lower Resist lowers Poison, Fire, Lightning, and Cold Resistances. It does not lower Physical Resistance
  • shaba23 #7144
    jah kizárt...1.10-ben csak szívatós dolgok vannak..ha leszedné, még a végén jólérezhetnéd magad :)
  • Shaman
    #7142
    Hááát valóban a battle.net-en ezt írják,de sztem még nem lett kijavítva,legalábbis a páholy forumain sokan írták,hogy 1.10-ben már leszedi az immunitást. (én még nem próbáltam)
  • Laalee
    #7139
    im nél ha a szörny üti a golemet a játék úgy veszi hogy a golem vitte be a sebzést, a golem pedig a bevitt sebzés után kap lifestolent, igy gyakorlatilag elpusztíthatatlan lesz, hisz a saját ütése és az ellen ütése is őt gyógyítja. kivétel a fiz immun monsta, akinél nemtud az im fizikai sebzése érvényesülni.