26171
  • PiszkosFred
    #7282
    Világos, csak azért irtam hogy ne hibáztassa senki sem az esetleges server adminokat.
  • Shaman
    #7281
    Ez okes,de én egy szóval sem mondtam,hogy az üzemeltető hibája.
  • Shaman
    #7279
    Voltak még 1.09d alatt open magyar szerverek,de ha jól tudom még nem állították át öket 1.10-re.
    Kani volt,meg mittomén még mi.
  • Shaman
    #7278
    Serialt nem törölnek.Csak accountot törölnek az meg annyi lehet neked amennyit nem szégyelsz. persze fenyegetnek serialla is,de azt még nem tették meg. Egyébként ha jól tudom ezt az új MH-t még nem tudják detektálni blizzardék.
  • Laalee
    #7277
    mh6.0crk
  • TANKboy
    #7276
    Van olyan szerver ahová lehet kapcsolódni singleplayer karakterrel? Pl mondjuk pár haverommal szeretnénk nem realm-es (vagy minek is nevezik ezt) játékot. Tudom, hogy van ez az IP-s dolog de én állandóan kifagyok és a haverok mind egy zárt tűzfalas rendszerből játszanak így hozzám csatlakoznak (mivel én nemtok hozzájuk), és ha én fagyok természetesen minden kezdődik elölről. Szal elég gáz így gémelni!
  • shaba23 #7275
    CSAK a térképet használom (+azt a stuffot, hogy megtudom nézni mi van a másik karin)
    Régen is fenyegettek vele...ha meg törlik hát istenem...
    szerzek másikat..ha mástól nem akkor Fred most mondta, hogy van neki 3 :)
  • PiszkosFred
    #7274
    Ezzel fenyegetett a blizz. Aztan hogy ebbol mi igaz es mi nem, passzolok, kollegam esetebol kiindulva lehet benne valami. De mindenkinek szive joga...
  • Sir IvanHoe
    #7273
    De most a bneten aki maphackel annak majd torlik a serial szamat. Ez igaz?
  • PiszkosFred
    #7272
    Korabbi mh-k eseten nem is voltak nagy problemak. De amikor mar nem csak egy sima "terkepbuheralo" prg volt, hanem szinte az osszes hekkit modult belepakoltak extrakent, akkor mar engem is idegesitett a hasznalata. Illetve ha mas hasznalta, foleg a pickitet tudtam utalni. Most meg hiaba van 3 cdkey osszesen a kornyezetemben, a fene kockaztat. Igaz hogy a hajam tepem mire leerek mefihez (mindig a terulet utolso - fel nem fedezett - reszen van a lejarat;]), de ki lehet birni, legalabb jon kis xp. (vagy megy sok a kukaba..) Singleben vszinu hasznalnam, de mivel bnetre is alig van idom, singlet meg ki sem probaltam 110ben, es felek nem is akarom/fogom... ;]
  • shaba23 #7271
    1.10 magyarítás
  • shaba23 #7270
    http://www.diablo.hu/useful/hun2/main/index.html?PHPSESSID=2e7b3be1d9921408755b06f42428c09e
  • shaba23 #7269
    bevallom az őszintét, én hasznélom a MH-et....de nekem furamódon ingyen van meg :)
    Jah és ha ezért valaki megvet és csalónak tart akkor oké az vagyok :)
  • Shaman
    #7265
    www.diablo.hu-n a hasznos holmik között megtalálod. Nem tom mekkora a mértet.
  • ollie
    #7263
    LoL!!! Az tényleg nagy BAROM, aki csal és mellette még fizet is érte!!!!!!
  • Shaman
    #7262
    Igen az 1.10-hez való maphack fizwetös lett,de már van hozzá törés,s sokna használják. Meg ne kérdezzétek hol,mert nem tudom,csak olvastam.
    A vicc az egészben hogy kezdetben az MH-t 20 dollárért árulták,s ha azt vesszük,hogy ez eredeti D2+LoD együttes ára 14 dollár körül van,akkor kicsit érthetetlen,hogy egy HACK ára drágább mint önmaga a játék!!!! Nem tudom,hogy mennyire gondolták ezt komolyan egyébként...... ki az a hüle aki megveszi?!
    Ha jól tudom erre mostanság már ök is rájöttek,s ha minden igaz akkor levitték a maphack árát 5 dollárra.
  • Davidus
    #7261
    Erő: amennyi a dtormshieldhez kell
    Dex: amennyi a max blokkhoz kell stormshieldel
    Vita: a maradék
    Energy: 0
  • Davidus
    #7260
    Ez a bowamára vonatkozik. Lightning amának csak annyi dex kell hogy meglegyen a max blokk. Az összes lightninges javazon skill autohites tehát 0 ar-el is mindig talál.
  • Laalee
    #7259
    amazonnak dext kell rohadtsok. str annyi kell, hogy a cuccokat tudjad hordani, mást ugysem befolyásol, felesleges elpazarolni.

    a sebzésed és a találati pontosságod ugyis a dext töl nől igy oda minden pontot amit tudsz, vit-re pakolj szinten, manara max pár pontot, nagyobb szinten ugyis lesz leech és szintlépéskor is kal manat. valamint lehet venni potionokat is :D
  • Davidus
    #7258
    #7200
  • Laalee
    #7256
    1 valaki csak megveszi :D

    utána meg warez
  • ollie
    #7255
    ehehe LoL
  • shaba23 #7254
    Maphackhoz törés???
    Fizetni érte???
  • radical
    #7253
    d2maphack 6.0e-hez van valakinek törése? Mert bevezette a gyerek ezt a paypal-es fizetést és nincs zsém. :(
  • shaba23 #7252
    Gözsönöm gedvezs dezsvírem!!!
  • shaba23 #7250
    "Ah, here it is: 'Relax Frosty Bitch'. This should help her out."
  • Hegylakolaci
    #7249
    A sok régi motoros:-))
    strees test-nek a classic diablo 2 kiadását megelözö b-netes béta testet nevezték.
  • PiszkosFred
    #7248
    Fred bacsi nem hulye (csak ha iszik), igy alap d2s keyt adott meg. ;]
  • erx13
    #7247
    sorcival igen könnyű menni ugyanugy barbival is. amivel nem szeretek az a Necro meg a Pala
  • erx13
    #7246
  • shaba23 #7245
    de sorcom már van 4
  • erx13
    #7244
    ja télleg meg 1x kivittem druidával is de az már elég nehéz volt, legkönnyeb a varázslonő
  • erx13
    #7243
    keress itt kodot www.astalavista.box.sk számits 1 kis erotikára az oldalon

    amugy szerintem a pala igen láma emberke, igaz eddig 2x vittem ki assasinna, 1x sorceress, 1x barbi és 1x amazonnal
    Palával is probálkoztam, de lassan fejlődött, meg nem is nagyon tudtam mire rakjak meg gyönge is bolt ugyhogy hagytam
  • shaba23 #7242
    Huh...visszaolvastam Zealot mit írt a pala fejlesztéséről..
    kicsit komplikáltan fogalmaz a srác...szóval vki leírhatná, hogy nez ki egy ütőképes pala, aki hellen is szeretne életben maradni
  • Shaman
    #7241
    mi????
    stress test??? Én még az életben nem halottam ilyenröl.
    Egyébként 1 gond lehet csak,mégpedig,hogy külön kód kell a dio2-höz illetve külön kell a LoD-hoz is. Lehet,hogy Piszok Fred:-) barátunk a LoD-osat adta meg neked...
  • shaba23 #7240
    kírály :)
    akkor a krumplibogarakat elkerülöm :)
    Milyen cucc van a palán?
  • Shaman
    #7237
    "krumplibogár"
  • PiszkosFred
    #7236
    Nekem is most keszult el az elso palam, amelyet 7x szinten a legelso krumplibogar agyonver hellen. Najton meg nyero vagyok. Hireling nalam az akt2es majtos emberke, de o megsurubben behal mint en, igy egy ido utan elastam, tettem a kupacra egy keresztet es csokolom. ;]
  • shaba23 #7235
    nem tudtok egy kurzormozgató progit diohoz? :)
  • shaba23 #7234
    most kezdtem el palát csinálni, és mivel sosem volt palám (ez nem igaz)nemtom milyen mercet vegyek neki...Várom az ötleteket :)